Kto płaci i ile? za organizacje panieńskiego?

organizacja, przebieg, refleksje ...

w sprawie pana i nie tylko :P

Postprzez madeleine013 » Pią Sie 20, 2010 9:16 am

ja w czerwcu tego roku bylam organizatorką wieczoru panienskiego i wyszedł calkiem sympatycznie ...")

jesli chodzi o Pana to był u nas taki też pan  - tylko my stawiałyśmy na to żeby nie zrobił wiochy i żeby wszytsko odbyło sie ze smakiem ... ;) wiec cena dla nas mila mniejsze znaczenie - co nie oznacza ze nas nie powaliła...ale czego sie nie robi dla najlepszej przyjaciółki ... koszty nie są ważne... ogólnie to koszty całego wieczoru własnie przez owego Pana były spore...
my sie składałyśmy po 70 zł a było nas z 12 - co i tak nie wystarczyło :)   i wraz z siostrą panny młodej dorzuciłyśmy reszte
- atrakcje wieczoru :

- oczywiscie tradycyjne prezenty....:) ale to juz kazda we własnym zakresie dodatkowo organizowała...

tort ze zdjeciem adekwatnym do sytuacji - polecam torty u spychały na pereca :) maja b,dobre - i Panie spod lady wyciagaja fajne zdjecia  :) oczywiscie mozna przyniesc swoje jakies propozycje .. ja skorzystałam z ich nagiego umiesnionego pana z kaskiem zasłaniającego to co trezba :) - stwierdziłyśmy wraz z siostrą panny młodej ze penisy i inne tego typu torty sa oblesne nieco wiec woli tradycyjny okrągły ale z fajnym zdjeciem i napisem :)
np " byś ostatni raz spróbowala innego ..." :)

potem poszłyśmy do klubu gdzie byla zarezerowana loża w cenie rezerwacji były napoje :P - przekąski mozna było wniesc własne ;) i tam własnie pojawił sie Pan o imieniu Tomek młody - może aż za młody :) ale sympatyczny kontaktowy itd. zrobił co miał zrobic w 15 minut a potem usiadł z nami i sobie troszke pogadalismy :) także fajnie było...
przyjamniej mi sie podobało...

my zamowiłysmy pana z badboys-ow żeby miec pewność ze wiochy nie bedzie jak już wspomnialam...:) mozna sobie pana wybrac tzn wybór na dolnyslask jest ograniczony ... a jak sie chce z innego rejonu to trzeba dodatkowo za dojazd zapłacic... Tomek był z katowic i przyjechał gratis - ogolnie cena za panów z Badboys to 500 zl za występ...:)

jakby ktos  chciał jakies namiary czy cos to ja mam ... tylko tak jak mowie cena moze odstarszyc :)

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Re: Kto płaci i ile? za organizacje panieńskiego?

Postprzez koralik87 » Śro Mar 28, 2012 8:07 pm

Ja jak do tej pory byłam na 2 panieńskich. Na pierwszy wszystkie uczestniczki sie składały, nie pamiętam juz, jaka to była suma, ale płaciłyśmy za wszystko PM nie dokładała sie do niczego. Drugi z kolei odbywał sie w domu PM, ona sama wszystko organizowała, nigdzie nie wychodziłyśmy, bo PM raczej za imprezami nie przepada wiec siedziałyśmy cały wieczór w domu. Zarówno jeden jak i drugi milo wspominam.
Awatar użytkownika
koralik87
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez koralik87 » Śro Mar 28, 2012 8:15 pm

..........
Ostatnio edytowany przez koralik87, Pią Lut 01, 2013 12:09 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
koralik87
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez Erill » Pią Mar 30, 2012 5:14 pm

Masakra ! Nie wyobrazam sobie sytuacji stawiania tak absurdalnych warunkow osobie po pierwsze przyjezdnej, po drugie swojemu swiadkowi a po trzecie no kurde gdzie jest zwykła ludzka przyzwoitość?? :/
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez sierra » Pon Maj 21, 2012 2:03 pm

Żal, że takich kolegów ma przyszły Pan Młody... ;/
Awatar użytkownika
sierra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Piaseczno

Postprzez gorzata86 » Nie Gru 22, 2013 3:22 pm

Jakoś 50 zł na osobę płaciłam :)
gorzata86
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Bopczyk » Czw Maj 29, 2014 10:01 am

Ja przyznam się szczerze, że miałem taką zgraną paczkę kumpli, że to oni zorganizowali mi sami taki wieczór, więc wg się nie kosztowałem na to ;p
Bopczyk
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Panna Młoda » Sob Cze 21, 2014 5:42 pm

bylam na wielu panienskich. zawsze organizacja zajmowala sie swiadkowa a skladaly sie na wszystko uczestniczki wieczoru po za panna mloda dla ktorej cala impreza to byla jedna wielka niespodzianka.

Awatar użytkownika
Panna Młoda
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Namarie » Sob Cze 21, 2014 7:37 pm

Zazwyczaj rzeczywiście organizuje wszystko świadkowa, choć mi zdarzyło się być na panieńskim organizowanym przez pannę młodą... Świadkowa nie stanęła na wysokości zadania, dlatego żeby była jakakolwiek niespodzianka, zorganizowałyśmy zabawy i poczęstunek w mieszkanku, coby się wprawić w dobry humor, a potem poszłyśmy na miasto.

Jedna z moich koleżanek w ogóle nie miała panieńskiego, bo nie chciała.
Awatar użytkownika
Namarie
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Panna Młoda » Sob Cze 21, 2014 9:55 pm

ja mam nadzieje ze moja swiadkowa spisze sie na medal- w co oczywiscie nie watpie :) podobno plan juz jest ale wszystko owiane wielka tajemnica ... ;)

Awatar użytkownika
Panna Młoda
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez kowalliik » Wto Sty 13, 2015 3:21 pm

moje marzenie to dostać się na taki wieczór jako rodzynek ...
kowalliik
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Laksander » Wto Sty 20, 2015 2:13 pm

Ja byłam na kilku panieńskich i powiem szczerze że byłam załamana organizacją... Dlatego powiedziałam sobie że swój panieński sama zorganizuje :P Przede wszystkim inne miasto, na pewno nie Wrocław, chciałabym wynająć domek w górach na cały weekend i zamknąć się w nim z dziewczynami , zachlać i powspominać stare wolne czasy :P Ale jak opowiedziałam to koleżance to stwierdziła że ona mi zorganizuje cos w tym stylu , tylko nie domek w górach lecz jakiś apartament (np. w Krakowie) , żeby pojechać Polskim Busem albo pociągiem i już w nim zacząć imprezę :))) a potem apartament , jakieś SPA ewentualnie no i na miasto :) Co z tego wyjdzie zobaczymy w praniu :)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-220820150060.png[/IMG] [/URL]
Laksander
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Poprzednia

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>