Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez pure.gold » Czw Wrz 12, 2013 9:08 pm

hej:)
dziś kolejny dzień zakupów, tym razem wyłącznie radosny:)

dostaliśmy dalszą porcję surowego materiału od kamerzysty - przygotowania i oczepiny, więc mam co robić wieczorem podczas gdy M. pracuje.

dora: ofiarę składaliśmy przy podpisywaniu protokołu. dobrze też wiedzieć, że organista, pan Mieczysław, jest w parafii zatrudniony i nie trzeba mu płacić za granie na ślubie.

makrelo
: trochę stresu nam przysparza dziekanat Maćka. @@@ mam dostać na Bali (:/), mam jednak nadzieję, że przesunie się przez zmianę klimatu.

greczynko: generalnie nie lubię latać samolotami, poza tym nie mogę się doczekać! sprawy organizacyjne posuwają się naprzód, więc i ja jestem spokojniejsza, bo lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik:)

asielko: gratuluję przeprowadzki!!! szykuje się parapetówka?:) zazdroszczę:)

panno moniko: hahaha:P @ oczekuję niecierpliwie, bo chciałabym dostać przed wylotem, a nie w podróży poślubnej, choć oczywiście będę się zawsze cieszyć, kiedy nadejdzie, bo nie byłby to dla nas dobry czas na dziecko.
Awatar użytkownika
pure.gold
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez nashirah » Czw Wrz 12, 2013 9:17 pm

panno_moniko: szczerze? jakaś straszna bida w sklepach. Jutro pojadę do Zabrza do Tkmax'a, moze cos znajdę, a jak nie to zamówię jakiś peniuar na necie i już...
A dziś roznieśliśmy kołocz... Zachodu z tym...
I kończę robić podziękowania dla gości, dziś dopinałam karteczki do cukierków. No i panieński w sobotę... Boże, jak mi się nie chce. Właśnie się zastanawiam czy mogę iść na swój własny panieński w dżinsach i koszulce z Jamesem Deanem, czy też powinnam się bardziej postarać :P
<url=http://www.przewodnikmp.pl] [img]http://www.przewodnikmp.pl/img-020220150766.png</img></url>
nashirah
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: xxxx

Postprzez nisia » Czw Wrz 12, 2013 10:00 pm

hello:)
Tworze ciągle rekacje i juz nie wyrabiam zeby tu być na bieżąco - ale juz koncze i wracam tutaj:)
Jutro mój K. jedzie do Wrocławia służbowo i nawet mysłalam zeby sie z nim zabrac ale co by mi to dało skoro jutro nie ma zadnego spotkania:( a jest taka okazja....!!!

A w Turcji było cudownie!!! jedyne co nas troche rozczarowało to hotel, ktory nie wyglądał bynajmniej tak jak na zdjeciach ale cieszylismy sie i tak wszystkim i każdą chwilą wiec ogolnie rzecz ujmując było bajecznie i bardzo nie chcieliśmy wracac!! chociaz moze nie az tak bardzo bo w koncu wracaliśmy do nowego wspolnego zycia i czuliśmy ze nie wracamy tak jak zwykle po wakacjach do szarej codzienności ale do nowej rzeczywistości, która nas cieszy i ekscytuje:)

Pure: trzymam kciuki za @@@ - oby sie pojawiła i przy okazji wtedy kiedy sobie tego życzysz :)

Mysiakowata: przykro mi bardzo:( miałam nadzieje ze Wam sie teraz uda...

Nashirah: mysle ze wybierz taki strój zebys czuła sie dobrze - jesli to bedą jeansy to tez ok

Asielko: super ze juz mieszkanko gotowe - udanej parapetłówki:D

panno moniko: codziennie jest coś nowegi i ciekawego czym sie mozna pochwalić. trzeba tylko do dostrzec :) mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze bo wyczułam taki smutek w Twoim poscie - mam nadzieje ze sie myle i u Ciebie wszystko dobrze i masz ciągle taka uśmiechniętą buzię jak na wszystkich Twoich zdjeciach, które widziałam :)

ok, uciekam spac:)
dobrej nocki!

