Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez Spinka » Czw Cze 27, 2013 9:15 pm

achajq napisał(a):ah i jeszcze zastanawiam sie jak z opaska czy ubierac w dniu slubu, troche duzo tego wszystko byloby z opaska, ale z drugiej strony czegos mi brakuje jak jej nie ma... co myslicie?

Mi się podoba z opaską :) Ładnie się komponuje ta trójca: fryzura, opaska i welon :)
Awatar użytkownika
Spinka
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez cytrynowe_pole » Czw Cze 27, 2013 9:50 pm

Dziewczyny wpadłam zajrzeć tylko na chwilkę, żeby się pożegnać z Wami i wybywamy na urlop  
Jutro pojedziemy jeszcze do kilku osób po drodze, aby  rozdać osobiście zaproszenia :)
Nad samym morzem będziemy w sobotę, mam nadzieję, że do tej pory pogoda się wyklaruje i w końcu wygrzeję swoje wymęczone durną robotą ciało i duszę :D

Przesyłam buziaczki i obiecuje przywieźć każdej z was wędzoną flądrę   

Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Postprzez pure.gold » Czw Cze 27, 2013 9:59 pm

hej dziewczyny,
jestem wykończona załatwianiem spraw, choć z drugiej strony sprawia mi to radość, no i mam okazję spędzić dużo czasu z M.

kupiliśmy dzisiaj pojemniki na jedzenie, napoje gazowane (Selgros ma promocję na Pepsi litrową - 2,64zł) i zrobiliśmy rozeznanie w wódkach. niestety nigdzie już nie ma promocji na Wyborową, najtańsza jest w Makro za 21,49zł, za to Biała Żubrówka jest za 17,80zł i zaczęliśmy ją rozważać. za to chyba zrezygnujemy ze stolika z alkoholami i będzie tylko wódka i wino.

spotkaliśmy się dzisiaj z managerem Villi Caprice i ustaliliśmy ostatecznie wszystkie kwestie, łącznie z małą zmianą w menu (karkówkę zamieniliśmy na de volaille). stoły będą okrągłe, my siedzimy sami przy protokątnym, koło nas są puste krzesła dla gości, którzy chcieliby się dosiąść.

jutro znów caaaaała masa zajęć, ale o tym napiszę już jutro. M. zażądał jednego dnia na nicnierobienie, bo skończył sesję, więc będzie go miał w sobotę, kiedy mam panieński (kupiłam w końcu skrzydełka, jutro odbieram sukienkę:P)

christie: zamówiliśmy podobny album:

brusiu: szkoda, że buty to niewypał, na szczęście możesz je wymienić.

asielko: super meble:) i widzę, że odważne kolory na ściany rzuciliście, super!

spineczko
: jak będziesz miała jakiś zwiastun, to koniecznie się pochwal:)

cytrynowe pole: śliczny bukiet:) wow, odważnie działasz z pracą. myślę, że jeśli wykażesz się dyskrecją, to będzie to dla Twojego nowego pracodawcy plus: zobaczy, że jesteś uczciwa i lojalna.
udanego wypoczynku:)

achajq: fajnie, że udało Ci się pogadać z florystką, szkoda, że wymarzłaś...
piękny makijaż, fryzura też bardzo ładna, ale cena faktycznie z kosmosu! przecież nie masz włosów do ziemi, na które trzeba poświęcić 4 godziny... to prawda, chytry dwa razy traci, mój stary fotograf też jest na to dowodem.
w sukni wyglądasz pięknie... :) aha, i opaska też pasuje, zwłaszcza takiej sroce:)

irjanko: my płacimy 700zł za kwiaty. dekorację stołów mamy w cenie menu.

ansista: dobrze zrobiłaś, że zamówiłaś kolczyki, śliczne są!:)

motylku99:
my chodzimy do gawenda dance i jesteśmy zadowoleni, także z ceny.

