Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez nat89 » Pon Lut 11, 2013 10:15 pm

Hejka :) Ale mi smutno :( Mój A. dziś w nocy wyjeżdża na konferencję do Niemiec i nie będzie go aż do piątku wieczorem... Więc w walentynki też go nie będzie :( W ramach rekompensaty żebym się nie nudziła A. zaplanował mi środowy i czwartkowy (walentynkowy) wieczór. Otóż w środę na godz. 18 idę do jakiegoś SPA na zabieg na ciało -  aromatyczny masaż z pilingiem cukrowym i jakąś sauną. A czwartek zorganizował mi razem z przyjaciółką - kupił nam bilety do kina na film "Poradnik pozytywnego myślenia" :) Muszę powiedzieć, że kochany jest, że zorganizował mi tak czas żebym w walentynki nie była samotna ale i tak bardzo smutno mi będzie bez niego :(

A teraz odnosząc się do Waszych postów :)

Reivan jeżeli chodzi o naukę tańca to wg mnie im szybciej zaczniecie tym lepiej dla Was. Spokojnie możecie napisać do tej szkoły do której ja chodzę i zapytać czy możecie przyjść na zajęcia - grupa spineczki niedawno ruszyła więc spokojnie nadrobilibyście zaległości :) A jeżeli chodzi o studia - ja też studiuję na PWr inżynierię środowiska :) A Ty?

Justynko projekt kuferka jest wspaniały :) Gratuluję rozdania pierwszych zaproszeń :) No i mapki też świetne :D A jak obrączki - odebrane?

Bacteryjo gratuluję podpisania umowy z barmanem :) Jakbyś mogła mi na priv napisać jaką mają ofertę to byłabym wdzięczna :) Jeżeli chodzi o kurs tańca to polecam szkołę do której ja chodzę - KT-EXTRA - honorują karty multisport :)

Madeline straszna lipa, że goście tak zwlekają z odpowiedziami. Nie dziwię się, że się wkurzacie - też nie chciałabym płacić za martwe dusze! A macie w razie czego kogo zaprosić? No i jak tam oglądanie mieszkanek? Zdecydowaliście się na jakieś?

Panno_Moniko mimo, że fotki z imprezy już usunęłaś to miałam okazję je zobaczyć :D Wyglądałaś jako zakonnica bombowo :) A świadkowa wcale taka chuda nie jest - wg mnie wygląda bardzo dobrze :D

Spineczko pochwal się nam koniecznie na jakie buciki się zdecydowałaś :) A buty dla narzeczonego to na zajęcia taneczne czy do ślubu? A powiedz mi jeżeli chodzi o kolor materiałów - gdzie jest lista dostępnych kolorów?

Achajq faktycznie winietki takie trochę "łyse" :D Ja bym tak jak dziewczyny jakiś bordo akcent dorzuciła - jakiś kryształek/cekinek albo kokardkę... sama nie wiem... Hmm a może lamówkę motylka jakimś bordowym brokatem pomalować? No i bardzo się cieszę, że lekcje tak świetnie Ci idą :) Trzymam kciuki za dalsze postępy :D

Christie mam nadzieję, że kolana B. mają się dobrze :)

Kobik bardzo się cieszę, że mimo wszystko Wasz ślub odbędzie się planowo :) Z wszystkim na pewno zdążycie - trzymam mocno kciuki :)

Tatiano84 im szybciej zapiszecie się na kurs tym wg mnie lepiej :) My z A. chodzimy już na zajęcia taneczne od września - ale nie chodzimy tylko na naukę pierwszego tańca. Jeżeli chodzi o naukę pierwszego tańca to nam instruktorka powiedziała, że tańcząc od września 3-4 lekcje indywidualne po 1h w zupełności nam wystarczą (no a oprócz tego będziemy musieli ćwiczyć w domu) :D

Cytrynowe_Pole super, że ruszacie z naukami :D A powiedz mi ile będą trwały te nauki?

