Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez achajq » Wto Wrz 17, 2013 5:41 pm

.....................
Ostatnio edytowany przez achajq, Wto Cze 23, 2015 4:56 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
achajq
kocham to forum? :)

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez pure.gold » Wto Wrz 17, 2013 5:43 pm

hej dziewczyny,
dziś nasz ostatni dzień przed wyjazdem a we mnie i w M. coś wstąpiło i nie możemy przestać się kłócić! wszystko zaczęło się jak zwykle od tematu jego brata i pieniędzy: M. pracował dla niego prawie całe wakacje (pamiętacie, jak mówiłam, że prawie się nie widujemy - jak ja wracałam z pracy, to on dopiero szedł), żeby uzbierać kasę na wyjazd, a teraz brat mu mówi, że nie ma pieniędzy i mu nie zapłaci. no przecież aż od samego myślenia o tym krew mnie zalewa! kłócimy się o to, że ja mówiłam M., żeby brał kasę na bieżąco, a on uważał, że brat to brat i wywiąże się z umowy. nawiasem mówiąc to ten sam brat, który na dwa dni przed kawalerskim M. powiedział mu, że jednak nie ma czasu tego organizować i M. skończył na kebabie;/ był świadkiem na naszym ślubie i NIC nam nie pomógł. nie dostaliśmy też od niego żadnego prezentu ślubnego (nawet kartki), bo powiedział, że da nam "później". a przecież nikt nie wymaga góry pieniędzy na ślub - chodzi o sam gest. zastanawiam się, skąd się biorą tacy ludzie?!
w każdym razie odbiło się to negatywnie na naszych przygotowaniach i dzisiaj mało się nie pozabijaliśmy, a to nie koniec pakowania! idę na kawę z koleżankami, żeby trochę odreagować, później będę się zmagać z tą brazylijską telenowelą dalej.

nisiu: my też tak się mijaliśmy po ślubie, jak widać teraz, w naszym przypadku nie było warto;/ a pieniążki uciekają, dobrze, że mieliśmy formalności rozbite na kilka miesięcy. prawko - szok!
dzięki za komplement:)

mysiakowata: jedziemy do Australii na rok.
mam nadzieję, że ogarniesz co trzeba w biznesie i będziesz zarabiać robiąc to, co kochasz:)

agatko: niecierpliwie czekamy na zdjęcia:)

bacteryja: nawet z nią rozmawiałam o Waszej sesji w Pradze. będziecie mieli piękne fotki, ale przyznaję, że ciężko się wybrać na plener... kiedy pochwalisz się fotkami ze ślubu?:)

achajq: powodzenia na egzaminie:) dzięki za wrzucenie linka:)
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez Asiela » Wto Wrz 17, 2013 7:06 pm

Dora to super, że jesteś zadowolona z make-up i fryzury:)

Cytrynowe_pole fajnie, że mogłaś pobalować na weselichu bez bólu głowy :)

Mysiakowata wow, króciuśka instrukcja - już ją opanowałaś?
Anaia co za wieści :( przykre, że tyle sytuacji się tak skumulowało
Allanko chcemy fotki, chcemy :)

Nashirah superowy panieński :D

Panno_Moniko to nieźle sobie folgujecie z imprezami, ale trzeba się wyszaleć :)

Ansista rewelacyjny urlopik się Wam szykuje

Lotosiku ale widać koniec remontu? co jeszcze Wam zostało?

Pure zdjęcia przecudne!!! jacy Wy piękni, ach :)

Bacteryjko trzymam za słowo z tymi fotkami i aktualizacjami :)

Motylku-99 a kiedy jedziecie do Zakopca?

Agatko a kiedy dostaniecie fotki z pleneru :)?

Nisiu a co planujecie na plener?

Agrafko super, że te pozytywne, bobaskowe wieści potwierdzone :) mieszka się dobrze, ale jest roboty co nie miara :D

Kaisarzynko a skąd wiesz, że taka dokładna minuta?

Achajq jak egzam?

