Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez makrela » Czw Mar 14, 2013 6:21 pm

Brusiu tak mi ksiądz dziś powiedział

Awatar użytkownika
makrela
kocham to forum? :)

Postprzez achajq » Czw Mar 14, 2013 6:39 pm

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez agrafka7 » Czw Mar 14, 2013 6:53 pm

Kiedys wisiało się przez trzy niedziele... było czytanie trzy miesiace przed slubem, dwa miesiace przed slubem i tydzień przed a teraz tylko dwie niedziele i nie ma dokładnego terminu czy to będzie trzy miesiace przed slubem czy dwa. Przynajmniej u mnie tak jest :)
Ostatnio edytowany przez agrafka7, Wto Mar 19, 2013 12:37 pm, edytowano w sumie 1 raz
Bo diabeł tkwi w szczegółach, nawet ten weselny!
Awatar użytkownika
agrafka7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Motylek22 » Czw Mar 14, 2013 7:06 pm

Agrafko ja bym zaprosiła z osoba towarzyszącą a on wybierze czy przyjdzie sam czy z kimś. A dzidziusia bym nie pisała
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez lotosik00 » Czw Mar 14, 2013 7:27 pm

Pieknaszyszunia, opaska przecudna... też się rozglądam za czymś innym niż welon, jakoś nie widzę siebie w klasycznym welonie, tym bardziej, że i suknia klasyczna nie będzie.
Panno Moniko, zgodnie z radą dzisiaj przekopałam internet za zaproszeniami i faktycznie, biorąc pod uwagę czas oczekiwania oraz stworzenie projektu to już czas się za to zabrać, dziękuję za "kopniaka" do działania :)
Jak czytam Wasze posty to na poważnie muszę zakasać rękawy i brać się za działanie, bo z ręką w nocniku się obudzę. W zasadzie to uświadomiłam sobie, że jeszcze niczego nie mam. Tylko zaklepane podstawowe sprawy jak sala, ksiądz, fotograf itp. No chociaż teraz na nauki chodzimy i po weekendzie już to mi spadnie z głowy.
Ależ ten czas leci ufff...
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez Asiela » Czw Mar 14, 2013 7:57 pm

Kobiku to fajnie, że macie takich "sąsiadów" :D

Cytrynowe_pole to super, że kontakt z p. Violą się uskutecznił :D

Panno_Moniko co jakiś czas sprawdzamy ogłoszenia, ale jeszcze na żadne bardzo na kolana nie rzuciło :) jaka sukienka, jaka?

Motylku gratuluję kolejnej wygranej sprawy :)

Anaia mam nadzieję, że teściowa szybko się z tego wykaraska. Dawajcie jej dużo pozytywnej energii, bo to ważne by miała siły by się zmierzyć z tym złoczyńcą.

Zabula to już za pół roku będziesz żoną :D

Pure to dobrze, że @ trochę zmieniła termin :) trzymam kciuki za wprowadzenie ocen :)

Lotosik działajcie już powoli z zaproszeniami, bo nim przyjdą to też jeszcze trochę czasu zejdzie :D

Madeline i jak wrażenia po spotkaniu z Maćkiem :D?

Nashirah i ja już się nie mogę doczekać Twojej przymiarki i fotek :)

Mysiakowata widzę, że stój Młodego dopięty na tip - top   

Nisiu gratuluję takich postępów :D

Kamawe wizją Maryi mnie rozwaliłaś   
Agrafko super, że przepychanki zakończone ja przyszłego księdza bym prosiła z osobą towarzyszącą, a dzidzi nie uwzględniała :)

Makrelo no to super, że ksiądz tak błyskawicznie się uporał z protokołem :D

Achajq sprytnie to wymyśliłaś z tymi aktywnymi forumkami   

A ja dziś sprytnie się wywinęłam od stricte pojętej pracy i poszłam na szkolenie na grę strategiczną :) udało mi się fuksem, bo kolega wylądował na l4 i dostałam info od koleżanki po czym szybko uderzyłam w tej sprawie do kierowniczki :) poczułam się trochę jak za dawnych lat układając budowle z lego :) ale najważniejsze, że cel został osiągnięty - zbudowane statki i port w wyznaczonym czasie :)

