zamiast tradycyjnego bukietu

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

zamiast tradycyjnego bukietu

Postprzez lilla » Pon Lut 14, 2005 3:18 pm

hej, bylam na targach slubnych i widzialam ze coraz czesciej promowane sa rozne inne formy zamiast bukietu - torebki, przyczepki, czy nie wiem jak to nazwac. I zupelnie nie mam wyczucia czy to jest ladne rowniez do tradycyjnych sukienek, czy do takich bardziej awangadrowych?
Co uwazacie? Pozdrawiam,
L.
lilla

Postprzez Aga » Wto Lut 15, 2005 7:57 am

Moja kolezanka miła taki bukiet-torebke i bardzo ładnie wygladał do jak najbardziej tradycyjnej sukienki.
Aga

Postprzez nana » Czw Lut 24, 2005 2:19 pm

mnie tez sie podobaja takie niekonwencjonalne rozwiazania, nawet takie torebki sa rozne, widzialam na targach np. we flo-racie  happy
nana

Postprzez Hapinka » Pią Mar 04, 2005 10:30 am

Mi podobają się raczej tradycyjne kształty wiazanek, byleby kwiatki byly jakies ciekawe..Tyle dziewczyn juz widzialam z torebkami, wachlarzami etc, ze sie zastanawiam, czy bardziej oryginalnym pomyslem nie jest tradycyjny bukiet ;P(nie no, zartuje)
Ale mysle, ze najnajnajwazniejsze jest to, zeby panna młoda była zadowolona i cieszyła sie z bukietu  :zabawa: , jak sie komus straasznie podobaja np. torebki a wybierze z jakis powodów tradycyjny bukiet, to bedzie potem na siebie zly i nie w 100% zadowolony, a to w koncu ślub, a nie imieniny cioci..
Hapinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław

Postprzez pela » Śro Mar 09, 2005 10:44 pm

[quote="Hapinka"]Mi podobają się raczej tradycyjne kształty wiazanek, byleby kwiatki byly jakies ciekawe..Tyle dziewczyn juz widzialam z torebkami, wachlarzami etc, ze sie zastanawiam, czy bardziej oryginalnym pomyslem nie jest tradycyjny bukiet ;P(nie no, zartuje)

A jaki wybierzesz? Masz faworyta??  :krowka:
Awatar użytkownika
pela
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Hapinka » Czw Mar 10, 2005 11:02 am

Jeszcze nie mam faworyta, znalazłam kilka w necie (probowalam umiescic tu zdjecia, ale sie nie chca wgrac-nie wiem moze tylko w podgladzie sie nie wgrywają..). Jedyne co wiem na 100% to, że chcę bukiet tzw. angielski-czyli z widocznymi łodygami a nie na żadnym mikrofonie  :)
Podam link do strony, gdzie są bukiety, ktore mi się podobają:
http://www.modernbride.com/flowers/?wf_ ... l0802.html
Na tej stronie są tez torty za 1000$  ciacho
Hapinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Hapinka » Czw Mar 10, 2005 11:10 am

Oczywiscie to nie oznacza, ze super, skoro za 1000$-raczej taka ciekawostka  
Ale dopisuję to do swojego powyższego posta, coby nie być źle zrozumianą  :afro:
Hapinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Kama » Czw Mar 10, 2005 9:38 pm

oj, ladne te bukiety rzeczywiscie, bardzo eleganckie.
Nie wiedzialam ze to sie nazywa bukiet angielski - tzn, ze to jest wiazanka z lodygami, a nie wtykanymi kwiatkami w koszyczek?  :krowka:
tratata, mendelson
Awatar użytkownika
Kama
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Hapinka » Czw Mar 10, 2005 9:55 pm

Tak mi powiedziało kilka florystek, z którymi gadałam na temat bukietów, że angielski to własnie jak wystają łodygi, więc wierzę, że to angielski :)
:krowka:
Hapinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Gość » Nie Mar 13, 2005 7:46 pm

Hapinka napisał(a):Jeszcze nie mam faworyta, znalazłam kilka w necie (probowalam umiescic tu zdjecia, ale sie nie chca wgrac-nie wiem moze tylko w podgladzie sie nie wgrywają..). Jedyne co wiem na 100% to, że chcę bukiet tzw. angielski-czyli z widocznymi łodygami a nie na żadnym mikrofonie  :)
Podam link do strony, gdzie są bukiety, ktore mi się podobają:
http://www.modernbride.com/flowers/?wf_ ... l0802.html
Na tej stronie są tez torty za 1000$  ciacho

bzrdzo ladne, faktycznie, a znasz moze rownie dobra strone z fryzurami slubnymi?  :afro:
Gość

Postprzez Gość » Nie Kwi 24, 2005 9:02 pm

Mojej kolezance zrobi bukiet inna kolezanka - "florystka", pisze w cudzyslowiu bo z zamilowania, a ze ma to byc luzny bukiet, wlasciwie narecze, to jest szansa ze sie nie rozwali i koszt wyniesie ok 50 zl, ale jakos boje sie ze nie zaufalabym kolezance amatorce, bo jednak trening czyni mistrza.. wiec jak ktos zrobil kilkaset albo wiecej bukietow to zna pewne myki zeby wszystko sie kupy trzymalo  :)
Gość

Postprzez Gość » Pią Cze 17, 2005 10:53 am

Macie może zdjęcia takiej wiązanki-torebki?
Gość

Postprzez Hapinka » Pią Cze 17, 2005 1:35 pm

tu akurat taka forma
nie wiem czemu się nie chce pokazac.. :(
Ostatnio edytowany przez Hapinka, Pią Cze 17, 2005 3:28 pm, edytowano w sumie 1 raz
Hapinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Gość » Pią Cze 17, 2005 2:15 pm

witajcie
ja osobiscie wymyslilam sobie bukiet w ksztalcie wachlarza i na gosciach wywarl ogromne wrazenie. Jest wygodny i swietnie wyglada
Polecam
Pozdrawiam
Gość

Postprzez pela » Pią Cze 17, 2005 7:32 pm

Hapinka napisał(a):
tu akurat taka forma
nie wiem czemu się nie chce pokazac.. :(

Hapinka, moze jest za duzy albo masz w CMYK zdjecie a nie w RGB?
Zobacz, bo bardzo jestem ciekawa:0
A mi, wbrew temu co wyzej pisalam, podoba sie ta niebieska tubka:
http://www.przewodnikmp.pl/bukiet_slubny.html

Co Wy na to?
Awatar użytkownika
pela
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>