My u siebie, ale nie wiadomo w co ręce włożyć, uciekam, buziaki, papa

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez greczynka » Wto Wrz 17, 2013 7:34 pm

Cześć dziewczyny,

Ja już od 1 w nocy jestem w PL:) Zdążyłam już zmienić nazwisko w bankach i odebrać nowy paszport. Jutro spotykam się z
fotografem by się ostatecznie rozliczyć i odebrać płytki ze zdjęciami i fotoksiążki. Nie mogę się już doczekać:P Co do
spotkania to pasuje mi już tylko 23.09

Anista Super podróż przed Wami:)

Dora super, że prawie wszystko macie już dopięte

Lotosiku jestem pewna, że ze wszystkim zdążysz.

Cytrynowe_Pole oj biedna Ty. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe osłabienie organizmu a nic poważnego. Oczywiście popieram
postanowienie dokładnego zbadania się:) Co do spotkania to mi obecnie pasuje tylko 23.09:) Jestem jak najbardziej za
dokonaniem rezerwacji. Fajnie będzie poznać nowe miejsce na Rynku:)

Mysiakowata mam nadzieję, ze nic nie weźmie. Umiałam się z twojego focha:) A co ten biedak przeskrobał?:) Ja za chwilkę
łączę się z moim mężem przez Skype

Pure. Gold na zachowanie brata tojego męża to normalnie brak mi słów. Życzę Wam bezpiecznego lotu, cudownej podróży
poślubnej i by Australia Was zachwyci

Panno_MOniko ale zaszalałaś w tej kuchni. Z chcęcią bym się wprosiła na tą zupkę grzybową i ciacho:)

Motylku99 udanego wypadu do Zakopca. Rozpieszcza Cię maż:)

Agato dokładnie mam takie samo odczucie,ze niby nic się po ślubie nie zmieniła a jednak tak dużo.

Nisiu gratuluję złożenia wniosków o nowe dokumenty. Mam nadzieję,ze już niedługo będziecie mieć więcej czasu dla siebie:)

Agrafko teraz oficjalnie mogę Ci pogratulować
Awatar użytkownika
greczynka
prawie tu mieszkam:)

Postprzez bacteryja » Wto Wrz 17, 2013 7:53 pm

pure_gold- jutro chyba dostane fotki :) na razie jestem poza wrocławiem :) W ogole moja ( nasza) fotograf ma strasznie krotki termin realizacji- 2 tyg. ja calkiem zapomnialam, ze to juz minelo, a  wczoraj mój Kuba dzwoni, że Ania przeprasza ze nie ma jeszcze zdjęć i dostaniemy w gratisie 50 wiecej. Narzekać nie będę :) Nam na pragę zostają tylko weekendy, więc trzeba sie spieszyć w plenerem. Mam nadzieję, że za 2 tygodnie się uda.  Zdjęcia na pewno wrzuce :) a  przede wszystkim - bezpiecznej i szczęśliwej podróży.

Pozwole sobie na odrobinę reklamy, bo naprawdę uważam, że warto :) Szczerze polecam Anię - www.annakopec.pl
Ceny sa przynajmniej o połowę niższe ( albo i trzykrotnie) od wiekszosci fotografów, a naprawdę wyczarowuje cuda- patrz: zdjecia plenerowe i narzeczeńskie pure_ gold.  Pochwalę ją jeszcze, że dzisiaj przyszła wiadomość, że wygrała kolejny konkurs fotograficzny i w nagrodę leci do Nepalu :)

Mysiakowata- rownież gratuluję gustu. Zdjęcia wrzucę w tym tygodniu- obiecuję :) to porównasz sobie :)

bacteryja
super gaduła
super gaduła

Postprzez Allana » Wto Wrz 17, 2013 8:14 pm

Mysiakowata życzę wytrwałości! O takich rękawiczkach (to się chyba mitenki nazywa?) na pewno pomyślę.

Panno_Moniko prawdziwa perfekcyjna pani domu z Ciebie, przynajmniej w kuchni :)

Bacteryja super niespodziankę Wam rodzice i siostra sprawili. Powodzenia w sprawach, które macie do załatwienia. Z egzaminem dasz radę, na pewno :). I czekamy na fotki ;)

Dora idziecie jak burza, wszystko będziecie mieć pięknie pozałatwiane.

Motylku-99 udanej wycieczki. Super, że zakupy udane :)

Agatko czekamy niecierpliwie na zdjęcia :)

Nisiu pogoda na plener na pewno Wam dopisze, a nawet jeśli nie - zdjęcia w deszczu też są piękne. Gdzie planujecie sesję?

