koszmary i sny ślubno-weselne

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Re: koszmary i sny ślubno-weselne

Postprzez ansista » Czw Sie 08, 2013 6:33 am

miki/kami napisał(a):z cyklu - niemozliwe, a jednak !
kupilismy z R nowe lozko i sprzatalismy, wynosilismy stare etc ... wiec oczywiscie musialam po wszystkim nalozyc krem  i sciagnelam cala bizuterie z rak, i ..... zapomnialam zalozyc i caly dzien chodzilam  bez zadnych pierscionkow, po czym wieczorem mielismy jechac zaprosic moja przyjaciolke wreszcie oficjalnie... a tu wszystkie pierscionki sa poza moim zareczynowym.... po przetrzasieniu calego domu, 2 nocnych wizytach w biurze, przeszukaniu totalnym auta w kazdej mozliwej konfiguracji, przeplakaniu polowy nocy... i zapewnianiu mojego R ze kupi mi nowy, i nie przestaje mnie kochac, zadzwonil do mnie rano sasiad, ktory znalazl piercionek na schodch miedzy jego a moim pietrem ... nikomu nie zycze... radosc z odzyskania jest niesamowita ... ale nikomu nie zycze takiego stresu- jednym slowem - nie noscie pierscionka w torebce :)

ale to sen czy prawdziwa sytuacja?:)
Awatar użytkownika
ansista
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez miki/kami » Czw Sie 08, 2013 5:56 pm

Prawdziwa sytuacja, najprawdzisza - sie splakalam jak norka,cala noc nie spalam, ale gdy sie odnalazl - radosc byla mega wielka, zreszta nie wiem jak wy - ale ja im blizej slubu to co chwile cos gubie albo o czyms zapominam ...  albo  wsadze cos co jest super wazne i nie moge znalezc , bo nie tam  gdzie powinnam schowalam ...   ech ,,,

Kami
miki/kami
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wro/bxl

Postprzez Asiela » Czw Sie 08, 2013 6:00 pm

a ja to odebrałam jako sen, pewnie przez tytuł wątku :)

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez miki/kami » Czw Sie 08, 2013 6:03 pm

no wolalabym zeby mi sie to przysnilo ...

Kami
miki/kami
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wro/bxl

Postprzez Asiela » Czw Sie 08, 2013 8:19 pm

miki/kami napisał(a):no wolalabym zeby mi sie to przysnilo ...

domyślam się :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez panimonika » Pon Sty 20, 2014 7:44 pm

ojeeej. cóż za historia. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło :) Mi czasem się śnią przygotowania do ślubu, ale żadnego koszmaru sobie nie przypominam.
Wracając do tematu pierścionka, to też miałam podobną sytuację, ale to mój narzeczony mi go zgubił. Poprosiłam go, aby zaniósł go do pudełeczka (gdyż zdejmuję pierścionek, np. do sprzątania, zmywania etc), a on (do dziś nie wiem, czemu) położył go na biurku i to jeszcze pod stertą jakiś papierów. Szukaliśmy, szukaliśmy i szukaliśmy, a pierścionka nie ma... Dobrze, że się znalazł
panimonika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez achajq » Pon Sty 20, 2014 7:53 pm

...........................
Ostatnio edytowany przez achajq, Pią Cze 19, 2015 10:45 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez Asiela » Wto Sty 21, 2014 6:56 pm

achajq napisał(a):ja kiedys idac pod prysznic powiesilam na wieszaku w lazience. Pozniej oczywiscie zapomnialam i szukalam go do polowy nocy ;)

najważniejsze, że odnalazłaś :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez princessa1991 » Wto Mar 18, 2014 6:52 pm

witam dziewczyny jestem tu nowa i widzę że nie tylko ja mam problemy z koszmarami ślubnymi bo już się martwiłam że coś jest ze mną nie tak :D Regularnie śni mi się coś strasznego albo że idę do ślubu w brudnej podartej sukience nie tej co mam wybraną albo że rano dowiaduje się że sala nie jest ustrojona i ja jeszcze rano jadę coś na szybko stroić albo że ubieram się w domu do ślubu i że nie mogę wyjść z domu bo ciągle coś ślub już za pół godziny a ja np. nie umie znaleźć butów :) pozdrawiam
princessa1991
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez asia548 » Śro Kwi 02, 2014 6:30 am

U mnie koszmary to normalka :O sądzę, ze w końcu przed ślubem będę musiała brać tabletki nasenne :D
asia548
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Laleksandra » Nie Wrz 13, 2015 8:24 pm

Mi się śni często że już jest ten dzień i nagle okazuje się, że mam totalnie brzydką suknię ślubną, która wygląda jak jakaś szmata. Jestem w tym śnie wściekła i drę się na wszystkich że żadnego ślubu w tej sukni nie będzie. Często sen kończy się tak, że babcia szyje mi na szybko sukienkę z firanki :D
Laleksandra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez anisiek » Pią Lis 13, 2015 4:32 pm

Mi ostatnio się przyśniło, że zapomniałam w ogóle o dacie ślubu. Wszyscy byli już gotowi, a ja po prostu nie miałam ani sukienki, ani fryzjera, ani makijażu, koszmar!
anisiek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>