Ceny

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

Re: Ceny

Postprzez papi » Pon Mar 23, 2015 10:52 am

Zapłaciliśmy 2150zł. W tym mamy: około 400 zdjęć, sesję narzeczeńską (ale była chyba tylko dostępna dla odwiedzających targi ślubne), przygotowania, ślub, wesele do 1 w nocy, sesje plenerową w innym dniu i album ze zdjęciami:)
papi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Madzikus » Śro Maj 27, 2015 11:35 am

Emulkaaa proszę o namiar na tego fotografa na priv - jesteś z niego zadowolona?
Dziękuję i pozdrawiam

emulkaaa napisał(a):@Namarie- no właśnie i w tym Cię popieram. Wybierasz to co się tobie podoba, nie ze względu na cenę "którą trzeba zapłacić żeby mieć dobre zdjęcia".

Ja w cenie 1600 zł mam zaoferowane:
400/600 zdjęć na DVD
50 zdjęć w albumie
prezentację zdjęć z podkładem
sesję w innym dniu
wybraną fotkę na płótnie 60x40
fotobudkę na weselu
usługę od przygotowań aż do oczepin
Madzikus
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez bedezona » Czw Lip 09, 2015 12:17 pm

Wydaje mi się, że to troche wygórowana cena. My za fotografa płaciliśmy 3500 i plener 600 i zdjecia są nieziemskie, z wesela, ceremonii jak i z sesji. :)
Awatar użytkownika
bedezona
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marusiowa » Wto Wrz 22, 2015 1:36 pm

emulkaaa napisał(a):@Namarie- no właśnie i w tym Cię popieram. Wybierasz to co się tobie podoba, nie ze względu na cenę "którą trzeba zapłacić żeby mieć dobre zdjęcia".

Ja w cenie 1600 zł mam zaoferowane:
400/600 zdjęć na DVD
50 zdjęć w albumie
prezentację zdjęć z podkładem
sesję w innym dniu
wybraną fotkę na płótnie 60x40
fotobudkę na weselu
usługę od przygotowań aż do oczepin

Mogę prosić o namiary?
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Samantiii » Wto Lis 10, 2015 5:24 pm

U nas był fotograf Matariastudio i właśnie spodobał mi się u nich przejrzysty cennik, który jest na stronie. Przemyślałam sobie czego oczekuję, jakie chce mieć zdjęcia i wybrałam odpowidni pakiet. Z samego efektu i pracy fotografa też jestem finalnie bardzo zadowolona
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Wilku » Czw Kwi 14, 2016 3:06 pm

My póki co mamy za sobą wstępne ustalenia ze znajomym, fotograficznym duetem. Za 2000 zł oferują nam dwie sesje w terenie, pełną fotorelację od przygotowań aż do poprawin, prezentację, album, zdjęcia na DVD i fotobudkę. No i oczywiście dwa razy większą ilość zdjęć, bo będą zaopatrzeni w dwa zestawy sprzętu. Końcowo cena i tak wyjdzie nam niższa, bo nie planujemy póju co poprawin, no i nie jesteśmy pewni co do fotobudki. Niby fajna rzecz, jeśli trafi się na wesołe towarzystwo (a nasze rodziny i znajomi to istna mieszanka wybuchowa, jeśli o to chodzi) - jak myślicie, warto z niej skorzystać, czy odpuścić jako niepotrzebny wydatek?
Awatar użytkownika
Wilku
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Poprzednia

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>