Dodatki do Ogrodu (wesele)

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Dodatki do Ogrodu (wesele)

Postprzez Monika765 » Pon Kwi 14, 2014 8:58 am

Witam serdecznie. Jako że Moje wesele odbędzie się na dworze znaczy cała ceremonia, mam do was takie pytanie.
Czy wiecie gdzie można nabyć/ kupić Ciekawe ozdoby do ogródka ?
Takie coś jak np: staro wyglądająca Konefka, czy taczka z wikliny, wieszak kuty z żeliwa, krasnal (pordzewiały) chodzi o dekoracje w starym stylu.
Szukałam po sklepach online, ale wole jeszcze was zapytać może wy coś doradzicie ?
Monika765
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Dodatki do Ogrodu (wesele)

Postprzez Allana » Pon Kwi 14, 2014 9:03 am

W sklepach z rzeczami do ogrodu często można kupić takie ozdoby stylizowane na stare. A jeśli chcesz naprawdę stare, to szukałabym na jakichś giełdach staroci, są organizowane w wielu miastach. Albo pytała po znajomych, ludzie często chowają w swoich piwnicach różne skarby :)

Awatar użytkownika
Allana
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez Monika765 » Pon Kwi 14, 2014 9:12 am

No własnie masz rację o takie coś Mi chodzi. Wiem że kilka osób ma takie ozdoby w sumie rzeczy, ale ich starość przypina im miano ozdoby a nie przedmiotu ;-)
WIEM że jest też człowieczek który się tym zajmuje zawodowo, ale nie mam do niego namiaru.
Widziałam kilka rzeczy w sklepach z takimi ozdobami.. no ale postanowiłam że trochę o tym podyskutuje z osobami które mogą sie na tym znać, czyli kobietami ;)
Monika765
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kwiatek_D » Wto Maj 12, 2015 1:04 pm

Odwiedziłabym targi staroci, można tam cuda znaleźć;) w ogóle świetny pomysł ze ślubem na świeżym powietrzu;)
Kwiatek_D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Śro Paź 07, 2015 5:09 pm

Może coś w ogrodniczym sklepie znajdziecie, jakieś figurki na przykład ptaków itp.
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Samanta » Pią Gru 04, 2015 4:33 pm

Ozdoby stylizowane na stare do ogrodu to świetna sprawa na wesele. Przepięknie i gustownie się prezentują. Obecnie sama planuję wesele urządzić w ogrodzie i takie właśnie ozdoby chcę wykorzystać.
Samanta
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>