Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez Motylek-99 » Nie Kwi 28, 2013 9:08 pm

Witam,
Przepraszam z gory, ze tak wpadam tylko na moment i nie odpisuje, ale padam na pysk doslowanie caly wekend na rozjazdach te zaproszenia to jakas masakra u kazdego posiedziec, cos do jedzenia itp, jak tak dalej pojdzie to sie w suknie nie zmieszcze ;P wczoraj mialam kiepski dzien dowiedzialam sie ze moja kuzynka u ktorej mialalm dzis byc jest w 5 miesiacu ciazy i ma raka w glowie ;( takze masakra, ale juz ma termin operacji za tydzien i lekarze mowili, ze bedzie dobrze wiec jestesmy dobrej mysli, dzis bylam u jej rodzicow i rodzenc=stwa
a z gory prosze o wybaczenie, nie dam rady odpisac wszystkim ;( postaram sie jutro albo w moajowke nadrobic ;)
Spineczko nie ciekawie z tym tortem wyszlo, mam nadzieje, ze jakos da sie to rozwiazac i szkoda ze nie ma zdjec, ale wybaczamy na razie ;)
Nat89 super, ze macie juz lekcje, a zaproszenia pewnie beda niedlugo ja musze domowic puste, bo mi braknie ;)
pure.gold co za koles :D
cytrynowe_pole jak nie podobny wypisz wmaluj avatarek :D a co do dzieci zgadzam sie mnue tez nie brali i dobrze, ani ja bym sie nie bawila, ani ooni
Dora podziekowania suuppeerr ;) ja robie albumy, kupon z grupona na wyjazd i male storczyki w koszu :)
Ide spac, bo nie mam sil ;) a dzis jadlam pizze z pieca u kuzyna M. sam budowal taki kamienny, byla pyszna ;D
A nasze Nowe ZOnki mam nadzieje, ze suuupppeeerr sie bawily i wszystko bylo idealnie ;)

Awatar użytkownika
Motylek-99
prawie tu mieszkam:)

Postprzez brzoskwinia » Nie Kwi 28, 2013 9:11 pm

Kochane, jestem już szczęśliwa żona mojego ukochanego męża!
Wczorajszy dzień był cudowny! Brak mi słów aby to wszystko opisac...
W najbliższym czasie postaram się zdać wam relacje, niestety komputer został w Opolu :(
Pozdrawiam goraco!
Awatar użytkownika
brzoskwinia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez makrela » Nie Kwi 28, 2013 9:16 pm

pure.gold napisał(a):dziś na naukach mieliśmy npr i jesteś koleś zemdlał jak zobaczył zdjęcie jajnika :P

ale się uśmiałam rewelacja po prostu :) co ten biedny chłop będzie robił po ślubie? Udawał, że go to nie dotyczy?:P Rewelka:)

Pure tempo rozsadzania gości masz niesamowite:)

Motylku22 udanego wypadu do krawcowej:)

Cytrynowe pole co do dzieci to ja mam mieszane uczucia. Na poprawiny owszem, ale na wesele nie. DO niedawna na naszym weselu miało być dziecko, które ma 6 miesiecy, a drugie 12 miesiecy. W tej chwili nie wiadomo. Ale będzie dziewczynki co mają 6, 12, 13 i 13 lat. A najlepsze, że jedna ciotka to stwierdziła, że tę kuzynke co ma 13 lat to powinnam zaprosić z osobą towarzyszącą. Więc się pytam ten NARZECZONY to już na poważnie? A ciotka: nie sądzę. Na co ja, że ja w takim razie tez nie sądzę, że mam go zaprosić:) Mnie rodzice zabrali na pierwsze wesele jak miałam 15 lat i jestem im wdzięczna, że dopiero wtedy :)

Nat szalejesz :) a masz gdzie się przebrać na sali? Odważnie z tą zmianą stroju:) Trzymam mocno kciuki, żebyś znalazła wymarzona sukienkę na pierwszy taniec:)