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez dora01 » Czw Mar 14, 2013 8:06 pm

achajq dobry pomysł z tymi nowymi PM

makrela super że tam Wam wszystko szybko udało sie załatwić

motylku22 super że udało sie tobie kupic bieliznę ślubną - następna rzecz do odhaczenia z listy

asiela och ty spryciulo - tak wykorzystać chorobę kolegi z pracy. A szczerze to tez bym sobie poszła na takie fajne szkolenie
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez żabula » Czw Mar 14, 2013 8:08 pm

Witam ! :D
po całym dniu nareszcie mam te chwilę ;)

lotosik: ja tez jeszcze zaproszeń nie mam- mam projekt i dzisiaj z moim M go dopracowaliśmy, ale jako, że my chcemy w zaproszeniach nasze zdjęcia- czekamy aż się ocieplić i mam kilka pomysłów jak to zrobić;) tyle, że ja będę miał druk własny- znaczy się jak zaprojektuje, to następnego dnia będe je drukować i składać:) i myślę, że to już ten czas powoli się ogarniać i wręczać/wysyłać zaproszenia;)

pieknaszyszunia: opaska na prawdę śliczna!

agrafko: tez bym dała normalnie z osobą towarzyszącą.

motylek22-gratuluję bielizny!

makrela: super że się tak szybko udało sprawy pozałatwiać! :)) to już jedną nogą(albo i półtorej) bliiiżej:D

cytrynowe_pole: udanego weekendu i zwiedzania poznania! :)

a ja tymczasem, herbatka, trochę ćwiczeń i łożeczko..dziś prawie do pracy zaspałam-dziś jednak należy się porządny sen! miłego! :*

Awatar użytkownika
żabula
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez żabula » Czw Mar 14, 2013 8:09 pm

ej w ogóle to z chęcią bym pooglądała to forum..tyle tu o nim piszecie :)
ale wiem wiem, jeszcze musi trochę czasu upłynąć;) będę patient:)

Awatar użytkownika
żabula
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez lotosik00 » Czw Mar 14, 2013 8:19 pm

Żabula, ja też chętnie bym pooglądała zdjęcia PM-ek, ale cóż ... wiele postów jeszcze musi upłynąć ;-) sprawa zrozumiała...
ja muszę jeszcze domkną listę gości. Widzę, że ty ślubujesz 2 tygodnie przede mną :-)
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez żabula » Czw Mar 14, 2013 8:23 pm

Asiela: taaaaaakkkk!!! za pół roku!!!

Awatar użytkownika
żabula
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez nashirah » Czw Mar 14, 2013 8:35 pm

cytrynowe_pole napisał(a):Hej dziewczynki :)
Jak wam mija czwartkowy poranek :)?
Ja już się nie mogę doczekać godziny 16 i początku mojego weekendu :)

Jutro z samego rana jedziemy do Poznania i posiedzimy tam do niedzieli wieczór.
Może macie jakieś miejsca godne polecenia, wiecie gdzie pójść na dobre jedzonko i dobre piwko :D?
Albo znacie jakieś atrakcje, z których będę mogła skorzystać?
Mój K. będzie codziennie parę godzin na szkoleniu i chcę sobie zorganizować ciekawie te chwile :)
W ostateczności pójdę do kina i na basen :D

nashirah twoja suknia jest piękna i aż żałuję, że we Wrocławiu nie można jej przymierzyć,bo chętnie bym to zrobiła :(

Polecam napisać do siedziby Ladybird z zapytaniem gdzie najbliżej można ją przymierzyć :) Ślub masz po mnie, zawsze możesz ją odziedziczyć :P
<url=http://www.przewodnikmp.pl] [img]http://www.przewodnikmp.pl/img-020220150766.png</img></url>
nashirah
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: xxxx