Nisiu my planujemy dać rodzicom obrazy z naszym zdjęciem z sesji narzeczeńskiej. Zdjęcie powiększymy, wydrukujemy na krośnie i oprawimy w piękne drewniane ramy. Do tego jakieś kosze ze słodyczami i alkoholem :D

Mysiakowata naprawdę te zaproszenia robiłaś sama? Normalnie w szoku jestem :D Są super :D

Dobrej nocy :)

Awatar użytkownika
nat89
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Justynak86 » Pon Lut 11, 2013 10:16 pm

Mysiakowata zaproszenia zrobiły na mnie piorunujące wrażenie, są prześliczne, a do tego jeszcze własnoręcznie przez Was robione CUDO naprawdę !!!

Dziś z moim byliśmy na basenie zrelaksować się i pomasować karki bo ostatnio coś zaczęły nam doskwierać bóle głowy... i naprawdę wielka ulga :)
Dodatkowo dziś był wspaniały dzień ach... do tej pory nie mogę się napatrzeć ;)
Oczywiście chodzi o odbiór obrączek :) Zdjęcia w odpowiednim wątku :) ach....

A tak to dziś kolejne 2 szt, zaproszeń również rozdane :) i tak oto tym sposobem rozdane mamy już aż 6 szt. hahah :D

Pozdrawiam wieczorową porą :) Spokojnej nocki :)

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez agrafka7 » Pon Lut 11, 2013 10:46 pm

Dzisiaj się tylko z wami witam, bo późna już pora, ale systematycznie was podczytuję.
Przed snem postanowiłam jeszcze rozliczyć PIT, jeszcze dużo czasu na to, ale postanowiłam, że w tym roku nie będę przynajmniej tej sprawy załatwiała na ostatnią chwilę. Może się uda :)
Jak znajdę chwilkę to nawiążę do waszych spraw
Pozdrawiam i życzę miłych snów
Bo diabeł tkwi w szczegółach, nawet ten weselny!
Awatar użytkownika
agrafka7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Reivan » Pon Lut 11, 2013 11:39 pm

Hej,
Melduję, że udało mi się dostać dzisiaj do Loretty :). Suknie za moment w odpowiednim wątku - będę wdzięczna za opinie ;).
Mysiakowata - piękne zaproszenia, naprawdę super ! I podziwiam za wytrwałość w robieniu ich samodzielnie :).

Nat89 - studiuję na wydziale PPT, Informatykę (nie pytaj :P). Ale jest to mój drugi kierunek - mam już jedne studia ukończone. Czasami żałuję wyboru :P. Ale z drugiej strony lubię odważne wyzwania, a ten kierunek/wydział (może doszły Cię o nim słuchy) nim jest :D.
Dzięki za rady co do szkoły tańca... Zastanawiam się jeszcze nad Gawenda Dance, widziałam, że sporo dziewczyn miało pozytywne opinie.
Może któraś z Was obecnie korzysta z usług Gawendy? Będę wdzięczna za info :).
Reivan
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez nat89 » Pon Lut 11, 2013 11:51 pm

Reivan o WPPT słyszałam duuużo :D Mój A. skończył na tym wydziale Fizykę Techniczną - specjalność nanoinżynieria, a teraz robi doktorat :D Także wydział znam dobrze :)

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez madeline » Wto Lut 12, 2013 12:13 am

Witajcie kochane!!!

Ależ mam nadrabiania!!! Ale jutro siądem bo dziś już nie mam siły!!!

