Chata Karczowiska

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Chata Karczowiska

Postprzez ka_lola » Pon Mar 16, 2015 10:52 am

Witam,
w związku z tym, że mało jest w internecie opinii na temat organizacji wesela w chacie karczowiska (Karczowiska - trasa z Lubina do Legnicy), zwłaszcza w miarę świeżych, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Może ktoś był? organizował?
Głównie chodzi mi o jedzenie, czy dobre, czy nie oszukują? jakieś dodatkowe ukryte koszty? Wszystkie informacje są dla mnie cenne. Będę wdzięczna
ka_lola
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Chata Karczowiska

Postprzez namro » Śro Wrz 21, 2016 2:01 pm

Hej,
Post został napisany rok temu, ale mam nadzieję, że komuś się to jeszcze przyda. My wesele organizowaliśmi właśnue w Karczowiskach, na salu balowej. Mieliśmy do wyboru pakiet standard oraz standard plus. Zdecydowaliśmy się na standard, przy czym mieliśmt dodatkowo wiejsku stół, organizowany na własną rękę (przy czym ustrojenie, pokrojenie itd. załatwia sala). Nie mieliśmy poprawin na sali, na drugi dzień mieliśmy jeszcze gości, których goscilismy w domu. Wesele bylo na ok. 115 osob. Jedzenia bylo bardzo duzo. Również słyszeliśmy mnóstwo pochwał, że było smaczne. Ogromne ilości zostały po weselu, część szynek porozdawaliśmy również gościom.  Panie z obsługi bardzo miłe, wszystko konsultują z Młodymi, wszystko przebiega według wcześniej ustalonego scenariusza. Paczki z ciastami rowniez pakowane sa juz wczesniej. Sala jest rowniez elegancka, jasna, chociaż myślę, że z 200 osobami mógłby być już problem. Salę można wystroić w kolorach, które sobie wymyślimy. Generalnie u nas przebiegło wszystko bez zarzutu, sala jest godna dalszego polecania!
namro
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>