Suknia Annais Bridal Nanteza rozm. 40/42 biała+welon+bolerko

wszystko co jest związane ze ślubem możesz wystawić na sprzedaż w tym miejscu

Suknia Annais Bridal Nanteza rozm. 40/42 biała+welon+bolerko

Postprzez KarolinaŁukasz » Sob Lis 23, 2013 9:43 pm

Mam do sprzedania piękną, białą suknię z kolekcji 2013 Annais Bridal model Nanteza + welon + oryginalne bolerko.
Welon gładki, tiulowy, obszyty koralikami- na grzebyku.

Rozmiar sukni to 40/42 - gorset wiązany, przez co nie ma problemu z dopasowaniem do figury, do tego usztywniany w biuście, ślicznie eksponuje talię i dekolt.
Idealna dla wzrostu 172 cm plus obcas 7 cm.

Suknia jest jednoczęściowa z usztywnionym gorsetem ozdobionym cekinami i koralikami. Tiulowy dół jest gładki i poszerzany (wszyta halka z kołem). Suknia posiada piękny tren, który podczas zab.wy można podpiąć (na specjalne guziczki i pętelki).
Opcjonalnie - ramiączka, odpinane i obszyte koralikami. W pasie do przypięcia pasek-kokardka.

Suknia jest elegancka i przepięknie mieni się oraz błyszczy w tańcu czy na zdjęciach. Wszyscy byli nią oczarowani.

Stan sukni i dodatków oceniam na bardzo dobry.
Suknię zakupiłam w salonie, miałam na sobie dwukrotnie - w dniu ślubu i w dniu sesji fotograficznej.
Po sesji suknię wyczyściłam w pralni w salonie.

Zapraszam do zakupu! :)

Awatar użytkownika
KarolinaŁukasz
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Re: Suknia Annais Bridal Nanteza rozm. 40/42 biała+welon+bol

Postprzez Magdalena 29 » Sob Mar 05, 2016 5:51 pm

Witam :)
Wiem, że minęło trochę czasu od daty wystawienia ogłoszenia, ale czy suknia jest nadal na sprzedaż?:)
Magdalena 29
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>