Więc tak mogę Wam tylko powiedzieć ,że sprawy ślubne pod górkę....
Kupiliśmy Wratislavie na próbę w Społem,żeby tata mógł spróbować...wczoraj przez telefon powiedział mi ,że jest ochydna...a ja na to "jak to przecież piliśmy ją na targach i była bardzo dobra..." dziś przyjechaliśmy do domu spróbowaliśmy i masakra....!!! To nie jest ta wódka którą próbowaliśmy na targach.... No i zonk , nie kupiliśy dziś wódki..i teraz nie wiem co zrobić

W dodatku mama kupiłA w sobotę ciasta w Piotrze i Pawle od Jokera...i co ??!!! całą rodziką wszyscy stwierdzili,że smak poniżej przeciętnej... no i następny zonk..może torty są dobre ale z opini rodzinki wychodzi na to ,że ciasta nie koniecznie... Jutro jedziemy do Miejskiej górki i będziemy próbować na miejscu..bo po tych przeżyciach już mam dość i sama nie wiem co robić!!!!

Z przyjemniejszych, rzeczy to jutro idziemy spisywać protokół

Mysiakowata- śliczne zaproszenia

Do reszty pościków postaram się odnieść jutro!!!!
Miłej nocy!!!!
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Brusia » Wto Lut 12, 2013 12:17 am

Brzoskwinko bardzo fajna niespodzianka, szkoda by było nieskorzystać. Ojojo główka do góry "po burzy zawsze wychodzi słońce" chwilke odetchnij i napewno nie wygladasz tak jak piszesz. My kobiety zawsze lubimy się dołować ;)

Motylek22 gratulacje zamówenia zaproszeń :)

Mysiakowata bardzo ślicne zaproszenia :)

nat89 jak miło żę tak zorganizował Ci czas:) Pomyśl że te dni szybko minął i zanim sie obejrzysz juz będziecie razem. A z drugiej strony czasem takie rozłaki pozytywnie wpływają na związek ;) ja już do tygodniowych rozłąk się przyzwyczaiłam bo odkąd jestem z M. to spotykamy się tylko w weekendy, czasem są wyjątki :)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-180620090133.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-150620120141.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-270720130180.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
Brusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez pure.gold » Wto Lut 12, 2013 12:40 am

witajcie:)

dziś w końcu kupiłam spinki dla M. i oddalam je do grawerowania. mogę je odebrać jutro. są bardzo proste, ze srebra, no i zamówiłam grawer M&M :)
oprócz tego byłam już poćwiczyć i troszkę się zmachałam, ale wierzę, że odpowiednia ilość ruchu pomoże mi oszałamiająco prezentować się w sukni ślubnej:P od poniedziałku zaczynam dietę białkową, bo na tak krótko przed ślubem nie mam czasu na eksperymentalne diety, a ta działa niezawodnie:) w końcu z przodu 4!

M. postaram się wyciągnąć na mierzenie garniturów przed rozpoczęciem nowego semestru, może jutro?
achajq: jak dla mnie już nie musisz nic dodawać. jeśli sroka Ci nie daje spokoju, naklej może cyrkonię?:)
dzięki za szybki update na blogu! jestem pod wrażeniem jak zawsze:) no i gratulacje - idziesz jak burza z nauką szwedzkiego:)

aśkal: sukienka bardzo ładna, ale mam podobną i może nie jestem obiektywna:)

nisiu: dzięki i oj tak muszę:P
jeśli chodzi o podziękowania dla rodziców, to planuję nakręcić klip z podziękowaniami, dać im album i płytkę, oraz może napisać list.

kobik: cieszę się, że nie zmieniacie ślubnych planów, dziadka na pewno by to uszczęśliwiło:)

christie: nadal zazdroszczę nart! a o obrączkach pamiętałam, bo mojej siostrze się baaaaardzo spodobały jak mierzyłam je z M. i wciąż mi o nich nawija:)
mysiakowata: piękne zaproszenia

bacteryja
: od polityki trzeba się na takich spotkaniach trzymać z daleka, mam to samo: nasi rodzice różnią się zdecydowanie jeśli o to chodzi i mam nadzieję za każdym razem, że temat nie wypłynie podczas rozmowy:P

