Srogie Kadry - opinie

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

Srogie Kadry - opinie

Postprzez kijanka » Czw Sty 08, 2009 9:19 pm

Proszę o opinie osób, które korzystały z usług w/w Firmy.
Pozdrawiam
kijanka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez tirin__tirin » Śro Kwi 01, 2009 9:42 pm

Tez podpisalam z nimi umowe. Po 27 czerwca dam znac, lecz mysle ze nie bede zalowac. Przesympatyczne malzenstwo ic o najwazniejsze piekne zdjecia.
tirin__tirin
kocham to forum? :)

Postprzez tirin__tirin » Śro Sty 13, 2010 9:52 am

Wybranie fotografa wydawało się dla nas jedną  z najgorszych spraw do załatwienia na Ślub. Problem polegał głównie w tym, ze nie znaliśmy nikogo kto mógłby nam polecić znanego i dobrego fotografa. W związku z tym postanowiliśmy zaufać swojemu dobremu gustowi  (a raczej mojemu) i za pomocą stron internetowych  znaleźć fotografa który w jakiś tam sposób nas zachwyci.
Stron przeglądnęłam tysiące, zarówno wrocławskich fotografów jak i z okolicznych miejscowości. Wybrałam iluś tam, którzy zachwycili mnie swoimi zdjęciami i do tych właśnie poszły maile. Wysłałam ich kilkadziesiąt, a na spotkania umówiliśmy się tylko z kilkoma. Między innymi z Wojtkiem i Dominiką.
Ze wszystkich spotkań to właśnie u nich czuliśmy się najlepiej. Przede wszystkim całe wspólnie spędzone 2 godziny były zarówno rozmową na tematy ślubne, ale i na wiele innych, które z tą uroczystością nie miały nic wspólnego. Atmosfera była taka jakbyśmy się znali przynajmniej kilka lat. Nikt nie był skrępowany i każdy miał wiele do powiedzenia. Jeżeli chodzi o rozmowy na temat spraw organizacyjnych to odbyły się dokładnie tak jak sobie to wyobrażaliśmy. Co najważniejsze dostawaliśmy odpowiedzi na nasze pytania, a było ich na pewno miliony i zapewne wiele z nich były dla nich głupkowate. Mimo to odpowiadali i to z uśmiechem na twarzy (znając życie, takie pytania zadaje każda przyszła Młoda Para – więc to już kwestia przyzwyczajenia) Jakoś od razu wiedzieliśmy ze to właśnie ta para. Sama atmosfera dała nam tyle, ze postanowiliśmy podpisać umowę. Umowa konkretna i dokładnie dopracowana zawierała każdą naszą uwagę. Nie pozostało nam więc nic innego jak tylko oczekiwanie na najwspanialszy dzień Naszego życia.
Minęło półtora roku od tego spotkania i w kalendarzu pokazała się nasza data. Zaczęło się……..
Zdjęcia robił Wojtek – pełna klasa i profesjonalizm. Świetnie doradzał i rzucał bardzo słuszne uwagi. Podpowiadał cichaczem by nie doszło do żadnej klapy. W kościele nie było mowy o tym by na głównym planie stał fotograf – nigdzie się nie przeciskał, nikogo nie ustawiał. Zawsze byliśmy MY i ksiądz. Wojtek pstrykał zdjęcia w taki sposób, że trudno się było zorientować czy aby na pewno to robił. Wszyscy goście byli pod wrażeniem. Pod kościołem jednak potrafił ustawić gości do wspólnego zdjęcia – tak więc odpowiednią siłę przebicia również posiada tylko że wie kiedy i gdzie ja ukazać.
Z samego wesela ciężko cokolwiek powiedzieć. Za dużo się dzieje w takim dniu by zapamiętać wszystko. Nie będę ukrywać, ale nie wiem kiedy i gdzie Wojtek robił zdjęcia. Wiem tyle, ze wielu gości podchodziło i gratulowało fantastycznego fotografa. I każdy pytał skąd go wzięliśmy. Ciotki i wujkowie piali z zachwytu i powiem szczerze to był miód dla naszych uszu, bo goście zadowoleni.
Dzień się skończył, a my oczekiwaliśmy na nasze zdjęcia. Odebraliśmy i co? No i oczywiście zachwyt, pisk, radość i wiele uśmiechów. Zdjęcia świetne. I w sumie nie ma co zachwalać. Proponuje każdemu zapoznać się z galerią zdjęć. To co tam jest mówi samo za siebie.
A na koniec już tylko taka mała konkluzja dla przyszłych Młodych:
Przede wszystkim Młoda Paro zwracaj uwagę na charakter i poczucie humoru przy wyborze fotografa. Nie tylko jakość zdjęć jest ważna. Naprawdę najwięcej czasu  w tym dniu spędza się jednak w jego towarzystwie i ważne by to właśnie był człowiek z którym można pogadać i pośmiać się.
Nie pozostaje już nic innego na koniec jak powiedzenie zwykłego POLECAMY!!!!!
tirin__tirin