Spineczko oby udało Ci się wszystko jutro załatwić

Brzoskwinko jak milo, że napisałaś

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez panna_monika » Nie Kwi 28, 2013 9:17 pm

dziewczyny witam się i przepraszam za brak zdjęć, tylko odpiszę na Wasze posty i już wysyłam.
Wcześniej nie miałam czasu zajrzeć na forum, wczoraj kładliśmy panele w sypialni i kończyliśmy łazienkę (także 2 pokoje prawie gotowe! :D), potem byliśmy na imprezie, a dziś na zakupach. W końcu udało mi się kupić bieliznę, fotki wrzuciałam do odpowiedniego wątku. Jutro próbny makijaż i przymiarka także podeślę Wam kolejne fotki :D

Karolina pracuję w malutkiej firmie transportowej i kiedy mam chwilę wolnego to kawa do ręki i przed biuro na słoneczko :D

dora dobrze, że uda Wam się odzyskać zaliczkę. Widocznie ma jakieś problemy finansowe i żeby sobie pomóc naciąga młode pary...

żabulo super, że udało Wam się obciąć cenę o 10 tys! W końcu to kupa kasy. Gratuluję własnego kąta :D

Justynko prześliczny tort :)

Spinko na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Skąd aż tyle komplikacji?

motylku22 teraz czas zacznie uciekać tak szybko, że ani się zorientujesz a to nie będą miesiące tylko dni! Może uda Ci się jutro porobić jakieś fotki w sukni? :D

nashirah my nie mamy jeszcze pierwszego tańca. Aż wstyd się przyznać, ale całą naszą energię pochłania remont. Jakoś to będzie :P

achajq jak ty się musisz męczyć tym pieczeniem skoro tak tego nie lubisz ;) Widziałam zdjęcia karpatki na FB wyglądała mega apetycznie :D Dobrze że dbasz o porządek na forum ;)

pure strasznie szybko poszło z tym rozsadzaniem gości :) Super

brusiu mnie tam dzieci nie przeszkadzają, u nas to będzie całkiem spora gromadka :P Sówki są BOSKIE! Skoro Twój brat ma urodziny 25.05 to będziemy razem świętować ;)

cytrynowe_pole super avatar! :) Od razu Cię poznałam, więc narzeczony się postarał :)

nat owocnych poszukiwań jutro. Zaproszenia na pewno dostaniecie na czas (a przynajmniej do środy)

motylku-99 dużo zdrowia dla kuzynki!

brzoskwinio tylko podgrzałaś atmosferę oczekiwania na coś więcej! :P jak się czujesz jako żona?

P.S. gdybym zapomniała komuś wyslać zdjęcie to proszę się upomnieć :P
Ostatnio edytowany przez panna_monika, Nie Kwi 28, 2013 9:38 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez pure.gold » Nie Kwi 28, 2013 9:22 pm

brzoskwinko: jak miło, że udało Ci się zajrzeć! oczywiście czekamy na relację i fotki, wracaj do nas szybko:)
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez achajq » Nie Kwi 28, 2013 9:51 pm

panna_monika napisał(a):P.S. gdybym zapomniała komuś wyslać zdjęcie to proszę się upomnieć :P

ja chce, ja chce, nie wiem czego zdjecie, ale chce :D

ide sie pakowac, strasznie tego nie lubie zwlaszcza, ze chyba kalosze bede musiala zapakowac tez :/

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez makrela » Nie Kwi 28, 2013 10:03 pm

Panno Moniko ja też, ja też :)

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez pure.gold » Nie Kwi 28, 2013 10:12 pm

panno moniko: i ja się dopisuję:)
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez lotosik00 » Nie Kwi 28, 2013 10:43 pm

