Pomocy

organizacja, przebieg, refleksje ...

Pomocy

Postprzez kasia_julka » Śro Wrz 07, 2011 9:03 am

Hej dziewczyny. Proszę Was o pomoc, za 2 tygodnia moja koleżanka ma panieński i ja kompletnie nie wiem, co można jej kupić oraz jakie zabawy można urządzić. Na początek idziemy do klubu, później zabawa przenosi się do domu. Doradźcie mi coś proszę, bo inaczej będzie klapa...
[http://slub-wesele.pl/]

Awatar użytkownika
kasia_julka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Re: Pomocy

Postprzez Laleksandra » Nie Wrz 13, 2015 8:35 pm

Pamiętajcie o prezencie :D My kupiłyśmy mojej siostrze komplet bielizny tego rodzaju - http://www.kinga.com.pl/kolekcje/linia-erotyczna była zachwycona. Bielizna przyniosła skutek, już pierwszej nocy zaszła w ciążę :D

Najpierw spotkałyśmy się w jej mieszkaniu. Malowałyśmy się i robiłyśmy na bóstwo popijając drinki i jedząc różne przysmaki. Później była sesja zdjęciowa w parku w stylu pin-up.  Zapłaciłyśmy za nią ok. 300 zł.
Następnie jeszcze dwie godzinki w domu, drineczki, plotki, zamówiona pizza :D
Potem ok. 22.00 ruszyłyśmy na podbój miasta   Spod domu zabrała nas limuzyna z szampanem i otwieranym dachem, przewiozła nas po centrum miasta (jesteśmy z Wawy), a potem jak królowe zajechałyśmy pod klub, w którym szalałyśmy do rana. Potem wszystkie spałyśmy u niej i rano na megaśnym kacu plotkowałyśmy i umierałyśmy pół dnia :D
Laleksandra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Dariia » Śro Gru 23, 2015 3:01 pm

Moja siostra dostała fajny prezent na swój wieczór panieński. Dostała zestaw seksownej bielizny, świece i butelke czyli historie jak powstaje dzidziuś. Mi osobiście strasznie się to podobało. To nie ma być nic poważnego typu talerze. To wieczór panieński i tu potrzeba czegos z jajem :D
Dariia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Tabaluga » Śro Mar 23, 2016 4:12 pm

Najpierw do klubu, a potem do domu? Ale to przecież nie po kolei ;p.

Ja swój panieński zaplanowałam razem z moją świadkową, wolałabym, żeby nie wpadły na pomysł np. striptizera (obrzydza mnie to). Jedziemy więc na weekend do hotelu - jest tam spa, wiec będziemy się relaksować do południa, a wieczorem wypad na miasto :D
Awatar użytkownika
Tabaluga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kwiatek_D » Pon Kwi 18, 2016 12:49 pm

Fajnym pomysłem jest też zorganizowanie czegoś na aktywnie, jeśli panna młoda nie lubi nudy, jakieś ciekawe warsztaty np. z tańca albo jakaś inna atrakcja przy której można się poruszać :)
Kwiatek_D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez pozytywnaa » Czw Cze 09, 2016 3:55 pm

Byłam druhną na ślubie przyjaciółki w maju. Panieński odbył się w Lesznie, gdzie naszą atrakcją nie był striptizer tylko lot w tunelu aerodynamicznym. Co radzę kupić na prezent? Na pewno coś praktycznego, a nie gadżety, które później będą się kurzyły w kacie.
pozytywnaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez wawa111 » Czw Wrz 08, 2016 10:01 am

Ja swojej żonce tutaj często kupuje macie linka http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska, podaje mi marki swoje ulubione a dalej sam wybieram, jak na razie udaje się trafić w gusta ;)
wawa111
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lucja » Czw Lis 10, 2016 2:08 pm

A gdzie się z reguły bawicie? Co ona lubi? To ty powinnaś wiedzieć najlepiej ;)
Awatar użytkownika
lucja
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Penelopka » Pon Maj 08, 2017 9:42 am

Panieński mojej przyjaciółki musiał odbyć się w jej domu. Dlaczego bo jej przyszły mąż zabronił gdziekolwiek wychodzić bo jak on to mówi dziewczyny na panieńskich zawsze są zaczepiane przez podejrzanych typów. W każdym razie i tak bawiłyśmy się świetnie. Zrobiłyśmy sobie najpierw jakąś imprezkę z zabawami, a potem domowe spa. Kosmetyki zamówiłyśmy z koleżankami z http://www.lirene.pl/ i było to bardzo odprężające. A w prezencie podarowałyśmy mojej przyjaciółce seksowną bieliznę na noc poślubną.
Penelopka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>