Zespół na wesele - Dolnośląskie - kogo polecacie?

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: Zespół na wesele - Dolnośląskie - kogo polecacie?

Postprzez Kitekk » Pon Sie 11, 2014 4:50 pm

Haha dokładnie, tani i dobry? Nie ma tak...
ale niektórzy rzeczywiście przesadzają z ceną. Muzycy "na żywo" się cenią, i dobrze, tylko czemu aż tak wysokie ceny?
Z zespołów które widziałam na żywo to chyba najbardziej utkwił mi w pamięć zespół Kanon i Mohito

zespół Kanon z WRO gra muzykę mmmm dla wszystkich? i nowsze i starsze, biesiadę i disko polo, maja naprawdę duży wybór i można to z nimi ustalić. Ale podobno sami wypatrują po reakcjach ludzi co grać i to się najbardziej sprawdza.
Po rozmowie z panem Markiem wiem, że są w stanie zagrać wesele z klasą (dla wybrednych repertuarowo) ale też normalne polskie wesele. Widziałam ich z saxofonem na żywo. Było naprawdę fajnie i mogę polecić z czystym sumieniem.
Co do przerw- mają taki minutnik ustawiany na 10 minut. I ZA TO WIELKI PLUS ! niektóre zespoły mają w umowie 20-30min przerwę! masakra. Tutaj nie, sami się pilnują i po 10 min. przerwaliśmy rozmowę w przerwie, bo poszli grać. Wokale naprawdę świetnie, wokalistka zawodowo, wokalista - typowo dla starszych. Połączenie świetne.

Zespół Mohito też wywarł na nas duże wrażenie. Fajni sympatyczni ludzie, można się dogadać z repertuarem.Wokalistka dobra, mocny głos ma. Muzycy też dają radę.
Tutaj te przerwy były nieco dłuższe, ale goście (po rozmowie z nami) stwierdzili, że taki czas też się przydaje. Podobno dość często robią konkursy / zabawy, warto zwrócić im tylko wcześniej uwagę, żeby nie robili ich zbyt dużo. Goście byli zadowoleni, fajne prowadzenie imprezy. Młody, zgrany zespół.

A decyzja już niebawem :)
Kitekk
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Laksander » Pon Sie 11, 2014 11:57 pm

No cóż zespoły które wymienilas są już zajęte w moim terminie...
Ale rzeczywiście znalazłam zespoły które maja ładny wokal bo na to przede wszystkim stawiałam i były tanie ale brakowało im instrumentów na żywo i dobrego prowadzenia imprezy.
Natomiast chyba znalazłam swój wymarzony zespół, byliśmy dzisiaj na ich próbie są zajebisci , dziewczyny piękne wokale - nam zaśpiewały trzy ale podobno maja jeszcze jedna (te słyszałam tylko na teledyskach) No i kosztują 5100zl, jest ich szóstka, bas , gitara , perkusja, klawisze i dwa wokale , naprawdę warci swojej ceny , podobno robią rownież niezłe show na weselach. Nazywają sie SUPREME i są z Wrocławia ;-)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-220820150060.png[/IMG] [/URL]
Laksander
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław

Postprzez piculina » Wto Sie 12, 2014 7:10 am

No to jednak powyżej 5000 ...
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Postprzez puma » Wto Wrz 02, 2014 1:11 pm

Ostatnio byłam na weselu, na którym grał zespół Czerwone Buty, uważam że zasługują na bardzo dobrą opinię, dlatego postanowiłam się podzielić z przyszłymi PM-kami, a na ogół tego nie robię zwłaszcza z cudzych wesel :) Wokalista ma świetny głos, przy tym jest zabawny i sympatyczny, parkiet był pełny do samego końca. Zabawa przy tym zespole to sama przyjemność :) Nie mam pojęcia ile biorą, ale jeśli ktoś bierze ich pod uwagę i szuka opinii, to ja podnoszę rękę do góry i jestem na  TAK !
Awatar użytkownika
puma
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez piculina » Wto Wrz 02, 2014 1:23 pm

Czerwone Buty to zespół z wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem. Obserwuję ich od dawna i uważam, że warto o tym pamiętać nawet mimo ceny - bo pewność i bezpieczeństwo jest warte każdych pieniędzy :)
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Laksander » Pon Wrz 15, 2014 12:40 pm

Proponuje każdemu najpierw sprawdzić na próbie zespół przed wyborem.
Niestety nagrania w studio , które często są wrzucane na strony internetowe nie są adekwatne do tego jak wygląda ich muzyka na żywo! Podobnie w drugą stronę - niekiedy zespoły wrzucają na swoją stronę słabej jakości nagrania telefonami komórkowymi a na próbach okazuje się że są świetni :)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-220820150060.png[/IMG] [/URL]
Laksander
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Andziakk » Śro Paź 29, 2014 5:28 pm