Cześć Dziewczyny, zmęczona jestem po weekendzie, ale musiałam do Was zajrzeć :)
Brusia, sowy są ekstra... Jeśli chodzi o dzieci, to jak byłam mała rodzice mnie zabierali i szczerze to było męczące. Te parę godzin po samej ceremonii ok, ale później było to dla mnie już niemiłe doświadczenie. Rodzice nie mieli mnie komu zostawić, więc zawsze szłam z nimi, zresztą tak wtedy było, na weselach były gromadki dzieci, które latały po sali, broiły po kątach a po północy spały po krzesełkach, ja także niestety. Dlatego jak dla mnie dzieci na weselu tylko do godz. 22, albo wcale. Rodzice jak wpadną w wir zabawy i rodziny, której często nie widzieli od dłuższego czasu to dzieci jakoś im umykają spod oka.
Nashirah, dziękuję za miłe słowo o sukni :) ... jeśli chodzi o pierwszy taniec to zleciłam to mojemu P. ma się tym zająć to jego zajawka, więc niech się wykaże. Wiem jedynie, że zrobi nam remiks z naszych ulubionych piosenek i będzie trochę wolnego tańca i trochę szybkiego.
Asiela, tort był w formie mini serniczków. Ułożyłam w piramidkę i dla każdego było po jednym. Nie miałam czasu na typowy tort, ale serniczki bardzo smakowały :)
Żabulo, fajnie, że obgadaliście sprawę mieszkania, trzymam kciuki za finalizację.
Cytrynowe Pole, widzę, że awatarek Ci się zmienił, ja też nie jestem zbytnio podobna, mimo, że się starałam, ale fajnie, że narzeczony się zaangażował :)
Dora, fajny pomysł na podziękowanie dla rodziców
Panno Moniko, fryzurka fajna, ładnie się prezentuje, bardzo mi się takie podobają, sama  się nad czymś podobnym zastanawiam, ale przez moją głowę przelatuje milion pomysłów. Mam tylko jedno małe zastrzeżenie, chodzi o włoski wypuszczone z przodu, ja bym się bała, że będą mi przeszkadzać a po jakimś czasie się naprostują, ale to oczywiście moje małe fobie, bo nie lubię jak mi coś po twarzy lata przy zabawie. W każdym razie to bym przemyślała. A ja postępy z remontem, kiedy koniec ??
Motylku22, udanej wizyty u krawcowej,
Justynak, butki super :)
Uff udało mi się przeczytać zaległości, nawet odpisać mam nadzieję z grubsza na najważniejsze kwestie. Wyjazd się udał, tylko cholera ta pogoda zrobiła nam psikusa... ehhh ale nagadliśmy się, uśmialiśmy się i pobawiliśmy. Mam spore zaległości ze snem, ale oby do środy i odeśpię :) a na majówkę biorę się za ślubne sprawy bo muszę obgadać z P. wszystkie sprawunki. Czas zaczyna mnie naglić. Dzisiaj równo 5 miesięcy... masakra :)
Dobranoc... :)
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez Pestka » Pon Kwi 29, 2013 12:33 am

Hej Dziewczyny ;-)

Pure Gold Gratuluje ekspresowego usadzenia gosci, mi to chyba nie pojdzie tak latwo ;-)

Asiela  Oby parasol nie byl potrzebny...tymbardziej, ze w naszym przypadku popsuje to caly zamysl zaslubin, ktore maja odbyc sie na swiezym powietrzu wsrod drzew ;-). Co do mojego przyszlego "tescia"...W sumie to go nie znami i raczej nigdy nie bede miec okazji...Mama mojego A. i on nigdy nie byli malzenstwem. Ona sama go wychowywala wiec nie sadze, zeby bylo jej przykro jak o nim nie wspomnimy. Zreszta moj nie chce...I go rozumiem, nigdy nie byl z nim zwiazany...

Makrelo jak przeziebienie? Mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz ;-)

Cytrynowe pole Jesli chodzi o sylwester...to my z naszymi znajomymi zazwyczaj spedzamy go z dziecmi...Urzadzamy impreze zawsze w domu (co roku ktos inny) i sa na nim dzieci (bo 80% naszych znajomych ma juz dzieci...srednia wieku aktualna od 15 miesiecy do 10 lat) I podzial jest taki, ze my oblegamy salon i kuchnie a dzieciaki najczesciej buszuja na gorze, maja swoj poczestunek i szampana...A jak sa tance (a zawsze sa :-) ) to bawimy sie swietnie wszyscy razem ;-) Uwielbiam ogladac zdjecia z tych imperez i patrzec jak sie zmienily jak urosly ;-)

Brusiu Sowy sa PRZESLICZNE!!!!! Co do wesel...Nie wyobrazam sobie, zeby nie wspisac imion dzieciakow na zaproszeniach...Ale na szczescie nasi znajomi sa rozsadni i juz zapowiedzieli, ze dzieciaki zostaja w domu ;-)  Ale gdyby zdecydowali sie je zabrac, to mogliby je spokojnie polozyc spac, bo zapewniamy wszystkim noclegi w tym samym miejscu co wesele...

