zespol cocons club

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: zespol cocons club

Postprzez Prying » Pią Paź 07, 2011 11:18 am

Witaj,

Dziękuję serdecznie za życzonka;-)

Mój skład zespołu to : Sebastian i Natalia plus 3-ech mężczyzn, którzy razem grają. Nie miałam w zespole Piotra Soboty. Przyznam, że gdy poszukiwaliśmy zespołu to słuchałam ekipy Piotrka w której jest Magda. Później okazało się, że Piotrek ma zajęty termin i zdecydowaliśmy się na Cococns club ale z Sebastianem na czele.

Jestem zadowolona, jednak mam zastrzeżenia, które opiszę poniżej:  

Po podpisaniu umowy kontaktowaliśmy się wyłącznie mailowo i być może był to błąd. Zespół nie grał nigdzie w pobliżu, a my mieliśmy zbyt daleko by jechać ustalać szczegóły, które można ustalić mailowo. Tak nam się wydawało. Stworzyliśmy listę utworów które chcielibyśmy aby były na naszym weselu. W odpowiedzi otrzymaliśmy, że powinniśmy im zaufać, bo po tylu latach grania zespół potrafi dopasować repertuar pod gości. Więc przystaliśmy na ich propozycje. Pierwszy blok był zbyt powolny i zbyt nowoczesny a w dodatku długi. Mało kto chciał wyjść tańczyć a Ci którzy tańczyli nie czerpali z tego przyjemności. Poprosiliśmy aby zespół zaczął drugi blok z "kopem" ponieważ znamy swoich gości. Później było już lepiej i dużo lepiej. Goście chwalą nasz zespół mówiąc "profesjonaliści", bo żywa muzyka. Jednak dla nie których zbyt nowoczesny repertuar. W poprawiny był DJ Vico i bardziej trafił w gust muzyczny gości ;) - Polecam!

Nie zadowoleni jesteśmy również z przerw zespołu. Nie chodzi Nam o długość ale nie kontrolowanie gości i ich zabawy, posiłków. Co przerwa to zespół na dworze. Była sytuacja, że w przerwie podawany był dzik, dzik się skończył ( tzn. kucharz wyjechał już sali, goście zjedli) a zespołu nie było na sali! Bardzo Nas to zdenerwowało i mąż poszedł do Sebastiana powiedzieć co nam przeszkadza. Mąż usłyszał, że umawiał się ze mną na takie przerwy tzn. pisałam aby przerwy dostosowali do posiłków i podałam godziny podawania posiłków, chcąc uniknąć sytuacji aby orkiestra grała a posiłek był na stole ale, na pewno nie pisałam im aby spędzali czas na dworze w tym czasie :)

Oczepiny - ok. Było tak jak prosiliśmy.

Podsumowując: jestem zadowolona, jednak uważam, że kontakt mailowy nigdy nie zastąpi kontaktu na żywo. Wtedy zrozumielibyśmy swoje oczekiwania, a wyszły małe nieporozumienia. Uważam, że wszystko trzeba ustalać nawet ubiór. Widziałam w galerii Piotra Soboty, że pewnego razu grali w smokingach. Piękny widok i tak chciałabym aby orkiestra wyglądała. Nie narzekam na ubiór tego składu, jednak na przyszłość warto mówić o swoich oczekiwaniach bo widać, że można.

Głos Natalii przepiękny! Sebastian i jego gra na saksofonie zrekompensowała Nam nasze niezadowolenie;) dlatego POLECAM zespół Cocons club, jednak uczulam aby spotkać się przed weselem i omówić organizację przyjęcia ;-)

Pozdrawiam,
Magda

Dziękuję i polecam: p. Marta Janicka - Stara Garbarnia; M.E. Pośpieszni; mmfilms; cocons club; DJ Vico; dekoracja - p. Kazia 693 068 771 oraz Decorum; salon ślubny - Adeline; makijaż - p. Maja - MAC; pierwszy taniec - Al-mara.
Awatar użytkownika
Prying
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Sticky&Sweet » Pią Paź 07, 2011 11:47 am

Ciesze sie ze jestes zadowolona:o) Mysle ze wesele to taka impreza ze nawet gdybys umawiala sie z zespolem, fotografem etc nawet po 100 razy to i tak nie wszystko wyjdzie tak jak tego bysmy oczekiwali. Takie juz wesela uroki ze zawsze chociaz mala rzecz musi pojsc nie po naszej mysli:o) i to tylko zapewne ze wzgledu ze tak nam zalezy na perfekcji!

