striptizer / striptizerka

organizacja, przebieg, refleksje ...

striptizer / striptizerka

Postprzez marzena » Śro Mar 19, 2008 9:30 am

Dziewczyny, jaki macie pogląd na tego rodzaju atrakcje na wieczorze panieńskim/kawalerskim? Wcześniej nie zaprzątałam sobie tym głowy, ale że zbliżają się nasz wieczory naszły mnie pewne przemyślenia. Otóż moim zdaniem, jeśli dziewczyny zapraszają chippendales'ów na panieński to raczej dla śmiechu i dobrej zabawy, ale jeśli na kawalerskim pojawiają się panienki to ma to znacznie głębszy podtekst seksualny. Poza tym panowie to przecież wzrokowcy. Idąc dalej uważam, że jeśli moja świadkowa zorganizuje mi jakiegoś tancerza to nie będzie w tym nic złego, ale jeśli świadek P. wpadnie na pomysł zaproszenia na jego kawalerski striptizerek to już nie będzie ok. Jestem egoistką?:)

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Agusiak » Śro Mar 19, 2008 9:45 am

Hmmmm, nie pociesze Cię, ponieważ uważam dokładnie tak samo. Zwłaszcza ostatnio, od kiedy mój przyszły powtarza mi, że faceci sa wzrokowcamii widok takiej laski wijącej się wokól niego ubranej  wbardzo wątły strój, albo wogóle zaden na pewno mi nie poprawia humoru. ale z drugiej strony ufam mu i wiem, ze nigdy mnie nie skrzywdzi i nie zdradzi, amiał juz do tego wiele okazji  i tego nie zrobił. Ale z drugiej strony faceci to naiwne istoty, ajk to mówi mój luby - tępe strzały w pewnych sprawach i tego sie obawiam. ale poqiedziałm mu już że jak dotknie jakiejś laski albo ona niego to marny jego koniec!!!! Jestem trochę zazdrośnica.... Ale mamy taka zasadę - nie robimy niczego czego nie chcielibyśmy żeby zrobiła druga osoba. Mimo to mam obawy, poniewaz świadek jest bardzo rozrywkowy i moż emiec bardzo głupie pomysły. Na pewno będe się zastanawiać co się tam działo....zaufanie zaufaniem, ale psarwiedliwośc i tak musi być po nszej stronie dziewczyny!!! Ja na pewno też będę miał szalony wieczór panieński, ale wiem że nie zrobię nic głupiego. A facetów poprostu trzeba pilnować i tłumaczyc im, a  raczej wbijac do głowy co moga stracić jak zrobia coś głupiego!!!
Pozdrawiam - egostka taka jak każda z Nas!!!
Awatar użytkownika
Agusiak
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez marzena » Śro Mar 19, 2008 10:02 am

Jednak mnie pocieszyłaś! Trochę mi lepiej, że ktoś ma podobne zdanie.
Kolega mojego P. zaproponował w sobotę przy wspólnym piwku wyjazd w ramach kawalerskiego na coś w rodzaju obozu przetrwania - zjazd na linie, nocne biegi terenowe, strzelanie z łuku, wiatrówki i takie tam. Byliśmy na takim wyjeździe w czasie studiów i było rewelacyjnie! Fajna zabawa nie tylko dla facetów. Niestety wczoraj świadek mojego P. stwierdził, ze on ma inny plan - pooglądałby sobie panienki. Dziewczyny - jakby mnie piorunem raziło. Jak sobie wyobrażę jakąś lafirynde kręcącą dupcią i wymachującą cyckami przed moim własnym narzeczonym (bo przecież to on będzie gwiazdą wieczoru) to mi się na wymioty zbiera. Muszę poprosić mojego P., żeby nie dzielił się więcej ze mną swoimi planami na kawalerski, bo potem będę mu robić wymówki do 20 rocznicy ślubu chyba.

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena

Postprzez skorak » Śro Mar 19, 2008 10:14 am

sorry ale przykre jest to że za grosz nie macie zaufania do swoich połówek ;(  wychodzicie z generalnego załośenia że facet to zwierze które tylko czycha na okazje na skok w bok a to że jest wzrokowcem to nie jego wina a większość z nich traktuje to podobnie jak oglądanie zdjęć czy filmów w interneci czy telewizji czyli popatrzeć można ale tylko tyle ;)
po drugie śmieszna jest ta sprawiedliwość- jak do nas przyjdą do dla jaj , a jak do nich to oczywiście jest beeeee i jakie tam..................będą odchodzić  to lepiej nie mówić
Może lepiej zamiast tak stawiać sprawe umówcie się razem- albo może mieć oboje albo żadne i przekażcie krótkie info swoim świadkom  aby potem nie było obrażania się i dogryzania na ten temat przez najbliższe x-lat bo to naprawde nie służy żadnemu związkowi
skorak
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez marzena » Śro Mar 19, 2008 10:37 am

