Obsługa barmańska na wieczór panieński?

organizacja, przebieg, refleksje ...

Obsługa barmańska na wieczór panieński?

Postprzez Jolka22 » Śro Lis 04, 2009 11:23 pm

Zastanawiałyście się nad obsługą barmańska na wieczór panieński? a może któraś z Was była? co sądzicie na ten temat?! Pozdrawiam, Jola:)
Jolka22
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Magness » Czw Sie 19, 2010 6:50 pm

Miesiąc temu byłam na panieńskiem, gdzie najpierw inmprezowałyśmy w domu i był tam barman, który robił świetne drinki, a później pojechałyśmy do klubu. Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł, bo drinki były pyszne, a i pogadać można i się pośmiać, na pewno dużo lepszy pomysł niż facet od sriptizu:)
Barman był dalekim znajomym , którejś z dziewczyn, ale można wynająć kogoś, nawet prosto po kursie barmańskim, bo wtedy sobie mniej liczą , a drinki i tak są dobre:)
Magness
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Obsługa barmańska na wieczór panieński?

Postprzez Stanisława1 » Pią Sty 17, 2014 8:34 am

Mi też się podoba pomysł barmana na wieczorze. Przede wszystkim nie ma co ukrywać, jednak wolimy driny od vódki czy też piwa.
A barman w sumie nie jest jakiś specjalnie drogi.
A powiedzcie mi jeszcze, on wtedy przychodzi ze swoim alko, czy trzeba mu zapewnić?
Stanisława1
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez aleksandra25 » Czw Mar 20, 2014 9:33 am

Barman na wieczorze panieńskim/kawalerskim to extra sprawa.. każdy napije się czegoś wyjątkowego a panna młoda lub pan młody może bawić się spokojnie :) sama chciałabym iśc na taki wieczór panieński ;p
aleksandra25
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Dariia » Śro Gru 23, 2015 3:05 pm

Ja byłam na takim wieczorze panieńskim gdzie była obsługa barmańska i bardzo sobie chwalę. Można sobie wybrać drinka jakiego się chcę i nie trzeba pić zwykłej wódki. Poza tym można adorować takiego barmana (:D). Był to wieczór w domu więc to było dobre rozwiązanie :)
Dariia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asia_450 » Czw Cze 23, 2016 1:17 pm

Fajny pomysł, można sobie wybrać drinka jakiego się chce :) jednak nie każdy zna się na ich przygotowywaniu a tak masz pewność że na pewno będą smaczne
Asia_450
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Tabaluga » Wto Cze 28, 2016 1:27 pm

Pomysł pierwsza klasa, ale chyba przy załozeniu że nie wychodzicie w miasto? Bo jakoś mi się nie che wierzyć, że mając barmana do dyspozycji, ktoś się z domu ruszy...
Awatar użytkownika
Tabaluga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>