Motylek 22  My zdecydowalismy sie tradycyjnie na albumy ze zdjeciami oraz na bizuterie dla mam (tylko mama bedziemy dziekowac)

Nat 89 Eva Cassidy i jej wykonanie "Field of gold"....To nasza piosenka...wtedy pierwszy po raz uswiadomilam sobie , ze kocham...:-)

Spinko Mam nadzieje, ze uda sie rozwiazac sprawe tortu...

Dobrej nocy dziewczyny ;-)
Pestka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Justyś88 » Pon Kwi 29, 2013 7:12 am

Panno moniko
fryzura bardzo mi się podoba,jest bardzo romantyczna. Włosy z przodu też , choć rzeczywiście nie wiem jak z trwałością. Zawsze możesz w pokoju trzymać lokówkę i ten kosmyk zakręcić :)

Brzoskwinio tak się cieszę,że było tak pięknie. Czekamy na twoją relację!

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88

Postprzez panna_monika » Pon Kwi 29, 2013 8:01 am

Właśnie wróciłam z gminy żeby złożyć zeznanie podatkowe za naszą działkę. Pojechałam tam tylko i wyłącznie po to, żeby się dowiedzieć, że opłata wynosi 0 zł. Jakby nie mogli mi tego wysłać pocztą zamiast mnie wzywać. Papierologia...
W każdym razie śniadanko i na makijaż i przymiarkę

lotosiku pierwotnie nic koło twarzy nie latało, ale wtedy czułam się taka "goła" i sama poprosiłam o wyciągnięcie jakiegoś cienkiego paska obok twarzy. Najwyżej się wyprostuje ;) Sypialnia i łazienka dziś finiszują, zabieramy się teraz za kuchnię i przedpokój więc jeszcze trochę :/

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez makrela » Pon Kwi 29, 2013 8:03 am

Pestko miło, że pytasz, ale czuję się średnio, bo nadal mam katar, zatkany nos i uszy i boli mnie gardło. Najgorsze, że nie mogę spać przez to ;(

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez aisa55 » Pon Kwi 29, 2013 8:33 am

Czesc dziewczyny po tym meczacym dla mnie weekendzie. Jestem zalamana :( Mialam ostra wymiane zdan z tesciowa tzn. ona sie darla na mnie a ja sluchalam... caly dzien mialam do d.... Wyobrazcie sobie, ze powiedziala ze nie pozwoli mojemu mezowi a jej synowi wymeldowac sie z jej domu i powiedziala to takim tonem.... dorzucila taki wredny usmiech ze mi sie slabo zrobilo. W ogole to powiedziala ze ona nie wnika skad mam mieszkanie i to nie jej sprawa dlatego jak kupimy sobie cos wspolnie to ona pozwoli mu sie wymeldowac z domu... i dodala ze jak ja moglam sie wymeldowac od swoich rodzicow i zle zrobilam bede tego zalowac. Nie wiem o co jej chodzilo. A z moim mieszkaniem to tak zabrzmialo jakbym je ukradla czy cos, poczulam sie ze mam ja przepraszac ze sobie je kupilam- pol kasy moi rodzice dali reszta spacilam kredytem- nie pamietam kiedy bylam na urlopie, 12 lat temu ostatni raz bylam za granica, caly czas wypluwalam sobie flaki zeby splacic kredyt mieszkaniowy co mi sie udalo, a tu taki babsztyl mnie obraza... Do slubu puki co nie dolozyla sie ani zlotowki... nie zapytala skad mamy kase a tylko ma wymagania ( powiedziala mojemu narzeczonemu ze jak bedzie miala pieniadze to nam pomoze po slubie, szczerze to ja nic od niej nie chce). Kazala nam zaprosic jedna ciotke, z ktora nie ma kontaktu od 10 lat, jak zaprosilismy to powiedziala ze w sumie ona ma nadzieje ze ta nie przyjdzie... to k... po co bylo ja zapraszac to nie wiem. Zaczepila mojego w domu i mowi mu: "ani sie waz wymeldowac z domu" na pytanie dlaczego, jej odpowiedz "bo nie". Musze poznac rodzicow razem. Nie mam na to ochoty, chce ograniczyc kontakty z toksyczna tesciowa do minimum. Moi rodzice nie sa tacy, ciesza sie ze slubu, nie maja pretensji o nic na wszystko sie zgodzili itp. Moj narzeczony jest po mojej stronie i powiedzial ze sie wymelduje od niej.... postawimy ja przed faktem dokonanym. Powiedzial ze mam w ogole z nia nie gadac. Jak ona znow zacznie sie wtracac w cos to jej powiem ze to nie jej sprawa, bedziemy wspolnie z moim mezem podejmowac decyzje i nie bedziemy sie jej pytac o rady czy sie jej to podoba czy nie. W ogole powiedziala nam ze sobie nie wyobraza ze bedziemy mieszkac w kawalerce cale zycie. A my ze na razie tak bedzie bo nie chcemy kredytu na 40 lat, a ona czemu nie? przeciez wszyscy tak robia!!! I ze my mlodzi wszystko robimy po chinsku....( tego tez nie rozumiem) Ona mnie nigdy nie lubila pamietam jak na weselu jakas ciotka powiedziala jej ze ma fajna przyszla synowa to jej odpowiedziala ze jeszcze nic nie wiadomo... Dziewczyny jak zyc? Nigdy nie sadzilam ze ktos bedzie mnie tak traktowal bez powodu, co ja jej zrobilam?