doro: nie dziwię się, że nie zapraszacie tej kobiety, tez bym jej nie zaprosiła.

lika: chyba teraz są wyprzedaże?
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez agrafka7 » Pią Cze 28, 2013 6:50 am

Wracam na forum !!!!!
Nadrobiłam Was od strony 602 i teraz będę z wami.
A ja wczoraj  podpisałam się panieńskim nazwiskiem i dopiero jak wróciłam do domu zorientowałam się, że się pomyliłam. Dobrze, że to nie są bardzo ważne dokumenty. Do zmiany nazwiska jest mi się strasznie ciężko przyzwyczaić.
Ostatnie dwa tygodnie do straszna bieganina, walka z czasem i dużo radości :) co postaram się opisać w odpowiednim wątku
Uporaliśmy się ze wszystkim i wczoraj wieczorem pojawił się pomysł wyjazdu na kilka dni do Zakopanego :) Dziewczyny macie może jakieś sprawdzone miejsca w tamtych okolicach gdzie można zatrzymać się na kilka dni?
Bo diabeł tkwi w szczegółach, nawet ten weselny!
Awatar użytkownika
agrafka7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Justyś88 » Pią Cze 28, 2013 7:03 am

Achajq,wow wyglądasz świetnie !!!!
Mnie tak jak dziewczyny pisały podoba się tył bez loków ale przód z pierwszej. Co do opaski to ja nie jestem ich zwolenniczką ale Tobie bardzo pasuje. Napiszę tak: z opaską bardziej dziewczęco,bez opaski bardziej kobieco i elegancko. Masz ciężki orzech do zgryzienia :)

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88
prawie tu mieszkam:)

Postprzez panna_monika » Pią Cze 28, 2013 7:49 am

Dzień dobry :) u Was też tak pochmurno? Ja w końcu mam trochę luzu w pracy, robota papierkowa za mną, w wolnym czasie nie muszę podczytywać notatek na uczelnię, no prawie wakacje ;)

Cytrynowe_pole udanego wyjazdu, oby pogoda w końcu się polepszyła :)

Pure bardzo ładne albumy. Powodzenia w załatwianiu kolejnych spraw. Może jeszcze uda Wam się trafić na promocję wódki

Agrafko jaki się czujesz jako żona ? :D na Zakopanym się nie znam, ale moja siostra w liceum jeździła do pensjonatu "pod Giewontem" i w sumie nie narzekała.

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez KarolinaŁukasz » Pią Cze 28, 2013 8:23 am

Achajq - makijaż RE-WE-LA-CJA!! super, idelanie pasuje! Z fryzur też nie uważam, żeby było tak źle, podoba mi się bardziej wersja druga, ale cena...odstrasza jednak ;/ ja za makijaż i fryzurę zapłaciłam tyle co Ty za samo czesanie ;/
Ale no makijaż świetny!
W sukni też wyglądasz zjawiskowo :)

Cytrynowe_pole - to odpoczywajcie, słońca dużo życzę, bo wiesz jak jest... ;)

A my dzisiaj mamy kolejne podejście do USC już ze wszystkimi potrzebnymi aktami, więc dzisiaj będę obserwować minę Łukasza na pytanie o nazwisko ;)
Awatar użytkownika
KarolinaŁukasz