Postprzez agrafka7 » Czw Mar 14, 2013 9:07 pm

Dzięki dziewczyny, właśnie tak myślałam, ale zawsze lepiej zapytać się jeszcze kogoś żeby potwierdził nasze myśli, chociaż kilka minutek temu od narzeczonego dowiedziałam się, że sprawa z tym przyszłym księdzem to już nieaktualna i wielkie zdziwienie, że ja o tym nie wiem. Tylko czy ktoś mi o tym powiedział? Panno_moniko może uda nam się zamieszkać w jednej celi za zamordowanie swoich narzeczonych :)
Bo diabeł tkwi w szczegółach, nawet ten weselny!
Awatar użytkownika
agrafka7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Pieknaszyszunia » Czw Mar 14, 2013 9:24 pm

Kochane ta opaska mnie tez urzekła, no nie mały ten kwiat, robi je ręcznie dziewczyna, myślę ze jak któraś z Was potrzebuje małego to tez zrobi, a tu jej linka na fb https://www.facebook.com/annapietadesign?ref=ts&fref=ts i na www http://annapietadesign.com/ no i tam gdzie ja podałam na http://www.shwrm.pl/sales/czapki-opaski_61f-s.html
Pokazałam opaskę mojej mamie to minę skrzywiła , chyba bede musiała ja przekonac , a co!
Pieknaszyszunia
prawie tu mieszkam:)

Postprzez nat89 » Czw Mar 14, 2013 9:25 pm

Hej dziewczyny :) Troszkę czasu mam to postanowiłam napisać :) Strasznie zmęczona jestem już tym tygodniem, ale na szczęście jutro mam wolne... Tzn. wolne to dużo powiedziane bo po prostu zamiast iść na uczelnię albo na staż siedzę w domu i piszę pracę mgr :D Mam motywację do pisania - A. obiecał, że jak napiszę przynajmniej 10 stron to w ramach nagrody będzie niespodzianka :)

Wczoraj zamówiliśmy zaproszenia - wysłaliśmy tekst do zaproszeń i na bileciki - jednak zdecydowaliśmy się prosić o pieniążki i czekoladki/wino zamiast kwiatków :) Wysłaliśmy też listę gości - z odmianami nazwisk mieliśmy troszkę problemów ale udało się :) Jutro A. dzwoni zamawiać wódeczkę :)

Panno_Moniko zdecydowaliśmy się ostatecznie na Pana Tadeusza - mamy naprawdę dobrą cenę bo za butelkę płacimy 20,08 zł :) a na jakie czytania się zdecydowałaś? No i pochwal się nam sukienką :D

Dora01 super, że już 6 z przodu :) Ja ostatnio cieszyłam się z 5 :D

Brzoskwinko żakiet bardzo ładny :) Wydaje mi się, że fasonowo będzie idealnie pasował do sukni... Gorzej z tym kolorem - może się okazać, że będzie inny odcień... Ale szczerze powiedziawszy ja bym zaryzykowała i go zamówiła - jak okaże się, że kolor nie będzie pasował to nie będzie tragedii - będziesz miała śliczny żakiecik na wiosnę/lato (tym bardziej, że cena nie jest jakaś wysoka) :) I tak w ogóle szkoda, że musicie zrezygnować z salsy ale z drugiej strony się nie dziwię, że przed samym ślubem trudno będzie znaleźć czas... A zaproszenia będzie mi robić koleżanka koleżanki :D Widziałam parę zaproszeń, które ona robiła i były naprawdę śliczne więc mam nadzieję, że nasze też takie będą i się nie zawiodę :)

KarolinaŁukasz podziwiam, że sama robisz zaproszenia :) A wzorujesz się na jakimś konkretnym zaproszeniu? Jak będą zaproszenia gotowe to koniecznie się nimi pochwal :)

Kobik to może czas żeby wódeczkę zakupić :)

Cytrynowe_Pole super, udanego pobytu w Poznaniu :)

Żabula witam na forum :) Ślubujesz tydzień po mnie :) Zobaczysz ani się obejrzysz i będziesz miała te 100 postów :)

Anaia bardzo mi przykro z powodu choroby przyszłej teściowej :( Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia

Motylku22 gratuluję wygranej sprawy :) No i super, że masz już bieliznę :) Na jaką się zdecydowałaś?