Agrafko wspaniale, że dobre wieści potwierdzone. Nie pamiętam, czy już Ci gratulowałam, ale chyba nie - więc GRATULUJĘ :)

Kasiarzynko gratulacje :). Opowiedz co nieco w wolnej chwili.

Achajq powodzenia na egzaminie, na pewno dasz radę. Coś Ci wysłałam ;)

Asielo ale super, że już jesteście na swoim. Udanego urządzania się :)

Greczynko witaj w Polsce. Chciałabym dotrzeć na spotkanie, ale nie wiem czy dam radę... napiszcie gdzie będziecie to może dotrę.

No to wysłałam achajq co nieco na bloga. Jak wstawi to będziecie mogły sobie pooglądać kilka zdjęć z dnia ślubu i z pleneru :).

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez achajq » Wto Wrz 17, 2013 8:15 pm

Allano zaraz wrzuce, wiec bedzie eskpresem :)

Awatar użytkownika
achajq

Postprzez Mysiakowata » Wto Wrz 17, 2013 8:27 pm

nisia, tak była taka fotka, jedna z moich ulubionych :) A mój mąż dla odmiany nie lubi tych zdjęć z pomostu :D Co tam dobrego ugotowałaś? Ja dziś robiłam rosół na udkach z kurczaka, a później te udka podpiekłam na patelni z dodatkiem przypraw i podałam z ziemniakami i sałatką i miałam dwa dania z jednego mięsa :D Taka ekonomia mi się włączyła, haha ;) A pisałam Wam tu niedawno, że za nowe prawko dałam 105 zł, a wcześniej za pierwsze płaciłam 85 zł i już wtedy wydawało mi się to drogo... Też miałaś bezterminowe? Jak tak, to przygotuj się na to, że dostaniesz terminowe teraz... :/

agrafka7, bo Ty się też mniej jakoś udzielasz :P Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ja tu ostatnio najwięcej piszę :P To musi być piękne uczucie potwierdzić ciążę u lekarza, dowiedzieć się, że wszystko jest ok, zobaczyć swoje dziecko, usłyszeć bicie jego serca, później poczuć pierwsze kopniaki...ech, rozmarzyłam się :D

kasiarzynka, dobrze, że się zameldowałaś :D Udanej podróży! :* I jaka dokładność co do godziny zmiany stanu cywilnego :)))

achajq, są są, chociaż na mojego męża fochy rzadko działają, tylko wtedy, gdy sam ma poczucie, że rzeczywiście to On coś skonlił :P bo ja na Niego dość często się focham, taki mam charakter :D na szczęście równie szybko mi mija i później jest sam cud miód i orzeszki ;-) Jak to nie masz weny na forum? :P Ja albumu na ślubne foty dopiero będę szukać, ale najpierw muszę te zdjęcia w końcu wywołać :( Powodzenia! :*

pure.gold, na rok??!! :O A co Wy tam tyle będziecie robić? Ja myślałam, że to jakaś miesięczna wielka podróż poślubna, ale nie że aż tak wielka :O A będziesz mieć dostęp do netu i zaglądać do nas??? :> Może już się też trochę stresujecie wyjazdem i stąd te spięcia? A sytuacja z bratem wcale tego wszystkiego nie ułatwia, nie cierpię takich ludzi i współczuję :* Mam nadzieję, że kawa z koleżankami się udała i poprawiła Ci nastrój? :*

Asiela haha chyba żartujesz ;-) Przeczytałam ją dwa razy, a jak kupię nici to będę ślęczeć nad obrazkami godzinę, aż w końcu pewnie przyznam, że jestem typową babą, że nie umiem i zawołam męża do pomocy, On wszystko zrobi i...będę musiała Go wołać za każdym razem, jak skończy się nitka na szpulce :D Nie dziwię się, że nie wiecie, w co ręce włożyć, powodzenia w ogarnianiu mieszkanka ;)

