Amaire 15.08.2014

opisy, zdjęcia, podziękowania, relacje z dnia ślubu i wesela, dla tych szczęśliwców już "po"

Re: Amaire 15.08.2014

Postprzez Vianne Rocher » Śro Sie 27, 2014 11:26 am

ja też czekam na dalszą część super się czyta!

Awatar użytkownika
Vianne Rocher
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Marynka » Śro Sie 27, 2014 5:15 pm

Amaire Wszystkiego Dobrego na Nowej Drodze życia! :*

Suknia przepiękna! <3

Awatar użytkownika
Marynka
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Amaire » Pią Sie 29, 2014 8:31 am

No to zabieram się za ciąg dalszy :)
Wybaczcie taką długą przerwę, ale budowa i obiadki dla męża pochłaniają trochę czasu^^

Jak napisałam - brakowało już tylko Mamy i Babci. Podjechały za chwilę i okazało się, że Mamę zatrzymała policja w nieoznakowanym samochodzie i dostała swój pierwszy w życiu mandat za przekroczenie prędkości! :D Perfekcyjne wyczucie.
Goście weszli na salę, a my zaraz za nimi. Mój Mąż przeniósł mnie przez próg, ale nie było to jakieś długie i spektakularne, bo trochę mojej sukni nie opanował, a w dodatku miałam tren dalej rozpięty :D
Odbyło się tradycyjne powitanie chlebem i solą przez Rodziców, picie szampana, tłuczenie kieliszków i zamiatanie ;)

Zajęliśmy miejsce przy stołach, gdzie czekała już przystawka.
Wrzucam tutaj nasze menu z wesela (projekt wykonany przez moją Siostrę):

Jedzenie było przepyszne, a, że od rana wypiłam tylko 2 kawy to miałam miejsce na cały obiadek! (potem z daniami serwowanymi i bufetem poszło już gorzej :P).

Zresztą, bufet nas bardzo pozytywnie zaskoczył, bo było nawet sushi, o którym nie mieliśmy pojęcia!

Przed deserem nastąpiła przerwa na pierwszy taniec, ale nie będę wrzucać tu filmiku i się kompromitować^^

I pierwsze tańce z gośćmi. Jak tylko skończyliśmy tańczyć z moim Mężem, DJ powiedział, że teraz na parkiecie będą tańczyć tylko te osoby, które spełniają warunek, który on poda. Po czym powiedział, że tańczyć mają tylko Ci, którzy lubią Parę Młodą! Co oczywiście zadziałało w 100% i parkiet był pełen :)

Potem deserek i zaczęła się za.bawa i tańce.
Chciałam być wszędzie dosłownie!

Niestety koło 21 chyba moja teściowa przydeptała moją suknię, tak, że się odpruł kawałek materiału z guziczkami i całe miejsce w którym był popdpięty tren było potargane... Żadna ilość agrafek nie pomogła, gdyż tren był za ciężki. Tak więc do końca imprezy bawiłam się z rozpiętym trenem ;/ Co wykluczyło mnie z jednej z z.abaw DJ - Tańczyło się pod rękę z przypadkową osobą i co kilka sekund zmiana partnera - tak żeby obtańczyć dużą ilość osób na weselu - niestety z racji konieczności trzymania trenu nie byłam w stanie dokonywać takich szybkich zmian, a z puszczonym trenem by się nie dało, bo było za dużo ludzi na parkiecie i by mnie zadeptali. No trudno...

Z innych za.baw było także picie wódki z szabli:

W tej konkurencji rywalizowało trzech kawalerów i trzech żonatych. Żonaci wygrali 3-1, co DJ podsumował stwierdzeniem, że to już taka zależność, być może dlatego, że żonaci muszą się więcej nakombinować i nagimnastykować, żeby iść się napić z przyjaciółmi^^ (Oczywiście, gdy zgłaszali się do z.abawy nie wiedzieli co ich czeka, ale każdy ochotnik mógł zdecydować, że w kieliszku będzie woda zamiast wódki)

cdn... :)

Awatar użytkownika
Amaire

Miejscowość: Kraków

Postprzez Amaire » Pią Wrz 05, 2014 1:32 pm

Jeśli chodzi o dalszą część relacji to następnie odbyły się podziękowania dla rodziców i tu jedyna rzecz do której mam zastrzeżenia u DJ - mieliśmy wybraną piosenkę https://www.youtube.com/watch?v=J1hKTgluBgY
No i szła prezentacja ze zdjęciami i ta piosenka miała się zacząć już przy zdjęciach, a najpierw były zdjęcia (zero podkładu ;/), a potem podeszliśmy z prezentami (w torbach z Kubusia Puchatka ;)). Ja dla moich rodziców kupiłam scrabble podróżne, bo uwielbiają^^ A mój PM dla swoich komplet pościeli.
Piosenka została puszczona dopiero dużo później jako druga część podziękowania no i niestety DJ zrobił nam 5minut tańczenia w kółeczku z rodzicami, którego nie chcieliśmy. Jeszcze jak już miało być to chciałam między moimi Rodzicami, ale teść zaczął mieszać, że w końcu byłam między nim i moim Tatą, mimo, że zaczęliśmy tak jak miało być.