Pozniej odniose sie do waszych postow ale na razie musialam to z siebie wyrzucic bo wyc mi sie chce znowu. Dobrze ze moj jest za mna. A najlepsze jest to ze dzwonila dzis ze przygotowala dla mnie piernik, bo ja lubie... Mam nadzieje ze nie z cyjankiem. Ja jej nie rozumiem.
Awatar użytkownika
aisa55
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez agatka2426 » Pon Kwi 29, 2013 9:42 am

aisa bardzo przykra sprawa z teściową.. ale w sumie zauwazyłam że kobiety które mają synów i mają ich "oddać: dla innej kobiety to się zaczynają tak dziwnie zachowywać, sa zazdrosne czy co ale przeciez i tak zawsze będą mamą dla swoich synów.. a rzucanie głupimi tekstami to tez jest chyba w standardzie:(

panno_moniko oby przymiarka się udało :) i wszystko było po Twojej myśli :)

pestka piękny utwór na pierwszy taniec :)

lotosiku super że wyjazd udany :) a majówka tez wyjazdowa? czy odpoczywanie w domku ??:)

a ja dopinam sprawę zaproszeń :) i trochę się denerwuje bo miałam już je mieć a nie mam :( i kończe prace licenjacką pisac ale tak mi sienie chce ... :P
Awatar użytkownika
agatka2426
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez lotosik00 » Pon Kwi 29, 2013 9:53 am

Panno Moniko, jasne jeśli się tak lepiej czujesz to jak najbardziej, bo fryzurka super :)
Makrelo, zdrowiej bidulko,
Aisa, teściowe już tak mają, zabierasz jej kochanego syneczka, to jej zrobiłaś, podejrzewam, że nigdy by nie była zadowolona z synowej, z Ciebie czy innej. Najważniejsze, że twój jest po twojej stronie, a z nią oby do wesela, a później raz w roku. Na szczęście nie musisz z nią mieszkać, możesz sobie pozwolić na omijanie jej szerokim łukiem. Nie łam się i nie zastanawiaj, poza tym sam meldunek to śmieszna sprawa. Przyjdzie rodzina i będzie się mąż rozliczał z Tobą to i tak wedle miejsca zamieszkania. Teraz będzie meldunek, a później co innego, szkoda nerwów na obcą babę.
Agatka, majówka w domu, co mnie akurat cieszy bo sobie porobię zaległe sprawy, a już trawę trzeba kosić, więc nudno na pewno nie będzie :)

Nic, idę pracować, udało mi się odespać dzisiaj, bo mogłam do pracy później iść :) co mnie bardzo ucieszyło.
paaa
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez greczynka » Pon Kwi 29, 2013 10:49 am

Cześć dziewczyny,

Niestety wczoraj padł mój laptop - chyba sypnęła się grafika. Jutro mój P. zaniesie go do kumpla by zobaczył czy da się go naprawić. Jestem taka zła bo tam mam wszystko zapisane odnośnie ślubnych spraw nie mówiąc o innych ważnych danych a na zewnętrzny dysk przerzuciłam tylko część.