My bylismy bardzo zadowoleni zwazajac na fakt ze wszystko bylo zalatwiane przez maila. Moglismy trafic naprawde kiepsko ale sie udalo i bylo naprawde fajnie:o)

Pozdrawiam

Serdecznie polecamy: Palac Brunow, Zespol Cocon's Club, Edyta Kusnierz - makijaz i fryzura, Slubna migafka, Florand z Boleslawca oraz cukiernia Brystolka z Jeleniej.
Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: WRC/GB

Postprzez Gala21 » Nie Maj 06, 2012 10:36 am

Witam, czy posiada może ktoś jakiś krótki filmik jak zespół śpiewa na  żywo?
Gala21
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez malabiala » Pon Mar 03, 2014 1:59 pm

Witam,

Zastanawiam sie mocno nad zespołem Cocons club, umówieni juz jestesmy na spotkanie. Wierzę w ich zdolności muzyczne i to nie podlega żadnym watpliwoscią, natomiast wesele to przede wszystkim dobra zabawa. Zastanawia mnie tylko czy zespoł ma w sobie energię i umiejetnośc wyciagniecia na parkiet nawet największego sztywniaka . Będe wdzięczna za świeże opinie o zespole :)

Pozdrawiam forumowiczów
malabiala
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Yena » Czw Lip 10, 2014 10:20 am

Hej,

my się zdecydowaliśmy na cocons w składzie z Sebastianem (ale być może Piotrek Sobota też będzie).
Jesteśmy po spotkaniu i mamy super pozytywne wrażenia. Tak mój przyszły mąż, jak i ja jesteśmy "terrorystami muzycznymi"
i nie znosimy złego grania. Złego, czyli słabego muzycznie przede wszystkim, a w przypadku wesela trzeba brać pod uwagę jeszcze dopasowanie do charakteru imprezy. I szczerze mówiąc, dlatego bardzo się baliśmy wyboru zespołu weselnego właśnie i szukaliśmy długo.
A ekipa Cocons to po pierwsze muzycy (a nie panowie obsługujący instrumenty), a po drugie ludzie potrafiący rozkręcić imprezę w dobrym stylu. Dla nas liczy się brzmienie, klasa muzyków i porywanie ludzi do tańca. Piotrek póki co w 100% nas do siebie przekonał, po spotkaniu z nim mam wrażenie, że po prostu chętnie sama poszłabym na imprezę, na której gra. A po tym, co widziałam na fotach i słyszałam w sieci, Sebastiana z saksofonem nie mogę się doczekać:)
Yena
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez malabiala » Śro Wrz 24, 2014 2:10 pm

Yena

Na kiedy zaplanowany jest Wasz wielki dzień?
malabiala
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Yena » Czw Paź 02, 2014 8:55 pm

Hej malabiala,
Na 30 maja. Tyle ze obecnie mamy niezły problem z cocons, bo w międzyczasie sprzedali nasz zarezerwowany termin komuś innemu...
Kombinujemy być może z drugim składem, ale przyznaje, ze póki co jestem mocno zniesmaczona.

Update: rozmawiamy z zespołem o tym, co można zrobić. Wielki plus za zaangażowanie Piotra. Liczę, że uda się jednak dogadać drugi skład, bo muzycznie wciąż uważam, że są świetni.
Yena
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez malabiala » Śro Kwi 29, 2015 10:47 am

Rany, to nie ukrywam, że lekko mnie przestraszyłaś, odrazu zadzwoniłam do nich z potwierdzeniem , ale podtrzymują.
Jak Twoja sytuacja się wyklarowała? Mam nadzieję, że udało się wykombinować:) Juz tak blisko tego terminu, jak Twoje przygotowania?:)

POzdrawiam

malabiala
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Yena » Pią Maj 08, 2015 1:37 pm

Z cocons sytuacja zakończyła się dobrze - polecili nam swój drugi skład i gdyby nie to, że to my w międzyczasie zmieniliśmy pomysł na wesele i zrezygnowaliśmy z zespołu, na pewno byśmy się na nich zdecydowali.
Tak więc wszystkim zainteresowanym polecam ekipę:)
Yena
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>