Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez Spinka » Pon Sty 14, 2013 9:26 pm

Asiela napisał(a):
Spinka napisał(a):U nas zapowiada się intensywny tydzień- planujemy pojechać na giełdę kwiatową, abym mogła rozejrzeć się za kwiatami do bukietu. Do tego wybierzemy się do jubilera- może zamówimy obrączki i biżuterię na ślub. W sobotę będę malowana przez Panią Marię. Zaczniemy produkować nasze zaproszenia. Jeżeli czas nam pozwoli, to rozdamy pierwsze sztuki i poszukamy stroju dla przyszłego Pana Młodego.

łooo... to rzeczywiście się będzie działo :) ta ekscytacja przedślubna i mi się udziela :) kurczę... chciałabym być jeszcze raz w fazie przygotowań przedślubnych :) Spineczko a co za nagrody udało się Wam zgarnąć :D? gdzie zamierzacie trenować tańce :)?

Dostaliśmy kalendarz Przewodnika Młodej Pary na 2013 rok, lekcję tańca w kt-extra na Tęczowej (tam właśnie będziemy się uczyć), kupon na projekt sukni Wedding Dance Dress Style dla mnie oraz kupon na oprawę muzyczną ceremonii ślubnej. Najbardziej się cieszę na tą suknię, bo zawsze marzyłam, aby mieć taką długą zwiewną suknię, której można zedrzeć dolną część i zrobić z niej krótką, koktajlową kieckę :D (chyba naoglądałam się za dużo "Tańca z gwiazdami"). Przyda się na bale. Jeszcze, gdy narzeczony nauczy się ją efektownie zrywać, to w ogóle będzie cudownie :D
Awatar użytkownika
Spinka
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez madeline » Pon Sty 14, 2013 9:34 pm

Spineczko- gratuluje wygranych  Fajnie ,że Tobie również smakowała Wratislavia my już się na nią zdecydowaliśmy Butelka jest przepiękna! Zakup wódki planujemy na początek lutego

Jeśli chodzi o strój Pana Młodego to kurcze nie mam żadnych zdjęć-zupełnie zapomniałam o tym!!! Ale postaram się namówić M. w któryś dzień żeby wszytko przymierzył i zrobię mu zdjęcie Jeśli chodzi o model to jest to: http://sklep.vistula.pl/product-pol-12337-Smoking-DANDY-Vistula-.html , czarny pas , mucha w kolorze off white (idealnie pasuje do skrawka materiału sukni) oraz koszula ze złamanym kołnierzykiem.
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Spinka » Pon Sty 14, 2013 9:48 pm

Madeline smoking bardzo ładny (bardzo mi się podobają marynarki typu slim). Tylko, proszę, powiedz, że wybraliście inną koszulę, niż tą na zdjęciu :) A mucha w grochy mnie rozbawiła- zdecydowanie lepiej będzie wyglądała ta w kolorze off white
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez Asiela » Pon Sty 14, 2013 9:51 pm

Spineczko to będziesz miała dwie suknie? czy tamtą przerobisz czy jak? bo się troszką pogubiłam :) super nagrody wyłowiliście no to teraz D. będzie zdobywał nowa umiejętność - zrywania kiecki z Ciebie :D

Madeline super garnitur :) może uda się namówić Narzeczonego na ubiór stroju :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez madeline » Pon Sty 14, 2013 10:00 pm

Spineczko -tak, koszula będzie inna- http://sklep.vistula.pl/product-pol-12363-Koszula-BETHOVEN-Vistula.html z zakrytymi guzikami
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez makrela » Pon Sty 14, 2013 10:09 pm

Madelina chyba Mój W. złapał bakcyla, bo teraz siedzi i ogląda na ich stronie garniaki Może jest postęp

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez madeline » Pon Sty 14, 2013 10:29 pm

makrela napisał(a):Madelina chyba Mój W. złapał bakcyla, bo teraz siedzi i ogląda na ich stronie garniaki Może jest postęp

No to brawa!! Wiesz teraz są na prawdę duuże promocje...My ten smoking oglądaliśmy dużo wcześniej i wiedzieliśmy ,że go chcemy i opłacało się czekać do wyprz. bo jakościowo mają bardzo dobre materiały

Kochane powiedzcie mi co sądzicie o  tej masie marcepanowej tak popularnej wśród tortów...bo ja właśnie się zastanawiam, czy nie lepiej jak tort będzie w czekoladzie??? Ta masa pięknie wygląda ale chyba psuje trochę smak..
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Spinka » Pon Sty 14, 2013 10:52 pm

Madeline dobry wybór z koszulą :) A co do masy marcepanowej, niestety nie mogę być obiektywna, gdyż ja przepadam za marcepanem i migdałami.

