ŚLUBU NIE BĘDZIE!!! KOSZMAR

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Re: ŚLUBU NIE BĘDZIE!!! KOSZMAR

Postprzez nusiaczek20 » Wto Mar 15, 2011 7:48 pm

Cyganeczka pewnie że doczekasz, na każdego wcześniej czy później przychodzi czas, że spotyka czlowieka który czekał na nas całe życie :) Myśle że ten związek napewno Ciebie czegos nauczył i będziesz silniejsza, ja też po rozstaniu z byłym myślałam że zawsze już będe sama aż tu nagle pojawił się M. i wtedy mogłam dopiero wyciągnąć wnioski po poprzednim związku w którym brakowalo tlenu żeby mógł normalnie funkcjonować, teraz z perspektywy czasu wiem że to nie był człowiek na cale życie. Dlatego głowa do góry, idzie wiosna a z wiosną nowe znajomości...... miłośc...... któż to wie :) Czego Ci z całego serca życzę :)

Polecamy : Grupa muzyczna Extreme, Fotograf Grzegorz Wiernicki, Filmowanie Tomasz Miller, Kwiaciarnia Alma, Makijaż Anna Koch, Cukiernia Tortissima
Awatar użytkownika
nusiaczek20
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Nanu » Wto Mar 15, 2011 7:55 pm

Cyganeczko, wielkie brawo za siłę i podejście :D Trzymaj się tych myśli, że to była jak najbardziej słuszna decyzja, gdy będziesz mieć chwile zwątpienia. I oczywiście, że doczekasz się TEGO właściwego :D Jesteś teraz mądrzejsza i masz świadomość swojej wartości :)
[U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0egz2hq4twaep.png[/IMG][/URL]
[/U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zs8fwswtx6z85.png[/IMG][/URL]
[IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69blg6fbcp.png[/IMG]
[URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mmflbnpltm.png[/IMG][/URL]
Awatar użytkownika
Nanu

Miejscowość: małopolska

Postprzez valhalla » Śro Mar 16, 2011 12:35 am

Cyganeczko dobrze słyszeć, że już się powoli zaczynasz wydostawać z tego koszmaru. Z czasem będzie już tylko lepiej :) Ważne, że to wszystko zrozumiałaś i zawsze to jakaś nauka na przyszłość. Prawda jest taka, że dzięki takim doświadczeniom robimy się bardziej ostrożni przy wyborze następnego partnera, co jako tako uważam za plus, ale ważne, żeby pamiętać aby nie patrzeć na nową osobę przez pryzmat ex- partnera. Na pewno za jakiś czas spotkasz kogoś kto będzie zasługiwał na Twoją miłość. Trzeba tylko trochę poczekać i dać dojść sercu do ładu :) Pozdrawiam Cię i życzę samych uśmiechniętych dni.

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez Rudzia » Nie Mar 20, 2011 2:34 pm

Trzymaj sie!!! Wierze ze jeszcze bedziesz miala swoj happy end, z czlowiek ktory na to zasluguje!:)
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

Postprzez Edusia » Pią Kwi 29, 2011 9:15 am

witajcie
ja dopiero dziś dotarłam na ten wątek ale Cyganeczko - podziwiam Cię !!!
jesteś silna i bardzo bardzie dzielna,bo nie jedna z nas po prostu popadła by w depresję po czymś takim :(
współczuję Ci bardzo - ale temu szanownemu panu to bym nie powiem co zrobiła
dobrze,że wszystko się wydało i w miarę czasowo przed ślubem

jestes bardzo dzielna i zyczę Ci jak najlepiej

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez Kamila27 » Wto Sie 09, 2011 2:35 pm

