Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez MorrigaN » Pon Sie 19, 2013 4:25 pm

pure.gold napisał(a):
MorrigaN napisał(a):Dziewczyny ponawiam pytanie Brzoskwini i Allany, co z naszym spotkaniem??

z tego, co pamiętam, sushi 22.08?

Świetnie! Kto będzie?

1. Morrigan

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez Spinka » Pon Sie 19, 2013 4:42 pm

1. MorrigaN
2. Spinka

P.S. Gdzie będziemy zajadać to sushi?
Awatar użytkownika
Spinka

Miejscowość: Wrocław

Postprzez nashirah » Pon Sie 19, 2013 5:21 pm

Allana: to się wybawiliście w ciągu tych 3 miesięcy niesamowicie :)
dora: no toś sobie narobiła teraz biegania... bo dokumenty to już chyba oddane w ręce księdza, nie?
MorrigaN: pięknie się prezentujecie na tych 'domowych' zdjęciach :) Aż nie można się doczekać tych od fotografa :)
pure.gold: to już miesiąc?! Boże, jak ten czas leci....
nisia: i jak sie czujesz, już lepiej?

przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich
My już od tej niedzieli wisimy w kościele... faktycznie dziwne uczucie... pierwsze o czym pomyślałam (po podskoczeniu serca do gardła) to "no to już po ptokach".
Dokupiłam w weekend wstążki i ruszyłam z produkcją kokardek dalej... Sztuk 145 na tę chwilę.. Najlepsza zabawa to przyklejanie 5mm diamencików :P
Piszecie, że Wam goście nie potwierdzają - nam też nie, tak jakby nikt tych zaproszeń tak naprawdę nie czytał.. Jakoś się szczególnie nie przejmuję, najwyżej będę dzwonić na 2 tyg przed ślubem i pytać, bo ostateczną liczbę mamy podać na tydzień przed. .. Minimalnej liczby gości też nie mamy, więc nawet się cieszę, że lista gości klaruje nam się na ok 95 osób z zaproszonych 125...
Oprócz tego - remont łazienki skończony :) Meble do sypialni względnie wstępnie wybrane.. moi kochani rodzice chcą nam je zafundować w ramach prezentu ślubnego... W sumie nienormalni, przecież samo wesele to już jest prezent aż nadto, no ale się czepili, że chcą i już.
No i wysłam achajq na maila nasze podziękowania dla rodziców i mojego dziadka. Są to kartki, będą schowane w pudełkach tak by można było wsadzić tam np jakieś zaproszenie na kolację itp. Do tego tradycyjne kwiaty i takie mamy podziekowania w planach. Odpowiadając na pytanie - Opa to po śląsku dziadek :)
Się rozpisałam...
<url=http://www.przewodnikmp.pl] [img]http://www.przewodnikmp.pl/img-020220150766.png</img></url>
nashirah
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: xxxx

Postprzez dora01 » Pon Sie 19, 2013 5:35 pm

Dzięki dziewczynki za taki odzew w sprawie zmiany nazwiska - do Urzędu podejdziemy w przyszły poniedziałek ( biorę wtedy urlop bo w sobotę jedziemy na ślub do mojej kumpeli ) tak więc wszystkiego się dowiem.

Jeśli chodzi o spotkanie to ja na razie sie wpisuję

1. MorrigaN
2. Spinka
3. Dora01
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez Allana » Pon Sie 19, 2013 7:41 pm

Ansista pierwszy tydzień spędzamy w Londynie i Paryżu, a drugi lenimy się na plaży w Hiszpanii :). Niestety obawiam się, że jak chyba każda z nas będziesz musiała złapać za telefon i dzwonić po ludziach... Nie rozumieją, że potwierdzenie to ważna sprawa.

Dora myślę, że tak jak radzi MorrigaN - najlepiej pytać bezpośrednio w USC

Motylku22 to ostatnia prosta :). Powodzenia!

MorrigaN widziałam foty znad morza - super :).

Bacteryja tylko spokojnie :).

Pure.gold super pomysł na miesięcznicę.

Co do spotkania ja się wpisuję ale tak nie na pewno. Zależy czy się wyrobię z pakowaniem

1. MorrigaN
2. Spinka
3. Dora01
4. Allana (?)

Zaraz postaram się dokończyć relację.
Odebraliśmy dziś odpis aktu małżeństwa - obawy, że ksiądz zapomniał znieść dokumenty do USC zniknęły :). Złożyłam też wniosek o nowy dowód. Muszę się jeszcze tylko nauczyć, że zmieniłam nazwisko :).

