New Man, a inne salony we Wrocławiu. Z naciskiem na...

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

New Man, a inne salony we Wrocławiu. Z naciskiem na...

Postprzez skibimed » Wto Kwi 29, 2014 8:39 pm

Za długo było na komentarz, więc piszę osobny artykuł.
Witam wszystkich przeglądających forum.

My - to znaczy ja, w osobie skibimedic'a i narzeczonki, sugerując się dobrym zdaniem na temat New Men'a, wybraliśmy się do Arkad Wrocławskich, aby dobrać garnitur i...
- NIE POLECAMY -
każdy nasz pomysł, co do garnituru, koloru, koszuli, spinek, poszetek, muszek, krawatów - został zanegowany, a pani, która tam pracuje, zdawała się być najmądrzejszą! Wyszliśmy dość szybko.

Po kilku dniach poszukiwań, trafiliśmy do salonu LANCERTO w Factory Outlet we Wrocławiu.

Po krótkiej chwili spędzonej w salonie, zostaliśmy przyłapani na pobieżnym przeglądaniu asortymentu, przez pracownicę salonu. Mierząc mnie wzrokiem, od razu zaproponowała krój i rozmiar garnituru. Wspólnie dobraliśmy koszulę, dodatki, po które za każdym razem, z uśmiechem na ustach, musiała fatygować się na zaplecze. Odłożyliśmy garnitur na boczny wieszak z rezerwacją na przyszły termin. Po miesiącu wróciliśmy do salonu i już w wejściu zostaliśmy zauważeni i rozpoznani. Tym razem również spędziliśmy dłuższą chwilę na wybieraniu garnituru, bo w międzyczasie urodziły nam się nowe pomysły. Spodobały mi się również buty, których rozmiaru aktualnie nie było, ale Pani zaproponowała, że ściągnie mi je z innego salonu w Polsce i poinformuje telefonicznie, gdy tylko pojawią się na sklepie. I słowa dotrzymała... Dodam jeszcze, że do każdego garnituru dostaliśmy pokrowiec. Ponadto załapaliśmy się na dodatkowy rabat (garnitur ostatecznie kosztował 950zł od ceny wyjściowej: 1750zł, a outletowej: 1150zł), koszulę dostaliśmy za symboliczną złotówkę. Bardzo duży plus dla obsługi salonu LANCERTO za profesjonalne podejście do klienta. Dodatkowy plusik za elegancki wygląd Pań tam pracujących.

Podsumowanie wizyt w innych sklepach z garniturami, koszulami, dodatkami...
- w każdym innym salonie: Bytom, Ewtex, Wólczanka/Vistula, Kastor, itd. panie ekspedientki nie prezentowały sobą wizualnej elegancji - hit: w salonie Ewtex, pani przywitała nas w sweterku w serek, babcinej spódnicy i KAPCIACH :D
- W jednym z salonów Ewtex, upatrzyłem sobie koszulę, która idealnie pasowałaby do mojego garnituru na poprawiny (w kolorze niebieskim) - miała wyglądać konkretnie: Biała w symetryczną kratkę w kolorze błękitnym. Niestety - w tym salonie nie było mojego rozmiaru. Poprosiliśmy panią o zamówienie tejże do salonu. Niestety - okazuje się, że każda dostawa w sklepie Ewtex jest dla sprzedających NIESPODZIANKĄ i zamówienie jest niemożliwe.
- Wróciliśmy do Factory, również do Ewtex'u - poza mną, w salonie był jeden klient, który aktualnie robił zakupy na około 2000zł i cztery panie sprzedające. Nikt się mną nie zainteresował, bo szukałem tylko jednej koszuli. Po przekopaniu asortymentu, znalazłem wzór i podszedłem z nim do pani sprzedającej, która burknęła tylko "nie ma".
- Zaszliśmy też ponownie do Lancerto - znów była ta sama pani, co wcześniej - już w drzwiach zapytała, czego jeszcze poszukujemy i poprosiła o chwilę cierpliwości, bo zajmuje się klientem i za chwile do nas podejdzie. Niestety - w asortymencie nie było interesującej nas koszuli.
- W Magnolii trafiliśmy do Wólczanki. Tam opisaliśmy pani koszulę, jakiej poszukujemy. Pani podała nam - fioletową. I pomarańczowy krawat. Wspomnianej przez nas nie było. Mogła być za to w kwiaty. A... i oferta internetowa nie musi pokrywać się z tą w salonach.
- W Kastorze w Magnolii za to, znaleźliśmy poszukiwaną koszulę, nawet w moim rozmiarze. Zażartowałem, że za tą koszulą przejechałem blisko 100km po Dolnym Śląsku. Nie złapała żartu i nie miała ochoty na pogawędkę z klientem ;)

co do sklepów internetowych:
- pewienpan.pl - sklep internetowy z dodatkami dla mężczyzn. Bardzo długa korespondencja mailowa. Bardzo sympatyczna obsługa. Bardzo szybki czas realizacji zamówienia. Ogólnie +++ polecamy.

Na tę chwilę, to koniec moich wywodów na temat salonów ślubnych mody męskiej we Wrocławiu, z którymi miałem styczność.
Wiem, że za dużo pochlebstw na temat Lancerto, ale zapewniam, że nie jestem podstawiony przez salon ;)
Niemniej - na tę chwilę - gdyby ktoś poszukiwał garnituru - szczerze i serdecznie polecam ten sklep.
Jeśli ktoś natomiast jest w stanie zawierzyć ofertom internetowym i szuka garnituru na miarę, polecam zapoznać się z ofertą firmy Mago Garnitury. Bez większych wywodów - dwukrotnie zakupiłem garnitur przez internet i jestem zadowolony.
skibimed
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>