greczynka, widzisz pierwsza doba już prawie za Tobą, szybko przeleci ;-)) Zazdroszczę Ci tej fotoksiążki, nasza nie wiadomo kiedy będzie, bo Kuba nawet nie ma czasu, żeby zawieźć do pani fotograf te fotki, ech gdyby zdjęć nie zgubiła, to albumy już by były, a tak to będą pół roku po ślubie jak tak dalej pójdzie :/ A wiesz co zrobił mój mąż, którego nazywasz niesłusznie biedakiem? :P Otóż pracował na dwie zmiany, bo miał nadgodziny i ja w niedzielę na Niego czekałam, żeby chociaż buziaka Mu dać, zanim pójdę spać. A On wrócił, zaczął miziać naszą Sabę, bo Oni dwoje to się kochają baaardzo, a później wszedł do łazienki żeby umyć ręce (w drodze do domu zmieniał koło, bo złapał gumę) i podeszłam do Niego i chciałam buziaka, a On mi na to: "Za chwilę". A wystarczyło że przekręciłby lekko głowę w bok! To dla psa miał kilka minut i witał się z nią zaraz po wejściu, a do mnie ani me, ani be, ani pocałuj mnie w nos :| Więc powiedziałam Mu, że fajnie jest być mniej ważną od psa i trzasnęłam drzwiami od sypialni :D Wczoraj na powitanie nie dałam Mu buziaka (zawsze pierwsza wychodzę z inicjatywą jeśli chodzi o powitania po pracy, On jakoś nie ma takiego odruchu), to nie wiedział, jak się do mnie odezwać :D Na pytania odpowiadałam krótko i chłodno i dopiero wieczorem Mu odpuściłam, widziałam tę Jego ulgę :D Pogadałaś z mężem? :)

bacteryja, ja też wrzucę :D i już się nie mogę doczekać Twoich :) Wygląda na to, że co do mężczyzn to też mamy jednakowo dobry gust, bo mój mąż to Kuba i Twój też, tak? :D

Allana, dzięki :) Tak, tak, mitenki, nigdy tej nazwy nie zapomnę, bo gdy pierwszy raz szukałam takich na allegro to się dziwiłam, jak rękawiczki mogą się nazywać MINETKI :D :D

Zrobiłam dziś drugą serię ćwiczeń, pojeździłam też na rowerku i nic nie jadłam na wieczór, nieźle mi idzie :D :P Mąż cały dzień siedzi w garażu, w sumie to już drugi dzień i naprawia nasze autko... Musi w nim wszystko zrobić na tip top, bo z pieniążków ze ślubu za niedługo kupujemy większe, rodzinne auto (mam nadzieję, że się przyda...) i to, które mamy teraz, będzie moje. Bo ja naprawdę zamierzam teraz jeździć coraz więcej i już nie robić takiej masakrycznej, rocznej przerwy :P No i chciałabym wreszcie zacząć jeździć sama, wtedy nie musiałabym się w poniedziałki zrywać z łóżka o 4:30 i nie wracałabym o 19... Zobaczymy, jak będzie :) Idę kleić album, dobranoc :*
Ziemia staje w miejscu, czując mocne bicie naszych serc... :)

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Miejscowość: Piekary Śląskie

Postprzez ansista » Śro Wrz 18, 2013 7:23 am

700setna strona naszego watku:) Ciekawe czy dojdziemy do 1000:D

Ja dalej produkuje winietki...Mam dopiero kolo 20 sztuk a juz mam powoli dosc:D Dochodze do wniosku, ze trzeba bylo jednak zamowic. Musze jeszcze wymyslic jak ma Menu wygladac, poki co nie mam pomyslu jak je zrobic by pasowalo do winietek. Rodzice A. zalatwiaja nam ostatnie sprawy z kosciolem. Pozostalo jeszcze uzgodnienie z organista, aczkolwiek mysle ze powiem tylko co chce na wejscie i wyjscie, a reszte niech dobierze sam.

Mysiakowata
ja tez mam wrazenie, ze ty tu najwiecej teraz piszesz;) A to ciekawe bo przed slubem sie malo udzielalas. Z reguly jest odwrotnie. Oprocz kilku, prawie wszystkie nasze zony zniknely...

bacteryja razem z toba czekamy na fotki:) Mam nadzieje, ze sie pochwalisz!