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez Pieknaszyszunia » Pon Sie 19, 2013 9:52 pm

SPOTKANIE 22/08

1. MorrigaN

2. Spinka
3. Dora01
4. Allana (?)
5. Pięknaszyszunia(?)
Pieknaszyszunia
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Pieknaszyszunia » Wto Sie 20, 2013 8:35 am

Kochane o której u Was podają torta na weselu?

My mamy ślub na 16:00, ok 17:15-17:30 będziemy  w Jasku, wiadomo przywitanie, obiad, taniec i mam pustkę co do torta.... pomóżcie prosze.
Pieknaszyszunia

Postprzez nat89 » Wto Sie 20, 2013 9:27 am

Hejka :)

Ze spraw ślubnych wczoraj załatwiłam prezenty dla gości. Cukierki jerzynowe w naszych kolorach przewodnich - różowe z naszymi inicjałami i fioletowe z kwiatuszkiem. O coś takiego:
Poza tym kupiliśmy pasek dla mojego A. więc jest już cały ubrany :) No i zrobiliśmy zawiadomienia o ślubie dla gości "starszej daty", które będziemy wysyłać listownie. Resztę znajomych powiadomimy drogą elektroniczną :)

Dziś czeka mnie kolejna przymiarka sukni ślubnej - już ostatnia przed odbiorem. A poza tym jeszcze czeka mnie wizyta u dentysty :( No i zajęcia taneczne :) Więc grafik na dziś napięty :)

Co do spotkania to dopisuję się do listy :)

SPOTKANIE 22.08

1. MorrigaN
2. Spinka
3. Dora01
4. Allana (?)
5. Pieknaszyszunia (?)
6. Nat89

Nisiu ale mieliście przeboje z księdzem... I grubo przegina z opłatami...

Allanko co do opłat w kościele to ile Wy dawaliście księdzu?

Dora01 udało coś się załatwić z tym nazwiskiem w USC?

MorrigaN super mieliście pomysł z tą sesją nad morzem :) Kto Wam robił foty?

Nashirah gratuluję zawiśnięcia :D

Pięknnaszyszuniu u nas z tortem jest tak, że po obiedzie jest nasz pierwszy taniec i pierwszy set taneczny i po tym secie będzie podany tort. Tak chcieliśmy żeby było bo tort traktujemy jako deser :)

Buziaki :*

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez MorrigaN » Wto Sie 20, 2013 9:35 am

Allano piękna podróż Was czeka :)

Szyszyniu u nas tort był ok 21, tak aby ludzie odpoczęli po obiedzie, ale jeszcze nie wypili na tyle żeby już nie mieć ochoty na słodkie ;)

Nat super są te cukiereczki :)
Zdjęcia jednym aparatem robiła mama Ł, a drugim mój tata :) Fajnie wyszły, zadowolona jestem bardzo :) Tylko, że niestety od ślubu mocno przytyłam i widać to na tych zdjęciach i to mnie strasznie drażni :/ Muszę schudnąć do sesji plenerowej bo przecież masakra. Ledwo się w suknię zmieściłam :(

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez agatka2426 » Wto Sie 20, 2013 10:33 am

hej dziewczyny :) cały weekend spędziłam w pracy i wczoraj tak samo :( ale trochę kasy wpadło :)

jejku zostało tak mało czasu już :) powiem Wam że razem z D. już odliczamy i czujemy że to coraz bliżej :) dopinamy wszystkie sprawy ale wariactwo zacznie się dopiero w pon po weekendzie już na miejscu :)
a tak to się pakujemy powoli jeszcze dzisiaj na ostatnie zakupy, jutro ostatni raz do pracy i na 3 tyg do Wrocławia :)

Pięknaszyszuniu ja właśnie chciałam tort tak w okolicach 21 bo nie mam jako takiego deseru więc chcemy tort podać w miarę wcześnie bo wesel zacznie się około 17.30-18 :) a jak sukienka ??:)

Morrigan ja tam na tych zdj nie widzę że przytyłaś :P ale fajny pomysł z tym że wzięliście ślubne stroje nad morze :)

Nat89 fajny pomysł z tymi cukierkami :)

Allanko Hiszpanie strasznie zazdroszczę :) a Londyn znam baardzo dobrze :) i warto przyjechać :)

Nashirah mi tez się wydaje że nikt nie czyta zaproszeń, nawet jedna ciocia D. z oburzeniem do mnie że nie ma numerów telefonów.. ehh :P

Pure.gold powiem Ci że moja siostra wyjechała tydzień temu do Wrocławia a widziemy się znowu w czwartek ale tak jakoś dziwnie pusto bez niej :P bardzo fajnie świętowaliście miesięcznice :)

bacteryjo nawet mnie zaczynają dopada takie stresowe chwile ostatnio :P

a a tak poza tym to kupiłam śliczną sukienkę na poprawiny :) oczywiście z koronki a takim ładnym bezowym kolorze :) pod koniec tygodnia postaram się dodać zdjęcie :)
a na spotkaniu mnie nie będzie gdyż będe jeszcze w drodze :(
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
agatka2426
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Allana » Wto Sie 20, 2013 10:39 am

Szyszuniu my mieliśmy tort o 20, a na salę przyjechaliśmy ok. 17:30. Po obiedzie nie było normalnego deseru, więc tort trochę go zastąpił. To wypadało mniej więcej po jednym czy dwóch pierwszych setach tanecznych.

