Aluzja 19.07.2014

opisy, zdjęcia, podziękowania, relacje z dnia ślubu i wesela, dla tych szczęśliwców już "po"

Aluzja 19.07.2014

Postprzez Lali » Sob Lip 19, 2014 7:41 am

Aluzja:) i nadszedł i Wasz dzień. Z tej okazji samych cudowności każdego dnia, miłości, radości a przede wszystkim zdrowia. Wspaniałej zab.awy aby wszystko wyszło wspaniale:)

Awatar użytkownika
Lali
kocham to forum? :)

Re: Aluzja 19.07.2014

Postprzez Balerina » Sob Lip 19, 2014 7:58 am

Jedno jest tylko w życiu szczęście kochać i być kochanym :)

Aluzjo zycze wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, duzo usmiechu, radosci i MILOSCI  

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez elrosa » Sob Lip 19, 2014 8:06 am

Dużo szczęścia i za.bawy w dniu Waszego ślubu, a na kolejne dni - miłości, pomyślności i cierpliwości ;)
Awatar użytkownika
elrosa

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Anjee2206 » Sob Lip 19, 2014 8:22 am

Aluzja, bądzcie szczęśliwi i kochajcie się!!!!

A dziś bawcie się do białego rana nie stresujcie się i uśmiech niech nie schodzi z Waszych twarzy:)))))

Awatar użytkownika
Anjee2206

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez Amaire » Sob Lip 19, 2014 11:44 am

Powodzenia dzisiaj i dużo dobrego na nowej drodze życia!

Awatar użytkownika
Amaire

Miejscowość: Kraków

Postprzez M&B » Sob Lip 19, 2014 4:41 pm

Samych cudownych chwil na nowej drodze życia!

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
                                         A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez Lidkaa » Sob Lip 19, 2014 10:38 pm

Kochana wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dużo miłości, wzajemnego szacunku i szczęścia! :)
Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez kaasica » Nie Lip 20, 2014 9:20 am

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Awatar użytkownika
kaasica

Postprzez klinola » Pon Lip 21, 2014 9:48 am

Aluzja wszystkiego najlepszego!!! dużo miłości. Mam nadzieję, że wszystko wam się udało, a te drobne przeciwności przed weselem poszły w niepamięć ;)

Awatar użytkownika
klinola
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Moderator » Pon Lip 21, 2014 12:14 pm

pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Postprzez Makowa_Panna » Wto Lip 22, 2014 12:13 pm

Z okazji ślubu życzę Wam samych radosnych zdarzeń. Niech będzie on początkiem spełnienia Waszych wspólnych marzeń!

Awatar użytkownika
Makowa_Panna

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez aluzja » Wto Lip 22, 2014 10:05 pm

dziekujemy bardzo

aluzja

Miejscowość: Dk

Postprzez Wredota » Pią Sie 01, 2014 9:57 am

Wszystkiego dobrego! Spełnienia marzeń i samych pogodnych dni! :)
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jaworzno

Postprzez kasienka » Sob Sie 02, 2014 2:19 pm

Wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia!

Awatar użytkownika
kasienka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: ie

Postprzez aluzja » Czw Sie 21, 2014 10:05 pm

Tydzień przed ślubny był dziwny….
zaczął się w poniedziałek kiedy to pani od rzęs się nie pojawiła i w tym momencie przepadły moje 1:1 :D nie zepsuło mi to jednak humoru…
Początek już znacie to możecie się domyśleć co było dalej :)
Wtorek był luźniejszy a w środę pojechałam z moja siostra przyczepić motyle do kotary za stołem młodych.
W czwartek odebraliśmy pierwszych gości z Danii z lotniska a w piątek o 12 pojechałam na pazurki .Gdy siedziałam u kosmetyczki dostałam wiadomość na fb ”niestety nie przyjedziemy” - WTF ? mowie chyba pogięło żonę mojego kuzyna, aby odmawiać mi przyjazd 4 osób plus 4 miejsca w hotelu w czwartek przed ślubem. Wnerwiła mnie na maxa… ale około 14 zadzwoniła do mnie i powiedziała, ze ja poniosło i jednak będą…popołudniu rozstawiałam winiety i karty menu na stolach…