Achajq już pewnie pisałam, że Twoja ozdoba do włosów jest piękna ale się powtórzę - piękna jest :D

Pure.Gold mam nadzieję, że uda Ci się szybko załatwić te sprawy formalne!

Lotosik00 ja mam na suwaczku 5miesięcy i 24 dni i dopiero teraz zabieramy się za zamawianie zaproszeń... I to i tak wcześniej niż planowaliśmy bo pierwotnie chcieliśmy zamawiać zaproszenia przez Decorisusa, a tam czas oczekiwania jest w miarę krótki... No a dziewczyna, która będzie nam robić zaproszenia potrzebuje troszkę więcej czasu :) Więc jak w weekend majowy chcemy zacząć rozdawać zaproszenia to musieliśmy już teraz zamawiać :D

Madeline jak udała się lekcja u Maćka? I w ogóle jeszcze 23dni tylko - stresik jest? :D

Nashirah strasznie szybko masz tą pierwszą przymiarkę... Większość dziewczyn ma przymiarki dopiero 1-1,5 miesiąca przed ślubem... I co załatwiliście z obrączkami sprawy? :)

Mysiakowata super, że obrączki macie już w domu :) Pochwalisz się Waszymi krążkami :)

Nisia super, że udało Wam się załatwić parę spraw ślubnych :) O fryzurę się nie martw - pewnie wyjdzie pięknie :) Najważniejsze, że zrobisz próbną i nawet jak coś się nie uda to będzie to tylko próbna fryzura :)

Pięknaszyszuniu nie boisz się tak robić fryzury i makijażu bez wcześniejszego przetestowania usługodawców? No chyba, że masz fryzjerkę i kosmetyczkę sprawdzoną :D

Agrafko7 super, że możecie ruszyć z budową - wreszcie :D Jeżeli chodzi o kuzyna to zaprosiłabym go z osobą towarzyszącą i w przeciwieństwie do dziewczyn na zaproszeniu uwzględniłabym też maluszka :) My mamy taką sytuację - Igorek (tak będzie miał na imię synek znajomych) urodzi się dopiero w kwietniu. Zaproszenie będziemy rozdawać jak będzie miał on niecały miesiąc ale zaproszenie jest wypisane tak: Sz.P. xxx, yyy i Igorek zzz :)

Makrelko super, że udało się Wam tyle spraw załatwić :) Ksiądz wprost podał Wam cennik ślubu? No i trzymam kciuki za rozdawanie zaproszeń :)

Asielko szkolenie musiało być bardzo ciekawe :)

Uffff udało się odpisać :D
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez panna_monika » Czw Mar 14, 2013 9:35 pm

cytrynowe_pole udanego długiego weekendu :)

nisiu u mnie też była dziś okropna pogoda, chyba z -100 stopni ;) Sporo udało Ci się załatwić

pieknaszyszunia osobiście średnio podoba mi się ta opaska, ale ja jestem zwolenniczką welonów :P

agrafko GRATULACJE w końcu :D Co do kuzyna jeśli jest w seminarium to dałabym mu pojedyncze zaproszenie, a znajomym napisałam "z dzieckiem" ;) Będę Ci trzymać miejsce w celi, we 2 zawsze raźniej :)

motylku gratuluję zakupu bielizny

makrelo super, że udało Wam się wszystko pozałatwiać w USC i w kościele

kobik u mnie żadna tajemnica - około 2500 zł w zależności od ilości zdjęć, które będziemy chcieli dostać (zdjęcia od przygotowań do oczepin)

lotosik co tydzień coś i na pewno ze wszystkim zdążycie :)

