Panny Młode 2014 :)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2014 :)

Postprzez M&B » Nie Maj 04, 2014 1:18 pm

aluzja napisał(a):m&b na slub ? to albo drugie albo trzecie pierwsze się nie nadają...

Na poprawiny do tej białej, krótkiej sukienki...

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
                                         A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B
kocham to forum? :)

Postprzez Monika20Monika » Nie Maj 04, 2014 1:26 pm

M&B napisał(a):Dziewczyny potrzebuje porady czy te kolczyki będą pasowały do białej sukienki, jeśli tak to, na które się zdecydować...

Fotki skradzione z sieci :D

Myślę o tych ostatnich, choć te pierwsze wydają mi się bardzo ładne...

Moim zdaniem chyba tylko te 3 wchodzą w grę :)

Awatar użytkownika
Monika20Monika

Miejscowość: Koszalin

Postprzez kaasica » Nie Maj 04, 2014 1:56 pm

M&B, dla mnie 3 :)

relacje przepiękne, dziewczyny :))

Awatar użytkownika
kaasica

Postprzez Przyszła Pani Z » Nie Maj 04, 2014 1:59 pm

M&B wg. mnie pierwsze nadają się na niedzielę do kościoła a nie do białej sukni jak już.
Zdecydowanie 2 lub trzecie :)

Awatar użytkownika
Przyszła Pani Z
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez dag » Nie Maj 04, 2014 2:12 pm

Hej Dziewczyny!!
Bardzo żałuje że nie mogę na bieżąco być z Wami ...:(

Bloga co jakiś czas monitoruje wszystko jest przepiękne Wy na zdjęciach widać szczęśliwe i oby tak dalej :)
Ja muszę zrobić zdjęcia zaproszeń i butów też podeśle bo tyle mam ale niedługo jeszcze obrączki.

M&B  nr 3 :)

Dziewczyny dwa pytanka po pierwsze czy któraś uczy się tańczyć w szkole Maćka Gawendy?
Po drugie to do dziewczyny które już są po ślubie lub już były spisać protokół przedślubny ale chodzi mi o tą drugą część o co tam pytają??
dag
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez anka9106 » Nie Maj 04, 2014 2:49 pm

Ja to nigdy nie kupię biżuterii ślubnej :( nic mi się nie podoba !!
[URL=http://www.suwaczek.pl/][IMG]http://www.suwaczek.pl/cache/75d1b8ac11.png[/IMG][/URL]

[URL=http://fajnamama.pl][IMG]http://fajnamama.pl/suwaczki/kq1u9yv.png[/IMG][/URL]

[URL=http://www.maluchy.pl][IMG]http://suwaczki.maluchy.pl/ci-68355.png[/IMG][/URL]
anka9106
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Marynka » Nie Maj 04, 2014 2:51 pm

M&B ostatnia sukienka najlepsza no i kolczyki nr 3 koniecznie! :)
My będziemy nosić obrączki normalnie - daj spokój, co my mamy powiedzieć jak się zniszczą obrączki warte prawie 3 tys?! jakoś się tym nie przejmuję...ai droższe ludzie kupują :P

Anjee ale wszystko ładne! Przyspieszyliście, tak jak ja ze wszystkim :P

Dag dobre pytanie, bo ja chyba też muszę iść na 2gą część protokołu a jakoś tego nie ogarnęłam ;/:P

Kascia to sobie wypoczęłaś i inne wyjazdowe :) my niestety oszczędzamy, sporo wydatków a pojedziemy gdzieś w wakacje :)

Zdrówka dla dziadka! i dla mamy Marty, co tam wyszło z okiem??

Awatar użytkownika
Marynka

Miejscowość: Wrocław

Postprzez dag » Nie Maj 04, 2014 2:56 pm

Marynka jak też już nad niczym nie panuje  2 tyg przed ślubem mam egzamin uczę się próbuje zamknąć sprawy ślubne i nie idzie :(
dag
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez M&B » Nie Maj 04, 2014 3:25 pm

Dzieki za opinie :) Zamowie 3 kolczyki czy szukac dalej?
My mamy spisany caly protokol o nic dziwnego ksiadz nie pytal, dal karteczki do spowiedzi, zgarnal karteczke z zapowiedziami od mojego, zapytal o swiadkow i tyle...