Awatar użytkownika
nisia
prawie tu mieszkam:)

Postprzez dora01 » Pią Wrz 13, 2013 8:06 am

Dzisiaj już piątek Na 17 ma próbne czesanie i potem makijaż.  Bardzo się tego boję, bo po ostatnich wyczynach fryzjerki to mysle że moja sisotra mnie lepiej uczesze, ale dam im szansę. A dlatego jestem tak zrażona bo na ślub na którym byliśmy w sierpniu fryzjerka uczesał mnie tak że wyglądam jak bym była dla siebie ciotką, taki tapir mi walnęła i takiego banan z tyłu że najpierw na nią nakrzyczałam jak powiedziała że mam zapłacić 100 zł nie patrzyłam że są klienci ( dałam jej tylko 50 zł ) a potem z płaczem wróciłam do domu ( dobrze że wzięłam auto ), jak mnie mama z moim zobaczyli to widać że wstrzymywali się od śmiechu, naszczęscie moja sisotra zaraz przyjechała ( na weekend do rodziców ) i mnie uczesała. Mój powiedział mi potem że jak mnie zobaczył to przypomniał mu się film który kiedyś leciał w telewizji o ludziach ze stożkowanymi głowami. I dlatego mam opory przed czesaniem się, a fryzjerka która mnie tak uczesała powiem wam że młoda , modnie się ubiera i czesze - ale to wygląda że tylko siebie potrafi tak zrobić. Zobaczymy, poproszę żeby zrobiły mi zdjęcia.

Nisia super że wyjazd się udał, to prawda najgorzej jest wrócić z takiej podroży to rzeczywistości, szkoda że dzisiaj się nie spotykamy ale na pewno nadarzy się jeszcze jakaś okazja.

Nashira jak tam podziękowania dla gości - zrobione już, udanego panieńskiego. Mój organizuje mi siostra i nie mam pojęcia co mi szykuje, jak ją zapytałam czy można by było bez panieńskiego, bo troszkę sie go boję to ona powiedziała że musi być i koniec. Jesli chodzi o skelpy to fakt masz rację, straszna bida, nie ma się w co ubrać.

Pure.gold dziękuję za poradę, myślałam że organistę trzeba osobno opłacić. A powiedz mi czy z nim trzeba by było wcześniej uzgodnić co chcemy czy wystarczy jak wszystko powiemy księdzu przy podpisywaniu drugiej części protokołu. A zakupy chyba dlatego radosne, bo chyba teraz to sobie kupujesz rzeczy

Panna_monika wysłałam totka ale nic nie wygrałam trudno ale chociaż mi się zwróciło z nieznalezionego  

Asiela
moje zimno już schodzi, na szczęście tym razem wyszło maultkie. Jeśli chodzi o uczesanie to w innym wątku prześle propozycję, bo myślałam na d jedną fryzurką z wysokim uczesaniem, ale po namyśle chcę jednak cos niskiego.A jak u ciebie ze zdrówkiem, mam nadzieję że już lepiej
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez greczynka » Pią Wrz 13, 2013 10:27 am

Cześć dziewczyny

Z jednej strony cieszę się, że odwiedzę rodzinkę i przyjaciół ale z drugiej zatęsknię się za swoim mężem. Niestety mój P. nie ma już urlopu i nie może lecieć ze mną:(

Asielo wszystkie prezenty zakupione:) Fajnie, ze już się przenosicie na swoje:)

Motylku fajnie, że znajomy zrobi Wam taki filmik.

Panno_Moniko to życzę mężowi i tacie owocnych zbiorów. Mniam grzybki:) Ja też uwielbiam je zbierać. Może po moim powrocie wybierzemy się z mężem również na grzybki. Mamy to w okolicy lasy gdzie rosną sobie grzyby, których nikt tu nie zbiera:) W zeszłym roku w ciągu zaledwie 30 min zebraliśmy dwie pełne siaty:)

Nashirah to twój dzień możesz iść jak chcesz:) chodź przyjciółki mogą Ci coś narzucić odgórnie:)