Asiela super, ze juz u siebie:)

pure.gold te klotnie to pewnie wywolane przedwyjazdowym stresem! Aczkolwiek ladnie wam braciszek zrobil, mam nadzieje ze mimo wszystko kiedys kase odda:/

achajqu powodzenia na egzaminie. A 5 dni strasznie szybko minie!

agrafko jeszcze raz gratuluje:) Jak tak was czytam to tez juz bym chciala...

nisia serio az 100?Ja nie wymieniam, bo nie chce poki co terminowego.

agatko2426 Mi wszyscy mowia, ze tylko na gorsze sie zmienia. Twoje podejscie duzo bardziej mi sie podoba:)

Motylek99 hmmm mowisz, ze po slubie faceci staja sie hojniejsi??:D

dora niech pada caly wrzesien, ile tylko chce (procz sobot moze);D Byle w pazdzierniku bylo pieknie:) Tez masz wrazenie, ze dni na suwaczku uciekaja jak szalone teraz? Ledwo byl miesiac a u mnie juz tylko 16 dni....
Awatar użytkownika
ansista

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez dora01 » Śro Wrz 18, 2013 9:20 am

No nareszcie słoneczko się pojawiło

Nisia będę trzymać kciuki za piękna pogodę w czwartek

Agrafka7 to już na 100% wiesz że jesteś w ciąży - jeszcze raz gratuluje

Kasiarzynka udanego urlopu w Zakopanym

Achajq trzymam kciuki za poniedziałkowy egzamin

Pure.gold
z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu, mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i spokojnie będziecie mogli sobie polecieć - trzymam kciuki aby wszystko się udało

Asiela to super że I rocznicę ślubu spędzicie już na swoim

Greczynka to niezle od paru godzin w polsce i tyle sie już Tobie udało załatwić Spotkanie tez mi pasuje tego samego dnia

Mysiakowata
to super że będziesz mieć swój transport, mi tez się marzy ale dopiero po ślubie

Ansista  ja winietki chcę zrobić w ten weekend bo w następnych już nie będzie czasu. Powodzenia przy dalszym robieniu
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez nashirah » Śro Wrz 18, 2013 9:41 am

Ja tylko z jednym pytaniem na szybko - w sprawie tej listy rzeczy do załatwienia. Widzę, że zostało nam 10 dni.. Przesłałaby mi któraś tę listę? :)
<url=http://www.przewodnikmp.pl] [img]http://www.przewodnikmp.pl/img-020220150766.png</img></url>
nashirah
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: xxxx

Postprzez greczynka » Śro Wrz 18, 2013 9:51 am

Witajcie,

Wreszcie pojawiło się słoneczko i od razu nastrój się poprawił:) Dziś wcześnie rano musiałam wstać by podjechać i zrobić sobie badania z krwi. U nas w UK się ich doprosić nie można i to nawet na własny koszt bo niby jak się nie ma złej historii w rodzinie to po co. A ja jakoś tak jestem przyzwyczajona przez mojego gina, ze nalezy sprawdzać czy wątroby sobie nie dewastuję biorąc tpsy i jak wygląda moja krzepliwość krwi. Od razu zrobiłam sobie TSH i morfologię.

Mysiakowata po przeczytaniu twojej odpowiedzi popieram twojego focha w 100%:) Faktycznie żadne biedactwo tylko mąż sobie zasłużył:p Oczywiście porozmawiałam z mężem. Jak zwykle potrafił poprawić mi humor:) Jurto jadę do teściów na obiadek i wręczę im fotoksiążkę w prezencie od nas.

Asiela super, ze już jesteście u siebie!!!

Anista powodzenia w produkcji winietek:)

Allano na pewno napiszę gdzie będziemy. Fajnie byłoby Cię poznać:)
Awatar użytkownika
greczynka

Postprzez Justynak86 » Śro Wrz 18, 2013 10:20 am

Agrafko
jeszcze raz najszczersze gratulacje :) No i jak już będziesz miała ochotę zawitaj do wątku LINK
Ożywimy go trochę :D

Ja już jestem po ogłoszeniu nowiny w pracy :) szef nawet spokojnie przyjął informację, gratulował :) A dziewuchy w pracy oszalały  hihi...
Obstawiano wczoraj nawet jakiej płci ma być bobas :D hihi... teraz mówią do mnie mamuśka- mama twierdząc że muszę się przyzwyczajać do nowej roli heh... cieszą się jak głupie :D także od wczoraj czuję że przyszłam do pracy mniej zestresowana i nareszcie dobrze się z tym wszystkim czuję :)

Tyle u mnie ... teraz wracam do pracy ... Przepraszam że nie nadrabiam Waszych pozostałych postów, ale nie jestem teraz w stanie...

