! ! ! UWAGA NA OSZUSTÓW ! ! !

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

! ! ! UWAGA NA OSZUSTÓW ! ! !

Postprzez majowa » Pią Sie 17, 2012 12:46 pm

Witam! Każda z nas po ślubie staje przed dylematem "Co zrobić z suknią?" Większość postanawia ją sprzedać. I tutaj chciałam Was ostrzec przed oszustami grasującymi w internecie. Właśnie jedna z nich próbowała mnie nabrać. Cały proceder wygląda tak... Wystawiłam suknię na jednym z portali ogłoszeniowych i bardzo szybko otrzymałam odpowiedź od kobiety z USA, która rzekomo chciała jak najszybciej kupić suknię dla córki, bo termin ślubu zbliża się wielkimi krokami. Mail napisany łamaną polszczyzną, pod spodem wersja oryginalna po angielsku. Nie zapytała o wymiary, o ślady użytkowania, nic... Wydało mi się to podejrzane, dlatego postanowiłam być czujna. Odpisałam, że przesyłkę wyślę po otrzymaniu pieniędzy na konto. Szybko dostałam maila, niby z banku (crediteuropeonline@v.gg), że pieniądze zostały wysłane, ale dostanę je na konto dopiero jak wyślę przesyłkę i podam im jej numer :) W międzyczasie kobieta wysłała mi maila z adresem i prosi o szybką wysyłkę, bo jej się spieszy, bo ślub tuż tuż:) Z paypalem podobno wygląda to tak, że taki oszust wysyła pieniądze, ty wysyłasz paczkę, w międzyczasie on zgłasza, że nie dostał paczki, zwracają mu pieniądze, a paczki już nie odzyskujesz... Także przestrzegam Was dziewczyny przed Ewelina Bladek, Angela Findley i podobno wieloma innymi...
majowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: ! ! ! UWAGA NA OSZUSTÓW ! ! !

Postprzez Acia » Pią Sie 17, 2012 12:52 pm

Potwierdzam..moja koleżanka miała podobnie ale całe szczęście niczego nie wysłała.
Awatar użytkownika
Acia
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: :D

Re: ! ! ! UWAGA NA OSZUSTÓW ! ! !

Postprzez Monika Wierzbowska » Czw Lis 22, 2012 1:52 pm

Uwaga oszuści działają nadal!
Ewelina Bladek działa teraz pod innymi mailami.
Wysyła wiadomości z adresów monicacunnigham91@gmail.com, sandradawson91@gmail.com
Ja niestety zostałam oszukana.
Tym razem facet chciał kupić sukienkę dla córki.
Podawał dane Eliot Hunter Kadis 3255 Bathurst Street Toronto Ontario Kanada.
Dałam się nabrać, ponieważ nie przyszło mi do głowy, że ktoś chce mi ukraść suknię ślubną!
Ta sama historia z banku jak opisana powyżej.
Sprawę zgłosiłam na policję w Polsce i Kanadzie.
Poczta Polska nie może pomóc, prawdziwy bank odpisał że im przykro.
Policja kanadyjska nie może przyjąć ode mnie zgłoszenia, musi to przejść przez policję w Polsce.
Niestety u nas procedury trwają, dlatego szukam innych poszkodowanych.
Im więcej z nas zgłosi się na policję, tym szybciej sprawa ruszy w prokuraturze.
Wszystkie oszukane osoby proszę o jak najszybsze zgłoszenie się na policję jak również kontakt ze mną pod adresem moniabynia@o2.pl.
Sprawę nagłaśniam na wszystkich portalach ślubnych i nie tylko!
Nie dajcie się oszukać!

Monika Wierzbowska
Monika Wierzbowska
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>