Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez MorrigaN » Śro Sty 16, 2013 10:57 pm

My dziś też na tańcach byliśmy. Muszę przyznać, że było bardzo fajnie :) Tak jak myślałam do naszej piosenki walc angielski :) Zastanawiamy się jeszcze nad dołożeniem elementów rumby, ale wydaje mi się że przy moich zdolnościach tanecznych lepiej będzie jak przy samym walcu zostaniemy :D Ogólnie trochę poprawił mi się humor dzięki tej lekcji, bo przed wyjściem zdąrzyłam się 2 razy pokócić z Ł tak jak jeszcze nigdy i jadąc tam bardziej miałam ochotę go walnąć niż z nim tańczyć ;)

Tak się zaczęłam zastanawiać i też już chciałam w poniedziałek lecieć do księdza znienić godzinę z 14 na 15 ale właśnie przypomniało mi się, że w piątek odbieramy nasze zaproszenia i na nich już jest 14, a skoro zamówiliśmy ich jeszcze raz tyle co powinno być to już nie będę zmianiać i zamawiać kolejnych z dobrą godziną :D

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez pure.gold » Czw Sty 17, 2013 12:07 am

to widzę, że ja mam w miarę późno ślub, bo o 16.00. myślałam nad 17.00, bo w końcu to lato i długo jest jasno, ale o 18.00 jest msza i nie chcę się spieszyć z ceremonią i potem przepychać przed wyjściem... mam nadzieję, że nikt nie weźmie godziny 17.00, dlatego zastanawiałam się jeszcze nad 16.30.
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez makrela » Czw Sty 17, 2013 8:46 am

pure.gold my mamy na 17

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez dora01 » Czw Sty 17, 2013 8:55 am

A my wzielismy godzinę 14:00, i nie wiem czy to było mądre z naszej strony, ale trudno
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez panna_monika » Czw Sty 17, 2013 8:56 am

Im szybciej tym lepiej

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez madeline » Czw Sty 17, 2013 9:16 am

Witajcie kochane!!!

Wczoraj byliśmy na tańcach-coraz bardziej mi się podoba, ponieważ na początku było jeszcze dużo gadania a teraz można na prawdę się dużo poruszać bo przez większość zajęć tańczymy a nie gadamy W każdym razie wróciliśmy cali mokrzyDzisiaj idę odebrać moje naklejki na słoiczki. Czekam już tydzien na pudełka -okazuje się ,że wysłali na zły adres i teraz musze czekać aż tata M. to odbierze....

Widzę ,że poruszyłyście godziny ślubu-my mamy o 15 Justynko- gratuluje zmiany na 15

MorrigaN- super, że tańce się podobały Czy humor już troszkę lepszy???

Przepraszam ale jakoś do większej ilości postów nie jestem w stanie się odnieść..trochę się nie wyspałam
Awatar użytkownika
madeline

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Asiela » Czw Sty 17, 2013 12:31 pm

Panno_Moniko, MorrigaN, Madeline cudownie, że mieliście tak udane zajęcia taneczne :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez ansista » Czw Sty 17, 2013 1:38 pm

Panno_Moniko, MorrigaN, Madeline gdzie robicie kurs tanca? I jest to takie typowe grupowe wedding dance czy zajecia indywidualne? Nam bedzie ciezko we Wroclawiu kurs robic dlatego myslalam o wykupieniu godzin indywidualnych by sie nauczyc jakiegos ladnego ukladu na pierwszy taniec. Tylko wlasnie nie wiem gdzie, kiedys chodzilismy do Esensu ale mam wrazenie ze dosc drogo tam.

MorrigaN smaczne byly te ciasta z Jokera? My dalismy sie namowic na targach na zarezerwowanie stelaza na tort, ceny w porownaniu z Wroclawiem niesamowite
Awatar użytkownika
ansista
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez panna_monika » Czw Sty 17, 2013 2:18 pm

Madeline pokaż potem gotowe słoiczki :)

MorrigaN gdzie fotki podszkina obrączki?

anasista nie jestem z Wro ani okolic więc nie pomogę z wyborem szkoły. My chodzimy na ogólne, grupowe zajęcia :)

jakoś tu dziś cicho... Sesja czy jak?

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez MorrigaN » Czw Sty 17, 2013 2:31 pm

Madeline humor niestety nie bardzo się poprawił :( i chyba szybko nie poprawi :/

ansista ciasta bardzo dobre Chyba się na nich zdecydujemy :)

Jeśli szukasz lekcji indywidualnych to ja już z czystym sumieniem mogę Ci polecić Maćka z Gawenda Dance. Byliśmy wczoraj na pierwszych zajęciach i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Też chodziło nam o lekcje indywidualne, dobranie odpowiedniego tańca i ułożenie układu tylko dla nas, a nie jakiś regularny kurs. Terminy ustalacie sobie tak aby Wam pasowało i cena jest fajna ;)

Coś mi świta, że christie też umawiała się z Maćkiem na lekcje? Christie dobrze ja pamiętam??