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez cytrynowe_pole » Śro Wrz 18, 2013 10:25 am

Słońceeeee wróciło     Jak cudownie :D

Drogie wrocławskie forumki, jeśli macie czasu chwilkę i ochotę zapraszam na spotkanko:
Czas: 23.09 poniedziałek godz. 17:00
Miejsce: Cafe Fika ul.Rynek 7 :) Allano miejsce się nie zmieni, więc jak dasz radę zajrzeć to będzie bosko :)
Lista chętnych:
1. cytrynowe pole        TAK
2. greczynka                TAK

3. Dora01                  TAK

Do nas powoli spływają potwierdzenia przybycia, jedna ciotka się obraziła, bo podobno w ogóle nie dostała zaproszenia, które wysłaliśmy jej i 20 innym osobom pocztą- cała reszta oczywiście dostała :P Wczoraj do niej dzwoniliśmy wyjaśnić sprawę i zaprosiliśmy ją jeszcze raz ustnie, jednak stwierdziła, że nie przyjdzie, bo ledwo widzi na jedno oko i nie wie, jak dojedzie do Wrocławia...z Gorzowa... :D
No cóż :D

Asielko a może PMki 2012 chciałyby się też spotkać i poznać z PM2013 na tym spotkaniu :)?
planujecie jakoś uroczyście świętować waszą pierwszą rocznicę :)? Chyba szybko mija ten pierwszy małżeński rok, nie :D?

panno_moniko
nie będę oryginalna, jeśli powiem, że dekoracje będą w przeważającej kolorystyce bieli :) Dodatkowo planujemy wykorzystać łososiowe/brzoskwiniowe kwiaty i szaro-srebrne liście rośliny o wdzięcznej nazwie starzec :)
Ponieważ będzie to już okres adwentowo-bożonarodzeniowy, w sklepach z każdej strony będą atakowały choinki i ozdoby świąteczne, na ozdobienie ławek chciałybyśmy zrobić na takich plecionych wiankach, czasem niektórzy wieszają je na drzwiach wejściowych do domów :) Coś na wzór tego środkowego ze zdjęcia http://chabrowepole.pl/?p=12743 No i ozdobą przewodnią chciałabym, żeby była gipsówka, którą uwielbiam :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie, to zależy jakie kwiaty będą do zdobycia na giełdzie kwiatowej :)

greczynko a badania rozumiem robisz profilaktycznie? Ja też pilnuję enzymów wątrobowych i krzepliwości krwi przy tabsach, lepiej chuchać na zimne, na szczęście pod tym kątem nic mi nie jest :D Fajnie, że widzimy się w poniedziałek   

agrafko
wielkie gratulacje :D! Ależ mamy na forum bejbi boom :D

Ciekawe jak się miewa Pięknaszyszunia i jej Mieszko :)

Ansista podziwiam za ambitne podejście do winietek, ja na bank zamówię, bo czytając was zaczynam się zastanawiać, czy miałabym cierpliwość na chociaż 10szt :D A menu będziecie mieć bardzo szczegółowe, tzn z godzinami podawania ciepłych posiłków i listą wszystkich przystawek zimnych, czy jak planujecie je przygotować :)?

pure.gold
to mega przykre, że rodzony brat tak się zachowuje :/ Będę śledziła australijski blog uważnie, wrzucaj duuużo zdjęć :D

achajq
no faktycznie kwiatami zajmowała się u was ta sama osoba :) To pewnie widziałaś już bukiet Karoliny na FB :)
trzymam kciuki za egzamin i życzę jak zwykle maksymalnej liczby punktów :)
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Postprzez dora01 » Śro Wrz 18, 2013 1:47 pm

Cytrynowe_pole jak poczytałam jakie chcielibyście ozdoby to już nie mogę się doczekać jak one wyjdą ... Chyba na spotkanie sie we trzy spotkamy

Justynak86 to super że tak przyjęli dobrze w pracy nowinę

Greczynka dobre masz podejście do tych badań, ja np. robię sobie profilaktycznie co pół roku, na pewno będzie wszystko dobrze

Podpinam się do prośby Nashirah - czy ktoś ma taką listę żeby sprawdzić ze swoją listą czy jakiegoś punktu nie zabrakło.

