Niania poszukiwana

9 miesięcy, refleksje, wspomnienia, trudności, opisy, rady ...

Niania poszukiwana

Postprzez Wiktoria_S » Śro Cze 27, 2012 3:58 pm

Jak w temacie- poszukuję niani do opieki nad moją córeczką. Opieka od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-15.30 (ewentualnie trochę później :) ) u mnie w domu- okolice pl. Kromera. Co do wynagrodzenia to czekam na wasze propozycję.
Oczekuję na propozycje od osoby cierpliwej, nie palącej i bez innych nałogów, doświadczenie z maluchami miło widziane. Może być to mama malucha, który nie będzie robił krzywdy mojej kruszynce.

Wiktoria_S
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Re: Niania poszukiwana

Postprzez Wiktoria_S » Śro Cze 27, 2012 5:44 pm

a jeżeli możecie kogoś polecić, to poproszę o namiary

Wiktoria_S

Postprzez Wiktoria_S » Śro Cze 27, 2012 9:07 pm

a i jeszcze o co pytać kandydatki- macie pomysły?

Wiktoria_S

Postprzez marzenka84 » Nie Lip 01, 2012 1:05 pm

Ja bym zapytała o wykształcenie, doświadczenie, o to czy pali, czy lubi dzieci :D

Awatar użytkownika
marzenka84

Postprzez malgonia i mariunio » Sob Lip 07, 2012 8:09 am

Moim zdaniem pytanie samej Pani jest oczywiscie jek najbardziej potrzebne, ale przeciez nikt nie powie, ze nie lubi dzieci i go wkurza jak placza, wiec moze referencje od ludzi u ktorych pracowala (wiadomo tez moga byc lewe, wiec trzeba dobrze sprawdzic) nie chce wprowadzac paniki, ale przeciez trzeba dobrze sprawdzic osobe ktorej powierzamy nasze malenstwa, tymbardziej takie ktore sie nam nie moga poskarzyc
Awatar użytkownika
malgonia i mariunio
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez m&p » Nie Lip 08, 2012 1:09 pm

Ja od zawsze byłam zwolenniczką żłobków, więc nawet przez głowę na nie przeszło szukanie niani, ale na pewno zwróciłabym uwagę na zachowanie kandydatki podczas pierwszego spotkania. Czy umyje ręce, zanim zacznie zabawę z maluszkiem? Czy w ogóle będzie chciała nawiązać kontakt z dzieckiem?
Zadałabym pytanie jak chciałaby organizować dzień dziecku. Co zrobi, jeśli dziecko się zadławi?  
Koleżanka trafiła na panią, która, jak się okazało, nie potrafiła prawidłowo podmywać dziewczynki przy zmianie pieluchy.. Także warto pytać o wszystko..

Awatar użytkownika
m&p

Wróć do Ciąża i młode matki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>