Postprzez Motylek-99 » Pią Cze 28, 2013 8:50 am

Witam,
Ach jak cudnie jest na wakacjach :D szkoad, ze w pon trzeba isc do pracy, ale juz i tak lepiej mi :D:D:D, a wyobrazcie sobie, ze Pan wczoraj wprowadzajac moja ocene do systemu ( nie mamy ideksow) pomysli sie i ja patrze, a tu 2 ;( moj M. mowi no trudno, jakos sobie poprawisz, kolezanka mowi no niemozliwe, pisz maila do niego, no to ja piszr, i co pomylil sie ;P takze wszystko zdane :D:D:D:D
Dzis w ramach wolnego dnia jade do fryzjera i rozdac ostatnie dwa zaproszenia, znajomych z listy rezerwowej :), a juztro Uwaga jade z M. po ubrania i buty dla niego w koncu :D:D:D
Dziekuje za odzew w sprawie tanca, pan gawenda nie ma wolnych miejsc rozmawiam juz z nim, ale juz mnie Cytrynowe_pole poratowala :D ale dziekuje bardzo za pomoc :D
Achajqu juz pisalam na priv wygladasz pieknie ;D
karolino powidzenie dzis w Urzedzie i powiedz nam poznije o minie Łukasza :D
Cytrynowe_pole zazdroszcze strasznie, ja to do slubu nigdzie nie pojade ;( ale baw sie dobrze i wyleguj za nas wszystkie ;)
Panno_Moniko u nas sloneczko sie przebija :) a co do wakcaji to blogie uczucie nie :D
Pure.Glod albumy bardzo ladne ;) robia je szybko, ale u mnie sie pomylili, ale tez szybko naprawili blad ;) takze luz, co do wodki to ja mam zurbowke, kupilam w hurtowni, bo moi rodzicie maja sklepy, ale z tego co wiem to jest jakas tez hurtownia na krakowskiej, tylko nie wiem jak tam sprzedaja.
Agrafko Witamy :) juz jako zonka :D
Spinieczko juz nie moge sie doczekac az zobacze teledysk na zdjeciach wygladalas bosko :D
A gdzie nat, MorrigaN i Justynka zaginely nam :D
Ok ide cos zjesc :D Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Motylek-99

Postprzez dora01 » Pią Cze 28, 2013 9:15 am

Achajq widziałam zdjęcia i wyglądasz rewelacyjnie - będzie z Ciebie prześliczna Panna Młoda

Pure.gold album jest śliczny

Cytrynowe_pole zazdroszczę urlopu ale jak opisujesz swoja pracę to faktycznie jest potrzebny i powodzenia z rozdawaniem zaproszeń

Irijanko my płacimy 800 zł za ( 2 butonierki, bukiet dla mnie, bransoletkę dla świadkowej, dla 2 dziewczynek jakiś koszyczek z kwiatkami lub coś podobnego i wystrój sali ). Twoja cena jest powalająca, ale ja tez trafiłam na taką florystkę i dzięki dziewczynom udało mi się znaleźć o wiele wiele tańszą

Dzisiaj na szczęście piątek i mam nadzieję że weekend będzie słoneczny bo jutro jadę na duuuuże zakupy a nie lubię kupować kiedy pada deszcz - nie wiem czemu, ale jakoś mi to przeszkadza.

Wczoraj zrobiliśmy sobie odstresowywany wieczór -zrobiłam sobie z moim dużo popcornu i akurat leciał film Siostry - mi on bardzo się podoba a mój go widział pierwszy raz. Telefony zostały wyłączone tak więc mogliśmy sobie spędzić spokojny wieczór.
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez irjanka » Pią Cze 28, 2013 9:23 am

Zapytałam już kilku florystów, i jak na razie ceny są między 2500-3500 w każdym wypadku...

Mam: 10 kompozycji na stołach (90 osób)
Stół pary młodej
Bukiet
Bukiet świadkowej
6 butonierek
Kwiaty dla rodziców
Dekoracja bufetu
Dekoracja sali
+ Kościół (2 dekoracje na ołtarz, ewentualnie ławki).
Poduszeczka na obrączki

Czy to jest za dużo?

Achajq, bardzo ładnie wyglądasz :D

Awatar użytkownika
irjanka
super gaduła
super gaduła

Postprzez irjanka » Pią Cze 28, 2013 9:33 am

Jednocześnie dostałam informacje od fryzjerki, że skoro 15.08.2013 to dzień wolny, to chce ona 2x więcej za usługę. Bosko.
Znacie może Ewę Cebulę - fryzjerkę z dojazdem we Wrocławiu? Albo kogokolwiek dobrego z dojazdem? Zaczynam panikować.

