Nauki przedmałżeńskie

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Re: Nauki przedmałżeńskie

Postprzez malwina_86 » Wto Sty 22, 2013 2:51 pm

ansista napisał(a):My w koncu troche w ciemno, zapisalismy sie na nauki weekendowe w Warszawie...Slyszala moze ktoras z was jakies opinie o kursie FILIP? Jestem ciekawa jak to wyglada... Stwierdzilam ze bardziej nam sie oplaca raz do warszawy pojechac niz co chwile do Wroclawia:)

Warszawa? Nie bliżej Wam do Oławy? Tam też są podobno jednodniowe nauki przedmałżeńskie. Jeśli źle piszę - poprawcie mnie proszę.
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez ansista » Wto Sty 22, 2013 7:53 pm

Z tego co sie orientowalam to sa spotkania 3 weekendy pod rzad, chyba ze w jakims innym kosciele...
Awatar użytkownika
ansista
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez malwina_86 » Śro Sty 23, 2013 10:29 pm

Kurczę! Wobec tego coś mi się pomieszało
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Asiela » Śro Sty 23, 2013 10:31 pm

ansista napisał(a):Z tego co sie orientowalam to sa spotkania 3 weekendy pod rzad, chyba ze w jakims innym kosciele...

masz rację, są trzy weekendy

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez terapiapoznan » Pią Lut 08, 2013 6:03 pm

Myślę, że jednak nauki przedmałżeńskie powinien prowadzić ktoś z doświadczeniem w tym obszarze.:)

http://www.terapiapoznan.pl
terapiapoznan
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asiela » Sob Lut 09, 2013 4:12 pm

terapiapoznan napisał(a):Myślę, że jednak nauki przedmałżeńskie powinien prowadzić ktoś z doświadczeniem w tym obszarze.:)

http://www.terapiapoznan.pl

jest wiele doświadczonych instytucji, które nawet nie muszą się kusić o słabe reklamy

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez naukipl » Śro Maj 21, 2014 11:48 am

Zapraszamy do skorzystania z internetowego kursu przedmałżeńskiego. Kurs jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy korzystają z platformy edukacyjnej. Całość kursu podzielono na 13 katechez. Zapoznanie z każdą katechezą zajmuje około 60 minut (30 minut to obowiązkowe treści podstawowe i kolejne 30 minut to nieobowiązkowe treści dodatkowe).

Wszyscy uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie potwierdzające zapoznanie się z tematami omawianymi podczas katechez przedmałżeńskich i spotkań w poradni życia rodzinnego. Kurs powstał dzięki współpracy Poradni Rodzinnej Nauki.pl oraz księży i doradców życia rodzinnego z Archidiecezji Krakowskiej.
Zachęcamy do wizyty na naszej stronie http://nauki.pl/lub kontaktu poprzez maila: sekretariat@nauki.pl.
naukipl
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>