nat
: wow, fajnie, że pomyślał o Tobie i zorganizował Ci czas, żebyś nie miała czasu tęsknić:) świętować będziecie w piątek:)
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez bacteryja » Wto Lut 12, 2013 12:55 am

ciasta z jokera sa takie normalne, ale torty mi bardzo smakuja. a w miejskiej gorce jest mozliwosc degustacji? Ile kosztuje taka przyjemnosc? Bo ja na razie kupowalam od nich po prostu najmniejsze torty. mi najbardziej smakowal havana i gruszkowy. Ale wiekszosc u mnie stawia na Havane. Dosc wygodnie mi sie zamawia probniki w Piotrze i Pawle- na drugi dzien rano już są :)

bacteryja
super gaduła
super gaduła

Postprzez panna_monika » Wto Lut 12, 2013 8:40 am

nat szkoda, że walentynki spędzisz sama. No ale trzeba pochwalić A. za wspaniałą organizację dni kiedy go nie będzie. Widać, że bardzo o Ciebie dba :)

agrafko i jak tam PIT, udało Ci się wczoraj skończyć? Ja sama tego nie robię, mój jest u księgowej ;)

madeline trochę lipa z tą wódką i ciastem :/ Macie już jakąś zapasową wódkę? Wg mojego B. Stock jest bardzo dobry, jak dobrze pamiętam Justynka też się na nią zdecydowała. Trzymam kciuki, żeby ciasta z drugiej cukierni okazały się lepsze. Powodzenia jutro podczas spisywania protokołu :)

pure gratuluję zakupu spinek, grawer prosty i ładny. Trzymam kciuki za wytrwanie w diecie ;)

my dziś znów pędzimy z zaproszeniami. Mamy ambity plan rozdać 5 sztuk :P

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez dora01 » Wto Lut 12, 2013 9:05 am

Mysiakowata zaproszenia są prześliczne

Madeline
no to faktycznie macie problem, ale wiadomo że na targach dają jakieś lepsze produkty niż do sklepów, bo na Twoim przykładzie widać że teraz trzeba będzie próbować jeszcze raz ze sklepu i nie kierowac się tym co próbowała się na Targach

No dziewczyny jak widzę że wy tak ciężko ćwiczycie, że mi aż wstyd, bo ja sama sobie ustawiałam trening i go wykonuję tylko 3 razy w tygodniu tak od 40 do 60 minut .... Oj chyba pójdę za Waszym przykładem i chyba sie bardziej za siebie wezmę .... Chociaż mój ostatnio powiedział że muszę przytyć koniec i kropka. A ja że to zrobię jak zajdę w ciążę, a on nie że mam to zrobić w najbliższym czasie ... I tak w kółka macieju   Ach ci faceci, sami nie wiedzą czasami czego chcą
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez makrela » Wto Lut 12, 2013 10:44 am

HEJ:) ja jeszcze jestem w  domu i próbuje ładować akumulatory. Idzie mi średnio Ale postanowiłam, że jak wróce do Wro to wybieram się na te rolki i szukam towarzystwa :)

Nat89 ja też siedzę sama w walentynki, bo mój jest już we Wro. Nie pojadę do niego, bo w tym tygodniu pracuje na drugą zmianę, więc to i tak się mija z celem. Ale wybieram się na basen i nawet mam towarzystwo - Brata

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez agrafka7 » Wto Lut 12, 2013 11:37 am

