Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez pcheelka » Nie Sty 13, 2013 7:01 pm

nisia napisał(a):Pheelko ja tez jestem z krakowa dlatego pytam:) jak tu trafiłam to szczerze powiedziawszy nie zauważyłam ze to forum wrocławskie:) a potem bardzo mi sie tu spodobało wiec zostałam mimo wszystko:) i coś mi sie wydaje ze Brusia tez studiuje w Krakowie wiec mogłabyśmy zrobić kiedys spotkanie krakowskich forumek  bo mi zawsze smutno jak dziewczyny mają spotkanie a mnie tam być nie moze...

Bardzo chętnie :)
...codziennie oglądaj świat jakbyś widział go po raz pierwszy!

Awatar użytkownika
pcheelka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Kraków

Postprzez pcheelka » Nie Sty 13, 2013 7:03 pm

Motylek22 napisał(a):My będziemy miec taką podobną figurkę, ale ona nas będzie kosztowała 8,90zł nie wiem skąd u Was takie ceny:/

To chyba zależy od wykonania i tego jak ta figurka wygląda... Choć nie ukrywam, że nie ma nigdzie wypośrodkowanych cen :/

A gdzie kupowaliście figurkę?

Awatar użytkownika
pcheelka
super gaduła
super gaduła

Postprzez christie » Nie Sty 13, 2013 7:05 pm

my na targach zamówiliśmy obrączki :)
Ostatnio edytowany przez christie, Sob Cze 29, 2013 6:17 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
christie
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Motylek22 » Nie Sty 13, 2013 7:06 pm

Pcheelko na popularnym serwisie aukcyjnym mamy upatrzone;) jeszcze nie zamówione.
Motylek22
kocham to forum? :)

Miejscowość: Świdnica

Postprzez dora01 » Nie Sty 13, 2013 7:59 pm

Witam Was Nie było mnie troszkę ale nie miałam za bardzo czasu ....

Przeczytałam Wasze posty i ...

Gratulacje dla PM które juz mają za soba pierwsze egzaminy i ogromnego kpniaka na szczęście na nastepne aby Wam poszły jeszcze lepiej i z górki.

Christie bardzo ładne obrączki żeście zmówili ( mój kuzyn ma takie same tylko że z żółtego złota ) i na prawdę super sie prezentują

Jesli chodzi o rzeczy ślubne to jakoś tak narazie stoją w martwym punkcie. To znaczy moja sisotra będzie gdać ze swoim fryzjerem ( w lutym ) o czesanie mnie i jej jesli chodzi o wizażystkę to psiaciółka mojej sisotry ma znajomą która super maluje i sisotra powiedziała mi że się popyta czy ślubny makijaż też robi. A tak poza tym ze slubnych rzeczy to na luty mam w kalendarzu do złatwienia buty slubne, zaproszenia ( kupić kartki, wstązki i koperty ), kupic poduszkę na obrączki. Tak więc na spokojnie wszystko się uda załatwić .... Oby, ale mamy tyle czasu że boję się, że jeszcze po drodze zdążę się wynudzić
Ach gadałam z krwacową ( tą od mojej koleżanki ) o cennim uszycia sukni - pokazałam jej jaka mi wpdła w oko i uszycie jej będzie kosztować około 1500 zł - kamień spadł mi z serca. Teraz pod koniec miesiąca pójdę i poprzymierzam podobne ( bo niestety tego modelu nie ma we Wrocku ).
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez madeline » Nie Sty 13, 2013 8:12 pm

Witajcie kochane !!!

I po targach!!! Szczerze powiem,że jestem zawiedziona Natłok foto , video, sal i zespółów straszny, a ze szczegółów to pojedyncze przypadki Wiecie ja pamiętam te targi z przed 3-5 lat widać ,że kryzys dotknął również wystawców...kiedyś nieszło się swobodnie poruszać było stoisko za stoiskiem i małe korytarzyki, że ludzie się przeciskali...