Awatar użytkownika
irjanka
super gaduła
super gaduła

Postprzez marifiore » Pią Cze 28, 2013 10:39 am

Hej dziewczyny!!!
Długo mnie nie było ( sesja, projekty,w pracy młyn no i jeszcze dopadło mnie przeziębienie - zatoki znów chore :( ) .... ale teraz będę się starać być na bieżąco, bo już jestem prawie po sesji, został mi jeszcze tylko jeden projekt:)
najpierw może odwołam się do waszych postów a później napisze jak mi idą przygotowania - bo został zeldwie miesiąc!!!!
Lika- nie mam zielonego pojęcia - bo cen sukni na jesień  nie sprawdzałam, ja swoją kupilam miesiąc temu hihihi . ale wydaje mi się ,że to jak ze wszystkim -na konic roku są wszędzie obniżki :)
irijanko - strasznie wysoko sobie cenią wystrój 2700-2500!!! -oszaleli!!! ale też dużo od nich chcesz ..więc cena zalezy z pewnością od rodzaju i ilosci kwiatów :)  
cytrynowe pole- miłego wypoczynku zeczę i dobrej pogody....
Achajq - czy ja mogę też prosić o zdjęcia ? chętnie zobaczę :)
dora01   - zazdroszczę spędzonego wieczoru z ukochanym , mi nie stety w tym tygodniu nie było dane .... mój A ma 2 zmianę i pracuje do 22 więc jak przychodzi to ja już spię :/
Motylek-99 - och ci wykładowcy.....wogule nie liczą się z nami studentami- dla nich żadna róznica komu wsawią 2!!! rozumiem cię i twój nie pokój bo ja tez nie mam indeksów i tez wykladowcy wpisuja oceny  poprzez system ...czyzbyś studiowala na pwr?

KarolinaŁukasz - no obserwuj minę narzonego i zdaj relacje.... my ze swoim kwestie nazwiska wielokrotnie omawialiśmy ,nie mógl przełknąć ,że zostaje przy swoim ,a jego tylko dopiszę..no ale cóż musiał się z tym pogodzić :)
pure.gold - my pspsi kupilsmy w promocji w stokrotce kilka tygodni temu - 2 l za 3zł!!! - sumie chyba dobra okazja.
Jeżeli chodzi o wodkę to mamy Krupnik z biedronki :) w przyzwoitej cenie :)
Awatar użytkownika
marifiore
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez marifiore » Pią Cze 28, 2013 10:58 am

A teraz kilka słów o mnie :)
nic przez ten miesiąc nie zdołałam załtwić :( poswięcilam się nauce i robieniem projektów... na inne rzeczy już mi brakowalo chęci...czyżby kryzys przedślubny? ach te przygotowania.....
do 16 czerwca goście mieli potwierdzić swoją obecność ....i nie mogę w to poprostu do dziś uwierzyć ,że tylko 2 rodziny zadzwoniły!!! jedna że będzie druga rodzina -że nie będzie.....to jakieś kpiny.... nie dość że piszesz na zaproszeniu że prosisz o potwierdzenie i informujesz ludzi ,że wkońcu płacisz za osobę!!!  a nie jak dawniej w remizach ( ryczałtowo) to ludzie chyba tego nie pojmują!!!! wkurzyłam się i postanowiłam ,że podzwonie do wszystkich 3 tygodnie przed weselem zanim wpłace kase i wtedy poinformuje gości ,że muszą dać odpowiedź tak albo nie i kropka.
10 mam przymiarkę a nie mam jeszcze butów ani bielizny -szok.... muszę w przyszłym tyogdniu za tym pochodzić. ale Mój A nie ma jeszcze niczego ,hihih - ja przynajmniej mam sukienkę :)
tort będziemy zamawiać u Gondka (cukiernia na Psim Polu) - pyszne ma torty - nie są suche....jak naprzykład u Jokera....jakoś te od Jokera mnie nie przekonują. noclegi dla gości juz załatwiłam- bliziutko hotelu w którym roimy wesele.
aaaa zapowiedzi tez załatwiliśmy.... po 15 lipca jedziemy do parafi w ktorej bierzemy ślub , omówić wszystkie szczeguły....i pytanie do was - kiedy należy dać pieniądze za ślub? po ceremoni zaslubin? czy może przed? czy pytałyście się ile macie dać, czy same włożyłyście do koperty tyle ile uważałyście za słuszne??? ( jezeli możecie to napiszcie ile dajecie ?)
Awatar użytkownika
marifiore
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Allana » Pią Cze 28, 2013 1:09 pm

