o czym NAPRAWDE marzycie na prezeny ślubny?

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

Postprzez bunia » Wto Cze 09, 2009 10:47 pm

Tak w ramach realiow to oryginalny pomysl z tym dekoratorem czy architektem wnetrz jako prezent slubny, szkoda, ze nie mamy na razie widokow na wspolny dom, ale pomysl extra!
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Niezapominajka » Pią Lis 06, 2009 12:34 am

Egzotyczne wakacje to byłoby to:) Chodź w prezencie slubnych jak dla mnie zbyt drogi prezent by czuc sie z nim dobrze. My mozliwe że swoje marzenie  spełnimy w przyszłym roku na urlopie, i nie dlatego ze to niby " miesiąc miodowy " czy podróz poślubna. Moze nie od razu marzenie o dominikanie. Madera, teneryfa, wyspy kanaryjskie czy grecja byłyby ok:)
Niezapominajka
super gaduła
super gaduła

Postprzez Liziii » Pią Lis 06, 2009 1:29 am

Chcialabym dostac lodówke.. dwudrzwiowa, z kostkarką do lodu.. Albo komplet eleganckich, ciezkich zasłon do salonu ;] tudzien bon do jakiegos sklepu z takimi zaslonami :D Wtedy nie mialabym wyjscia i musialabym go wykorzystac na zaslony ;P inaczej mi szkoda kasy..
z bardziej odjechanych - karnet dwuosobowy do SPA.. starego ale jezdzacego malego seicento ;) albo laptopa - wlasnego, zebym nie musiala M podkradac ;p
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Radom

Postprzez Gatto » Pią Lis 06, 2009 9:49 am

Niezapominajka napisał(a):Egzotyczne wakacje to byłoby to:) Chodź w prezencie slubnych jak dla mnie zbyt drogi prezent by czuc sie z nim dobrze. My mozliwe że swoje marzenie spełnimy w przyszłym roku na urlopie, i nie dlatego ze to niby " miesiąc miodowy " czy podróz poślubna. Moze nie od razu marzenie o dominikanie. Madera, teneryfa, wyspy kanaryjskie czy grecja byłyby ok:)
Madera jest o wiele drozsza niz Dominikana :( I pogoda gorsza tez :)
Choc daleko..ciagle blisko

Awatar użytkownika
Gatto
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Haga

Re: o czym NAPRAWDE marzycie na prezeny ślubny?

Postprzez Alis » Śro Wrz 16, 2015 11:18 pm

JA ostatnio znalazłam ciekawą stronę, która zajmuje sie robieniem portretów komputerowo. Świetne pracę i myślę, że taki właśnie chciałabym dostać. Kliknij tua aby przeczytać artykuł.
Alis
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>