Asielo mojej sukni ślubnej nie będę zmieniała w żadnym wypadku :) Z tego projektu powstanie suknia, którą będę mogła założyć na różnego rodzaju uroczystości, bale tudzież dansingi- taka suknia typowa do tańca (nie będę jej zakładała w dzień ślubu).
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez achajq » Pon Sty 14, 2013 11:38 pm

madeline gratulacje kupna stroju dla narzeczonego, moj M mam nadzieje, ze wezmie sie za to w maju jak bedziemy, bo wymyslil, ze kupi tydzien przed slubem o_O !!
Spinko do kogo masz znizke na oprawe muzyczna ceremonii slubnej? Czytalam wczesniej, ze masz do odstapienia, a my wciaz szukamy kogos fajnego, bo nasz organista z tego co pamietam to falszuje ;)

my jutro juz niestety wracamy ,,zagramanice'', wiec nastroje nam nie dopisuja :/ mam tylko nadzieje, ze w tamtejszym domu wszystko okej z siersciuchem.
z dzisiejszych spraw slubnych to wyslalam 1/2 kwoty za sukienke do salonu i jakos mi sie smutniej na koncie zrobilo ;)

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez Asiela » Wto Sty 15, 2013 9:26 am

Madeline ja jestem przeciwniczką takich mas :)

Spineczko bo już się wystraszyłam z tą suknią :) a tam tylko projekt Ci zrobią czy go też zrealizują? :)

Achajq ale pomyśl jaką Lilka będzie miała radochę jak wrócicie :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez madeline » Wto Sty 15, 2013 10:01 am

Asiela napisał(a):Madeline ja jestem przeciwniczką takich mas :)

Asielko a Wasz tort przypadkiem nie był w takiej masie?

Kochane ja dzisiaj ranny ptaszek jestem! Wstałam o 6.30 z M. i o 7.30 byłam na siłowni!!!! NAreszcie! Po takiej długiej przerwie ciężko się ćwiczy, ale mam nadzieję,że teraz już regularnie uda mi się chodzić.

A z nowości ślubnych zapomniałam Wam się pochwalić ,że w zeszłym tygodniu zamówiłam naklejki na moje słoiczki z miodem Dzisiaj są do odbioru, jak tylko zrobię słoiczek w całej okazałości to się pochwalę A i będę mieć zajęcie na dziś 120 naklejek poprzyklejać...
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez MorrigaN » Wto Sty 15, 2013 10:57 am

Asielo śliczny tort! Już nie mogę się doczekać jutra jak pojedziemy do Jokera próbować :) od wczoraj chodzi za mną taki tort z bitą śmietaną i jakąś najlepiej truskawkowa masą :D

madeline gratuluje ubrania całego Pana Młodego ;) ale Wam już malutko czasu zostało! My mamy jeszcze czas na strój dla Ł i dobrze bo musi schudnąć.
Też zastanawiam się nad tą masą marcepanową, bo te torty które Joker miał na targach były w takiej masie chyba i wyglądały pięknie, ale Asieli tort też pięknie wyglądał, a w takiej masie nie był. Z drugiej strony ten tort który próbowaliśmy w Sowie był w jakiejś takiej cieżkiej masie jak te marcepanowe i nie psuło to jego smaku. Sama nie wiem muszę chyba spróbować.

Spinko powodzenia w poszukiwaniu kwiatów, obrączek, biżuterii. Pamiętaj o zdjęciach z makijażu próbnego :)

Achajq kocica się ucieszy, że wróciliście :)

My jutro idziemy na pierwsze spotkanie z Gawenda Dance :D już się boję :D

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez Justyś88 » Wto Sty 15, 2013 11:51 am

Madeline
, mnie masa marcepanowa nie smakuje ale torty nią pokryte wyglądają pięknie więc się na taki zdecydujemy :) Nie wiem jakich informacji udzieliła ci cukiernia ale ja się kiedyś orientowałam i poinformowano mnie,że tort pokryty masą nie może być na bazie śmietany.