Więc tak liczyłam na modę męską-a tu niestety lipa! Jutro w takim razie zmierzamy do Vistuli
Cukiernia aż jedna ale Pani cenę za tort i ciasta dla 120 osób podała mi 1100 zl. więc chyba się na nią zdecydujemy! W dodatku dowóz gratis co mnie bardzo cieszy To czego spróbowaliśmy baardzo nam  smakowało-choć uważam ,że powinni mieć przykładowy tort weselny na spróbowanie...a tak podobnie jak Ty MorrigaN muszę się wybrać do cukierni

A ja naszą Spineczkę widziałam na scenie Super ,że udało Wam się zapisać na tańce
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez panna_monika » Nie Sty 13, 2013 8:27 pm

MorrigaN świetne fotki :) Bardzo podoba mi się pomysł z maszynką do zdjęć, ale faktycznie strasznie dużo sobie liczą :/

Spinko super, że w końcu przekonałaś (a właściwie sam się przekonał) do tańców :) Jak sie ma talent to trzeba korzystać :D

nisiu fajnie, że kupiliście spinki. Mala rzecz, a cieszy :D

pcheelko świetna figurka, też na nią poluję. Widziałam takie na all, ale póki co odrzuca mnie własnei wysoka cena

motylku poproszę o namiary figurki :)

Christie gratuluję zakupu bardzo ładnych obrączek :)

My byliśmy dziś na chwilę na finale WOŚP. Chcieliśmy oddać krew, ale do autobusu była kolejka na przynajmniej godzinę stania i musieliśmy zrezygnować (dopiero co wróciłam z L4 i nie mam zamiaru na nie znowu wracać) także ogólnie dzień spędziliśmy dość leniwie ;)

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez MorrigaN » Nie Sty 13, 2013 8:40 pm

Christie obrączki bardzo ładne, ale dla mnie za delikatne i cieniutkie.

Figurka na tort nie podoba mi się i w ogole nie podobają mi się żadne tego typu figurki.

Madeline my też spróbowaliśmy ciasteczka z Jokera i też bardzo nam smakowało. Zgadzam się, że powinni mieć jakis tort do degustacji na targach. Aaaa i jeszcze te bankietówki, które też stały sobie tam na stole z tortami zrobiły na nas duże wrażenie, a czegoś takiego również szukamy :)

My aktualnie zastanawiamy się czy sobie nie kupić takiej fontanny alkoholowej zamiast ją wynajmować ;) Znalazłam firmę która ma w ofercie te fontanny za 349zł więc jak mam dać 200zł za wynajem to sobie wolę dołożyć i kupić dla siebie, na różne imprezki się pewnie przyda :D

Poczyniłam pierwsze kroki w sprawie pierwszego tańca i napisałam do Gawenda Dance Właśnie dostałam maila z odpowiedzią i jak Ł przyjdzie z siatkówki to postaramy się określić jakiś termin na pierwsze spotkanie :D

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez pure.gold » Nie Sty 13, 2013 8:54 pm

pozdrawiam z Hiszpanii, na szczęście doleciałam bez przygód:)

christie: dzięki, upomnę się o przewodnik:) śliczne obrączki, też mierzyłam, moja siostra bardzo agitowała na ich rzecz, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na inne:)

motylku:
gratuluję rocznicy:)

nisiu: fajnie, że kupiliście spinki. ja myślałam o klasycznych srebrnych, ale personalizowanych z grawerem. no i teraz rozmyślam, co mogłabym tam wygrawerować...

panno_moniko: powodzenia na dalszych egzaminach:)

MorrigaN
: super zdjęcia:) dzięki za cynk z Jokerem. właśnie obczajam stronę, muszę się tam przejechać na ciasto. ceny rzeczywiście super.

Spinko
: dzięki za zebranie materiałów dla mnie:) upomnę się na jakimś spotkaniu. wpadło Ci w oko coś z mody męskiej?
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez Motylek22 » Nie Sty 13, 2013 9:08 pm

Dora01 cena sukienki samej czy to jest razem z bolerkiem i welonem tak jak u mnie?