Nie no, to absolutnie nie jest kwestia zaufania. Ponad sześć lat w związku pozwoliło mi na tyle poznać partnera, że wiem czego mogę się po nim spodziewać i na co go stać. Żeby było jasne, ja się nie boję, że wskoczy z tą panienką do łóżka, poprostu pewne sytuacje wydają mi się niesmaczne i mam z nimi problem. A może poprostu jestem aż tak zazdrosna, że nie chcę, żeby mój facet ogłądał live gołe panienki.

Awatar użytkownika
marzena

Postprzez Agusiak » Śro Mar 19, 2008 11:49 am

Marzena mam takie samo zdanie jak Ty. I według mnie to jest kwestia zaufania, bo jeżeli nie ufałabym mojemu Łukaszowi to bym zamknęlą go w domu i nie pozwoliłabym mu nigdzie wychodzić ani z nikim się spotykać , a juz na pewno bym za niego nie wyszła za mąż. Jesteśmy razem 6 lat i wiem czego mogę sie po nim spodziewać. Musze mu zaufać i pozwolić się zabawic na kawalerskim, ale jednocześnie wiem że on nie zrobi niczego co by mnie skrzywdziło,ani niczego czego nie chciałby abym ja zrobiła jemu. a poza tym ja bym nie chciała striptizera bo nie mam ochoty zeby jakis nasmarowany i goły facet latał wokół mnie z wężem na wierzchu!!! Uważam, że można się bawić naświetnie, ale przestrzegając pewnych wcześniej ustalonych zasad.  Atak szczerze mówiąc która z Nas by chciała aby jej facet zabawiał się ze striptizerką i pozwalał na robienie rzeczy które są już raczej zarezerwowane tylko dla NAS??? Bądźmy ze soabą szczere, kobiety są zazdrośnicami i takie myśli każdej z Nas przechodzą przez głowę.
Awatar użytkownika
Agusiak
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Re: striptizer / striptizerka

Postprzez loncia84 » Śro Maj 01, 2013 7:45 pm

Na początku(przed moim panieńskim) byłam sceptycznie nastawiona do tego typu rozrywek, ale teraz wiem, że jeśli zamówicie profesjonalnych tancerzy(-ki), to nie ma się czego obawiać!
Jeśli jednak panowie wpadną na pomysł zamówić "tancerkę" z agencji towarzyskiej, to jej pokaz może mieć nie dużo wspólnego z tańcem!
loncia84
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia1982 » Wto Cze 25, 2013 8:49 pm

Witam,
Ja z mężem co do tej kwestii byliśmy zgodni, nie chcieliśmy tego typu 'atrakcji '. Bardzo szanujemy nasz związek i woleliśmy uniknąć dodatkowych stresów przed ślubem. Bardzo ufam mojemu mężowi, ale jego kolegom niestety nie.. i na pewno Pani do towarzystwa by była. Niestety świadomość tego psuła mi wystarczająco nastrój i wiecie co zrobiliśmy ? Urządziliśmy imprezę na świeżym powietrzu dla ok 30 najbliższych nam znajomych :) grill, zimne piwka, whisky, muzyka, piękna pogoda. Czego chcieć więcej ? Bawiliśmy się wspaniale i razem :)
Pozdrawiam, Gosia
Gosia1982
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mish » Pią Lip 05, 2013 3:39 pm

Eee nie kręci mnie to :)
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dora01 » Pon Wrz 30, 2013 1:01 pm

Ja z moim R. podchodzimy do tego tematu na luzie, bo może dlatego że jeden z naszych znajomych tak dorabiał ( teraz jak mówi jest już na emeryturze ) i on załatwia mojemu tancerki na jego kawalerski.
Ja teraz w ta sobotę miałam swój panieński i był u mnie striptizer ( z polecenia tego naszego znajomego )- powiem Wam że nie żałuje że się zgodziłam. A wręcz przeciwnie były u mnie koleżanki które miały już swoje panieńskie i śluby i nie chciały tancerza, teraz stwierdziły że chciały by jeszcze raz panieński ze względu na tego tancerza.

I to naprawdę dużo zależy od podejścia do tych rzeczy.
Awatar użytkownika
dora01
kocham to forum? :)

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez dora01 » Śro Paź 09, 2013 8:28 am

ZabaMonika napisał(a):Przecież to tylko wieczór kawalerski. Jeśli w związku nie ufa się drugiej osobie, to nie ma co z taką osobą być!