Witam,
odświeżam temat, poszukuje jakiego zespołu weselnego pełnego energii. Nie musi się on składać z 6 czy 5 muzyków. Uważam, że trio również może sobie nieźle poradzić:)
Pomóżcie,  gdzie nie dzwonie wszystko zajęte!
Andziakk
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez magda567 » Sob Maj 09, 2015 7:30 am

Witam, Chciałabym trochę odświeżyć temat. Poszukuję zespołu na wesele w Oławie, który przede wszystkim potrafi je poprowadzić, tak na wesoło. Skład raczej bym wolała z perkusją, ale nie jest to warunek konieczny. Dziękuję za wszelką pomoc bo na prawdę jestem już zagubiona w tym temacie :(
magda567
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ZuzaRadz » Czw Lis 12, 2015 10:09 pm

Z doświadczenia wiem, że trzeba szukać zespołu, który funkcjonuje od kilku lat i najlepiej jeżeli skład jest niezmienny. Kolezanka zamówila zespół (nie chce pisać na forum nazwy...) i na jej wesele przyjechal inny wokalista... Tragedia Po drugie patrzcie, czy zespół ma dużo grań,a nie dwa na sezon... Liczy się doświadczenie i to czy ich ludzie biorą, a nie jakieś mydlenie... No i warto przyjrzeć się "filmikowi" czy rzeczywiście jest nagrany NA ŻYWO, czy głos jest podłożony pod filmik...
ZuzaRadz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez MGI » Pon Lis 23, 2015 8:48 pm

ZuzaRadz napisał(a):Z doświadczenia wiem, że trzeba szukać zespołu, który funkcjonuje od kilku lat i najlepiej jeżeli skład jest niezmienny.

Święte słowa ...

Kolezanka zamówila zespół (nie chce pisać na forum nazwy...) i na jej wesele przyjechal inny wokalista... Tragedia

No ale jak się przed tym zabezpieczyć ? Każdy się może rozchorować czy coś ... nawet w pracy weźmiesz L4 i leżysz w domu. Albo wokalistka - zamawiasz zespół na rok przed weselem a ciąża trwa 9 m-cy, na to nie poradzisz bo może się okazać że dziewczynie wypadnie poród akurat na Twoje wesele ;)

Po drugie patrzcie, czy zespół ma dużo grań,a nie dwa na sezon... Liczy się doświadczenie i to czy ich ludzie biorą, a nie jakieś mydlenie...

Też święta racja ! Jest wiele forów z opiniami, warto to czytać i patrzeć czy zespół ma 3 opinie czy 23.

No i warto przyjrzeć się "filmikowi" czy rzeczywiście jest nagrany NA ŻYWO, czy głos jest podłożony pod filmik...

A tu to się nie zgadzam, zrób sobie prosty test - nagraj sobie własny głos na kamerę i zobacz ile będzie miał wspólnego z rzeczywistością - tyle co nic !
MGI
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Nie Gru 13, 2015 12:24 pm

Najlepiej moim zdaniem mieć zespół, który mieliśy okazję widzieć gdzieś na żywo. My tak właśnie trafiliśmy na zespół Damy Radę - grali rok wcześniej u naszych znajomych na weselu, zabawa była bardzo udana więc postanowiliśmy zamówić ich też na nasze wesele.
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez piculina » Nie Gru 13, 2015 12:46 pm

Widzę że zespół Damy Radę ciśnie na wszystkich możliwych forach aż łzy lecą :)  Czyżby nie dawali rady ?!  :P
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez piculina » Pon Sty 25, 2016 9:04 am

Ale który ? Tan co "nie daje rady" czy ten z linka ?
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez piculina » Wto Mar 29, 2016 1:46 pm

janek6 napisał(a):Polecam: 1. Freewolni 2.Celebrate 3.In Love
Wszystkie zespoły na weselach na jakich byliśmy się sprawdziły, grają super, na żywo.

A ja: 1. Picasso 2. Plac Zabaw, 3. After Six - jak wyżej. No i jeszcze te światła na scenie i na sali - super sprawa :)
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Marco158 » Śro Cze 01, 2016 7:52 pm

Faktycznie, najczęściej jest tak, że wysoka jakość idzie w parze z wysoką ceną, ale wesele jest raz w życiu i warto wybrać najlepszy zespół z dostępnych. Racja, trzeba liczyć się z kosztami, ale jednak zespół to kluczowa sprawa na przyjęciu weselnym. Od siebie mogę polecić KURCBEND. Świetna orkiestra grająca bardzo różną muzykę.
Awatar użytkownika
Marco158
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lama1980 » Pią Kwi 07, 2017 12:15 pm

Znajomi mi polecili ten zespół na wesele. Grali u nich więc się skusiłem. Powiem wam, że nie żałuje.
lama1980
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>