Panno_moniko
namiary na figurkę prześlę jutro bo teraz kładę się już do łóżka.
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez Asiela » Nie Sty 13, 2013 9:58 pm

MorrigaN dużo PM2012 brało torty z Jokera i wszystkie były bardzo zadowolone (w tym ja :D). a taka maszynka to super sprawa, fajną macie pamiątkę :D z Maćka też będziecie zadowoleni - super facet z niego i nawet mojego nietańczącego potrafił zachęcić do tańca :D

Spineczko wow, jak wkręciliście się w ten konkurs taneczny :) pisz tu ze szczegółami dla nieobecnych na targach :D i oczywiście gratuluję :)

Nisiu to fajnie, że spinki przypadły do gustu Twojemu Ukochanemu, mój po zaproponowaniu ich w zeszłym roku szybko sprowadził mnie na ziemię :(

Pcheelko mnie jakoś nie przekonują takie tortowe figurki, ale chyba jestem spaczona w tej materii   

Motylku super mieliście niedzielę :) no i rocznicę rzecz jasna :D

Christie gratuluję zamówionych obrączek

Dora to super trafiłabyś z taką ceną :D

Madeline, ale dużo wypieków Jokera można dostać w Piotrze i Pawle :)

Panno_Moniko to szczytne, że chcieliście się podzielić krwią mimo, że nie wyszło. Popieram takie akcje, choć sama ze względu na niską hemoglobinę nie mogę uczestniczyć, ale męża gdy tylko jest okazja to posyłam :D

Pure ależ Ci zazdroszczę tych ciepłych klimatów, a ja dziś prawie się zakopałam w śniegu :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Jagienka » Nie Sty 13, 2013 10:16 pm

Witajcie Dziewczyny!

Nie zaglądałam tu cały weekend, bo jakoś ciągle czasu brakowało, doba jest zdecydowanie za krótka...

Wybrałam się dzisiaj z M. na Targi i szczerze powiedziawszy, bardzo się zawiodłam... Z sukienek mało co, florystów także... Zaproszenia w kosmicznych cenach... Heh. Wracając zajechaliśmy do cukierni popróbować ciast i tu niestety, znowu schody. W jednej na zupełnie nie smakowały, w drugiej z kolei rodzice nosem kręcą, że może lepiej upiec, że taniej, że smaczniej i ogólnie najlepiej. I teraz mam dylemat co z tym fantem zrobić. Do Jokera zajrzeliśmy na stoisko, ale jak nam babeczka powiedziała, że 1,20 za km dojazdu, to stwierdziłam, że chyba średnio mi się to może opłacić...

Trochę nie wiem co z tym ciastem zrobić:(

Ale za to wódka już w piwnicy:D

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę :*
Awatar użytkownika
Jagienka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez MorrigaN » Nie Sty 13, 2013 10:22 pm

Jagienka napisał(a): Do Jokera zajrzeliśmy na stoisko, ale jak nam babeczka powiedziała, że 1,20 za km dojazdu, to stwierdziłam, że chyba średnio mi się to może opłacić...

madeline pisała, że dowóz gratis(?). Ja o to zapomniałam zapytać :D

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez pcheelka » Nie Sty 13, 2013 10:35 pm

Motylek
22 napisał(a):
Dora01 cena sukienki samej czy to jest razem z bolerkiem i welonem tak jak u mnie?

Panno_moniko
namiary na figurkę prześlę jutro bo teraz kładę się już do łóżka.

Ja też po proszę o namiary na figurkę :)

Awatar użytkownika
pcheelka
super gaduła
super gaduła

Postprzez Allana » Nie Sty 13, 2013 10:50 pm

Cześć Dziewczyny,
dawno tu nie pisałam, ale jakoś za każdym razem kiedy przeczytałam wszystko co napisałyście, opuszczała mnie wena, żeby dodać coś od siebie.
Dziś też króciutko, w ciągu kilku najbliższych dni postaram się o więcej . Chciałabym się odnieść do samych targów, bo też byliśmy.
Znowu było zatrzęsienie fotograf i sal, ale udało się też złapać kilka wizytówek kwiaciarni i wizażystów, więc będę sobie oglądać już na stronach co proponują. Generalnie jesteśmy zadowoleni. Patrzyliśmy też trochę na obrączki, ale chyba nie miałam dziś na to nastroju, bo jakoś nic mi się nie podobało. W ogóle boję się, że to będzie ciężka przeprawa, bo nie podoba mi się jak obrączki wyglądają na moim palcu.
Odwiedziliśmy obowiązkowo stoisko Jokera. Kilka dni temu (prawie) się na nich zdecydowaliśmy, a w piątek wieczorem dowiedzieliśmy się, że we Wrocławiu mają sklep firmowy, więc wczoraj popróbowaliśmy kilku wypieków (przewidując jak widać słusznie, że na targach pewnie nie będzie możliwości). Wszystko nam smakowało, więc dziś korzystając z okazji zamówiliśmy tort . Nie mam jeszcze pojęcia jak on będzie wyglądał, ale to się domówi w swoim czasie .
Sklepu szukajcie na ul. Kruszwickiej 8 (jeśli jesteście zainteresowane), a z tym dowozem z tego co usłyszałam, jak pani tłumaczyła innej parze, to jest tak, że do Wrocławia wiozą gratis, a potem złotówkę za każdy km (licząc tam i z powrotem).