Re: Srogie Kadry - opinie

Postprzez moriam » Sob Sty 15, 2011 10:44 pm

My tez wybralismy Srogie Kadry. Niewiele sie o nich tu pisze.
Mam nadzieje,ze bedziemy rownie zadowoleni jak tirin_tirin:)
Dziekujemy i polecamy:
Toya Golf Restaurant,  Lady Stars,  Glogow Gospel Choir,  Srogie kadry-foto,  Llire-film,
p.Viola-dekoracja,  Cukiernia Sosniccy-Lechowscy

[URL=http://slub-wesele.pl/]
[/URL]
Awatar użytkownika
moriam
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez pure.gold » Pon Lip 29, 2013 10:33 am

nam też Wojtek robił zdjęcia, podobnie jak trin_trin przyznaję, że jest fotografem ninja - w ogóle go nie widać w czasie uroczystości, na weselu. oprócz kilku pozowanych fotek z przyjaciółmi, nie wiedzieliśmy nawet gdzie się podziewa:)

wszystkie nasze życzenia i szczegóły dopisaliśmy w umowie, zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko i są naprawdę piękne!

oprócz obrobionych zdjęć mamy jeszcze zdjęcia surowe, które do albumu nie wejdą, ale zawierają wiele cennych momentów tego dnia i wiele ważnych dla nas twarzy.

fotografa zmienialiśmy dosłownie na 3 tygodnie przed ślubem i nie żałujemy:)

PS. ciotki zachwycone, że Wojtek wygląda jak Johnny Depp :P
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez cytrynowe_pole » Pon Lip 29, 2013 5:35 pm

pure jestem zachwycona waszymi zdjęciami, a na dodatek okazało się, że wybrałaś mojego fotografa
Cieszę się więc podwójnie, że wasz reportaż jest tak udany :)
Mam nadzieję, że nasz będzie podobny :)
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Miejscowość: Wrocław

Postprzez pure.gold » Pon Lip 29, 2013 7:01 pm

cytrynowe_pole napisał(a):pure jestem zachwycona waszymi zdjęciami, a na dodatek okazało się, że wybrałaś mojego fotografa
Cieszę się więc podwójnie, że wasz reportaż jest tak udany :)
Mam nadzieję, że nasz będzie podobny :)

na pewno będziecie mieli piękne zdjęcia:)
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez cytrynowe_pole » Wto Kwi 08, 2014 9:11 am

Napiszę krótko, bo aż żal, żeby Srogie Kadry plątały się gdzieś pod koniec strony   
Wojtek robi przepiękne zdjęcia, za cenę, która wydaje się wręcz za niska w porównaniu z ich jakością i ilością :D
Często do nich wracamy i zachwycamy się ponownie, że tacy piękni byliśmy   

Ps. U nas Wojtek wyglądał jak Oliwier Janiak   :D
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Miejscowość: Wrocław

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>