Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez animka » Wto Lis 06, 2012 7:41 pm

Dora - my nie znosimy leżec na plaży i nic nie robić wlaśnie dlatego chcemy trochę się poprzemieszczać:) My oboje z K jesteśmy nauczeni że na urlop TRZEBA pojechać co roku więc mamy wprawe:) A hotele które zarezerwujemy to muszą być koniecznie z jedzeniem:) A w październiku to z doświadczenia polecam Costa Brava w Hiszpani np. Roses - byłam tam już kilka razy właśnie w październiku i było tak ok. 26-27 stopni:)

Achajq- mamy wprawe bo już tak podróżowaliśmy. Nie lubie samolotów, to po pierwsze a po drugie pociągiem to możemy po drodze też sobie np. wiedeń zwiedzić:)

Ale tak na prawdę myślę, że to przede wszystkim będzie czas nacieszenia się sobą, dla nas szczególnie cenny tym bardziej że dopiero po ślubie na prawde rozpoczniemy WSPÓLNE życie:)

Już troche mnie puściły nerwy po tym opieprzu od promotora ale musze jutro do tego usiąść i poprawiać:/

Miłego wieczorq:)
animka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asiela » Wto Lis 06, 2012 7:46 pm

Panno_Moniko najważniejsze by były zaproszenia, a czy wypisywane czy drukowane to już drugie skrzypce :D trafiła kosa na kamień z tym godzeniem, co? a może jednak warto ustąpić :)

Achajq własnoróbki też są piękne i ile dają satysfakcji :) a z suknią tak jest, że jak już się w niej zakocha to inne nie mają szans :D dlatego ja nawet nie uderzałam na inne salony :) polecam Ci Maćka z Gawenda dance, jest mega sympatyczny, potrafił wpłynąć i nauczyc mojego Uparciucha kilku kroków i figur i jest przystępny cenowo (poniżej podanej przez Ciebie kwoty :D)

Madeline i jak idzie praca z wiolką :D?

Dora dzięki za lina do FB :) a gdzie chcielibyście pojechać?

Irjanko sporo PM2012 nie brało lekcji tylko szło na spontana i pięknie wyszły ich tańce :)

Motylku-99 piękny avatek :D

Mayu ale z takimi oczyszczającymi zabiegami to nie później jak do 1,5 tyg przed ślubem, później może jakiś nawilżający (nie wiem jaką masz cerę, ale to nigdy nie zaszkodzi) :) i pewnie, że wypada dać w święta :) my część zaproszeń już w święta wielkanocne dawaliśmy (kwiecień), a ślub był pod koniec września :) także luzik :)

Nisiu ja mam jakąś słabość do shreka także z tych dwóch stawiałabym na utwór it is you :) nie jesteś niewidzialna, ja Cię zauważam i odpisuję :) a jeśli chodzi o twarz to fajnie jest ją również nawilżać od środka np. wiesiołkiem czy ogórecznikiem, a na włosy fajnie się sprawdza jedwab :)

Justynak mi też by się przydała korekta avatka, ale jakoś nie mam weny do tego :)

Brzoskwinko to wspaniałego świętowania i najlepsze życzenia dla G.

Animko a co mu nie pasowało? nie załamuj się :) masz jeszcze czas, u mnie na studiach w ostatnim tygodniu zdawania magisterek Promotor odsyłał niektórych z kwitkiem, to było dopiero miażdżące

Motylku to faktycznie miałaś dziś sporo zajęć domowych

Makrela witaj ponownie :D

Brusiu edytory tak czasem mają, gdy przeklejasz tekst z innego miejsca :)

Allano to już podsyłam namiar na fejsa :)

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez makrela » Wto Lis 06, 2012 7:51 pm

Animko widzę, że też piszesz prace mgr. To jest nas dwie Tylko ja jestem na etapie konspektu dopiero

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez Asiela » Wto Lis 06, 2012 7:53 pm

makrela napisał(a):Animko widzę, że też piszesz prace mgr. To jest nas dwie Tylko ja jestem na etapie konspektu dopiero