Jeszcze tylko 1h i 15 minutek i do domciu ... Juz za chwilę przywitam 1000 posta ( a tak sie ostatnio zastanawiałam czy uda mi się dobić do 1000 posta jeszcze przed ślubem ) i jednak się najprawdopodobniej uda
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez achajq » Śro Wrz 18, 2013 3:30 pm

..................
Ostatnio edytowany przez achajq, Wto Cze 23, 2015 4:55 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
achajq

Postprzez KarolinaŁukasz » Śro Wrz 18, 2013 4:37 pm

Cześć Dziewczyny,

nie odzywam się, bo naprawdę po ślubie nic tylko ciągle gdzieś jeździmy, załatwiamy, ciągle gdzieś coś. Jednak mogę Wam napisać, że wszystko się udało, jak goście teraz dzwonią to chwalą, mówią, że się podobało, więc no wygląda na to, że było jak miało być ;)
Straaaszny stres mieliśmy oboje z Łukaszem aż do pierwszego tańca, do tego moje buty tam jeździły jak po lodzie na kaflach, więc tym bardziej się zestresowałam. Ale jakoś nam poszło, w sumie zaraz po tańcu kompletnie nie wiedzieliśmy jak wyszło, nie pamiętaliśmy czy dobrze, jakaś czarna plama w głowie. Ale widzieliśmy już na kamerze i stwierdziliśmy, że nie wyszło źle ;) Jak obrobimy i wytniemy filmik z tańcem to Wam pokażę co też nas nauczył pan Gawenda ;)

Dekoracja kwiatowa no przepiękna, taka jak chciałam, takie kolory i tak wyglądał mój bukiet i bukiety w kościele i na sali. Cudownie!! Jednak florystka ma talent, wiedziałam, że mogę jej zaufać.

Relację obiecuję zdać szczegółowo, jak tylko wreszcie siądę spokojnie i będę miała więcej czasu. Na razie wkleiłam parę zdjęć do mojego wątku :)

Przepraszam, że tylko tyle na razie, ale obiecuję nadrobić!

Trzymajcie się! :)
Awatar użytkownika
KarolinaŁukasz

Postprzez greczynka » Śro Wrz 18, 2013 5:57 pm

Niestety dzisiejsze spotkanie z fotografem odwołane. Drukarnia nawaliła i nie wydrukowała fotoksiążek mimo, że materiał mają od tygodnia. Obiecali, że na jutro będą ale na wszelki wypadek umówiliśmy się z fotografem na piątek. Jutro ma tylko potwierdzić odbiór. A już tak bardzo chciałam zobaczyć nasze fotki i jutro wręczyć rodzicom i teściom foroksiążkę w prezencie. No cóż dostaną troszkę później:)  

Justynko fajnie, że w pracy tak radośnie została przyjęta nowina:)

Cytrynowe_Pole no cóż skoro cioci nie zależy to trudno. Jak można się obrażać na kogoś skoro to nie on nawalił lecz poczta. Tak badania robię wyłącznie profilaktycznie.Wyniki już odebrałam i są ok. Również się cieszę na spotkanie:)

Dora lubię wiedzieć czy przypadkiem sobie nie szkodzę. Wyniki odebrałam i są ok:)

Achajq oczywiście, że podeślę zdjęcia jak już będę miała. Piękny tort, ale narobiłaś mi smaka:)

Karolinko super, że wszystko się udało. Z niecierpliwością czekam na relację:)
Awatar użytkownika
greczynka

Postprzez Asiela » Śro Wrz 18, 2013 6:51 pm

Greczynko działasz jak burza z tymi dokumentami :) szkoda, że drukarnia nie wyrobiła :(

Bacteryjko super, że jeszcze taki "nieświadomy" gratis się Wam udał :D już się nie mogę doczekać Waszych foteczek :)

Allanko już wyczekuję aż Achajq zaktualizuje bloga :D

Mysiakowata wrażenie Cię nie myli - jesteś obecnie najpilniejszą PMką 2013 :) album sklejony? ale Ty jesteś zołza z tym "karaniem" Męża, ale czasem się przyda kubełek wody dla ochłody :)

Ansista a ile jeszcze winietek Ci brakuje?