Dora super, że udało Ci się odzyskać zaliczkę. Widze, że sporo czasu zajmuje to wiązanie kokardek, podziwiam za cierpliwość

Achajq ależ Ty się kaw opiłaś  

Pure.Gold podziwiam, że tak sprawnie udało Ci się porozsadzać gości. Śmieszna sytuacja z tym jajnikiem

Spinko super, że jesteś zadowolona z makijażu. Obowiązkowo pochwal się fotkami. Trzymam kciuki by wszystkie sprawy szybko się pomyślnie rozwiązały. Powodzenia na spotkaniach

Makrelo dużo zdrówka

Brusiu dziękuję za życzenia, gratuluję rozpoczęcia rozdawania zaproszeń. Piękne sówki

Agatko super, że dołączyłaś do bloga

Cytrynowe_Pole fajny avatarek zrobił Ci Twój K.

Nat89 super, że jesteście zadowoleni ze swoich pierwszych zajęć indywidualnych. Powodzenia w poszukiwaniach obrączek.

Motylku22 powodzenia na przymiarce

Motylku99 trzymam kciuki za kuzynkę, by operacja się udała i nie zagroziła ciąży

Brzoskwinko witamy kolejną żonkę i czekamy z niecierpliwością na relacje

Panno_Moniko macie rewelacyjne tępo z tym remontem Fryzurka ładna choć dodałbym troszkę objętości temu kokowi

Lotosiku super, że wyjazd się udał

Aisa55 współczuję takiej toksycznej teściowej. Na szczęście Twój narzeczony trzyma Twoją stronę co jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
greczynka

Postprzez Allana » Pon Kwi 29, 2013 11:12 am

Pure.gold ależ szybko Ci poszło z tymi gośćmi . Gratuluję. I super że sprawy posuwają się do przodu

Spinko niecierpliwie czekamy na fotki . Super że większość spraw udało się pomyślnie rozwiązać. Na tort też znajdziecie radę.

Makrelo dużo zdrówka! Ale jak już miałaś być chora to lepiej że teraz a nie na ślub. Choć wiadomo, że zawsze lepiej nie chorować w ogóle...

Brusiu figurki rewelacja! Jak byłam mała rodzice nie brali mnie na imprezy całonocne. Rozumiem  to, bo byłoby to męczące i dla mnie i dla nich.

Agatko witaj na blogu. I powodzenia z licencjatem. Dasz radę

Motylku22 my myślimy o czymś grawerowanym, ale jeszcze nie wybraliśmy co to będzie. Powodzenia na przymiarce

Cytrynowe_pole świetny avatarek

Nat super że lekcja tańca się udała i powodzenia z obrączkami. Świetnie że udało Ci się załatwić kwestię dekoracji sali. Właściciel nie marudził? Rozmawiałaś z nim osobiście? Napisz mi jakieś szczegóły na PW . Może ja też tak zrobię. I czekam na namiary na apartamenty

Motylku-99 trzymam kciuki za kuzynkę!

Brzoskiwnko super czytać wiadomość od Ciebie! I to taką dobrą. Niecierpliwie czekamy na relację i zdjęcia

Lotosiku świetnie że wyjazd się udał.

Panno_Moniko tak to już jest z tymi urzędami... ale dobrze, że czekały na Ciebie dobre wieści.

Aisa współczuję sytuacji z teściową, ale pewnie jest tak jak piszą dziewczyny - teściowa boi się, że straci syna i obwinia Ciebie o to... Nie daj się jej!

Greczynko mam nadzieję, że z laptopem to nic poważnego i odzyskasz dane.