Moja Świadkowa w trakcie zbierała wpisy do Księgi Gości, która wyszła PRZEWSPANIALE! Mamy nawet wpisy od fotografa, kamerzystów i DJ, a goście byli baaardzo kreatywni :) Świetna pamiątka :) Dużo obrazków, dedykacji, "Kochamy Was" w tylu językach w ilu udało się zdobyć od gości (polski, angielski, francuski, niemiecki, arabski, włoski, hiszpański... :) )

W trakcie oczywiście różne dedykacje - ja dla mojego Lubego Lana del Rey Young and beautiful, a on dla mnie 3 doors down Here by me. I to był moment w którym mogłam najwięcej potańczyć z moim Lubym <3
Nawet nie zauważyłam kiedy, jak przyszedł czas na tort. Był pyszny! Słyszałam, że niektórzy goście zjedli nawet po 3 kawałki^^
Trochę nie wyszło nam krojenie, gdyż mój Mąż chciał kroić szablą ułańską, która okazała się za tępa na grubą warstwę czekolady, którą tort był pokryty...

Śmialiśmy się do gości karmiąc się tortem, że szybko nie pójdziemy taki dobry^^

Potem oczepiny. Ja rzucałam wiankiem, który zamówiłam u florystki, zobaczyłam go dopiero jak mi zakładali go na głowę:

(mam nadzieję, że pokażę Wam kiedyś zdjęcie z bliska, sama jestem ciekawa jak ja wyglądałam^^)

Wianek zdjęła mi koleżanka, świadkowa i mama (na którą trochę czekaliśmy, bo jak się okazało wyszła akurat do toalety... :D)

Z zabaw oczepinowych mieliśmy wróżbę ile będziemy mieć dzieci, no i wyszło, że chłopca, dwie dziewczynki i ja jedno dziecko na boku :P
A potem test zgodności, który wyszedł nam dużo lepiej niż przewidywałam :) Na ostatnie pytanie zgodnie nie podnieśliśmy nic, co wyszło zabawnie (bo nie planowane), a pytanie dotyczyło tego, kto pierwszy będzie chciał, żeby jego teściowa sobie już poszła po weselu.

Po oczepinach dalsza zabawa do białego rana :)
Wcześniej przetańczyłam z tyloma wujkami, znajomymi itp z iloma mi się udało, ale po oczepinach na spokojnie już zrobiłam jeszcze jedną rundkę, tańcząc ze wszystkimi moimi kuzynami, kolegami itp :) (chociaż muszę przyznać, że głównie tańczyłam z moją rodziną i moimi i PMa znajomymi, z jego wujków zatańczyłam tylko chyba z Chrzestnym, bo drugi wujek nie ma zbytnio siły, a reszta to była jakaś dalsza rodzina, znajomi rodziców czy coś, no więc moim priorytetem byli Ci, których znałam. Jakkolwiek źle to mogło być odebrane, to trudno. Nie dało się ze wszystkimi :P)
Wesele skończyło się o 5, chociaż muszę przyznać, że tak gdzieś od 4:15 to się męczyłam strasznie, bo to ludzie się zbierali, robiło się pustawo, momentami smętnie :D (wygrał kolega, który zamknął się w toalecie i poszedł spać :D aa i drugi kolega z dziewczyną poszli wyspać się na godzinkę do auta w trakcie wesela :D). Aaa no i Dj puścił koło 3 jeszcze Hera, koka, hasz, LSD :D i jak się okazało cała moja rodzina, która była jeszcze na weselu przyszła tańczyć i śpiewać :D jedyni na parkiecie :D

Awatar użytkownika
Amaire

Postprzez Amaire » Śro Gru 10, 2014 7:25 pm

**zdjecia out**
Porozsyłam jutro galerię w internecie :)
Ostatnio edytowany przez Amaire, Czw Gru 11, 2014 7:52 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
Amaire

Postprzez Balerina » Śro Gru 10, 2014 7:34 pm

Piekne zdjecia, czekam na wiecej :):):)

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez Lali » Śro Gru 10, 2014 9:04 pm

Amaire śliczne fotki, już się nie mogę doczekać na więcej :) tup tup

Awatar użytkownika
Lali

Postprzez achajq » Śro Gru 10, 2014 10:40 pm

relacja super, zdjecia wywoluja u mnie westchnienie na wspomnienie naszego wesela :) ahh, suknia sliczna! Czekam na wiecej

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez Amaire » Pią Gru 12, 2014 3:23 pm

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to dawać znać to podeślę dostęp do pełnej galerii zdjęć :)

Awatar użytkownika
Amaire

Postprzez achajq » Pią Gru 12, 2014 4:22 pm

ja! ja! ja!

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez Allana » Pią Gru 12, 2014 4:56 pm

Ja też :). Uwielbiam oglądać zdjęcia :)

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez Lali » Pią Gru 12, 2014 9:21 pm

i ja i ja :) ja też:)

Awatar użytkownika
Lali

Postprzez Balerina » Pią Gru 12, 2014 11:22 pm

i ja tez poprosze

Awatar użytkownika
Balerina

Poprzednia

Wróć do Forumowe małżeństwa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>