A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez Amaire » Nie Maj 04, 2014 3:40 pm

M&B napisał(a):Dzieki za opinie :) Zamowie 3 kolczyki czy szukac dalej?
My mamy spisany caly protokol o nic dziwnego ksiadz nie pytal, dal karteczki do spowiedzi, zgarnal karteczke z zapowiedziami od mojego, zapytal o swiadkow i tyle...

taaak! 3 :)
A ja tam pisze do Ciebie i pisze :D

Awatar użytkownika
Amaire

Miejscowość: Kraków

Postprzez dag » Nie Maj 04, 2014 3:42 pm

To nam karteczki dał już o świadków też pytał i kazał być 2 tyg przed ślubem.

Engy i  Novi relacje super płakałam strasznie cieszę się że się wszystko udało :)
Novi a jak P. Artur dużo chciał imprezy prowadzić na coś mam uważać ?
dag
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez szkrabek87 » Nie Maj 04, 2014 3:48 pm

kasia_asia napisał(a):
aluzja napisał(a):
blog jest zamknięty nikt nie zobaczy oprócz zalogowanych osób :) a jak nie to pokaż oryginał :)

Jak tylko dobrnę do tego, żeby móc wejść na bloga to wrzucę:) w każdym razie, sporo zaoszczędziłam, i mimo że idealne nie są (bo drukowane na domowej drukarce) to i tak mi się podobają:) różnią się trochę, u mnie jest lawenda, inne czcionki itp, ale wzorowałam się na tych:

Super inspiracja Zazdroszczę cierpliwości
Awatar użytkownika
szkrabek87
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez M&B » Nie Maj 04, 2014 4:04 pm

Amaire napisał(a):
M&B napisał(a):Dzieki za opinie :) Zamowie 3 kolczyki czy szukac dalej?

taaak! 3 :)
A ja tam pisze do Ciebie i pisze :D

Jestem na telefonie, bede wieczorem :)

A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez Martka245 » Nie Maj 04, 2014 4:24 pm

Witam Was po majówce bo juZ w domku jesteśmy ;)

Sukienki na blogu świetne bardzo mi sie podobają bo sama mam w tym samym stylu pare :P

Mam do was prośbę jakbyście znalazły jakieś fajne filmiki z podziękowaniami dla rodziców to podeslijcie mi linka tu lub na fb bo właśnie siadania z k do tworzenia kartek za co im dziękujemy i wogle bo niedługo będziemy kręcić taki film a chcemy zeby tez był trochę nietypowy ;) także bardzo was proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Martka245

Postprzez Myszka03 » Nie Maj 04, 2014 5:38 pm

kaasica napisał(a):Pogoda też w sumie dopisała, choć w sobotę zimno się zrobiło, a my po Ojcowie spacerowaliśmy! dobrze, że prognoza się nie do końca sprawdziła, mam nadzieję, ze Vianne miała równie udaną pogodę nad jeziorem :))
Nie pamiętam która (wybacz!) ma ślub w Kościółku na Wodzie w Ojcowie - no ja zazdroszczę! wczoraj akurat goście się do ślubu zbierali! bardzo żałuję, że PMki nie widziałam, mijali nas samochodem tylko :( no ale miejsce PRZE-PIĘ-KNE!!

Zdaje się, że to o mnie mowa :P Mogłaś pisać, że będziesz w moich okolicach :P
Zapraszam PM-ki w sierpniu, żeby pozwiedzać okolice Ojcowa i przy okazji zajrzeć do Kościółka na mój ślub :D

EDIT: Aaa, i kupiliśmy garnitur i koszule na wesele dla mojego M. Wygląda jak... :D
Na sam ślub idzie w mundurze strażackim w którym też wygląda obłędnie, a potem zanim pojedziemy na sale szybkie przebieranko będzie w garnitur :P

Awatar użytkownika
Myszka03
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Okolice Krakowa

Postprzez Amaire » Nie Maj 04, 2014 6:15 pm

A my dziś podpisaliśmy umowę z kamerzystami :D
Trochę się stresuje co z tego wyniknie, ale muszę być dobrej myśli :D

