Ile płacicie za dekorację sali?

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Ile płacicie za dekorację sali?

Postprzez MAdziareczka » Śro Maj 09, 2012 8:39 am

Dziewczyny chodzi mi o jakąś orientacyjną cene ;)
Awatar użytkownika
MAdziareczka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Re: Ile płacicie za dekorację sali?

Postprzez nat89 » Śro Maj 09, 2012 11:31 am

To ja się podłączę i zapytam jeszcze ile kosztuje tak orientacyjnie dekoracja kościoła. Wiem, że zależy to od kwiatów i jaka to ma być dekoracja. Jeżeli chodzi o kwiaty to się nie znam :P a jeżeli chodzi o samą dekorację to chciałabym stroiki na ławkach, świece wzdłuż nawy głównej, przystrojone krzesła dla nas i dla świadków i żywe kwiaty na ołtarzu - skromnie ale z klasą :)

Awatar użytkownika
nat89
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Acia » Śro Maj 09, 2012 12:24 pm

Dziewczyny u mnie obranie kościoła kosztowało 400 zł..przy ołtarzu stały 3 duże bukiety z goździków, do tego ubrane 4 krzesła i klęcznik, na tych 4 krzesłach były duże kokardy aż do ziemi, przy ławkach co druga wisiały kokardy, do tego na podłodze przy ławkach był rozciągnięty materiał od początku do końca kościoła i na tym świeczki. Pięknie było i nie ma co przepłacać..bo prawda jest taka, że msza nie trwa całego dnia tylko godzine i za długo się tym nie nacieszycie:)

A co do ubioru sali..ja miałam ją w cenie którą płaciłam za osobę;)
Awatar użytkownika
Acia

Miejscowość: :D

Postprzez agata2012 » Śro Maj 09, 2012 12:32 pm

ja płaciłam 300 zł ale za dużą kompozycję przed ołtarzem i pokrowce na nasze krzesła. kościółek był nieduży i dość bogato zdobiony więc więcej dekoracji nie potrzebowałam

co do sali to podobnie jak u Aci, płaciłam za osobę. zakupiłam tylko kompozycje kwiatowe na stoły. resztę dekoracji jak świece załatwiała sala
agata2012

Postprzez dasiaa » Śro Sie 08, 2012 11:05 pm

A co wy na to żeby samemu dekorować sale? Czy to jest opłacalne?:) bo w sumie cenowo wydaje mi się że wyjdzie porównywalnie a człowiek tylko się namęczy..
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [/URL][URL=http://www.przewodnikmp.pl] [/URL][URL=http://www.przewodnikmp.pl/img-010920120310.png][/URL]:)
Awatar użytkownika
dasiaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez creme_brulee » Czw Sie 09, 2012 8:56 pm

U nas 700 zł za całość, z kwiatami.

Jeśli chodzi o dekorację kościoła, to mi ona lekko wisi, niech tylko nie będzie niebotycznie droga :P Kościół jest przepiękny, a na jego dekorację składają się pary które biorą tego dnia ślub- mamy przynajmniej jedną parę przed sobą i niech oni wybierają dekorację.

Awatar użytkownika
creme_brulee
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Breslau

Postprzez motylek87 » Śro Cze 05, 2013 5:20 pm

Ja za dekoracje kościoła zapłaciłam 500zł - dekroracje przy ołtarzu, krzesła, klęcznik i aleja wzdłuż kościoła. A za salę zapłaciłam 700zł- i mieliśmy pełną dekoracje sali.
motylek87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>