Panno_moniko zaraz zrobię, nie krzycz już i wybacz moje zaniedbanie ;)

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez Motylek22 » Czw Sty 17, 2013 2:39 pm

Cześć Kobitki byliśmy dzisiaj spisać umowę z naszą salą i wpłacić zaliczkę także kolejną rzecz odhaczyłam z załatwionych spraw no to teraz już spokojnie możemy zamawiać zaproszonka na początku lutego złożymy zamówienie, tak żeby spokojnie na święta Wielkanocne porozdawać, korzystając z okazji że rodzinka się zjedzie w odwiedziny no i też za granicę musimy wysłać do mojego chrzestnego i do niektórej rodziny mojego S też będziemy wysyłać, także dlatego tak wcześnie chcemy je zamówić. No i w razie gdyby ktoś odmówił(a na pewno tak będzie jak wszędzie) to wtedy na 3 miesiące przed ślubem z naszej listy rezerwowej doprosimy kogoś
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez MorrigaN » Czw Sty 17, 2013 2:43 pm

Oto poduszeczka niestety kolory zakłamane i jakość okropna bo z telefonu :( W rzeczywistości jest ładna, a na tych zdjęciach nie bardzo mi się podoba :(

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez nat89 » Czw Sty 17, 2013 2:48 pm

Hej dziewczyny :) Już wróciłam z uczelni - kolejny projekt zaliczony :) Zaraz zabieram się za naukę na jutrzejsze kolokwium - strasznie mi się nie chce no ale trzeba...

Szczerze Wam powiem, że ja się już modlę o to żeby się sesja zaczęła - sesja jest zawsze dla mnie 1000% lepsza niż ten okres przed sesją. W tym roku mam w sesji tylko dwa ciężkie egzaminy... Mówię Wam te wszystkie zaliczenia, kolokwia, obrony projektów przed sesją to jest dopiero hardcore :D

MorrigaN skoro już teraz zaczynacie uczyć się pierwszego tańca to myślę, że na luzie rumbę też zatańczycie :) Macie tyle czasu, żeby wszystko wyćwiczyć, że wszystkim szczeny opadną w dniu wesela :D Panna_Monika dobrze mówi - obijasz się :D Czekamy na zdjęcie ;)

Pure.Gold my wstępnie też chcieliśmy ślub na godzinę 16... Ale niestety już ta godzina była zajęta :( Więc ostatecznie stanęło na godzinie 15 ;)

Ansista - ja, Madeline i spinka chodzimy na zajęcia do Kubu tańca EXTRA :) Ja osobiście gorąco polecam ;) Teraz chodzimy na zajęcia grupowe, ale przed ślubem weźmiemy kilka zajęć indywidualnych aby ułożyć choreografię do pierwszego tańca ;)

Motylku22 super, że kolejna sprawa z listy odhaczona :)

Miłego dnia!

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez nat89 » Czw Sty 17, 2013 2:51 pm

MorrigaN cofam słowa o obijaniu :D Widzę, że już poduszeczka z Waszymi obrączkami :) Jakie one szerokie są!!! I w ogóle dopiero teraz zauważyłam, że Twoja obrączka jest z diamencikiem ;)

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez MorrigaN » Czw Sty 17, 2013 3:50 pm

nat89 napisał(a): Jakie one szerokie są!!!

Noo szerokie :D Myślałam, że nie uda mi się ich wcisnąć w te nacięcia na gąbeczce :D

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez Motylek22 » Czw Sty 17, 2013 4:05 pm

Morrigan średnio mi się ta poduszeczka podoba może ze względu właśnie na słabej jakości fotki, kiedyś jak pokazywałaś fotkę tej poduszeczki to dużo bardziej mi się podobała. A obrączki baaaardzo szerokie
Motylek22

Postprzez MorrigaN » Czw Sty 17, 2013 4:23 pm

Motylek22 napisał(a):Morrigan średnio mi się ta poduszeczka podoba może ze względu właśnie na słabej jakości fotki, kiedyś jak pokazywałaś fotkę tej poduszeczki to dużo bardziej mi się podobała. A obrączki baaaardzo szerokie

no właśnie mnie też się na tych zdjęciach poduszeczka nie podoba, ale na żywo wygląda ok ;) Z resztą tak czy siak bardziej podoba mi się od nerki ;)

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez christie » Czw Sty 17, 2013 4:57 pm

/edycja postu/
Ostatnio edytowany przez christie, Sob Cze 29, 2013 6:20 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
christie

Postprzez Motylek22 » Czw Sty 17, 2013 5:15 pm

Mi też nerka nie przeszkadza
Motylek22

Postprzez pcheelka » Czw Sty 17, 2013 6:06 pm

Motylek22 napisał(a):Mi też nerka nie przeszkadza

A mnie tak jakoś właśnie dobrze kojarzy sie ta "nerka", więc pewnie obrączki na skromnej, małej poduszecce przyniesie moja mała chrześnica księdzowi i potem położy je na "nerce".

Osobićie poduszki na obrączki wydają mi się troche tandetne :/ no chyba że rzeczywiście są jakieś oryginalne.

Mnie moją zrobi moja mama - będzie na prawdę skromna, tylko symboliczna, żeby chrześnica miała je jak podać księdzowi.
...codziennie oglądaj świat jakbyś widział go po raz pierwszy!

Awatar użytkownika
pcheelka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Kraków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Przejdź do portalu >>