Dora trzymam mocno kciuki byś tym razem trafiła na fryzjera, który uczesze Cię tak by podkreślić twoją urodę. Jeśli będziesz chciała jednak jeszcze wypróbować kogoś innego to mogę ci polecić fryzjerkę, która mnie czesała a salon ma na Jastrzębiej :)
Awatar użytkownika
greczynka

Postprzez Mysiakowata » Pią Wrz 13, 2013 10:51 am

greczynka, w sumie od ślubu minęły już ponad 3 miesiące, może myślała, że już nie będziemy zamawiać fotoksiążek i skasowała nasz plik ze zdjęciami, a teraz głupio Jej się przyznać... Maszyny nie mogę się już doczekać, pewnie dotrze do mnie w poniedziałek, ale w sumie chwilowo i tak jestem tak zawalona pracą, że pewnie nawet nie będę miała czasu jej rozpakować :/

Asiela, ja się już nie nastawiam, że się uda, co ma być to będzie, szkoda mi życia i nerwów na to comiesięczne czekanie. A maszynę wybrałam polską - Arka Radom 888, wyczytałam na forum scrapbookingowym, że jest jedną z lepszych nowych maszyn (bo wiadomo, że te nowe plastiki to i tak nie to samo, co stare, dobre maszyny naszych babć). A z jutrzejszą pogodą to nigdy nic nie wiadomo, aktualnie podają, że ma lać cały weekend... Fajnie, że już się możecie przenosić :)) Powodzenia! :*

Motylek22 i tak fajnie :D u nas nie było kamerzysty bo nie chcieliśmy, ale świadek nagrał kilka fajnych momentów i lubię te krótkie, nieprofesjonalne filmiki oglądać :))

panna_monika, ja czekam, aż teść pójdzie na grzyby, ale coś w tym roku chyba olał sprawę, a On robi takie pyszne grzybki marynowane!! Ech :P No widzisz, mi też przykro, ale co poradzić, nic z tym nie zrobię, trzeba czekać na to, co przyniesie los.

nisia, ja też miałam nadzieję, ale niestety się nie udało. Może uda się innym razem. Fajnie, że mieliście udaną podróż. U nas było tak samo: z jednej strony nie chciało się wracać, a z drugiej wiedzieliśmy, że odkąd wrócimy zacznie się prawdziwe życie żony i męża i to było taaakie ekscytujące :)

dora01
, o rany, to niezbyt ciekawie z tą fryzjerką, a nie możesz poszukać innej? Jednak w dniu ślubu fajnie by było nie stresować się tym, co Ci zrobią na głowie!

Mój mąż ma dziś na popołudnie, ale wziął nadgodziny, tym sposobem opuścił dom już o 5, a wróci o 23 i siedzę cały dzień sama... Dobrze, że mam dużo roboty, bo tak to bym się nudziła i snuła z kąta w kąt, a tak to ja też mogę sobie zrobić jakieś nadgodziny i przynajmniej będę mniej w plecy z materiałem. A przerwę śniadaniową, zamiast wykorzystać na śniadanie, siusiu, czy herbatę, ja wykorzystuję na forum... :D No nie mam pytań, chyba jestem uzależniona :P Zastanawiam się, czy jest szansa, żeby dziś maszyna dotarła, ale coś mi się wydaje, że będzie dopiero w poniedziałek... Jutro muszę ogarnąć dom, ostatnio przywiozłam od rodziców moje rzeczy, które nie są mi jakoś bardzo potrzebne (w końcu wyniosłam się 1,5 roku temu, a te rzeczy nadal tam leżały :P), ale Im już przeszkadzały i teraz leży mi w przedpokoju taka wielka torba, bo nie mam gdzie tego poupychać... Postanowiłam pozbyć się wszystkiego, co zbędne, czeka mnie więc przegląd zawartości naszych szaf. A później organizacja mojego twórczego kącika, bo trzeba zrobić miejsce na maszynę :D Wracam do pracy, trzymajcie się :*
Ziemia staje w miejscu, czując mocne bicie naszych serc... :)

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Miejscowość: Piekary Śląskie

