jakie torty weselne?

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: jakie torty weselne?

Postprzez Samantiii » Nie Gru 13, 2015 12:45 pm

Jakbym miała jeszcze raz wybierać to chyba zdecydowałabym się na tort z babeczek. Kazdy kto miałby ochotę mógłby sobie brać, a tak to i tak połowa została na talerzach
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Re:

Postprzez Nastia » Czw Lut 11, 2016 3:18 pm

Gość napisał(a):
Cześć.My bedziemy mieć torta gratis od retauracji ( poza Wrockiem)w której mamy wesele.Jest on chyba 3 pietrowy i całkiem spory ale to zalezy chyba od ilości gości.Pozdrawiam Ania

Ja też na weselu miała tort gratis od restauracji. Nie był on za specjalnie 'urodziwy', ale oszczędziliśmy kilkaset złotych. A za ile powinno się kupić tort? Moim zdaniem za tyle na ile Cię stać.
Warto pamiętać, że tort jest jedynie elementem wesela - jednym z wielu, ale za to bardzo kosztownym. Czasami nie warto aż tak bardzo przepłacać. Wszystko to kwestia kosztów.
Nastia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Białystok

Postprzez p0la » Śro Maj 17, 2017 11:46 am

Prawda jest taka, że mało kto je w ogóle ten tort. Jak jest gratis, to nie warto wydziwiać.
p0la
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Penelopka » Pon Sie 07, 2017 3:00 pm

Może i mało kto zje cały kawałek, ale spróbują wszyscy i każdy oceni. Potem się mówi jaki dobry tort był na weselu. Mi się podoba pomysł na słodkości proponowany na http://niezapomnianachwila.pl/oferta/slodki-stol/ . Nie dość, że ładnie to wygląda to jeszcze jest smaczne. no i firma podchodzi bardzo indywidualnie, więc niestety nie powiem ile taki tort u nich z resztą słodyczy kosztuje. A ja bym z dobrego tortu i ciasta nie zrezygnowała.
Penelopka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez miki789 » Śro Gru 20, 2017 3:20 pm

Bardzo elegancki tort weselny upieklinam w wakacje w cukierni Iza, to jest w Stanisławie Górnym kołoWadowic w sumie. Jest ich oferta online na ciastkarniaiza.pl.Wszystko mi się w torcie podobało, a o smaku to goście którzybyli na weselu do dzisiaj mówią ;-)
miki789
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez aga2113 » Czw Cze 14, 2018 11:12 am

Ja mam zamówiony ale nie wiem jak go przetransportować żeby się nie roztopił ani nie zniszczył bo to jednak godzina drogi :/ Zastanawiam się nad urządzeniami chłodniczymi. Co myślicie?
aga2113
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Poprzednia

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>