Też dasz radę :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez makrela » Wto Lis 06, 2012 7:59 pm

Nie mam wyjścia Zamierzam się obronić trochę ponad miesiąc po ślubie i już z dwuczłonowym nazwiskiem

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez Asiela » Wto Lis 06, 2012 8:02 pm

makrela napisał(a):Nie mam wyjścia Zamierzam się obronić trochę ponad miesiąc po ślubie i już z dwuczłonowym nazwiskiem

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Brusia » Wto Lis 06, 2012 8:02 pm

makrela napisał(a):Animko widzę, że też piszesz prace mgr. To jest nas dwie Tylko ja jestem na etapie konspektu dopiero

czyli teraz trzy ;)  zaś ja chciałabym się bronić przed ślubem :D
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-180620090133.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-150620120141.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-270720130180.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
Brusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Asiela » Wto Lis 06, 2012 8:05 pm

Brusia napisał(a):

to trzymam mocno kciuki by się udało :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez madeline » Wto Lis 06, 2012 8:05 pm

Makrelko- Witaj po przerwie!!! śliczny avatarek

Justynko- no ładnie! AgusiKrzys z Tobą rozmawia a z nami to już czasu nie ma!!! Co do spotkanka to ja jestem chętna

Brusia napisał(a):

Jest nas 4-ry A ja właśnie komponuje dopiero temat pracy Pędzę jak burza Ja będę się bronić w czerwcu

Asielko- a dziękuję nawet jakoś idzie Już chyba muszę zakończyć na dziś bo sąsiedzi oszaleją
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Justynak86 » Wto Lis 06, 2012 8:06 pm

Asiela napisał(a):....

Justynak mi też by się przydała korekta avatka, ale jakoś nie mam weny do tego :)
........

Kochana Asielko moze znajdzie sie jakas wena i pokusisz sie o aktualizacje Avatarka :D

Sciskam i pozdrawiam cieplo;)
A swoja droga gdzie sie podziala nasza Spineczka... Od paru dni nie widac jej na forum ;/

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez madeline » Wto Lis 06, 2012 8:08 pm

Justynak86 napisał(a):
Asiela napisał(a):....

A swoja droga gdzie sie podziala nasza Spineczka... Od paru dni nie widac jej na forum ;/

MOże Spineczka ma jeszcze dłuuuugi weeekend
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez makrela » Wto Lis 06, 2012 8:08 pm

Madeline jak dobrze pójdzie to ja też w czerwcu lub  w połowie lipca. Na pewno nie chce się bronić we wrześniu. Ale czy się uda to czas pokaże

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez madeline » Wto Lis 06, 2012 8:10 pm

makrela napisał(a):Madeline jak dobrze pójdzie to ja też w czerwcu lub  w połowie lipca. Na pewno nie chce się bronić we wrześniu. Ale czy się uda to czas pokaże

No ja mam nadzieję ,że się uda Ja tez nie chce się bronić we wrześniu
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Justynak86 » Wto Lis 06, 2012 8:11 pm

madeline napisał(a):.....
Justynko- no ładnie! AgusiKrzys z Tobą rozmawia a z nami to już czasu nie ma!!! Co do spotkanka to ja jestem chętna

....

Hehehe... Nie zeby ona mijala forum szerokim lukiem - podczytuje nas jak tylko moze a ja po prostu zobaczylam ja dostepna na fb i jak to ja nie moglam sobie darowac i nie zagadac do niej no i byla chwilke i ze mna pare zdan wymienila stad tez te info ze ma ochote na spotkanie a ostatnie terminy jej ni jak pasowaly..

