Wesele w górach

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Wesele w górach

Postprzez Katarinka28 » Pon Paź 15, 2007 3:50 pm

Witam...
Jestem tu nowa więc na początku pozdrawiam wszystkie Panny Młode :)
Mam pytanko czy są tu dziewczyny które brały ślub w górach ? Szklarska lub Karpacz ?
Zdecydowaliśmy sie na te rejony,  teraz tylko musimy poszukać dobrej sali  ( hotel ) Kościół w Szklarskiej jest piękny malutki taki jak chcemy , więc to mamy z głowy.
Może ktoś coś mi podpowie ?
Katarinka28
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Legnica

Postprzez rekinka » Pon Paź 15, 2007 4:43 pm

witam,
nie wiem na ile osob szukasz ale ja ostatnio bylam w karpaczu w nowo otwartym hotelu "dziki pokot" kuchnia dobra obsluga tez bardzo mila. moze tam spytasz??
pozdrawiam
agnieszka
rekinka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Katarinka28 » Pon Paź 15, 2007 8:23 pm

Szukamy sali na ok 40 osób plus noclegi. Mam nadzieje,że jest tu ktoś kto tam organizował wesele.
Katarinka28
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez dorota85 » Pią Paź 19, 2007 9:52 am

Witam :)

Najprawdopodobniej bede miala slub w Sulistrowiczkach, ale jeszcze nic nie zarezerwowałam i zastanawiam się takze nad ślubem w górach... Marzy mi się ślub w małym drewnianym kościółku, a wesele w jakimś spokojnym miejscu - najlepiej gdyby było to w lesie, albo gdzieś na uboczu. Planuję wesele na 80 osób.

Zależy mi na dobrej cenie i bardzo byłoby miło gdyby nocleg był na miejscu. Wiem że jestem wymagająca :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich
Dorota
dorota85
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez dorota85 » Pią Paź 19, 2007 9:55 am

dorota85 napisał(a):Witam :)

Najprawdopodobniej bede miala slub w Sulistrowiczkach, ale jeszcze nic nie zarezerwowałam i zastanawiam się takze nad ślubem w górach... Marzy mi się ślub w małym drewnianym kościółku, a wesele w jakimś spokojnym miejscu - najlepiej gdyby było to w lesie, albo gdzieś na uboczu. Planuję wesele na 80 osób.

Zależy mi na dobrej cenie i bardzo byłoby miło gdyby nocleg był na miejscu. Wiem że jestem wymagająca :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich
Dorota

Jeżeli ktoś był na weselu w takim miejscu bardzo proszę o informacje :)
dorota85
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Hella » Wto Maj 27, 2008 12:59 pm

dorota85 napisał(a):<br>
dorota85 napisał(a):Witam :)<br><br>Najprawdopodobniej bede miala slub w Sulistrowiczkach, ale jeszcze nic nie zarezerwowałam i zastanawiam się takze nad ślubem w górach... Marzy mi się ślub w małym drewnianym kościółku, a wesele w jakimś spokojnym miejscu - najlepiej gdyby było to w lesie, albo gdzieś na uboczu. Planuję wesele na 80 osób.<br><br>Zależy mi na dobrej cenie i bardzo byłoby miło gdyby nocleg był na miejscu. Wiem że jestem wymagająca :)<br><br>Pozdrawiam serdecznie wszystkich<br>Dorota<br>
<br><br>Jeżeli ktoś był na weselu w takim miejscu bardzo proszę o informacje :)<br>

Piszę już za późno, ale my planujemy ślub w Wang w Karpaczu - większość chyba zna to miejsce?
A jak tam u CIebie? Na czym stanęło?
Awatar użytkownika
Hella
kocham to forum? :)

Postprzez Katarinka28 » Pią Maj 30, 2008 9:23 pm

Witam...
Też myśleliśmy o świątyni w karpaczu, ale za dużo załatwiania. I tak balismy się odległości , a jeszcze sprawy ze świątynią.
Zdecydowaliśmy się na Szklarską Porebe. Mały drewniany koscółek z widokiem na góry.
Jutro juz panieński a za tydzień nasz ślubik :)

07-06-2008 Szklarska Poręba
Katarinka28
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Hella » Pią Maj 30, 2008 9:58 pm

Katarinka28 napisał(a):<DIV>Witam...</DIV><DIV>Też myśleliśmy o świątyni w karpaczu, ale za dużo załatwiania. I tak balismy się odległości , a jeszcze sprawy ze świątynią.</DIV><DIV>Zdecydowaliśmy się na Szklarską Porebe. Mały drewniany koscółek z widokiem na góry.</DIV><DIV>Jutro juz panieński a za tydzień nasz ślubik :)</DIV>

Też myślałam o tym kościółku..
No to za tydzień i trochę czekamy na relację i zdjęcia :)

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Re: Wesele w górach

Postprzez juljulia » Czw Lip 14, 2016 10:43 am

Na Wesela serdecznie zapraszamy do Hoteliku Orański!
WOLNE TERMINY od maja przyszłego roku!
Zapewniamy niesamowitą oprawę imprezy oraz wspaniałe wspomnienia na całe życie.
Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej.
Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię. Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.
Kontakt:http://hotelikoranski.pl
juljulia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>