Sobota zaczęła się całkiem przyjemnie obudziłam się po 6 i oboje z narzeczonym w dobrych humorach rozpoczęliśmy dzień…
Wszyscy mieli jakieś zajęcia …mama pojechała do fryzjera na 8:15 a ja pomału zaczęłam się szykować na 9.
Miałam jeszcze parę minut wiec postanowiłam przyszykować sobie wszystkie rzeczy do ubrania na później…i nagle panika “GDZIE SA MOJE BUTY”???
Przeszukałyśmy z bratowa cale mieszkanie i NIC, nie ma butów zaczęłam już płakać , krzyczeć i się wnerwiać ….każdy mnie uspokajał…
usiadłam na chwile i mowie kurde przecież mogły zostać w środę w salonie ślubnym kiedy odbierałam buty?!
O 9 zadzwoniłam do salonu a Pani ze stoickim spokojem odpowiedziała “no stoi jakaś reklamówka ale ja nie zaglądałam….”.
Wysłałam po nie mojego brata i było po kłopocie.

Zaczęło się czesanie i malowanie…oczywiście nie pozwoliły mi dziewczyny się oglądać …dopiero jak skończyły…
kiedy wsiadłam do auta i zobaczyłam się w lusterku wysłałam zdjęcia do Monika20monika a ta zaczęła pisać jak ładnie i fajnie i super wyglądam to poryczałam się ze szczęścia :)

Dojechałam pod blok i widzę, ze mój narzeczony i świadek dekorują auto…wyglądało fajnie,skromnie i elegancko tak jak chciałam.
Narzeczony krzyknął tylko ” NIE PATRZE” a ja przebiegłam z auta do klatki :)

Weszłam do domu wszyscy zadowoleni uśmiechy ,komentarze jaka ładna fryzura jak ładnie makijaż…
a ja widziałam tylko bukiety ślubne na stole w kuchni i myślałam sobie “boze co za pi*&^ ta kwiaciarka !”
Słuchajcie bukiet był dokładnie taki jakiego nie chciałam mieć :D miał być z trzech kwiatów: frezji ,goździka i białej róży z niebieskimi koralikami i srebrnymi dodatkami a był tylko z róży i miał złote jakieś druciki poprzeplatane miedzy koralkami…niestety za późno było już to ratować.

Dziś bardzo ciesze się, ze nie zapraszaliśmy nikogo do domu w dniu ślubu bo było by zamieszanie jak cholera… a tak to ubraliśmy się my rodzicie i świadkowie po czym kleknęliśmy i rodzicie pobłogosławili nas i było bez tłoko i stresu.
O 14:25 wyszliśmy z domu i byliśmy zdziwieni, ze nie ma żadnych meneli na parkingu :D okazało się, ze godzinę przed nami był inny ślub w naszym bloku i oni mieli z nimi przeprawę.

Pojechaliśmy pod USC wszyscy goście już byli, każdy się uśmiechał i machał nam na powitanie… musieliśmy się obcałować z każdym  na dzień dobry.
Poszliśmy do urzędniczki daliśmy dowody osobiste i czekaliśmy aż nas zawoła…fotograf zrobił kilka zdjęć i wyszła Paniusia urzędniczka i zawołała nas i gości do sali ślubów.
Ja się uśmiechałam cały czas a mój narzeczony był zestresowany jak nigdy bo aż zbladł biedulek :D Myślał, ze nie będzie umiał wymówić slow, które powtarzał po urzędniczce.
Okazało się, ze jego Polski jest lepszy niż myślał i wszystko poszło sprawnie i niestety bardzo szybko bo trwało to zaledwie 15 min :D

Po wyjściu z USC czekali na nas nasi goście wystrzeliły 2 tuby z motylami po czym wsiedliśmy do samochodów i pojechaliśmy.W drodze na sale trafiliśmy na korek …wszyscy otwierali okna gratulowali nam i trąbili.