Postprzez dora01 » Pią Wrz 13, 2013 11:19 am

Greczynko z chęcią wezmę namiary, zawsze się przyda

Mysiakowata na szczęście nie czesali mnie wtedy w tym samym salonie co teraz idę. Wtedy się czesałam u siebie w Ząbkowicach bo tam był ślub i wesele - ale uraz zostaje do tego zawodu. To cały dzień sama w domciu - dobre zajęcie sobie znalazłaś, ja tez tak co pół roku zaglądam do wszystkich szafek, szaf itp. aby zrobić porządek.
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez Mysiakowata » Pią Wrz 13, 2013 12:31 pm

Wrrr, net mi wysiadł na chwilę i wiadomość się skasowała   To napiszę jeszcze raz :D

Właśnie mi kurier przywiózł moją cudną maszynę Zamówiliśmy ją zaledwie 24 godziny temu i już jest u mnie, ale się cieszę :)) Muszę się tylko poważnie zastanowić, co z nią zrobić, bo jest trochę większa niż myślałam, a obiecałam Kubie, że będę miała gdzie ją wstawić i to bez przemeblowania w pokoju :D

A w ogóle nadarzyła się okazja, bo kurier jak mnie zobaczył, zapytał: "A kim dla Pani jest Pan Jakub?" (paczka była adresowana na męża), a ja z dumą, że mężem :D Miałam taką sposobność pierwszy raz od ślubu, więc mam radochę jak dziecko

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Postprzez dora01 » Pią Wrz 13, 2013 12:40 pm

Mysiakowata napisał(a):Wrrr, net mi wysiadł na chwilę i wiadomość się skasowała   To napiszę jeszcze raz :D

Właśnie mi kurier przywiózł moją cudną maszynę Zamówiliśmy ją zaledwie 24 godziny temu i już jest u mnie, ale się cieszę :)) Muszę się tylko poważnie zastanowić, co z nią zrobić, bo jest trochę większa niż myślałam, a obiecałam Kubie, że będę miała gdzie ją wstawić i to bez przemeblowania w pokoju :D

A w ogóle nadarzyła się okazja, bo kurier jak mnie zobaczył, zapytał: "A kim dla Pani jest Pan Jakub?" (paczka była adresowana na męża), a ja z dumą, że mężem :D Miałam taką sposobność pierwszy raz od ślubu, więc mam radochę jak dziecko

Super że tak szybko przyszła. A co to za maszyna .... Fajnie tak powiedzieć " mój mąż "
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez dora01 » Pią Wrz 13, 2013 12:46 pm

A zapomniała bym dzisiaj mija 5 lat kiedy sie poznaliśmy godziny nie pamiętam ale to było po 22 jak mnie poprosił do tańca
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez Motylek22 » Pią Wrz 13, 2013 1:43 pm

Witajcie dziś miałam luźniejszy dzień w pracy i wróciłam o 11 już do domku, zabrałam się za sprzątanie i obiadek. Zrobiłam dla Męża jego ulubione spagetti w sosie słodko- kwaśnym ja już pojadłam, pyszne było. Teraz czekam na Mężula aż wróci z pracy i zabieram się za robienie serniczka na zimno z brzoskwiniami

Miłego dzionka
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez dora01 » Pią Wrz 13, 2013 2:19 pm

Motylek22 napisał(a):Witajcie dziś miałam luźniejszy dzień w pracy i wróciłam o 11 już do domku, zabrałam się za sprzątanie i obiadek. Zrobiłam dla Męża jego ulubione spagetti w sosie słodko- kwaśnym ja już pojadłam, pyszne było. Teraz czekam na Mężula aż wróci z pracy i zabieram się za robienie serniczka na zimno z brzoskwiniami

Miłego dzionka

To pyszny obiadek przygotowałaś i z deserkiem  
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez Asiela » Pią Wrz 13, 2013 2:50 pm

Motylku22 super, że będziecie mieli filmik już wkrótce :)

Panno_Moniko daj znać ile plonów zebrał Twój Mąż :D bo u nas pododbno lipa z grzybami :)

Pure jakie zakupy w planie :)? parapetówka w przyszły weekend :) z racji ograniczonego miejsca nie jestem technicznie w stanie zaprosić PM i smutno mi z tego powodu :(

