co pasuje do tych sukien

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

co pasuje do tych sukien

Postprzez maxi » Pią Mar 07, 2008 11:43 am

mam do wyboru 2 suknie. nie wiem co do której by pasowało na głowę, welon czy kwiaty czy kapelusz, pomórzcie. nie mam oryginalnych zdjęć modelek  ale jak wpiszecie w wyszukiwarkę nazwy modeli to znajdziecie ogłoszenia o sprzedazy i tam sa zdjęcia. Chodzi mi o KARDIEL i RACINE.
maxi
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław

;

Postprzez larkaa » Sob Mar 08, 2008 6:55 am

mnie się model kardiel podoba, racine nie za bardzo.
wiadomo wszystko zalezy od gustu, dziwne suknie z kapeluszami to stanowczo nie moj typ
do kardiela mozesz wybrac taką biżuterię jaką tylko zapragniesz, a przy racine jestes oganiczona z naszyjnikiem ze względu na to "ramiączko"
Awatar użytkownika
larkaa
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez aluszka » Sob Mar 08, 2008 8:24 pm

Hej, ja też wybrałam model kardiel :) na szyję będę miała srebrny naszyjnik z motywami roślinnymi (takie jakby kwiatki z cyrkonii) i maluteńkie kolczyki,żeby nie przedobrzyć :) jakoś nie jestem przekonana czy pasuje welon, ale trudno mi z niego zrezygnować :)
aluszka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez alexa » Nie Mar 09, 2008 6:03 am

Obi epiekne, ale jeli chodzi o Racine, to chyba na glowe NIC albo mala ozdoba typu przypiety kwiatek...
Awatar użytkownika
alexa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: w-w

Postprzez pepsicOLA » Nie Mar 09, 2008 7:24 am

ja bym wybrała Racine i we włosy wpięła kwiatek taki jak bym miała w wiązance. Nic więcej nie trzeba. Sukienka jest uroczo kobieca :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Re: co pasuje do tych sukien

Postprzez Penelopka » Śro Wrz 05, 2018 1:41 am

Zastanawiam się nad kupieniem naszyjnika łapacza snu, który widziałam tutaj https://www.lovestoryonline.pl/bizuterianaszyjniki/211-naszyjnik-srebrny-lapacz-snow-caruzo.html , jednak nie jestem do niego do końca przekonana, bo wiem, czy będzie pasował do podobnej sukienki, o której mowa w tym wątku. Dziewczyny, będę Wam bardzo wdzięczna jesli napiszecie mi co o tym sądzicie.
Penelopka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Przejdź do portalu >>