Lika wydaje mi się że wyprzedaże w salonach zaczynają się latem i trwają jakoś do jesieni kiedy wchodzą nowe kolekcje. Wiadomo, że im później się wybierzesz tym mniejszy zastaniesz wybór, bo część sukienek może zostać wykupiona.

Spineczko to czekamy

Achajq myślę, że opaska fajnie się komponuje.

Panno_Moniko jak idzie gotowanie?

Cytrynowe_pole życzę super słonecznej pogody

Pure.gold super że kolejne sprawy do przodu, już coraz mniej zostało. Bardzo ładny album

Agrafko czekamy, czekamy . W Zakopanem byłam tylko raz, na jeden dzień, bardzo dawno temu więc niestety nie pomogę.

KarolinaŁukasz powodzenia w urzędzie, czekamy na relację odnośnie miny

Motylku-99 to miałaś chwile grozy, dobrze, że wszystko się wyjaśniło.

Doro zazdroszczę wieczorku, mój J. ostatnio ciągle pracuje wieczorami i mimo tego, że w domu to tak jakby go nie było...

Irjanko sporo tych dekoracji się uzbierało, więc pewnie stąd ta cena. Trzymam kciuki, żebyś znalazła fryzjerkę i rozwiązała sprawę kwiatów. Ja mam Edytę Kuśnierz, ale musiałabyś pytać jak u niej z terminem.

Marifiore gratuluję zakończenia (prawie) sesji i życzę zdrowia. Niestety tak to jest z tymi gośćmi, że zapominają o potwierdzeniu. Na Twoim miejscu już teraz bym dzwoniła z przypomnieniem o potwierdzeniu. Po co się stresować...

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez Asiela » Pią Cze 28, 2013 1:55 pm

Achajq cudnie wyglądasz w tym makijażu i swojej wybrance :) szkoda, że fryzjerka Ci nie podpasowała, bo fryzurka też fajna :)

Allano pewnie wyolbrzymiasz z tym bałaganem, ale poczekam jakby co cierpliwie :D

Lika ja swoją suknię kupowałam w listopadzie i chyba 10% zniżki miałam :)

Spineczko to jakoś się zgadamy :D a spotkanie udane, choć w okrojonej wersji osobowej :D

Panno_Moniko udanej imprezki :D

Cytrynowe_pole wspaniałego wypoczynku :)

Pure prześliczny albumik :D

Agrafko witaj znów na forum, Pani Żono :D

KarolinaLukasz i koniecznie nam napisz o minie Ł :)

Motylku-99 dobrze, że sprawa z oceną wyjaśniona :D

Dora a gdzie planujesz uderzyć na zakupy? fajny wieczorek mieliście, lubię takie chwile wyłączności :D

Irjanko cena spora, ale też masz sporo dekoracji i zależy też od rodzaju kwiatów :D

Mariflore o kurcze to sporo osób nie odpowiedziało   eh... nie jadlam suchych tortów od Jokera, ale słyszalam, że część ciast takich jest także trochę mnie zaskoczyła taka "łatka tortowa" :) my płaciliśmy księdzu po spisaniu protokołu, sami wyznaczyliśmy kwotę 500zł i daliśmy ja w kopercie.