Awatar użytkownika
Amaire

Postprzez Monika20Monika » Nie Maj 04, 2014 6:21 pm

U nas potwierdzenia się sypią :) Już mamy 70 osób potwierdzonych i na ostatnich kilka par jeszcze czekamy wiec prawdopodobnie bedzie idealnie tak jak zakładaliśmy czyli około 80-85 osób :) Odpadły na razie 22 osoby ale wśród tych na które czekamy jest jeszcze kilka które raczej na nasze oko nie przyjdą :) wiec tak jak mówiłam ze 125 osób chcieliśmy mieć około 80-90 i tak tez będzie :)

Awatar użytkownika
Monika20Monika

Postprzez Amaire » Nie Maj 04, 2014 6:25 pm

Monika20Monika napisał(a):U nas potwierdzenia się sypią :) Już mamy 70 osób potwierdzonych i na ostatnich kilka par jeszcze czekamy wiec prawdopodobnie bedzie idealnie tak jak zakładaliśmy czyli około 80-85 osób :) Odpadły na razie 22 osoby ale wśród tych na które czekamy jest jeszcze kilka które raczej na nasze oko nie przyjdą :) wiec tak jak mówiłam ze 125 osób chcieliśmy mieć około 80-90 i tak tez będzie :)

Jej.. My zaprosiliśmy chyba 100 i liczę, że może ze 4 nie przyjdą, a jak coś będzie mniej to znajomi sami zamiast z osobą towarzyszącą... :D
Chyba optymistycznie to założyłam, no ale będzie jak będzie... Jak dotąd wszyscy mówili, że będą (rozdanych 37 zaproszeń, zostało do rozdania 11...). Aaa no i jeden kuzyn z żoną nie wiem, czy będą, bo żona na początku sierpnia chyba ma termin porodu, ale mówili, że strasznie im zależy żeby być (my u nich rok temu byliśmy) i że zrobią wszystko żeby się pojawić, no chyba, że się termin jakoś opóźni czy coś. No ale zobaczymy :)

Awatar użytkownika
Amaire

Postprzez Monika20Monika » Nie Maj 04, 2014 6:28 pm

Amaire napisał(a):
Monika20Monika napisał(a):U nas potwierdzenia się sypią :) Już mamy 70 osób potwierdzonych i na ostatnich kilka par jeszcze czekamy wiec prawdopodobnie bedzie idealnie tak jak zakładaliśmy czyli około 80-85 osób :) Odpadły na razie 22 osoby ale wśród tych na które czekamy jest jeszcze kilka które raczej na nasze oko nie przyjdą :) wiec tak jak mówiłam ze 125 osób chcieliśmy mieć około 80-90 i tak tez będzie :)

Jej.. My zaprosiliśmy chyba 100 i liczę, że może ze 4 nie przyjdą, a jak coś będzie mniej to znajomi sami zamiast z osobą towarzyszącą... :D
Chyba optymistycznie to założyłam, no ale będzie jak będzie... Jak dotąd wszyscy mówili, że będą (rozdanych 37 zaproszeń, zostało do rozdania 11...). Aaa no i jeden kuzyn z żoną nie wiem, czy będą, bo żona na początku sierpnia chyba ma termin porodu, ale mówili, że strasznie im zależy żeby być (my u nich rok temu byliśmy) i że zrobią wszystko żeby się pojawić, no chyba, że się termin jakoś opóźni czy coś. No ale zobaczymy :)

Wiesz u mnie tak jak mówiłam część rodziny pokłocona , jednym wypadała żałoba właśnie, inni 2 lata temu wykupili wakacje na miesiac w Grecji i tez już mówią ze nie mogą nic zrobić bo dowiadywali się i strasznie drogo żeby zmienic termin- wiec różnie bywa :)

Awatar użytkownika
Monika20Monika

Postprzez Myszka03 » Nie Maj 04, 2014 6:41 pm

Dziewczyny co myślicie o takim krawacie?

Ostatnio edytowany przez Myszka03, Nie Maj 04, 2014 6:44 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
Myszka03
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Okolice Krakowa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>