Magda Maja Lewicka

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Re: Magda Maja Lewicka

Postprzez madeline » Śro Wrz 12, 2012 10:13 pm

Justynko chyba się nic nie dowiemy...
Awatar użytkownika
madeline
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Erill » Czw Wrz 13, 2012 12:24 am

Moge podrzucic na priv link do video gdzie pani mloda i rodzice sa pomalowani przed Magde :)
Ewentualnie mozecie obejrzec galerie konkursowe na przewodniku gdzie byl konkurs na sesje plenerowa gdzie tez Majka malowala. :)
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez maidanka » Pią Wrz 28, 2012 11:16 am

Ja byłam malowana przez p. Magdę Maję Lewicką i polecam ją z całego serca. Oprócz mnie pomalowała tez moją mamę, babcię, świadkową i Męża Zaraz wrzucę kilka zdjęć.
Awatar użytkownika
maidanka

Postprzez maidanka » Pią Wrz 28, 2012 11:27 am

świadkowa, babcia, ja i mama

W trakcie malowania

Wieczorem poszukam jeszcze zdjęć z makijażu próbnego. Zdjęcia może nie oddają do końca uroku makijażu ale na żywo był zachwycający i trzymał się 3 dni
Awatar użytkownika
maidanka

Postprzez maidanka » Pią Wrz 28, 2012 11:32 am

Jeszcze tu po kilku godzinach z.abawy weselnej. Malowana byłam ok 11 - 12, a na tym zdjęciu zbliżała się północ. W między czasie raz użyłam bibułek matujących i to wszystko, co poprawiłam.
Awatar użytkownika
maidanka

Postprzez maidanka » Pią Wrz 28, 2012 5:41 pm

Obiecane zdjęcia z makijażu próbnego. Mimo braku utrwalacza trzymał się 2 dni w prawie niezmienionym stanie. Na próbnym miałam tylko pomalowaną twarz ale na ślubie również szyję, dekolt i plecy.

Awatar użytkownika
maidanka

Postprzez madeline » Nie Paź 14, 2012 9:58 pm

maidanko- dzięki za zdjęcia Makijaż śliczny(oba) choć ten póbny lepiej widać Chciałam spytać czy próbny różnił się znacznie od tego w dniu ślubu...?
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez siasz » Nie Sty 27, 2013 10:58 am

Dziewczyny, które były na warsztatach możecie coś powiedzieć o tej Pani? Jakie wrażenia na was zrobiła? Zastanawiam się nad nią i chyba będę musiała iść do niej na próbny makijaż....
siasz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Justynak86 » Nie Sty 27, 2013 4:02 pm

siasz napisał(a):Dziewczyny, które były na warsztatach możecie coś powiedzieć o tej Pani? Jakie wrażenia na was zrobiła? Zastanawiam się nad nią i chyba będę musiała iść do niej na próbny makijaż....

Na mnie Maja wywarła jak najbardziej pozytywne wrażenie nie tylko jako osoba na odpowiednim miejscu, profesjonalistka, ale również jako wspaniała kontaktowa osoba z którą przemiło się rozmawiało ;) , żałuję tylko że nie będzie mnie malowała gdyż Maja bierze kwota za całą dniówkę, a żeby to było opłacalne najlepiej tak z 5 6 osób mieć od malowania u mnie to nie realne niestety :(

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez irjanka » Nie Mar 24, 2013 8:38 am

Umawiam się właśnie z tą panią na makijaż próbny. Bardzo się boję, bo sama mam kręćka na punkcie makijażu i jestem okropnie wybredna pod tym względem, a na ślub chciałabym efekt taki... kompletnie WOW. Macie jeszcze jakieś komentarze na temat tej Pani?

Awatar użytkownika
irjanka
super gaduła
super gaduła

Postprzez madeline » Nie Mar 24, 2013 7:11 pm

irjanka napisał(a):Umawiam się właśnie z tą panią na makijaż próbny. Bardzo się boję, bo sama mam kręćka na punkcie makijażu i jestem okropnie wybredna pod tym względem, a na ślub chciałabym efekt taki... kompletnie WOW. Macie jeszcze jakieś komentarze na temat tej Pani?

Irjanko- wkrótce mam próbny makijaż także zdam relację
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez irjanka » Wto Kwi 09, 2013 6:58 pm

Jestem po próbnym u p. Magdy. Jest niesamowicie utalentowana i profesjonalna, czułam się u niej świetnie i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie jest to typowe ślubne pomazianie opalizującym cieniem, ale bardzo dobry makijaż. Twarz jest swietnie wymodelowana, krycie super, trwałość jak dla mnie bardzo dobra i generalnie jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
irjanka
super gaduła
super gaduła

Postprzez Pestka » Wto Kwi 16, 2013 10:16 pm

Hej

Mam problem, zeby otworzyc stonke pani Magdy czy ktoras z was moglaby wyslac mi na priv jej maila ??? Dziekuje
Pestka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Spinka » Pon Maj 20, 2013 7:05 pm

Dopiero teraz odnalazłam ten wątek. Mój pierwszy kontakt z Mają miał miejsce na warsztatach przedślubnych organizowanych przez Przewodnik Młodej Pary i wtedy to M. Lewicka skradła moje serce. Makijaż próbny miałam wykonywany 4 dni przed ślubem- wyszedł świetnie, ślubny był jeszcze piękniejszy. Wszystkie osoby malowane przez Maję były niesamowicie zadowolone z efektów współpracy. Siostra męża była tak zachwycona, że dzień po ślubie poprosiła o namiary na M.Lewicką (ślub bierze pod koniec czerwca). Jeżeli będę już dysponowała fotkami pochwalę się makijażem.
Każdą Pannę Młodą, która zastanawia się nad skorzystaniem z usług M. L. gorąco do tego namawiam :)
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez marifiore » Czw Maj 23, 2013 7:14 am

witam,
czy ja mogę prosić o kontakt do p. lewickiej ,mam ślub w sierpniu a nie mam jeszcze zaklepanej makijażystki.
a jeżeli jesteście z niej zadowolone to z  chęcią skorzystam z jeje usług :)
Awatar użytkownika
marifiore
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez irjanka » Śro Sie 28, 2013 12:28 pm

Jestem wybitnie zadowolona z uslug M. Lewickiej, nie tylko od strony swietnego, profesjonalnego makijazu, ale takze jest ona niesamowicie mila, ciepla, wspierajaca osoba i ostoja spokoju w zwariowanym dniu slubu. Makijaz probny byl super, ale slubny byl po prostu niesamowity. Mama, bratowa, swiadkowa rowniez wygladaly pieknie i wszystkie bylysmy niesamowicie zadowolone. Makijaz nie wymagal jakichkolwiek poprawek do 3.00 rano, a szalalam na parkiecie w upale ;) Makijaz jest niesztampowy, dopasowany do typu urody, bardzo upiekszajacy, ale nie cukierkowy, przeslodzony, typowo "slubny".

Nie zamienilabym tej pani na zadna inna!

Awatar użytkownika
irjanka
super gaduła
super gaduła

Poprzednia

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>