Nat fajne cukierki. One są takie twarde jak landrynki? Daliśmy chyba 300 zł, ale ksiądz nic nie komentował, nawet się nie upomniał więc chyba nie są bardzo nastawieni na kasę.

MorrigaN nie widzę, żebyś gdzieś przytyła. Kiedy macie sesję plenerową?

Agatko w żadnym z tych miejsc jeszcze nie byłam więc już nie mogę się doczekać. Przeraża mnie tylko liczba lotów jakie będę musiała odbyć w tak krótkim czasie.

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez MorrigaN » Wto Sie 20, 2013 10:43 am

Agatko koniecznie pokaż sukienkę :)

Allano jeszcze nie wiem kiedy będzie sesja bo nam nie pasuje ten tydzień, a fotografom następny bo gdzieś wylatują i nie wiem jeszcze kiedy wrócą. Czekam na maila. A Wy kiedy? Macie już jakieś upatrzone miejsca??

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez Allana » Wto Sie 20, 2013 10:48 am

MorrigaN my już po :). Zrobiliśmy zaraz w poniedziałek po ślubie. Przewidywałam, że jak to odłożymy to potem możemy mieć problem ze zmobilizowaniem się. Sesję zrobiliśmy w moich rodzinnych stronach

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez Pieknaszyszunia » Wto Sie 20, 2013 10:55 am

Kochane jesteście niezawodne!
Dziekuje Wam

Suknia boska (nie mam zdjęć, bo siostra mnie rozwiązała i za chwile a może  foto, wiec znów trzeba by było mnie wiązać, wiec odpuściłam), brzuszek mi się pokazał, wiec zostawilam ja do soboty na ostateczne odprasowanie i delikatne popuszczenie materiału, Mieszko rośnie jak widać
2 Muszki odebrałam i Pan Młody dowiedział się w jaki kolorze dostanie, był zauroczony i pasuje do gajerka, a Pan Pepa, juz na przymiarce poślinił ją,  łobuz mały, wiec od razu schowałam bo do sesji jeszcze troszkę

MorigaN przypomnisz mi gdzie się uczyliście tańca?
Pieknaszyszunia

Postprzez MorrigaN » Wto Sie 20, 2013 11:04 am

Pieknaszyszunia napisał(a):MorigaN przypomnisz mi gdzie się uczyliście tańca?

Jak chyba większość u Maćka G. (napiszę tak, żeby mnie nikt o reklamę nie okrzyczał ;) )

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez Pieknaszyszunia » Wto Sie 20, 2013 11:06 am

i wszystko jasne, dziekuje, my wczoraj u niego byliśmy i to był najcięższy trening, ale taki pozytywny....
Pieknaszyszunia

Postprzez Motylek22 » Wto Sie 20, 2013 11:34 am

Witajcie u mnie w domu sprzątanie pełną parą, pogoda kijowa ale ponoć od jutra ma być już ładnie, oby.

Szyszuniu my też długo nie mogliśmy się zdecydować o której tort i wczoraj na spotkaniu z właścicielka sali ustaliliśmy że po pierwszym tańcu, czyli taka forma deseru po obiedzie

Zabieram się za sprzątanie bo masę roboty na dziś.
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez Asiela » Wto Sie 20, 2013 11:37 am

hejeczka,

zgłaszam, że żyję :) wróciłam z urlopu, było super, ale jak zwykle za krótko :)

w najbliższym czasie postaram się Was nadrobić :)

buziaki

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Justyś88 » Wto Sie 20, 2013 11:50 am

Pięknaszyszuniu u nas tort był ok 23. Chcieliśmy żeby był dodatkową atrakcją na weselu i aby nie był zaraz po obiedzie, kiedy wszyscy są bardzo najedzeni. Po obiedzie mieliśmy lody. Polecam torcik po zmroku,jeśli sala dysponuje ładnym,nastrojowym oświetleniem będzie się pięknie prezentował i będzie dodatkową atrakcją :)

