fotogrfa Łukasz Sulka

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

fotogrfa Łukasz Sulka

Postprzez dominikaaa » Czw Wrz 05, 2013 7:38 am

Czy ktoś może współpracował z tym fotografem? zastanawiam się nad nim ale nie ma żadnych opinii na jego temat
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Re: fotogrfa Łukasz Sulka

Postprzez Justynak86 » Czw Wrz 05, 2013 7:45 am

dominikaaa napisał(a):Czy ktoś może współpracował z tym fotografem? zastanawiam się nad nim ale nie ma żadnych opinii na jego temat

Moja koleżanka miała przez niego robioną sesję narzeczeńską wyszła super :) I była bardzo z niej zadowolona :)
Zresztą jest tu na forum nick Jagienka może napisz do niej PRIV jakie były jej wrażenia , aczkolwiek jest bardzo zaganiana i nie wiem jak długo będziesz musiała oczekiwać na odp.

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez dominikaaa » Pią Wrz 19, 2014 7:53 am

Witam, jestem już po swoim ślubie i chciałabym serdecznie polecić fotografa Łukasza Sulke, jest to profesionalista w 100%, fotografia to nie tylko jego praca ale też pasja, co widać na zrobionych przez niego zdjęciach. Po ślubie zabrał nas w piękne miejsce na plener ślubny, zdjęcia wyszły naprawdę niesamowite.
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Samantiii » Pią Lut 05, 2016 2:05 pm

O tym fotografie nie słyszałam, sama miałam u siebie Matari Studio i jestem z nich bardzo zadowolona;) dobrze jest sprawdzić fotografa przed wyborem, żeby nie było potem niemiłej niespodzianki;)
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>