Dzisiaj czeka mnie dużo pisania, ale nadrabiam zaległości na forum (mam nadzieję, że się uda), bo po weekendzie zawsze ciężko odnieść się do wszystkich postów. Z tego wynika, że nie tylko tu mam zaległości.
Jej, ostatnio w Tłusty Czwartek odnosiłam się do waszych wpisów. Kiedy to było.
Tatiana śliczne te fryzurki nam tu pokazujesz.
panno_moniko gratulacje z rozdawania zaproszeń. Oby poszło wam to sprytnie i w zaplanowanym czasie wszystkie znalazły się u gości. „zakonnica i krowa” :) :) :) Zdjęcia widziałam i muszę przyznać, że bardzo fajne zrobiliście zestawienie. Tak, PIT rozliczony. Z tym poradziłam sobie sama, ale z tym wnioskiem o którym wczoraj ci pisałam już sama sobie nie poradzę. Konieczna będzie pomoc księgowej :)
Justynak86 zaczynam się stresować jak czytam co tam działasz … zaczęte rozdawanie zaproszeń, obrączki, cukiernia, fryzjerka :) ja nic z tego nie mam!!! Projekt kuferka boski. Chyba poproszę świadkową o zrobienie, ale muszę się zastanowić co to ma być.
kasiarzynka gratulacje ze zdobytego stażu :) kasa na ślub przyda się
Kasandra witamy!!! śmiało można się do nas dołączyć i dzielić się radościami i smutkami. Pokaźna lista :) ślub we wrześniu a już dwie przymiarki za tobą, oj lecisz z tym załatwianiem
Motylek już pisałam, ale napiszę jeszcze raz, że współczuje wam tej całej przepychanki z tym podłym człowiekiem. Musicie uzbroić się w cierpliwość, bo pewnie będzie wam potrzebna, ale jestem pewna, ze sprawa rozwiąże się waszą wygraną. Gratulacje z zamówienia obrączek. My najprawdopodobniej zrobimy to za dwa tygodnie. Strasznie szybko załatwiacie sprawy ślubne... już teraz możecie składać przysięgę :) czy jeszcze coś wam zostało do załatwienia? Komoda dopiero co kupiona a widzę, ze już robisz zapas ubranek do niej :)
nisia i jak tam na feriach :) wracając do studiów i egzaminów gratuluję 5... to takie fajne uczucie jak wykładowca wpisuje 5 do indeksu. Gratuluję obrączek.
Madeline to już zaczęłaś ostatni etap czyli dokładne umawianie się z usługodawcami co ma być :) jak ten czas leci. Ja mam zaplanowane solarium, ale muszę odpowiednio wcześniej zacząć żebym nie wyszła na zdjęciach jak buraczek :) co do oczyszczania tworzy to jeszcze się zobaczy, co tam kosmetyczka mi poradzi. To z tą wódką strasznie wyszło. Pewnie jakość wódki zależy od tego gdzie się kupi, bo teraz dużo jest podróbek i wszystko trzeba sprawdzać. A co do ciast to może tylko ten rodzaj jest taki mniej smaczny.
Jagienka te dialogi narzeczeńskie to bardzo fajna rzecz. Aż żałuję, że my takich nie mieliśmy. Chociaż ogólnie bardzo dobrze się dogadujemy i są dla nas ważne te same wartości :) I przez tyle lat zdążyłam już poznać na tyle partnera, że wiem z czego będzie zadowolony a z czego nie.
Pure.gold bardzo ładny bukiecik. Kolorystycznie podobny do mojego faworyta. Formularze wypełnione więc tylko składać do urzędów. Coś czuję, ze szybko ci to pójdzie.
Achajq bardzo ładne te Twoje motylki :) Może faktycznie jakiś delikatny akcent innego koloru by się tu przydał, albo motylki drukowane na ciemniejszym papierze.
Mysiakowata te Twoje zaproszenia są piękne :) naprawdę sama je robiłaś?
Kobik fajnie, że nie ma zmiany odnośnie ślubu.
Dziewczyny powiedzcie mi, czy tylko ja jeszcze nie mam zamówionych obrączek?
Kilka dni temu stworzyłam osobny teks zaproszeń dla rodziców (tu podziękowania dla Justynak86. Trochę wzorowałam się na tym, ale że u mnie nie ma aż tyle miejsca na pisanie musiałam trochę poskracać), osobny teksy zaproszeń na sam ślub dla szefostwa. Mimo iż na luty mam pokaźną listę do załatwienia to wolno idzie mi odkreślanie załatwionych rzeczy. W tym tygodniu czekam na trzy przesyłki typu serwetki, rafia, tasiemka, tiul, płatki róż.
To ja też dołączam do dziewczyn, która samotnie spędzą walentynki A może macie jakiś pomysł co można dać narzeczonemu z tej okazji?
Bo diabeł tkwi w szczegółach, nawet ten weselny!
Awatar użytkownika
agrafka7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez makrela » Wto Lut 12, 2013 11:46 am