Nashirah z chęcią bym spróbowała jak taki kołocz smakuje :) chyba muszę się uśmiechnąć do koleżanki u której byliśmy ostatnio na weselu czy nie ma zamrożonego kawałka :) udanego panieńskiego :)

Nisiu spotkanie zawsze można zwołać

Dora czekam na fotki próbnych :D a jeśli chodzi o moje gardło (dziękuję, że pytasz) to już dochodzi do siebie, płukanki i tabsy pomagają :) miłej rocznicy :)

Greczynko czasem taka tęsknotka dobrze wpływa na związek :)

Mysiakowata powodzonka w pracy :) oby się szybko z tym uporała :) miłej przeorganizacji swoich tobołków, też mam plan jak Twój - powywalać zapchajdziury, bo trzochę tego nagromadziliśmy :) super, że maszyna już u Ciebie :) znalazło się dla niej miejsce?

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mysiakowata » Pią Wrz 13, 2013 3:51 pm

dora01, Arka Radom 888, taka maszyna do szycia z niższej półki cenowej (300 zł), będzie mi służyć do robienia ozdobnych przeszyć na kartkach i albumach, bo dotychczas robiłam to ręcznie, co zabierało zbyt wiele czasu i palec mnie później bolał :P Teraz z maszyną będę mogła przeszyć każdą stronę albumu, a wygląda to o wiele ładniej :) Tylko muszę się najpierw nauczyć obsługi, bo nigdy w życiu nie miałam do czynienia z maszyną do szycia :D No, facet się zdziwił, że z taką dumą powiedziałam, że mąż :))) A gdyby nie to, że jesteśmy już po ślubie, to by mi tej przesyłki nie zostawił, choć paradoksalnie to przecież moja maszyna, a nie męża :P
Do tańca? A to gdzie się poznaliście? :D U nas data poznania to ta sama co data początku związku - mniej do pamiętania hehe :D

Motylek22, mniam mniam :D A jak się robi taki sos? :D

Asiela, dzięki, mam czas do końca miesiąca, a na niektóre rzeczy tylko do poniedziałku, więc muszę się uwijać, ale na chwilę obecną mam już doooość!! W tym roku już 3 razy zmieniałam rozkład rzeczy w mojej mini-pracowni, a teraz znów mnie to czeka... dużo z tym roboty, ale za to później lepiej mi się tworzy w sprzyjających warunkach :D A co do reszty rzeczy, to uważam, że mamy ich stanowczo za dużo, zajmują miejsce w szafach, a potrzebne rzeczy mi się później nie mieszczą, więc czas z tym zrobić porządek :) Tylko...tak mi się dzisiaj nie chce... :P Maszynę na razie postawiłam na szafce, początkowo nawet chciałam, by na stałe tam była, ale teść mnie uświadomił, że przecież trzeba mieć gdzie wsunąć nogi, żeby pedał naciskać :P i mam problem, bo na biurku to ona się nie zmieści... Jest jeszcze opcja, że będzie stać na szafce, a jak będę chciała jej użyć, to przeniosę na stół do dużego pokoju :D

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Postprzez panna_monika » Pią Wrz 13, 2013 6:08 pm

Witam Was, nareszcie piątek! :D

pure już rozumiem ;) W takim razie trzymam kciuki żeby @ pojawiła się przed urlopem

nashiro zjadłabym kołocz z serem :P Może uda Ci się jeszcze kupić coś w sklepie. Na panieński się wystrója nie o dżinsach piszesz

nisiu tak to już jest z tymi zdjęciami hoteli. Wazne, że odpoczęliście :) Mój humor jest średni, masz nosa :P Męczy mnie sprawa szwagierki, ma problemy z mężem i nie wiem jak jej pomóc. No ale nie będę Wam tu smęcić

dora mam nadzieję, że będziesz zadowolona z fryzury i makijażu, czekam na fotki :D

mysiakowata strasznie szybko dostałaś maszynę :)

motylku22 rozpieszczasz męża :D

Asielko B. przywiózł tylko parę sztuk, na jakąś małą zupkę albo do jajecznicy. Jutro o ile pogoda dopisze wybierają się w inne miejsce

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez KarolinaŁukasz » Pią Wrz 13, 2013 7:44 pm

Cześć dziewczyny.