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88

Postprzez cytrynowe_pole » Wto Sie 20, 2013 4:33 pm

O, ale fajowo, że powracałyście już dziewczyny z urlopów, bo w pewnym momencie cisza zapadła straszna :)

Ja niestety muszę zostać w czwartek w pracy do 21, więc z ogromnym żalem wypisuję się z sushi i spotkania   

A chciałam na nie wziąć mój teledysk, bo właśnie dzisiaj go odebrałam, jest przeboski (Nat jeszcze raz wielkie dzięki za pomysł z piosenką, idealnie nam podpasowała )

Postaram się go jakoś dyskretnie wrzucić w internet, muszę tylko pomyśleć jak to zrobić, żeby żadna kuzynka ani inna część rodziny go nie wyczaiły (a już nie daj Boże rodzice!) Ktoś ma jakiś pomysł :D ??

Asielko jak ci się podobała Chorwacja :)? Gdzie mieszkaliście? Może skorzystam z twoich doświadczeń w przyszłe wakacje, marzy mi się...   Wracacie już teraz na swoje mieszkanko?

MorrigaN ja tam nie widzę żadnych dodatkowych kg u ciebie :) Zlękłam się, jak napisałaś, że kiecka taka niewygodna, ja będę miała podobny krój i teraz się zaczęłam obawiać, czy dam radę w swojej :D

Nat super cukierki, nie widziałam jeszcze takich :) Na przymiarce oczywiście zrobią się zdjęcia dla nas :D ?
Dobry pomysł z tymi zawiadomieniami, my wręczymy je też współpracownikom :)

Agatko ja można powiedzieć, że odliczam trochę z wami dni, bo idę wtedy na wesele kuzyna i już bym sobie potańczyła hehe

Szyszuniu my też chcemy podać po pierwszym secie tanecznym, jak już się obiadek ułoży, zamiast deseru :D u mnie mało kto lubi torty, więc nie robimy z niego specjalnej atrakcji- zresztą w naszym przypadku to nawet po obiedzie i tak będzie już ciemno za oknem :D
Muszki rozumiem będą w miętowym kolorze :D? Pepa będzie się pięknie prezentował :D A co zrobicie z nim w trakcie wesela?

Allano z nazwiskiem i tak masz ułatwioną sprawę, bo teraz masz podwójne, czyli pierwsze dwa słowa zostały niezmienione :D
Fajne dwa tygodnie wam się szykują :)

nashirah
ja wychodzę z założenia, że skoro na zaproszeniu prosi się o POTWIERDZENIE PRZYBYCIA, to skoro ktoś tego nie robi oznacza, że go nie będzie :] ale oczywiście tym sposobem miałabym na weselu może ze 30 osób, więc planuję wykonać telefon kontrolny do każdego, kto się nie odezwie... ehh no tak to właśnie wygląda chyba u każdej PM :(

pure.gold
ale macie fajne pomysły na wspólne chwile, jesteście bardzo "uduchowioną" parą, podoba mi się to strasznie, też bym tak chciała :)

mysiakowata moi znajomi 3 miesiace po ślubie nasłuchali się wielu opowieści innym par, jak to ciężko zajść w ciąże itp. Stwierdzili, że w takim razie przestają się zabezpieczać, skoro to nie takie hop siup :D No i oczywiście po pierwszym miesiącu już młoda była w ciąży i ciężkim szoku jednocześnie hehehe :) Także faktycznie im bardziej się próbuje tym gorzej wychodzi :/

ansista śnieg ma spaść dopiero 1.12 :P :D Jeżeli zależy ci na dużym weselu to forumki chętnie cię wspomogą swoją obecnością, no i gwarantują, że będą się dobrze bawić     Pomyśl o tym hehe   A bezrobotny, który wybrał już cały urlop to mój hit dnia... Co za ludzie :/ Jak dzisiaj? Zadzwonił ktoś? Znajomi też się tak ociągają z decyzją?

nisiu ksiądz tragiczny wam się trafił :( Nam też zabroniono sypać np. ryżem, bo potem niby gołębie przylatują i srają :P
A kwoty, które musicie zapłacić są kosmiczne!

Justyś
z niecierpliwością czekam na wasze fotki, poduszka jest przepiękna :)

achajq wy to jesteście nieźli z tymi zakupami :D A co robicie ze sprzętem/meblami, które wam się nie mieszczą jednak do obecnego mieszkania :D ?? Dom chcecie kupić w Szwecji :)?

KarolinaŁukasz
jak poszła przymiarka twojej sukni :)?
Nieustannie trzymam kciuki za dziadka, choć wiem, że jest ciężko :( :( :(Wciąż myślę, jakby tu pomóc...
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Przejdź do portalu >>