Agrafko my też nie mamy zamówionych obrączek. W sumie stwierdziłam, że nie będę naciskać na ich zamówienie, skoro W. twierdzi, że ma czas. Więc się ani słowem nie odezwałam na temat ślubu od piątku ( poza tym, że w sobotę byliśmy  z zaproszeniami). I nagle mojego olśniło. I od wczoraj porównuje oferty, zastanawia się czy półokrągłe czy proste. Nawet się zastanawia czy ja chce brylancik. No jestem w szoku po prostu

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez Motylek22 » Wto Lut 12, 2013 11:55 am

Witajcie ale dziś brzydka pogoda aż się nie chce wychodzić z domu

My jednak zmieniliśmy w naszym projekcie zaproszeń czcionkę, mój Narzeczony też stwierdził, że ta czcionka którą wybraliśmy na początku jest za strojna i za cienka, więc napisaliśmy do grafika o zmianę i dziś już mam nowy projekt z nową czcionką która jest o wiele lepsza poczekam na Narzeczonego jak wróci z pracy czy i jemu się podoba i wtedy przeglądniemy tekst czy nie ma błędów i zaakceptujemy

Agrafko pytałaś czy coś jeszcze nam zostało...tak sporo rzeczy, nie mamy kupionego alkoholu, dekoracji na auto,bielizny, butów zmiennych, ozdoby do włosów, nie zaklepałam jeszcze kosmetyczki i fryzjerki tzn wstępnie z nimi rozmawiałam i kazały mi zgłosić się w kwietniu, mój S nie ma jeszcze koszuli i krawata, organisty nie mamy jeszcze zarezerwowanego bo też dopiero w maju kazał nam przyjść,hotel dla nas też jeszcze niezarezerwowany bo za wcześnie jak to Pani mówiła, jeszcze nie zamówiliśmy torta i ciast bo też za szybko, czeka nas jeszcze spotkanie z dekoratorka także jeszcze dużo spraw mamy do załatwienia to co możemy załatwić już teraz to załatwiamy ale przed nami jeszcze dużo tego.
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez PerelkAga » Wto Lut 12, 2013 12:14 pm

Witajcie :)

Trafiłam na forum przypadkowo- szukałam alternatywy dla tacki... Nie chciałam poduszeczki- bo nie wiem po co mi ona na jeden raz... Zastanawiałam się nad koszyczkiem (jest taki na allegro) z kwiatkami lub pudełeczkiem w kształcie serca... No nie wiem... Coś czuję, że zostanie mi poduszeczka do wyboru

A co sądzicie na temat obrączek robionych ze starych obrączek rodziców? Tu mój drugi dylemat- wolałabym kupić nowe, ale rodzice proszą o zrobienie ze swoich (bo taniej )....

Najważniejsze, że mam już suknię :) myślałam że będzie ciężko (bo jestem kobietą większych rozmiarów) ale znalazłam idealną, ukrywającą wszystkie niedoskonałości no i zmniejszającą brzuch- niestety już nie ciążowy )

I ostatni mój dylemat- co łaska- wiem że w poszczególnej części Polski są inne cenniki, ale ile Wy dajecie księdzu za odprawienie Mszy Św. ? (ponoć o pieniądze się nie pyta, ale ja nie wiem- boję się że dam za mało czy coś...) I jak to jest gdy mszę odprawia ksiądz z innej parafii- płacę podwójnie czy tylko temu który odprawi?

