Kwiaciarnie godne polecenia

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Kwiaciarnie godne polecenia

Postprzez Lika » Wto Maj 07, 2013 3:28 pm

Dziewczynki, które kwiaciarnie polecacie ? Macie jakieś "faworytki" ?
Awatar użytkownika
Lika
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Re: Kwiaciarnie godne polecenia

Postprzez tequila3 » Pią Paź 11, 2013 8:59 am

Witajcie,

Postanowiłam się wypowiedź na tym forum ponieważ sama rok temu szukałam dekoratorki ślubnej i niestety źle trafiłam. Absolutnie nie polecam firmy FLORA WEDDING. Pani Kasia - przedstawicielka firmy pokazuje na spotkaniach przed podpisaniem umowy nie swoje zdjęcia dekoracji. Bukiet, który mi zrobiła rozsypał się zanim dojechałam do kościoła. Pomijając fakt, że był całkiem inny niż ten na który się umawiałyśmy z Panią Kasią. Kilkakrotnie przypominałam, że dekoracja jest dla mnie bardzo ważna, niestety po podpisaniu umowy kontakt się urwał. Przed ślubem Pani Kasia odpisywała na co 3. mail. Możecie sobie wyobrazić mój stres gdyż nie wiedziałam do końca czy sala zostanie wystrojona. Ostatecznie Pani Kasia zjawiła się w piątek (dzień przed ślubem ok. godz. 16) na miejscu. Wszystko robiła w pośpiechu ponieważ zaraz po naszej sali jechała dekorować kolejną. Zostawiła ogromny bałagan. Potłukła szkło i porozlewała wodę po parkiecie na sali. Bukiet, który miał stać na każdym stole (koszt ok. 100 zł) miał 5 kwiatków - goździków + jakiś zielony bluszcz. Na zdjęciach które pokazywała Pani Kasia miały być same kwiaty - bukiet kulka. Wybaczcie, ale 5 goździków na pewno nie kosztuje 100 zł.
Ok godz. 1 w nocy z piątku na sobotę (przed ślubem) Pani Kasia "skończyła" dekorować naszą salę, natomiast mój przyszły mąż jeszcze przez kolejną godzinę składał serwetki bo Pani Kasia nie miała już więcej dla nas czasu.
To nie jest profesjonalna dekoratorka ślubna.
Cena nie adekwatna do dzieła.
Zdjęcia, które prezentuje na swojej stronie na facebooku nie są jej autorstwa.

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA FLORA WEDDING z Wrocławia!!!!
tequila3
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>