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez madeline » Wto Sty 15, 2013 12:01 pm

MorrigaN- będzie dobrze My też się stresowaliśmy jak szliśmy pierwszy raz...a w szczególności M. ale teraz z radością chodzimy i chcemy uczyć się czegoś nowego

Achajq- jestem ciekawa reakcji Waszej kici jak wrócicie do domu... Na nas kotek się obraził jak go zostawiliśmy u rodziców na 5 dni
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Asiela » Wto Sty 15, 2013 12:45 pm

madeline napisał(a):
Asielko a Wasz tort przypadkiem nie był w takiej masie?

nie był w śmietanie :)

już wyczekuję na te słoiczki :D

MorrigaN nic sie nie stresuj spotkania z Maćkiem, będzie git :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez achajq » Wto Sty 15, 2013 12:51 pm

Hej dziewczyny, pozdrowienia z lotniska, ale mi smutno :(
wczoraj zapomnialam Wam napisac, ze bylam u onkooga i ten malutki guzek mi zniknal, ale mam w kwietniu stawic sie do kontroli. Nie dostalam skierowania na usg, bo system im sie sypnal i nie mogli mii wydrukowac, pfff, wiec w kwietniu znowu do lekarza i po skierowanie i pewnie znowu kilka miesiecy oczekiwania na badanie. Chyba przejde sie zalatwic to na obczyznie, bo tak sie czekac nie da :/
buziaki

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez MorrigaN » Wto Sty 15, 2013 1:02 pm

Achajq to dobrze, że guzek zniknął. Niestety nasza służba zdrowia jest jaka jest :( I nie smuć się! Pomyśl, że Twoja Kicia tam czeka na Was ;) Buty pomieściłaś?

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez pcheelka » Wto Sty 15, 2013 1:08 pm

Asiela napisał(a):Brzoskwinko to już się nie mogę doczekać Waszej tanecznej kombinacji :)

a tort prezentował się tak:

PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKNY :)

Spinka napisał(a):Dostaliśmy kalendarz Przewodnika Młodej Pary na 2013 rok, lekcję tańca w kt-extra na Tęczowej (tam właśnie będziemy się uczyć), kupon na projekt sukni Wedding Dance Dress Style dla mnie oraz kupon na oprawę muzyczną ceremonii ślubnej. Najbardziej się cieszę na tą suknię, bo zawsze marzyłam, aby mieć taką długą zwiewną suknię, której można zedrzeć dolną część i zrobić z niej krótką, koktajlową kieckę :D (chyba naoglądałam się za dużo "Tańca z gwiazdami"). Przyda się na bale. Jeszcze, gdy narzeczony nauczy się ją efektownie zrywać, to w ogóle będzie cudownie :D
Też bym taką chciała

MorrigaN napisał(a):Achajq to dobrze, że guzek zniknął. Niestety nasza służba zdrowia jest jaka jest :( I nie smuć się! Pomyśl, że Twoja Kicia tam czeka na Was ;) Buty pomieściłaś?

Achajq trzymam za Ciebie kciuki - będzie dobrze :)
...codziennie oglądaj świat jakbyś widział go po raz pierwszy!

Awatar użytkownika
pcheelka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Kraków

Postprzez madeline » Wto Sty 15, 2013 1:11 pm

Achajq- nie bądź smutna!!!! dobrze,że guzem zniknął...a co do służby zdrowia...to szkoda gadać! Ja miałam zapalenie oskrzeli to jak dzowniłam do przychodni w poniedziałek 31 to Pani mi powiedzłą,że dopiero 8 jest wolny termin i czy mi pasuje...ale do tego czasu bym się udusiła...więc poszłam prywatnie bo co miałam zrobić..ech trzymaj się i miłej podróży dla Was

Asielko- Twój tort jest tak piękny ,że wygląda jakby był w masie..bardzo mnie zaskoczyłaś odpowiedzią!!! OCzywiście pozytywnie
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Asiela » Wto Sty 15, 2013 1:16 pm

Achajq całe szczęście, że guzek zniknął :)

Pcheelko cieszę się, że tort Ci się podoba :D

Awatar użytkownika
Asiela

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>