Masz rację, po kawalerskim mojego zostały piórka z boa Pani i tylko mi się chciało śmiać z tego. A po mim Panu zostały świeczki i filmik - który pozwolił nakręcić ( ale tylko I taniec ).
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez Nadya » Czw Paź 17, 2013 5:22 pm

dora01 napisał(a):Ja z moim R. podchodzimy do tego tematu na luzie, bo może dlatego że jeden z naszych znajomych tak dorabiał ( teraz jak mówi jest już na emeryturze ) i on załatwia mojemu tancerki na jego kawalerski.
Ja teraz w ta sobotę miałam swój panieński i był u mnie striptizer ( z polecenia tego naszego znajomego )- powiem Wam że nie żałuje że się zgodziłam. A wręcz przeciwnie były u mnie koleżanki które miały już swoje panieńskie i śluby i nie chciały tancerza, teraz stwierdziły że chciały by jeszcze raz panieński ze względu na tego tancerza.

Ja jeszcze mam trochę do ślubu, ale też do tematu podchodzę na luzie. Jeżeli ma się do drugiej osoby zaufanie to nie ma się czego obawiać.
A co do tego striptizera to mam jedno pytanie - czy rozebrał się cały ? czy może został w majtkach ?
Awatar użytkownika
Nadya
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: miasteczko

Postprzez Nadya » Nie Paź 20, 2013 1:16 pm

Nigdy nic nie wiadomo ..., a w trakcie wieczoru panieńskiego trochę szaleństwa się przyda.
Awatar użytkownika
Nadya
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez dora01 » Pią Lis 15, 2013 7:58 pm

Nadya napisał(a):
dora01 napisał(a):Ja z moim R. podchodzimy do tego tematu na luzie, bo może dlatego że jeden z naszych znajomych tak dorabiał ( teraz jak mówi jest już na emeryturze ) i on załatwia mojemu tancerki na jego kawalerski.

Ja jeszcze mam trochę do ślubu, ale też do tematu podchodzę na luzie. Jeżeli ma się do drugiej osoby zaufanie to nie ma się czego obawiać.
A co do tego striptizera to mam jedno pytanie - czy rozebrał się cały ? czy może został w majtkach ?

Pierwszy taniec pozwolił kręcić bo został w majtkach ale drugi taniec już nie można było nagrywać bo skończył bez, ale przepasany flagą. Gorąco go polecam
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez Nadya » Pon Lis 18, 2013 11:50 am

Brzmi kusząco ... muszę nad tym pomyśleć
Awatar użytkownika
Nadya
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gjerkowicz » Pon Gru 02, 2013 9:09 pm

Ja zawsze chciałem striptizerkę na wieczorze kawalerskim, ale im bliżej tego dnia tym mniej o tym myslę... To jakoś zawsze takie szczeniackie wyobrazenie o tym dniu ...
Awatar użytkownika
Gjerkowicz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez zakręconaOla » Czw Mar 27, 2014 8:33 am

marzena napisał(a):Dziewczyny, jaki macie pogląd na tego rodzaju atrakcje na wieczorze panieńskim/kawalerskim? Wcześniej nie zaprzątałam sobie tym głowy, ale że zbliżają się nasz wieczory naszły mnie pewne przemyślenia. Otóż moim zdaniem, jeśli dziewczyny zapraszają chippendales'ów na panieński to raczej dla śmiechu i dobrej zabawy, ale jeśli na kawalerskim pojawiają się panienki to ma to znacznie głębszy podtekst seksualny. Poza tym panowie to przecież wzrokowcy. Idąc dalej uważam, że jeśli moja świadkowa zorganizuje mi jakiegoś tancerza to nie będzie w tym nic złego, ale jeśli świadek P. wpadnie na pomysł zaproszenia na jego kawalerski striptizerek to już nie będzie ok. Jestem egoistką?:)

Jesteś egoistką?? Może niekoniecznie ale na pewno zazdrośnicą, jeśli nie uznajesz u narzeczonego wieczoru to nie powinnaś uznawać u siebie, a nie tylko to co Tobie pasuje. Poza tym uważam, że striptiz to głupota bo to ma podtekst tak samo u facetów jak i kobiet, a nie dla zabawy. Jeśli potrzebujecie takich rozrywek to nie czas na ślub jeszcze.
zakręconaOla
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez leszekleszek » Śro Lut 25, 2015 8:40 pm

hmmm.... widzę, że tu same Pani się praktycznie udzielają - aż strach wyskoczyć z jakąś prośbą o polecenie fajnej striptizerkio tak się będziemy bawić - ze striptizerką czy bez, ale może ktoś dałby namiary na jakąś fajną z okolic Lublina?
leszekleszek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>