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez dora01 » Wto Lis 06, 2012 8:11 pm

Animko masz rację ta podróż jest tylko dla nas i ważne żebyśmy spędzili go razem, nieważne gdzie ale ważne że to początek czegoś pięknego ... Dzięki za podpowiedz gdzie można by było wyjechać
Asiela, Grand Canarie bierzemy pod uwagę ( jak podpowiada Animka ) tak samo jak lub inne wyspy Kanaryjskie albo ( jak pewnie u większości ) oklepany Egipt, zobaczymy co nam zaproponują i za ile ( bo już byłam w tą sobotę w biurze podróży pytając się o oferty ) udało mi się trafić na super sprzedającą, poświęciła mi trochę czasu i jestem z nią umówiona w połowie grudnia - wtedy będą  mieli już wszystkie oferty z pozostały biur podróży. Tak więc jak się zdecydujemy to damy znać. Dzięki za przyjęcie zaproszenie na fb... Powiem Tobie ślicznie wyglądałaś - a bukiet miałaś piękny i tak samo suknie> Widząc po Twoich zdjęciach jak prezentuje się sala i ach ciesze się że zdecydowaliśmy się na nią.
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez makrela » Wto Lis 06, 2012 8:14 pm

A my podróż poślubną będziemy musieli odłożyć w czasie niestety Mnie się marzy słodkie nicnierobienie we dwoje, ale zobaczymy, bo mój W. ma ochotę pozwiedzać. Także trzeba będzie znaleźć konsensus

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez MorrigaN » Wto Lis 06, 2012 8:15 pm

Ale się znowu rozpisały :D

Nat napisał(a):A na którą godzinę macie ślub?

na 14

Mayu napisał(a):A dziewczyny co z opalaniem, ja bym się skusiła na natryskowe ale w mojej małej mieścinie nie ma i zostaje mi solarium:(

Ja na pewno zdecyduje się na solarium jakieś 2-3 miesiące przed ślubem. Nigdy nie stosowałam opalania natryskowego ale słyszałam, że zostawia straszne plamy na sukni dlatego nawet nie biorę go pod uwagę.

madeline napisał(a):W międzyczasie byłam z psiapsiółką w Magolii i tyle ciuszków mi się podoba ,że szok!!! Najgorsze ,że przez to oszczędzanie do wesela zrobiłam się taka oszczędna ,że na wszystko mi szkoda

Mam to samo! też dziś chodziłam po Magnolii śliniłam się na parę ciuszków ale nic nie kupiłam :(

achajq napisał(a):pociagiem? jak dla mnie hardcore  nie lepiej samolotem? w okolice Wenecji lata samolot (nie wiem skad jestes, ale z Wro lata), my bylismy w tym roku samolotem w Rzymie i po Italii podrozowalismy pociagami, ale na sam dojazd do Wloch szkoda bylo nam czasu na podroz samochodem.

Zgadzam się! Samolotem najlepiej chociaż nienawidzę latać :/ Gdybym miała jechać na długo mogłabym się zdecydować na podróż samochodem, ale do podróży pociągiem nie przekonałaby mnie żadna argumentacja.

My na podróż poślubną też prawdopodobnie polecimy do Włoch.

Justynak86 napisał(a):Aga zapytałą się mnie kiedy następne spotkanie planujemy bo obecnie jest na urlopie i tak do 19 listopada ma czas .jednakże dodała ze tak w sumie planują jakiś wyjazd aby wypocząć i tak do 15 najlepszy termin by był.

Ja się piszę na spotkanie!

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez dora01 » Wto Lis 06, 2012 8:16 pm

Dziewczynki które się bronią ŻYCZĘ POWODZENIA - zamieniła bym się z którąś .... tylko proszę o jakiś pokrewny temat
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez Asiela » Wto Lis 06, 2012 8:21 pm

Madeline ano fakt już dawno ciemno :) a tu takie dźwięki lecą i lecą :D

Justynko może jutro coś podziałam z tym avatkiem, jak się znajdzie chwila :)

Dora to będę czekała na wieści o Waszym celu podróż :) dziękuję za miłe słowa :)

MorrigaN to piękna podróż poślubna się Wam szykuje

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Brusia » Wto Lis 06, 2012 8:23 pm

dora01 napisał(a):Dziewczynki które się bronią ŻYCZĘ POWODZENIA - zamieniła bym się z którąś .... tylko proszę o jakiś pokrewny temat

Ja się mogę zamienić, prace Ci nawet napisze a na obrone Ty pójdziesz :D dobrze? :)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-180620090133.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-150620120141.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-270720130180.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
Brusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>