Na sali oczywiście zepsuli mi moje plany bo chciałam, życzenia w ogrodzie wypełnionym bankami mydlanymi.
Banki mydlane były , owszem ale ktoś kazał gościom wejść do sali … no trudno :D

Na sali odebraliśmy wszystkie życzenia i prezenty oraz karmę dla schroniska zamiast kwiatków. Zebraliśmy 200 kg z czego Łomżyńskie schronisko dla piesków bardzo się cieszyło :)

Pierwszy taniec do piosenki -Christina Perri - A Thousand Years, zatańczyliśmy zwykłego wolniaka z kilkoma obrotami.Szalu nie było :)

…. a potem to już jedzenie, tance,śmiechy i długie rozmowy bo wiele osób nie widziała się już kilka lat…wiec było co opowiadać…
cale wesele trwało od 15 do 5 rano i przyznam, ze o 1 miałam już dość…suknia po zmianie butów ciągła mi się po podłodze ,ramiączka z koronki obtarły mi ramiona wiec możecie chyba zrozumieć, ze chciałam się już rozebrać z tego :D Poszliśmy do pokoju na gore mój już mąż rozwiązał mnie z sukienki bo sama bym się nigdy nie wydostała chyba i poszliśmy spać.
Następnego dnia wstaliśmy przed 9 bo przyjaciele mojego  męża musieli jechać na lotnisko :)wiec pożegnaliśmy ich jak należny i wróciliśmy do hotelu bo o 11 zaczęły się poprawiny.Zaprosiliśmy 47 osób i siedzieliśmy do wieczora…

Bylo tak jak chcieliśmy…pomijając jakieś male rzeczy, które nie były zależne od nas niestety…  

Ostatnio edytowany przez aluzja, Wto Sie 26, 2014 8:44 pm, edytowano w sumie 1 raz

aluzja

Postprzez Allana » Czw Sie 21, 2014 10:30 pm

Aluzja wszystkiego najlepszego dla Was! Pięknie wyglądałaś i bukiecik też wygląda ślicznie, nawet jeśli nie był taki, jak sobie początkowo wymarzyłaś :). Najważniejsze, że buty się znalazły i ogólnie wszytko przebiegło jak trzeba. A drobne wpadki - zdarzają się zawsze, najważniejsze nie zwracać na nie uwagi :).

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez panna_monika » Pią Sie 22, 2014 9:51 am

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :) nie obyło się bez przygód ale przynajmniej masz co wspominać i nie było nudno :P Przy takim pełnym wrażeń dniu ślubu wspólne  życie powinno już Wam minąć bez więksych atrakcji ;) wyglądałaś ślicznie, Monika ma rację że makijaż bomba! :)

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez aluzja » Pią Sie 22, 2014 11:54 am

panna_monika napisał(a):Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :) nie obyło się bez przygód ale przynajmniej masz co wspominać i nie było nudno :P Przy takim pełnym wrażeń dniu ślubu wspólne  życie powinno już Wam minąć bez więksych atrakcji ;) wyglądałaś ślicznie, Monika ma rację że makijaż bomba! :)

bardzo dziekuje

Na tych zdjeciach slabo widac chyba ale moge wstawic jeszcze zdjecie zaraz po malowaniu :Dbo jestem bardzo zadowolona i dumna z mojej mlodszej sisotry i jej talentu :)

aluzja

Postprzez panna_monika » Nie Sie 24, 2014 11:09 am

Twoja siostra faktycznie ma talent

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Wróć do Forumowe małżeństwa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>