Justynko świetnie, że wreszcie powiedziałaś o ciąży i super reakcja ze strony koleżanek

Cytrynowe_pole jak to się mówi - jak ktoś chce szuka sposobów, a jak nie chce  to powodów :) widać Twoja ciocia wybrała drugą opcję :) mogę zaproponować PM2012 takie spotkanie tylko muszę się wypytać Męża kiedy ma wyjazd służbowy to najlepiej będzie wtedy :) W związku z tym, że datowo rocznica wypada przy parapetówie to większego świętowania nie przewidujemy (bo i tak celebracja będzie :D),ale chcemy w pierwszy weekend października pojechać sobie nad morze z tej okazji :D a kiedy ten rok zleciał to sama nie wiem ? gna ten czas jak szalony :) super pomysł z takim wianuszkiem

Dora tysięczny pościk zaraz będzie, a później poleci jeden za drugim :)

Achajq śliczny tort i nie bujać już dłużej, że nie lubisz piec, bo nie uwierzę

KarolinaLukasz to wycinaj i wrzucaj szybciutko linka :D

Wczoraj mój Mąż zaskoczył mnie totalnie - wracam do domku ( a teraz mam zmianę do 20), a tam ciepła zupa - myślę sobie - no nie, teściowa już z wizytacją i mi w garach miesza a tu okazało się, że P. zrobił dla mnie zupę tuż przed moim powrotem, bo widział, że nie jadłam obiadu przed pójściem do pracy (tak się zafugowałam, że czasu brakło na jedzenie ), a wie, że wolę zupę mimo,iż zrobiłam drugie danie - rozczuliłam się strasznie tym gestem z jego strony :) aj mimo tylu lat z nim jeszcze potrafi mnie zaskoczyć :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez panna_monika » Śro Wrz 18, 2013 7:00 pm

No i nie załapałam się na post na 700 stronie :(
Dziewczyny znacie może jakieś fundacje, albo wiecie gdzie uderzyć o dofinansowanie do operacji? Bratu B. w zeszłym roku operowali mu stopę (min. przeszczep kości, który się nie przyjął), strasznie go boli, po konsultacjach z lekarzem okazało się, że trzeba zrobić kolejną operację. Rodzice B. nie chcą już jej robić w tym samym szpitalu (u tych konowałów, mojemu kuzynowi kilka lat temu też delikatnie mówiąc spartolili sprawę/nogę), znaleźli specjalistę, ale potrzebują prawie 20 tys :/ W ramach możliwości pomożemy, ale wiadomo jak wygląda sytuacja z kasą przy budowie....

dora jak spotkanie z fotografem?

motylku-99 też nie wiem jakim cudem po jest mniej czasu niż przed. Myślę, że im więcej obowiązków tym lepsza organizacja, więcej czasu i na odwrót

agatko strasznie jestem ciekawa tej motocyklowej sesji

nisiu w końcu się zaklimatyzujecie w "szarej rzeczywistości" ;) Trzymam kciuki żeby jutro dopisała Wam pogoda. Problemy jako tako się rozwiązały, na razie jest ok, mam nadzieję, że tak zostanie

agrafko cieszę się, że gin potwierdził test :) Może wiadomośc tak szybko się nie rozniesie, w końcu przecież mogłaś być tylko na kontroli. Jak idzie budowa?

achajq nie masz po co stresować się egzaminem, jestem pewna, że pójdzie Ci świetnie. Szkoda, że nie możesz wybrać się z M. do Oslo, ale przynajmniej będziesz miała kilka dni tylko dla siebie - maseczki, seriale, słodycze ;) Poza tym wszystkiego najlepszego dla M., mój B. świętuje jutro ;) Świetny tort :)

pure nie rozumiem jak brat M. mógł się tak zachować! przecież potrzebujecie w tej chwili pieniążki na wyjazd...Udało Wam się to jakoś wyjaśnić?

greczynko widzę nie tracisz ani chwili :) Szkoda, że nie udało Ci się dziś odebrać zdjęć, ważne, żebyś je miała przed powrotem do UK

anisto jak idzie produkcja winietek?

Justynko super, że szef i koleżanki tak pozytywnie przyjęli wiadomość o ciąży :)

cytrynowe_pole wow świetne ozdoby! Z gipsówką pomógł mi wujek gogole, nawet nie wiedziałam, że są takie kwiaty ;) Dekoracja zapowiada się co najmniej mega obiecująco :D

Asielko jaki Twój mąż jest kochany :) Takie małe niespodzianki cieszą najbardziej :D

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>