Cyganeczko - ja mogę powiedzieć, że w pewnym stopniu wiem co przeżywasz... W skrócie - mnie mój były facet zostawił po prawie 7 latach związku na 1,5 miesiąca przed ślubem. Zdradził mnie z .... moją świadkową!!! Więc pewnie wyobrażasz sobie co czułam kiedy uświadomiłam sobie, że dwie wtedy bliskie mi osoby zrobiły coś takiego. Z facetem była jedna czy dwie rozmowy bo mieliśmy pare wspólnych spraw, natomiast świadkowa... do tej pory jej nie spotkałam.
Rzecz działa się w 2009 roku - ślub miał być w październiku. Dzisiaj wracam na to forum bo poraz kolejny szykuję się do ślubu, poza tym spodziewamy się Maleństwa i jestem chyba jedną z najszczęśliwszych osób na świecie... :)
Wiem, że może być Ci ciężko czytając to, bo ja swojego czasu słysząc historie albo pocieszanie, że za parę lat mogę być NAPRAWDĘ szczęśliwa z mężczyzną, który mówiąc "kocham" jest wstanie oddać za mnie wszystko, też przytakiwałam a w głębi duszy myślałam, że takie rzeczy to w bajkach a mi się świat i wszystkie plany na życie zawaliły.
Aż pewnego dnia, jakieś dwa miesiące po rozstaniu pojawił się mój B. Jak się wszystkie pewnie domyślacie start miał nie łatwy ale dał radę i daje do tej pory! :)
Dlatego dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że te wszystkie "banały" typu "tak miało być",czy "wszystko w życiu dzieje się po coś" nie są wyssane z palca.
Nikt z nas nie wie co go czeka, dlatego choć czasami bywa bardzo ciężko zawsze trzeba starać się podnieść, być z tymi którzy nas kochają i czekać na ten lepszy los - często bywa, że to dobre spotyka nas szybciej niż byśmy się tego spodziewali...
Kamila27
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Pufa » Pią Sie 19, 2011 9:18 pm

Kamila27, Twoja historia brzmi prawie jak wyjęta z powieści Emily Giffin, tak mi się nasunęło. Straszna sprawa, być zdradzonym 'na dwa fronty'.  Aż mi się nie chce wierzyć, że takie szumowiny chodzą po świecie :/ Właściwie, wydaje mi się że takie historie, niestety będą się zdarzać w społeczeństwie chyba coraz częściej, zamiast iść naprzód to człowiek wraca do użytkowania najbardziej podstawowych instynktów :/

Ciekawe co u cyganeczki, już od dawna nie zaglądała na forum, suwaczek nie zlikwidowany... Mam nadzieję, że dobrze jej się wiedzie..
Awatar użytkownika
Pufa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Kamila27 » Śro Sie 24, 2011 2:58 pm

No tak, jakby nie było szumowiny chodzą po świecie... Ale z drugiej strony od niedawna zaczęłam wierzyć, że tak miało być. Po pierwsze człowieka bardzo zmieniają takie doświadczenia ale również staje się mądrzejszy i 100 razy dokłądniej wie czego chce i czego oczekuje od osoby z którą miałby być.
Dziś jestem 10 dni przed ślubem z mężczyzną, który ideałem może nie jest, bo w ideały nawet nie wierze ale wiem, że nie zrobi mi krzywdy bo kocha tak naprawdę i nie chodzi o to co mówi ale o to co robi, jak się zachowuje, jak czeka na ślub i nic dla niego nie jest tak ważne w tym dniu jak przysięga i to że po tym już będziemy małżeństwem a wkrótce zostaniemy rodzicami naszego Maleństwa.
Dlatego życzę wszystkim, którym zdarzą się w życiu niepowodzenia w związkach, zdrady, bądź zawody miłosne żeby odwracało się to wszystko na dobre albo nawet dużo lepsze niż to co mieli wcześniej. I choć trudno w to uwierzyc w momencie kiedy coś zlego dla nas sie dzieje, to z czasem można stwierdzic bez zająkniecia, że w życiu wszystko dzieje się po coś:)
Kamila27
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez karinka.legnica » Pią Sie 26, 2011 8:19 am

No i kiedy Ci mężczyźni dorosną? Jak czytam takie historie to włos się jezy na plecach. Naprawde ciężko jest znależć teraz faceta na poziomie, który nie widzi tyko czubka swojego nosa i nie dba tylko o swoje potrzeby. Mozemyu wiec nazwac się szczęściarami. Mam nadzieje, ze cyganeczka ma sie dobrze
karinka.legnica
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mr&mrs » Pon Mar 24, 2014 12:14 pm

karinka.legnica napisał(a):No i kiedy Ci mężczyźni dorosną? Jak czytam takie historie to włos się jezy na plecach. Naprawde ciężko jest znależć teraz faceta na poziomie, który nie widzi tyko czubka swojego nosa i nie dba tylko o swoje potrzeby. Mozemyu wiec nazwac się szczęściarami. Mam nadzieje, ze cyganeczka ma sie dobrze

Sama nie wiem co mam napisać, ale przyznam, ze mnie zamurowało jak to przeczytałam. Gdzie ci prawdziwi szlachetni mężczyźni?

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Poprzednia

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>