Kurs przedmałżeński u "Orzecha"

jak wyglądały Wasze zaręczyny, jak sobie wyobrażacie zaręczyny? Formalności, nauki, kursy przedmałżeńskie, protokół kanoniczny, papierowe sprawki, rola świadków

Re: Kurs przedmałżeński u "Orzecha"

Postprzez drzazgak » Wto Mar 20, 2012 9:12 pm

Witam!
Czy ktoś wie, gdzie DOKŁADNIE odbywają się dialogi na górze Św. Anny? Chodzi mi o adres, miejsce. Mamy wyjazd w przyszłym tygodniu i nie wiemy do końca gdzie jechać ;) Do Domu Pielgrzyma? Z góry dziękuję!
drzazgak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez wiedzma_wroclawska » Śro Mar 21, 2012 8:54 am

drzazgak napisał(a):Witam!
Czy ktoś wie, gdzie DOKŁADNIE odbywają się dialogi na górze Św. Anny? Chodzi mi o adres, miejsce. Mamy wyjazd w przyszłym tygodniu i nie wiemy do końca gdzie jechać ;) Do Domu Pielgrzyma? Z góry dziękuję!

Dokładnie, macie jechać do Domu Pielgrzyma. :) Adres na tej stronie.
Powodzenia. Dialogi są super!!! :D
Awatar użytkownika
wiedzma_wroclawska
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez krzak » Śro Mar 28, 2012 10:28 pm

Dialogi są super! Polecam kurs u Orzecha, bo naprawdę warto. Listy nie robi (poznaje po nosach ;) ), ale warto chodzić dla siebie... Jak się podejdzie i poprosi to i czasami nawet nagrać można dla drugiej połowy :)

A co do formy... Spotkałam się z niepisaną zasadą, że się nie mówi jak to wygląda, jest to trochę owiane tajemnicą. Jak dla mnie i naprawdę warto. To są dialogi. Stawia się na rozmowę i poznanie siebie jeszcze lepiej :)
krzak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Zaręczyny i sprawy przedślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>