FIRMY i Ceny dekoracji sali ???

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

FIRMY i Ceny dekoracji sali ???

Postprzez ladyw » Pon Sty 22, 2007 10:08 pm

Witam, jestem tu nowa czy ktos moglby mi doradzic jakas dobra firme dekorujaca sale w okolicach wroclawia.  Probuje zorganizowac wszystko przez internet i telefon (costa chyba ma za duzo klientow, bo pani z ktora rozmawiala nie miala dla mnie czasu). Mysle o balonach i kwiatach, na 140 osob czy ktos moze mi podac orientacyjna kwote na takie dekoracje i namiar na Dobra, solidna firme?  Dziewczyny pomozcie :) jakby co czekam tez na meile i zdjecia (ladyw@o2.pl)  Z gory wielkie wielkie dzieki :)))
ladyw
ladyw
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Londyn

Postprzez bejka » Śro Sty 24, 2007 2:50 am

Cześć. Masz racje Costa chyba ma za dużo klientów bo olewa wszystkich. Ja też załatwiam wszystko przez internet (mieszkam za granicą a wesele robimy w Polsce). Dlatego drogą e-mailową pytałam o przybliżony kosztorys m.in. Costę ale do dziś nie dostałam odpowiedzi! Natomiast firma konkurencyjna czyli Gaudeo odpowiedziała bardzo szybko i bardzo szczegółowo odpowiedziała na moje pytania. Otrzymałam przybliżony kosztorys i propozycję wystroju. Wszystko zależy od wielkości sali i od oczekiwań klienta. Mi wyceniono wystrój na 1350zł ale myśle że wyjdzie troche więcej (do 1500) bo chcemy troche zmodyfikować propozycje.
Warto napisać do nich list z prośbą o wycene (podając opis sali) i jestem pewna że odpiszą. Adres znajdziesz w reklamie MP. Powodzenia!
bejka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Manchester

Postprzez azorek22 » Śro Sty 24, 2007 12:38 pm

Po przeczytaniu Waszych postow, tez napisalam do Gaudeo z prosba o przedstawienie mi oferty. Mam nadzieje, ze odpisza i ciekawa jestem, co mi zaproponuja.
A tak przy okazji pytanie do bejki:
Czy moglabys napisac jak duza masz sale i jak wyglada dekoracja, ktora Tobie przedstawili? Mialabym jakies porownanie.
Dzieki
azorek22
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez jagermann » Wto Lut 06, 2007 2:49 pm

My udalismy sie osobiscie do Costy (duzy ruch tam maja), mieli akurat wolny termin (zamawialismy na  sierpien jakies 5 miesiecy przed). Z tego co pamietam do za duza sale wzieli 800 zlotych ze strzelajacym balonem i bardzo fajnie wszystko wygladalo. Minusem jedynym dla mnie bylo to, ze w balonach byla mieszanka helu i powietrza, wiec na poprawiny wiekszosc z balonow juz sie tak dumnie nie unosila.
Ale dostalismy potem poczta kupon promocyjny na zakupy swiateczne
Żona jest dla młodego mężczyzny kochanką, dla dojrzałego – towarzyszką, dla starego – pielęgniarką, i w każdym wieku jest pretekst, aby się ożenić.
H. de Balsac
jagermann
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez laska » Czw Lut 08, 2007 12:11 am

My organizowaliśmy wesele w Świdnicy. Wybraliśmy firmę Harcuś, która działa na lokalnym rynku, a siedzibę mają w Dzierżoniowie. Pełen profesjonlizm, niesamowite podejście do klienta i szukanie tego co dla nas będzie najlepsze, a nie dla nich nakorzystniejsze. Polecam gorąco.
laska
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Viola » Czw Lut 08, 2007 5:39 pm

Witam
Laska
A ile Ciebie finioslo dekoracja sali?
Viola
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Viola » Czw Lut 08, 2007 5:44 pm

ojj.. wynioslo
Viola
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez laska » Pią Lut 09, 2007 11:30 pm

