Pomóżcie opanować strach !!!!!!!

organizacja, przebieg, refleksje ...

Re:

Postprzez RadiantStar » Pią Sty 28, 2011 7:59 pm

Gatto napisał(a):
a mnie zastanawia co za kolegow maja Wasi przyszlo mezowie, ze ich wyobraznia co do fajnego wieczoru kawalerskiego konczy sie na wynajeciu panienki do rozebrania??
dziwne...

Zgadzam sie.  Uwazam ze napewno mozna cos innego wymyslic zeby dobrze sie bawic.  Dobrze jest powiedziec osoba organizujacym wieczor kawalerski lub panienski czego sobie nie zyczymy i oni powinni to uszanowac.  Jesli para mloda ustala ze nie chce striptizerei/striptizera  to znajomi powinni to uszanowac i wymyslic cos innego.
Plywajace znaki zapytania.
Awatar użytkownika
RadiantStar
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Bielawa / Chicago

Re: Pomóżcie opanować strach !!!!!!!

Postprzez Erill » Pią Sty 28, 2011 9:03 pm

Ja striptizerom mowie nie bo uwazam ze sa obrzydliwi i od razu zapowiedzialam, ze nie chce takich atrakcji..

Ale.. osobiscie jestem zdania, ze na kobiete tanczaca na rurze z przyjemnoscia popatrze i takie wyrazilam zyczenie. Nie czuje sie osoba o niskich pobudkach, ktora ma nudne zycie, jest ukryta lesbijka albo inne powody dla ktorych tak splaszylyscie ta rozrwyke ale po prostu jest to cos co chcialam przezyc i zobaczyc zas to co wyczynila jedna pani w pruderii  nie miesci sie w zadnych prawach fizyki i gietkosci.

Czasem nie chodzi o gola babe (fajna macie skale ocen, nie powiem) i niskie pobudki i ostracyzm, ze jak facet oglada striptiz, albo babe na rurze lub atrakcyjna kobiete to nie jest wart niczego poza splunieciem a o znajomosc meskiej natury. Faceci sa wzrokowcami. Nie uwierze facetowi ktory deklaruje, ze nie oglada sie na inne atrakcyjne kobiety, ze nie krecilby go striptiz (szczegolnie po kilku drinkach) i tego typu frazesy. To bzdura. W mniejszym lub wiekszym stopniu wiekszosc facetow odczuwa odzialywanie takich wlasnie bodzciow a mowienie, ze jest inaczej jest albo klamaniem swojej kobiecie, albo mowieniem jej tego co ona chce uslyszec, albo wyrazem tego, ze cos z tym panem jest nie tak.
Tak jak zapachy odzialowuja na nasze zmysly i potrafia wzbudzic glod.

Ponad to. To, ze taki widok podzialal na wyobraznie faceta wcale nie znaczy, ze zaraz zaciagnie kogos do bramy lub na strone bo nie wiem czemu w wiekszosci wypowiedzi takie polaczenie przyczynowo-skutkowe sie pojawia.

Po prostu "obce" bodzce seksualne oddzialuja na mezczyzn bardziej niz na kobiety. Taka konstrukcja ich noo..

btw. Moj maz mial swoj kawalerski wlasnie w pruderii, a na koniec i tak przyjechal pic wodke ze mna i moimi przyjaciolkami :P Nie zmienilo to mojego stosunku do niego, nie spadlo moje zaufanie ani tym bardziej nie stracilam do niego szacunku bo poszedl do takiego miejsca. Raczej oboje doszlismy do wniosku, ze ow lokal przestal byc klubem ze striptizem jak kiedys a stal sie zwyklym burdelem..
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez Justyś88 » Sob Lip 27, 2013 10:59 am

He he,ja mam wieczór panieński jeszcze przed sobą i nie wiem co dziewczyny planują ale ucieszyłabym się ze striptisera. Nie dlatego,że mi się podobają tylko jak to ktoś ujął są trochę obrzydliwi i obciachowi a dla mnie sam wieczór panieński/kawalerski ma taki klimat :D

Mój K. ma niedługo swój wieczór kawalerski  ale wcale się tym nie przejmuję. Jakoś nie czuję zagrożenia ze strony tandetnej striptizerki.
Nie zgadzam się też,że strzeżonego Pan Bóg strzeże:) Facetowi trzeba w związku jasno dać do zrozumienia jaki jest nasz pogląd na różne sprawy i co wiąże się z nieprzestrzeganiem wspólnie ustalonych zasad.
Nie da się kogoś upilnować bo nie o to chyba chodzi w związku :) Facet ma się pilnować sam. Zawsze miałam poczucie ,że takie zabranianie i pilnowanie jest trochę upokarzające.

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez miki/kami » Sob Sie 10, 2013 7:10 pm

moj RR ma dzis swoj kawalerski, co robic  bedzie nie mam pojecia, ale jak narazie co chwile do mnie pisze, wiec sie staram nie martwic za bardzo ...  jak narazie wiem,ze jest on i 7 jego kolegow, zrobili zakupy "napojowo-przegryzkowe' i oprocz grania w nintendo i picia, pewnie beda szli na jakas "impreze"...
Poprosilam tylko zeby nie zlamal nic, nie dal sie zamknac w pace ani nie narozrabial,, mam nadzieje,ze jakos to przetrwamy ;)

aha, zainteslowany ma lokator w komunikatorze, wiec bede wiedziala w razie co gdzie jest... jesli bedzie pisal

Kami
miki/kami
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wro/bxl

Postprzez zakręconaOla » Sob Sty 18, 2014 6:27 pm

Moze zaraz mu w tyłek lokator, żeby było wiadomo gdzie jest jakby bateria się rozładowała
Skoro chce zostać Twoim mężem, nie dał Ci wcześniej powodów do zazdrości to i nie da w wieczór kawalerski, toć to tylko męska impreza. Swoją drogą to striptiz uważam za durnotę na wieczorach kawalerskich czy panieńskich. Ale co kto woli.
zakręconaOla
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>