Ginger-Tunes-opinie

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Ginger-Tunes-opinie

Postprzez alale » Pon Lis 28, 2011 2:09 pm

Proszę o opinie na temat zespołu oraz spsoobu prowadzenia zabawy. Na targach slubnych zrobił na mnie super wrażenie. Może ktoś Was się już z nimi bawił?
alale
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Re: Ginger-Tunes-opinie

Postprzez alale » Sob Gru 17, 2011 1:39 pm

Ja przekopałam cały internet i nie znalazłam żadnych nagrań niestety;-/ Słyszałam ich tylko na targach ślubnych i Pani Agnieszka ma naprawdę świetny głos-tyle mogę powiedzieć. Z tego co zdołałam wynaleźć na jej temat, to chyba do lipca 2011 r. była wokalistką w Lady Stars. Na targach instrumentów nie mieli - podkład leci mechanicznie, ale brzmiało to naprawdę nie źle. Mnie ciekawi jeszcze jak prowadzą wesele... Ale chyba to świeżynka na rynku i ciężko będzie się czegoś dowiedzieć;-/
alale
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez monika_m » Wto Lis 05, 2013 8:36 pm

Witam serdecznie
28 września 2013r mieliśmy przyjemność gościć na naszym weselu zespół Ginger- Tunes !!!
Zabawa emocje nie do opisania nasi goście zakończyli zabawę o świcie.
W skład naszego zespołu wchodziły: 2 wokale, Dj, saksofon oraz skrzypce.
Polecam wszystkim bardzo serdecznie poziom wokalu oraz konferansjerki bardzo wysoki nam zależało również na języku angielskim i nie było z tym żadnego problemu. Przemili ludzie świetna atmosfera wszystko było w 100% tak jak ustaliliśmy w scenariuszu
pozdrawiam i odsyłam po więcej informacji na http://ginger-tunes.pl/index.php#ginger-tunes
monika_m
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marta.lose » Śro Lis 20, 2013 9:40 am

My również zastanawiamy się nad ich wyborem. Bawiliśmy się na weselu, na którym grali. Świetna zabawa. Wesele planujemy na czerwiec. Po weselu napiszę więcej:-)

pozdrawiam,

Marta
marta.lose
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>