Wizażystka godna polecenia :)

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Wizażystka godna polecenia :)

Postprzez barsha » Pon Kwi 22, 2013 7:24 am

Dziewczyny, jestem po swoim weselu i uważam, że to co się spisało należy polecić, a o tym, co poszło nie tak też coś trzeba powiedzieć, stąd moje nagłe posty w różnych wątkach. Nie zwróciłam uwagi, że jest osobny dział na sprawy fryzurowo-makijażowe, stąd się powielam :) Tym razem komentarz o wizażu - 4 tygodnie wcześniej umówiłam się na makijaż próbny, wypróbowałam cienie perłowe, których nigdy dotąd nie używałam - nie spisał się - wyglądałam fajnie, ale to nie było to - to, co sprawiłoby, że czułabym się idealnie. Zadzwoniłam do wizażystki, opowiedziałam o swoich odczuciach i nie sądziłam, że ktoś może tak bardzo się przejąć. Dziewczyna uspokoiła mnie, opowiedziała co zrobi kolejnym razem i uwierzyłam. Warto było. Wizażystka, która posłuchała tego czego oczekuję, nie wmawiała mi w czym będę dobrze wyglądać, ale proponowała uspokajając mnie, że zawsze może zmyć fragment oka i poprawić to. Podczas wizażu czułam się spokojnie, makijaż utrzymał się nietknięty przez całe dwa dni - mimo wielkich tańców, nerwów, wycierania. Gdyby nie to, że nie lubię nosić zbyt długo makijażu i na drugi dzień sama go zmyłam, podejrzewam, że trzymałby się kolejne 3-4 dni. Jak dla mnie super kwestia. Zdecydowałam się poruszyć ten temat, bo widzę, że nikt nie pisze o niej, a warta jest polecenia. Pani nazywa się Marta Łach - nie chcę tu nic reklamować, więc namiary mogę podać w wiadomości prywatnej. To zabieram się za kolejnego polecającego posta w innym wątku
barsha
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>