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez MorrigaN » Nie Sty 13, 2013 11:01 pm

No właśnie Allano dziękuję za adres sklepu firmowego bo nie mogłam sobie przypomnieć ;) Widziałam Cię na targach, śmignęłaś mi gdzieś przed oczami, ale nie miałam pewności czy to na pewno Ty :) Nat też gdzieś z narzeczonym przy obrączkach chyba wypatrzyłam z daleka ;)

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez achajq » Pon Sty 14, 2013 12:56 am

Ja jak zwykle ostatnio- tylko na chwike. Widziaa, ze dyskutujecie o figurkach na tort, ja mam kupione 2 takie, jedna kupilam jakis czas temu da rodzicow na tort z okazji 30tki slubu i zaplacilam za nia jakies 50zl, figurka wykonana ok, z plastiku (panna mloda ciagnaca pana mlodego), na nasz cywiny w tamty roku kupilam druga, zaszalalam, bo zaplacilam 140zl plus wysylka, ale stwierdzilam, ze bedzie na cywilnyi koscielny, wiec ok. Niestety jak sie okazalo figurka porcelanowa nie nadaje sie na tort smietankowy, bo jest po prostu za ciezka i... Spadla z tortu, a panna mloda zamala reke :/ szkoda, bo moim zdaniem jest piekna, szla na specjalne zamowienie z USA, wiec pokonalla tyle drogi na darmo, bo wywrocila sie na samym poczatku. Zdjec w tej chwili nie mam, ale mozna znalezc na allegro, nasza to tanczaca para, gdzie panna mloda jest przechylana w tancu do tylu i podnosi noge. Mysle, ze na naszego torta po subie koscielnym nie damy figurki, ozdobimy tyko motylami tak jak miala Thames z pm2012 lub zywymy kwiatami.

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez madeline » Pon Sty 14, 2013 1:17 am

MorrigaN napisał(a):
Jagienka napisał(a): Do Jokera zajrzeliśmy na stoisko, ale jak nam babeczka powiedziała, że 1,20 za km dojazdu, to stwierdziłam, że chyba średnio mi się to może opłacić...

madeline pisała, że dowóz gratis(?). Ja o to zapomniałam zapytać :D

Mój ślub będzie w miejscowości gdzie mają swoje "stoiska"- Pani powiedziała, Ze i tak codzinne dowożą...wiec jest gratis

Jagienko- 1,2 zl. to i tak niedrogo...w sowie krzykneli 2 zl/km

apropo targów- było stoisko Polmosu i spróbowaliśmy "naszej" Wratislavi powiem Wam, ze jest bardzo dobra i ma prześliczną butelkę

Asielko- powiedz mi -jakie/ jaki smak torta mieliście?

Allano- dziekuje za podanie adresu Gratuluje zamówienia tortu! My tez jestesmy juz 99% zdecydowani na tę cukiernie
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Asiela » Pon Sty 14, 2013 6:56 am

madeline napisał(a):Asielko- powiedz mi -jakie/ jaki smak torta mieliście?

mieliśmy 4 piętra i każde w innym smaku, jogurtowo-żurawinowy na jasnym biszkopcie, mus malinowy na ciemnym biszkopcie, smak havana to owocowy z kawałkami owoców na jasnym biszkopcie i smak joker,czyli wiśniowo czekoladowy na ciemnym biszkopcie :) goście chwalili tort, więc chyba dobrze trafiliśmy :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez MorrigaN » Pon Sty 14, 2013 9:33 am

Asielko a masz może zdjęcie Waszego tortu?

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>