Nie pamiętam, a nie chciałabym skłamać.
laska
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Viola » Pon Lut 12, 2007 11:48 am

ok
Napisalam do Gaudeo zeby mi przedstawili oferte.
Jezeli ktos chce moge wyslac.
Jutro jade na polowanie SUKNI
Viola
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez ddevilka » Pon Lut 12, 2007 7:01 pm

ooo to ja poprosze o taka oferte
ddevilka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Viola » Pią Mar 02, 2007 10:40 am

Komus nie wyslalam?
Viola
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez mj » Pią Mar 02, 2007 1:50 pm

Jeśli można to ja też proszę.
mj
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez azorek22 » Pią Mar 02, 2007 5:24 pm

Ja wyslalam maila do Gaudeo z prosba o propozycje wystroju i cennik dla mojej weselnej sali (podalam im dokladnie, gdzie mam wesele), kilka dni pozniej dostalam oferte.
Proponuje zrobic tak samo.
azorek22
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez foszek » Pią Mar 02, 2007 6:06 pm

To ja tez w takim razie poprosze :-)
Awatar użytkownika
foszek
super gaduła
super gaduła

Dekoracje i bukiety ślubne

Postprzez kwiat » Pią Paź 05, 2007 3:06 pm

Cześć, oglądam tu co napisaliście i uważam ze najlepiej mi sie współpracowało z costą. Fakt mają dużo klientów, ale to wynika z ich rozmiarów, nie widziałam we wrocku innej tak dużej firmy. Dla nas ważny był kontakt z osobami, którym powierzyliśmy wystrój sali i to się dało tam odczuć. Ja nawet nie wiem, czy gaudeo ma jakiś swój sklep lub punkt? Wątpię, nam się nie udało spotkać u nich (może to się zmieniło bo braliśmy ślub prawie rok temu. Ja osobiście jestem z nich zadowolona i ich gorąco polecam
kwiat
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Witam

Postprzez agniecha83 » Czw Kwi 24, 2008 12:45 pm

Jeśli to możliwe jeszcze to także poproszę o wstepną wycenę dekoracji sali, z góry dziękuję i pozdrawiam!!!
agniecha83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez magda.es » Pon Lip 07, 2008 5:20 pm

Kurczę strasznie drogo.
My bedziemy robic sami dekoracje.Wiadomo, że nie będzie tak profesjonalnie, ale mamy mnóstwo pomysłó i rąk do pomocy :)
Awatar użytkownika
magda.es
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Strzelin

Postprzez barbórka » Pon Lip 07, 2008 5:23 pm

myślę że 2500 zł to bardzo dużo i nie wiem jak inni ale ja bym się nie zdecydowała na firmę z W-wy bo jakoś nie mam zamiaru płacić kilkuset złotych za sam dojazd firmy zwłaszcza że tutaj we Wrocławiu też są dobre firmy.

I myślę jeszcze że Twój post to jest reklama bo jakoś wcześniej się nie wypowiadałaś.
barbórka
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez Agusiak » Śro Lip 09, 2008 9:33 am

Ja sama z siostrą dekorowałam salę, choć miałam wynajętą osobę, ale przed kilka dni przed weselem chciał ode mnie wyłudzić jescze kasę, więc stwierdziłam, że sama to zrobię i powqiem Wam że wyszło super. Ja zrezygnowałam z dekoracji balonowych, były materiały i tiule, organza i dużo kwiatów, kule pod sufitem tylko wypożytczyłam serce z kwiatów za nami, a balon strzelający kupiła w Gaudeo za 150 zł i sami zawiesiliśmy, naprawdę jest to proste do zrobienia. Też chciałm uniknąć tych problemów z robieniem dekoracji, a  wyszło zupełnie inaczej, ale co śe ubawiła z siostrą to moję i nie żałuję teraz. Nie polecam robienia samemu dekracji z balonów, bo to jest już trudniejsze, ale materiały są bardzo proste i na allegro można kupic wszytsko.
Awatar użytkownika
Agusiak
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Re: FIRMY i Ceny dekoracji sali ???

Postprzez majka_85 » Wto Sie 02, 2016 1:46 pm

Teraz moda w dekoracjach jest taka, że bardzo łatwo samemu zająć się dekoracjami. Wystarczy kupić kilka podstawowych gadżetów i już jest super elegancka sala. Takie pompony można samemu przyczepić i mieć pięknie udekorowaną nowoczesną salę.
majka_85
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>