Bielizna slubna

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Bielizna slubna

Postprzez Fibi » Śro Sie 24, 2016 9:43 pm

Ja też nie wiem, jak Wam udaje się utrzymywać pończochy na miejscu bez noszenia pasa, mi zawsze zjeżdżają :( Dlatego ja na ślub planuję zamówić sobie cały zestaw bielizny, myślałam o czymś typu Etheria z https://obsessive.com/pln_pl/produkty/komplety (ten pierwszy biały), co o nim sądzicie? Zależy mi zwłaszcza na opiniach koleżanek, które mają już za sobą wesele, bo zupełnie nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie. Co prawda zamiast stringów wolałabym szorty, pończochy na pewno muszę mieć z pasem, biustonosz podoba mi się szalenie, mam sukienkę na szerokich ramiączkach, więc myślę, że będzie pasował do jej kroju i dekoltu. Mam spory biust, a ten biustonosz sprawia wrażenie jakby dobrze utrzymywał go na swoim miejscu, ale wiadomo, że na modelkach wszystko dobrze wygląda ;) Jeszcze się zastanawiam, ale póki co, to mój faworyt, jest piękny :)
Fibi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez elabarbara » Śro Maj 31, 2017 3:36 pm

Ja ostatnio szukam bielizny w kolorze czerwonym. Jakoś nie znalazłam nic ciekawego oprócz jednego sklepu który ma elegancką bieliznę damską i oferty są kuszące. Jak wiemy chcemy wyglądać kusząco w noc poślubną :) Dlatego myślę że kolor czerwony będzie idealny by zwabić świeżo upieczonego męża szybko do sypialni .
elabarbara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Malka » Sob Lip 01, 2017 9:58 pm

Ja miałam spory problem z doborem biustonosza do sukni ślubnej bo każdy mi wychodził poza dekolt. Dopiero stanik balkonetka z kinga.com.pl pasował pod suknie jak ulał. Co do majtek to miałam do kompletu z balkonetką koronkowe.
Malka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>