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez irjanka » Pią Cze 28, 2013 3:00 pm

Ok, to jestem bardzo, bardzo zagubiona. Taka ilosc dekoracji proponowali mi WSZYSCY dekoratorzy jak na razie.
Wiec co Wy macie?
Jest to przesadzone?

Awatar użytkownika
irjanka
super gaduła
super gaduła

Postprzez nashirah » Pią Cze 28, 2013 5:37 pm

W du"pę... odebrałam swój wynik TK. 2 wypukliny l4-l5, l5-s1...  Z pozdrowieniami dla innych fizjoterapeutek i aisa55, która też kiedyś wspominała o swoim kręgosłupie. Szczerze - zdziwiłam się, bo mnie aktualnie nie boli... Tak czy siak płaczę co sobie przypomnę.
<url=http://www.przewodnikmp.pl] [img]http://www.przewodnikmp.pl/img-020220150766.png</img></url>
nashirah
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: xxxx

Postprzez dora01 » Pią Cze 28, 2013 5:48 pm

Marifiore super ze udało się wszystko zaliczyć na uczelni, teraz to można spokojnie szykować się do tego najważniejszego dnia .. Jeśli chodzi o gości to mi siostra sama powiedziała, że na 40 wysłanych zaproszeń do nich może z 3-4 osoby zadzwoniły. Do reszty sami dzwonili. I już wiem ze nas to będzie samo czekać, że trzeba będzie dzwonić, ludzie czasami się zachowują niepoważnie.

Allana taki wieczór jest potrzebny, w szczególności jak do mojego wydzwaniają prawie przez cały czas - nawet wczoraj musiałam mu 2 razy podgrzewać obiad, bo biedny ślęczał na d telefonem.

Asiela chcę zacząć od Factory a potem Arkady, Magnolia. Mam nadzieje że coś uda się kupić.

Irjanka tak na prawdę nie powiem Tobie czy to jest dużo - chociaż wydaje mi się że tak. Ja mam połowę z tego co ty dekorujesz ( mam stół pary młodej, kompozycje na stoły - tez około 90 osób, 2 butonierki, bukiet dla mnie, bransoletka dla świadkowej oraz dwie kule lub koszyczki dla dziewczynek ) i ja za to płacę 800 zł. Więc ta cena 3500 to jest bardzo dużo jak 2000 - 2500 to bym się zastanowiła.

Nareszcie WEEKEND
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez Asiela » Pią Cze 28, 2013 6:51 pm

Nashirah a co to za badanie?

Dora owocnych łowów jutro :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez MorrigaN » Pią Cze 28, 2013 8:40 pm

Dotarła moja ozdoba do włosów i nie wiem czy mi się podoba. Jest taka jakaś... nie wiem jaka :(

Mam na oku woalkę taką chyba jakiej szukam ale z Panią która ją sprzedaje jest ciężki kontakt bo mimo, że ja odpisuje na jej maile od razu jak tylko je dostaje to na odpowiedź od niej czekam kilka dni :/

Napisałam maila do firmy od czekoladek i też echo :/

Ł załatwił projekt winietek i podoba mi się:

Odebraliśmy od księdza z naszej parafii licencje na ślub i dostaliśmy ksrteczki do spowiedzi. Czy Wy dostałyście też jakieś zaświadczenie o zapowiedziach?

Tak jak przewidywałam kolejna para odmówiła  

Tyle z moich ślubnych poczynań... mam już dość. Straciłam zupełnie kontrole nad tym i jestem w ciemnej ciemni z przygotowaniami i nie chce mi się jakoś tego faktu zmieniać. Mam wrażenie, że całe wesele okaze się katastrofą.
11 lipca mam przymiarkę sukni, a jestem coraz grubsza i zamiast się za siebie wziąć to żre jak świnia...
i tym optymistycznym akcentem zakończę moją dzisiejszą wypowiedź....

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>