Pozdrawiam Was serdecznie :)
PerelkAga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Linia

Postprzez Kobik » Wto Lut 12, 2013 12:22 pm

PerelkAga napisał(a):Witajcie :)

A co sądzicie na temat obrączek robionych ze starych obrączek rodziców? Tu mój drugi dylemat- wolałabym kupić nowe, ale rodzice proszą o zrobienie ze swoich (bo taniej )....

Witaj PerelkAga  :)

Uważam, że obrączki robione ze starego złota to świetny pomysł. Zwłaszcza jeśli mają dobrą próbę, np. standardowo do obrączek używa się próby 585. Osobiście nie kupowałam obrączek, tylko wzięłam stare złoto, które dostaliśmy od babci mojego Nż i w sumie za wszystko łącznie z grawerem zapłaciliśmy niecałe 400zł. Jestem zachwycona z efektu końcowego i uważam, że obrączki zostały wykonane rewelacyjnie. Oczywiście byłam u znajomego i poleconego jubilera, który wykonywał obrączki również dla moich koleżanek :)
Awatar użytkownika
Kobik
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez brzoskwinia » Wto Lut 12, 2013 12:45 pm

PerelkAga napisał(a):A co sądzicie na temat obrączek robionych ze starych obrączek rodziców?

My dostaliśmy obrączki od dziadka G., przetopiliśmy je i teraz mamy piękne obrączki z białego złota :)
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez Tatiana84 » Wto Lut 12, 2013 12:53 pm

Cytrynowe_pole - masz rację - faktycznie lepiej iść na próbną fryzurkę wcześniej.. tym bardziej, że nie jestem pewna fryzjerki.. ;) dzięki za podpowiedź. jeśli chodzi o taniec, to też już zacznę coś myśleć, bo mój narzeczony o ile na imprezach i innych uroczystościach daje radę, o tyle twierdzi, że na kursie będzie miał dwie lewe nogi :p
Brzoskwinko - zazdroszczę, że masz już zaklepaną fryzurkę ;)
Panna_monika - co do kursu tańca, to racja, ale nie wiem jak to rozplanować, czy 2 razy w tygodniu jest ok? i nie wiem ile takich lekcji trzeba odbębnić, żeby na weselu się nie podeptać, nie zależy mi na jakimś wielkim popisie tanecznym, coś romantycznego i skromnego z większym finałem ;) szkoda tylko, że te kursy są tak drogie..
Achajq - cieszę się, że mogłam coś podpowiedzieć ;) z tą stabilnością też się martwię i cały czas się zastanawiam nad motylkami w tej formie, zauważyłam, że one na różnych stronach mają różne zakończenia (dół motylków jest inny)
Nat89 - racja z tym kursem tańca, jak tak obserwuję, że każdy rozpoczął wcześniej, to zaczynam się martwić :p
Agrafka - dziękuję ;) niestety wciąż nie wiem, którą fryzurkę wybrać ;p
Awatar użytkownika
Tatiana84
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Mayu » Wto Lut 12, 2013 1:11 pm

Ja za tydzień idę na "kolor" zobaczymy co mi tym razem wymysli, mam nadzieje że będzie mi pasować ;)
A na fryzurkę ide 26.02 wtedy o 20 mam tańce i będe mogła wypróbowac czy mi się bedzie trzymać ;)
Ja na winietki będe mieć krzesełka, a same nazwiska podrukuję w domu, będe chyba sama również robić zawieszki na alkohol i naklejki na lizaki i czekoladki ;) Ale to dopiero w marcu jak będe wiedziec ile gosci będzie.
Lubię motylki i nawet myślałam o motylkowych akcentach ale w końcu zrezygnowałam, podobają mi się motylki wycinane lasero zakładane na kieliszki

Awatar użytkownika
Mayu
super gaduła
super gaduła

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>