Asielko oby udało Wam się jak najszybciej znaleźć własne 4 kąty :) fajnie, że udało CI sie spędzić czas przeznaczony na pracę na z.abawie

nat całkiem przyzwoita cena jak za pana Tadka ;) w ogole jak na stażu? Jesteś zadowolona? Czytania - list do Koryntian i ewangelia J 15, 9-12 o wytrwaniu w miłości :)

my też byliśmy dziś w USC, wszystko załatwione. Tylko mi jakoś tak smutno że już nie będę nigdy więcej Moniką G. tylko W :( W sumie to po wyści z urzędu aż się popłakałam z tych emocji że to już tuż tuż  Poza tym oglądaliśmy biżuterię w Aparcie i... do dziś byłam pewna, że cechę perły, ale kiedy je przymierzyłam to sama nie wiem. Dlatego wrzucam fotkę. Jak się prezentują? Myślicie, że będą pasowały do sukni? (nie wrzucam całej buzi bo straszę, niepomalowana jestem, wypad był spontaniczny:P)
kiecka:

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez nat89 » Czw Mar 14, 2013 9:39 pm

Panno_Moniko ze stażu na razie jestem bardzo zadowolona :) Sukienka z Mohito jest rewelacyjna - już ją widziałam :) Kolor, krój - jest BOSKA :) Jeżeli chodzi o perełki to perły do Twojej sukni wydaje mi się, że będą pięknie wyglądać :) I te, które pokazałaś są bardzo ładne także będą ślicznie wyglądać :) A jakie kolczyki do tego?

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez Pieknaszyszunia » Czw Mar 14, 2013 9:45 pm

nat89 lecę na żywioł... powiem tylko w jakich kolorach się widzę i co kosmetyczka na to, znam dziewczynę od mca i jestem na razie zadowolona, nie naciąga tylko doradza ;) z fryzjerka jest tak samo :) bedzie dobrze...
panno moniko mama tez mi namieszała, sie zobaczy
jutro na 90% jadę przymierzać sukienkę.... dzis jakos tak spontanicznie z nia wyszło i jedzie do mnie z Czestochowy do Wrocławia.
Pieknaszyszunia

Postprzez lotosik00 » Czw Mar 14, 2013 11:11 pm

Panno Moniko, sukienka bardzo elegancka i perełki też są eleganckie zatem myślę, że będą pasować. Ja do ślubu mam pół roku, a też nie do końca godzę się z rozstaniem z nazwiskiem, niby chcę nazywać się jak mąż, ale z drugiej strony tyle lat już chodzę ze swoim nazwiskiem, że żal się rozstawać :)
Nat89, też właśnie myślałam, żeby z zaproszeniami zacząć koło maja i nawet czerwca, ale zabieram się za "produkcję" bo w razie poślizgu nie chcę wpadki, że dam komuś zaproszenie na miesiąc przed, tym bardziej, że zapewne odwiedzenie wszystkich będzie czasochłonne, najgorsze jest to, że nie mogę się zdecydować, podoba mi się kilka wzorów i mam dylemat, a mojemu P. oczywiście to bez większej różnicy.
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez madeline » Czw Mar 14, 2013 11:26 pm

Nat- gratuluję tylu załatwionych spraw U mnie stresik już zagościł na dobre Koszmary ślubne średnio raz na dwa dni do tego skręt żołądka i wyraźnie zmieniająca się sylwetka ..wydaje mi się ,że z dnia na dzień chudnę!!!! To akurat dobrze

Panno_Moniko- perełki będą idealnie pasowac do sukni, moim zdaniem to najlepszy wybór A ta sukienka z MOhito to na poprawiny??

Asiela- jestem bardzo zadowolona!!! Nareszcie ruszyliśmy z miejsca w którym staliśmy już od przynajmniej 1,5 miesiąca Dobrze mże w tamtej szkole załapaliśmy podstawy , ale jednak lekcjie ind. to inna bajka Jedyne czego mi brakuje w sali to dużych luster.

Dziś znamy już ostateczną liczbę gości i tak pozostało na 95 osobach dorosłych i 12 -ce dzieciaczków..czyli w sumie 107 osób. Zaproszonych łącznie z doproszonymi było 136 osób tak więc odmówiło 29 osob.

Miłej nocy!!!!
Awatar użytkownika
madeline

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>