wierzyć mi się nie chce, że mój dzień już jutro!! od rana od czwartku, niby urlop a lataliśmy to za wódką, to na sale rozłożyć karteczki, potem po napoje, potem taniec, aż poszłam do kosmetyczki i dostałam telefon od mojej mamy, niestety mój dziadek zmarł ;( ;( Jest mi tak niewyobrażalnie smutno i źle, dziadek się tak cieszył na to wesele, najpierw ten wylew a po miesiącu taka wiadomość...najpierw nie mogłam w to uwierzyć, to niepojęte, że spotkało to mojego dziadka w tym czasie ;( Ale naprawdę ;( Wyryczałam się, do tej pory mam fale, że mi się coś przypomni z dziadkiem i zaczynam beczeć :( ;(

Wszyscy dookoła mi mówią, że dziadek by nie chciał, żebym płakała, że będzie na mnie patrzył i chce mnie widzieć jak zawsze uśmiechniętą. Ja wiem, ale to tak ciężko :( Jednak muszę być dzielna i silna, bo to też ważny dzień dla Łukasza i nie chcę, żeby było smutno. Dziadek by był zły, gdyby tak było :(:(;(

Też jutro jest ten nasz wielki dzień, widziałam, że florystka już pojechała przystrajać kościół, jutro rano odbieram butonierki i bukiet, jadę do rodziców, bo tam przyjdzie nasza makijażystka i fryzjerka. Mam nadzieję, że zrobi nas na bóstwo, nie będzie widać zapuchniętych od łez oczu... a potem ubieranie i będę czekać na Łukasza :)

I ta pogoda... no jestem załamana jak na razie, ale cóż, tego się ustalić nie da, mam kolorowy parasol, sukienkę podciągnę do góry i jakoś to będzie.

Odezwę się teraz po ślubie!

Trzymajcie kciuki, żeby nam wszystko się udało!:)
Awatar użytkownika
KarolinaŁukasz

Postprzez Motylek22 » Pią Wrz 13, 2013 8:08 pm

KarolinaŁukasz bardzo mi przykro, że dziadek nie będzie mógł być z Wami, lecz jestem pewna, że będzie patrzył na Was z góry. Trzymam kciuki za jutro i za poprawę pogody będzie dobrze zobaczysz i wszystko się uda!
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez Spinka » Pią Wrz 13, 2013 8:20 pm

Cześć, dziewczyny! Zostawić Was na tydzień i tyle dobrych wieści się mnoży :D

Agrafko moje szczere gratulacje! Niesamowita wiadomość. Tak z zaskoczenia trochę nas wzięłaś

Asielko w końcu na swoim :) Udanego opijania mieszkania. Liczymy na jakąś mini parapetówkę po naszym powrocie.

W zasadzie to wpadam tylko na momencik, aby pożegnać się z Wami przed naszym wylotem do Turcji. Za trzy godziny wyruszamy. Wygląda na to, że pogoda dopisze. Już się nie możemy doczekać. Do usłyszenia za dwa tygodnie
Awatar użytkownika
Spinka

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mysiakowata » Pią Wrz 13, 2013 8:28 pm

KarolinaŁukasz, bardzo mi przykro, z całego serca Ci współczuję, z resztą wiesz... Tym bardziej przykre, że jutro będą się w Tobie zderzać tak przeciwstawne emocje, ale wierzę, że poczujesz tę moc, którą posyłać Ci będzie dziadek i w efekcie jutrzejszy dzień zapamiętasz jako naprawdę szczęśliwy :* Tulę mocno i życzę, by wszystko udało Wam się wspaniale! A pogodą się nie przejmuj, u nas też padało, ale to nie jest aż tak ważne, bo Wasza miłość i tak wymaluje na niebie tęczę szczęścia, zobaczysz :)

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Postprzez panna_monika » Pią Wrz 13, 2013 8:29 pm

Karolino bardzo mi przykro z powodu dziadka. Rodzina ma rację mówiąc, że dziadek będzie Wam błogosławił z nieba. Pogodą się nie przejmuj, w końcu masz tęczowy parasol. Trzymam kciuki!

Spinko udanego wyjazdu życzę :D

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>