DJ wodzirej Sebastian Petit- kto zna?

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

DJ wodzirej Sebastian Petit- kto zna?

Postprzez olenka71 » Pią Wrz 04, 2009 9:33 am

Mam wielka prosbe :-) jesli ktos zna tego dj -a i wie cokolwiek złego lub dobrego na jego temat ,to prosze o informacje.Mam dylemat miedzy nim a dj-em Pabloz-em.... Kogo wybrac??pomóżcie!!!
Awatar użytkownika
olenka71
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez piculina » Pią Wrz 04, 2009 9:47 am

Pabloz grał u nas w firmie na imprezie, co prawda nie dane mi było się na niej bawić ale cała ekipa która tam była baaardzo chwaliła.
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Postprzez Słonik » Sob Wrz 05, 2009 2:35 pm

a ja Sebastiana znam (tzn poznałam przy rozmowach o własnym weselu), a wcześniej miałam okazję bawić się na weselu moich przyjaciół. podobało mi się na tyle, że bez przesłuchiwania innych wybraliśmy właśnie jego. jest bardzo konkretny i dopasowuje się do młodej pary. nas wypytywał jakiej muzyki sobie życzymy, jakiej na co dzień słuchamy, czego na pewno nie chcemy mieć na weselu. to było dawno i przed naszym jeszcze przegadamy jakieś specjalne kawałki, zamówimy konkretne piosenki i ustalimy, jakie zabawy chcemy. wszystko jest z Sebastianem do uzgodnienia, a jego sposób bycia wyklucza jakiekolwiek potknięcia, o które martwiłabym się zatrudniając kogoś innego. no i wrażenie, jakie zrobił na pierwszym weselu było naprawdę dobre :) w razie pytań, piszcie na priv
Słonik
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Re: DJ wodzirej Sebastian Petit- kto zna?

Postprzez herbaciana » Nie Sty 11, 2015 11:15 pm

Ja też znam i już polecam:) Byłam na weselu, które prowadził, mój W. był nawet na dwóch i generalnie tak go polubiliśmy (i jego sposób prowadzenia imprezy), że od "zarezerwowania" go zaczęliśmy organizowanie naszego wesela:)
Po naszym weselu będę mogła napisać pewnie więcej, ale  po tym, co już widziałam mam pewność, że będzie super. Nie mam też obaw, że będzie robił jakieś głupie, zawstydzające kogoś zabawy. Wiem też, że jeździ na różne warsztaty dla wodzirejów i ciągle się doszkala, a doświadczenie ma już bardzo duże - z tego, co pamiętam, to już ponad 120 wesel prowadził!
herbaciana
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>