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez ansista » Pon Kwi 29, 2013 11:19 am

Hey dziewczyny. Weekend minal strasznie szybko i bardzo sympatycznie. Kolejne zaproszenie rozdane i potwierdzone. Szkoda, ze pogoda nam nie dopisala, ale zabralismy znajomych do muzeum technicznego, gdzie mozna samemu przeprowadzac setki doswiadczen i wszyscy sie swietnie bawili. Dzwonilam dzis do Flossmanna i umowilam sie na 17 maja na pierwsza przymiarke. Juz sie nie moge doczekac. Poza tym ostatnio mowilam wam ze zlecam tesciom szukanie hotelu. Oczywiscie oprocz tego co im kazalam obczaic wyszukali jakis inny, ktory im sie podoba, w dodatku drozszy. Aczkolwiek wymyslili sobie, ze zaplaca za noclegi gosci, w ramach prezentu dla nas, takze nie narzekam. Nie dosc, ze odpadlo zalatwianie, to jeszcze jeden wydatek mniej:)
A i jeszcze napisalam do Gawenda dance w sprawie indywidualnego kursu pierwszego tanca, mam nadzieje ze uda nam sie zaczac juz na nastepnym wyjezdzie do Polski.

Greczynko mam nadzieje, ze uda si edane odzyskac!

Agatko zaproszenia napewno niedlugo dotra

Aisa cale szczescie, ze twoj narzeczony stoi po twojej stronie. Nie dokonca rozumiem dlaczego ona tak bardzo nie chce by sie wymeldowal...

Panno_moniko ale to dobra informacja, ze nic nie musisz placic. Co do twojej fryzury to mialam wrazenie, ze faktycznie w pospiechu robiona. Ale juz w dniu slubu napewno bedzie sie swietnie prezentowac.

Motylku99 przykro mi z powodu kuzynki.

Motylku22 powodzenia na przymiarce:)

cytrynowe_pole swietny avatar

Brzoskwinko, Mayu, Kobiku czekam na relacje:)
Awatar użytkownika
ansista

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez Motylek22 » Pon Kwi 29, 2013 1:53 pm

Jestem Kochane już od samego rana latałam, ale pozałatwialiśmy dziś dużo spraw, jestem bardzo zadowolona na przymiarce byłam z mamą, suknia co raz piękniej wygląda wybrałam ozdobę do sukni, będzie inna niż w sukni z salonu ale ta dużo bardziej mi się podoba. Wybrałam welon, będzie lekko za ramiona z wyszytym haftem nie lamówka. No i wybrałam wzór bolerka mierzyłam też swoją biżuterię do sukni i idealnie pasuje, tylko muszę łańcuszek przy naszyjniku o 3 cm skrócić. Nie było kiedy nawet fotki zrobić, w sumie to zapomniałam całkiem o tym tak się zagadałyśmy na kolejnej przymiarce obiecuję zrobić bo będę miała już welon i bolerko gotowe.Kolejna przymiarka 4 czerwca po przymiarce pojechaliśmy odebrać zaliczkę z tej poprzedniej sali. Na 13 byliśmy umówieni z właścicielką obecnej sali, wpłaciliśmy zaliczkę, obgadaliśmy szczegóły menu i jesteśmy baaaaardzo mile zaskoczeni Pani do menu dodała nam jeszcze kilka potraw i przystawek i okazało się że napoi mamy 1,5l w cenie i dekorację też oni robią, jedynie co to balony mamy im dostarczyć wcześniej, resztę dekoracji już oni mają w tym żywe kwiaty na stołach w kolorze jakim wybierzemy. Doradziła nam też żeby balony kupić w kolorze złotym i bordowym, na początku chcieliśmy balony w kolorze złotym i perłowym ale nie pomyśleliśmy że sala jest w jasnych odcieniach i że ten perłowy będzie za jasny, także chyba pójdziemy za radą właścicielki i zamówimy złote i bordowe i dekoracje też na stołach będą złoto bordowe wtedy. Co o tym myślicie? Będzie pasowało? Pokój w hotelu też już mamy zarezerwowany. I to wszystko w tej samej cenie, nic nie musimy dopłacać jedynie alkohol musimy kupić, trochę napoi w razie gdyby brakło no i ciasta i tort zamówić. Także jesteśmy bardzo zadowoleni i teraz cieszę się że tak się stało z tamtą salą, tu całkiem inne podejście do nas mają i na gotowe przyjdziemy. A co najważniejsze że obsługa i właścicielka sali przesympatyczna i można się z nią dogadać. Bo póki co trafialiśmy na chamskich ludzi.Wieczorem jedziemy jescze do Teściów powiedzieć im co uzgodniliśmy z menu i z tą salą, jutro Teściowa wyjeżdża do pracy do Niemiec i wraca dopiero w lipcu więc musimy obgadać szczegóły.
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>