Gdzie zrobić urodzinki dla dziecka?

9 miesięcy, refleksje, wspomnienia, trudności, opisy, rady ...

Gdzie zrobić urodzinki dla dziecka?

Postprzez plum » Śro Lut 13, 2013 5:10 pm

Poszukuję jakiegoś fajnego lokalu na urodzinki dla dziecka. Mozecie coś polecić? Robił ktos moze urodzinki w czekoladziarni albo cukierkowie?
www.zoomfetka.pl
Konkurs FOTKA NA DZIEŃ KOBIET –wygraj sesję zdjęciową z mamą, siostrą, córeczką lub przyjaciółką!

Awatar użytkownika
plum
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Re: Gdzie zrobić urodzinki dla dziecka?

Postprzez asnyk12 » Pon Sie 05, 2013 4:48 pm

a moze McDonald ?
[HIGHLIGHT=#f4f4f4]Z tego korzystam [/HIGHLIGHT]dniplodne.info.pl
asnyk12
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kobieta0592 » Pią Mar 17, 2017 1:41 pm

Od kiedy pamiętam moja mama robiła mi i moim braciom urodziny zawsze w naszym domu ;) ale teraz stało się modne robienie urodzin na przeróżnych salach zabaw z  animatorami :D fajne, ale czy warto wydawać pieniądze na takie urodziny :) mi chyba by było szkoda, zwłaszcza, że dziecko najlepiej cieszy się z prezentów czyyyli zabawek :D a odnośnie zabawek i prezentów to ja najczęściej je kupowałam różnym  dzieciom tutaj https://fokastara.pl/kultowe-zabawki.html wydałam mało, a każde dziecko było zadowolone :) więc moje zdanie już znacie :D
kobieta0592
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez asia548 » Pon Maj 08, 2017 11:32 am

A nie lepiej zorganizować takie urodzinki w domu? Przecież to wcale nie jest takie trudne, a można przygotować świetną, tematyczną imprezka. W tym sklepie: http://www.urwis.pl/pluszaki/pluszaki-inne/walentynkowe-pluszaki możecie też kupić prezencik dla solenizanta/solenizantki. Jest tam wiele fajnych akcesoriów dla dzieci, od pluszaków, po interaktywne zestawy edukacyjne.
asia548
często tu wpadam
często tu wpadam

Wróć do Ciąża i młode matki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>