New Men - Wrocław???

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Postprzez jamaica » Pon Lut 08, 2010 4:03 pm

nażyczona - jaki kolor będzie przewodni u was?
Awatar użytkownika
jamaica
prawie tu mieszkam:)

Postprzez nażyczona » Pon Lut 08, 2010 4:29 pm

Mniej więcej coś w tym stylu:
image file name: 2k26ba38f298.jpg
Dziękujemy i gorąco polecamy:
Monika & Emil Pośpieszni, mmfilms, Lady Stars, Karczma Miłocin, Agencja AMP, Fantasmagoria, Flossman, p. Maria Janiak

nażyczona

Postprzez Fijanse » Wto Lut 09, 2010 9:30 am

aernike a mój przyszły właśnie stwierdził że chce miec prosty garnitur, biała koszulę i śledzika :) czyli mój czar działa
jamaica to jest bardzo prawdziwe :) a gdy wdroży się tą zasadę w życie zawsze będzie wilk syty i owca cała :)

Awatar użytkownika
Fijanse
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez nora » Wto Mar 16, 2010 10:17 pm

cześć,nasłuchałam się ostatnio  od znajomej,jak to jej brat szył sobie garnitur w bytomiu,było straszne opóźnienie,strasznie stresowa sytuacja,my szyjemy garnitur w new menie,ponieważ mój P.jest bardzo wysoki,mam pytanko,czy ktoś z Was szył u nich garnitur i czy wszystko było ok?ostatnio nawiedzają mnie sny,że nie zdążamy praktycznie z niczym....a wesele to ,totalna klapa!!!!!!!!!!!!!!!!
nora
nora
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mikaa » Wto Mar 16, 2010 10:29 pm

no to ladnie,a my tez bedziemy szyc.....
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez nora » Wto Mar 16, 2010 11:26 pm

będziecie też szyć w new menie? ja mam nadzieję,że wszystko będzie ok, te dziewczyny które nas obsługiwały naprawdę robiły wrażenie profesjonalistek,pani w krótkich wlosach była absolutnie pewna rozmiaru,tkaniny, tego że wszystko się uda....może powinnam pic herbatkę z melisy na noc,żeby nie oszaleć w trakcie tych przygotowań:)
nora
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez nora » Śro Kwi 07, 2010 9:56 pm

Muszę, po prostu muszę się pochwalic!!!!odebralismy dzisiaj garnitur,piękny,oczywiście mój P.w nim jest piękny,co prawda zasługa garnituru też  w tym jest.Nie potrzebnie się zamartwiałam, garnitur leży idealnie, ma piękny grafitowy kolor i delikatny połysk,jest z jedwabiem.Bardzo chciałam podziękować paniom z New Mena,spisały się na medal,tak jak obiecywały i jeszcze podsuneły nam drugi garnitur z wyprzedaży za 199 złotych.Piszę bo są one strasznie miłe,wesołe i znają się na tym co robią.Pozdrowienia.
nora
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Karrla » Śro Sie 18, 2010 1:15 pm

Te Panie są miłe ale do czasu, jak wszystko idzie po mysli w przeciwnym razie zaczynają się schody! Radzę wszystkim uważać a najlepiej wszystko spisywać co ile będzie kosztować. Druga sprawa jest taka, że kobieta powiedziała, że oni nie biorą odpowiedzialności za przeróbki normalnie śmiech na sali.... do tego za przeróbki biorą sobie 20% drożej!!!! Kiedy w głównej siedzibie fimy w Krakowie powiedzieli nam, że 20% więcej jest w przypadku kiedy szyje się cały garnitur na nowo!!!
Podsumowując piewrsze wrażenie rewelacyjne! A z biegiem czasu, w trakcie wizyt totalne rozczarowanie... Dlatego przestrzegam. My po kilku wizytach odebraliśmy garnitur, ale jakbyśmy mieli więcej czasu to raczej zrezygnowalibyśmy bo to istne naciąganie...
Karrla
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kociaczek » Śro Sie 18, 2010 2:18 pm

No poparz, a nam za przeróbki nic nie policzyły... i zrobiły w dwa dni, a nie tydzień jak było umówione :)
Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez halina.sarnowicz » Sob Sie 21, 2010 11:02 am

Witam serdecznie,
garnitur Pani narzeczonego był w całości szyty na zamówienie , czyli na nowo. W związku z czym w takiej sytuacji pobierana jest doplata w wysokosci 20%, proszę sprawdzic paragon, widnieje na nim rodzaj garnituru, nr zlecenia oraz informacja o doplacie. Świadczy to o tym,iż doplata ta nie wynika z mojej inicjatywy, ale jest wprowadzana w centrali, przy tym jak garnitur zostaje opatrzony kodem kreskowym. Jeżeli chodzi o przeróbki krawieckie, byly w 100 % finansowane przeze mnie, gdyż w wyrobach szytych na zamówienie, klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów korekt krawieckich.
Życzę Państwu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Z pozdrowieniami
Halina Grzelak-Sarnowicz
New Men
halina.sarnowicz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: New Men - Wrocław???

Postprzez magdalenka3 » Wto Lut 08, 2011 2:21 pm

Kochane a ja mam pytanie o cenę. Owszem piszecie tu ceny całego kompletu a mnie interesują tylko ceny garniturów . Orientujecie się ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
magdalenka3
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez magdalenka3 » Wto Lut 08, 2011 3:22 pm

Dziękuję Rudzia  :)
magdalenka3
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez guzik » Wto Mar 08, 2011 1:00 pm

wiedziona tyloma pozytywnymi opiniami postanowilam wybrac sie z narzeczonym do new mena. owszem - pani pomocna, doradzajaca i cierpliwa. bylismy jednak w sobote, wiec i ruch byl wiekszy. narzeczony w zasadzie przymierzyl jeden garnitur, potem zrobilismy eksperyment ze smokingiem i tyle. spodnie od garnituru ukladaly sie jakos niefajnie i pani twierdzila, ze kazde spodnie od kazdego garnituru, lacznie z lekko zwezanymi, tak sie ukladaja, bo narzeczony nie jest przyzwyczajony do trzymania wyprostowanej sylwetki (!). w przedziwny sposob okazalo sie, ze przy spodniach lekko zwezanych problem znika.

szukalismy garnituru na maksa klasycznego, czarnego, pelen mat. a w new menie owszem garniturow jak mrowkow, ale w wiekszosci polysk lub hiper-polysk, wiec sytuacja patowa.

no i niestety niestety duuuzy minus za moooocno wyzyskana koszule do przebrania. ja rozumiem, ze dla kazdego pana nie otwiera sie swiezej koszuli, ale narzeczony byl mocno na "fu", a to w jego przypadku oznacza ze naprawde musialo mocno od niej czuc zuzycie.
Awatar użytkownika
guzik
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Niobe » Wto Mar 04, 2014 11:11 pm

Mój kupił za 799 właśnie, granatowy - bardzo mi się w nim podoba
Minus taki, że przy pierwszym spotkaniu pani mówiła, że wszystkie przeróbki w cenie, jednak jak przyszło do dnia kupowania, to była już inna pani i okazało się, że tylko skrócenie spodni free, ale już wydłużenie rękawów płatne. Niby nie dużo, ale bardzo nie lubię jak personel jest niepoinformowany i wprowadza klienta w błąd.

Awatar użytkownika
Niobe
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>