Kreacja na poprawiny...

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Kreacja na poprawiny...

Postprzez Magnolia » Czw Sty 24, 2008 10:26 pm

Cześć Dziewczyny:) A czy macie już zaplanowane kreacje na poprawiny? Ja cały czas się zastanawiam i nie wiem co wybrać. Czy super odstrzeloną suknię wieczorową, o której zawsze marzyłam czy może lepiej skromną, zwiewną letnią sukienkę (ślub w czerwcu). Coś mnie ciągnie do jakiej takiej bardziej eleganckiej, ale będę miała raczej takie małe wesele (ok 70 osób) i nie wie czy takie strojenie pasuje... Pozdrawiam :) Ps. Suknie ślubną mam już z głowy;) Skromna z satyny (chyba) w kolorze ecru, fason z szelką na szyję i dekoltem w szpic.
Magnolia
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez malwka » Pią Sty 25, 2008 7:34 am

Magnolia , dobry temat podpinam się jeżeli mogę :) ja też sie zastanawiam od dłuższego czasu co na siebie włożyć drugiego dnia

Awatar użytkownika
malwka
kocham to forum? :)

Miejscowość: WROCŁAW

Postprzez gosiunia » Pią Sty 25, 2008 8:04 am

ja to chyba mam ułatwione zadanie ponieważ poprawiny robimy u nas w domu :)  tzn jakąś sukieneczkę pewnie ubiorę ale nie muszę zaprzątać sobie głowy ze musi być ah i eh :DDD
powodzenia w wyborze sukienki :D
Awatar użytkownika
gosiunia
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Marcyś » Pią Sty 25, 2008 8:19 am

Gosiunia, a robiąc poprawiny w domu zapraszacie wszystkich gości weselnych? Pytam, bo my chcemy zrobic "2 dzien" w ogrodzie u moich przyszlych teściów. Miejsca jest sporo, teściowie powiedzieli, że bardzo chętnie udostępnią ogród, tylko nie wiem na czym ja 60 gosci bym usadzila. I zastanawiam sie czy nie zaprosic tylko na maly poczestunek i ploteczki najblizszej rodziny i pzyjaciol
Marcyś
prawie tu mieszkam:)

Postprzez karolina28 » Pią Sty 25, 2008 8:40 am

cześć dziwczęta,

ja podobnie jak gosiunia planuję małe przyjecie w domu a dokładnie w ogrodzie (mamy ten komfort,że takowy posiadamy:-))zaprosimy chyba tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół na grilla, zamierzam zorganizować swojską kiełbasę  i takie inne smakołyki +jakies szybkie sałaty i piwo:-) myslę, ze niedużym kosztem mozna zrobić fajne przyjecie, tym bardziej jeżeli macie zgranych przyjaciół, którzy lubią takie klimaty...
a włożyć zamierzam jakąś letnią sukienkę, bez specjalnego strojenia:-)
wydaje mi sie,ze poprawiny na luzie są najfajniejsze, biorąc pod uwagę, ze nasze przyjęcia weselne będą świetne i goscie będą tańczyć do białego rana, to na drugi dzień będą wprost marzyć o zimnym piwku na świeżym powietrzu- takie moje skromne zdanie:-)

pozdrawiam serdecznie :krowka:
cóż...oby przygotowania dłuugo trwały:)
karolina28
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

....

Postprzez wi. » Pon Sty 28, 2008 8:29 pm

ja tez mam zgryz jesli chodzi o kreacje na poprawiny.....nie wiem na co sie zdecydowac...czy na cos bardziej ala suknia wieczorowa czy raczej cos ala lekka zwiewna sukienka...slub mamy w maju...do tego dodam ze nie jestem pania mloda rozmiaru 38 tylko 42 wiec dola zaliczam w kazdym sklepie bo nie moge kiecki dla siebie znalesc....a o bieliznie to juz nie wspomne....pas do ponczoch to tylko do rozmiaru L.....

Ostatnio edytowany przez wi. Nie Mar 21, 2010 2:15 pm, edytowano w sumie 2 razy

wi.

Postprzez gosiunia » Wto Sty 29, 2008 7:36 am

wiecie co mamy zamiar zaprosić wszystkich a jak sie  pomieścimy - nie wem hehe
na szczęśćie mam szaloną rodzinkę więc spoko - będę musiała tylko stoły jakieś skombinować a ławki to chyba zrobimy - decha i dwa taborety i już siedzisko gotowe :P
Awatar użytkownika
gosiunia
często tu wpadam
często tu wpadam

Re: ....

Postprzez dygotka » Śro Sty 30, 2008 8:16 pm

[quote="wikucha"]ja tez mam zgryz jesli chodzi o kreacje na poprawiny.....nie wiem na co sie zdecydowac...czy na cos bardziej ala suknia wieczorowa czy raczej cos ala lekka zwiewna sukienka...slub mamy w maju...do tego dodam ze nie jestem pania mloda rozmiaru 38 tylko 42 wiec dola zaliczam w kazdym sklepie bo nie moge kiecki dla siebie znalesc....a o bieliznie to juz nie wspomne....pas do ponczoch to tylko do rozmiaru L.....

[quote]
  to co ja mam powiedziec rozmiar 46 ?
ale dam rade jak znalazłam super suknie ślubnś to na poprawiny tez znajde a impreza szykuje sie nie byle jaka bo 130 osób jak nic bedzie oczywiście jadła i popitku tez w brud orkiestra bedzie przygrywała a ja hmm chyba zdecyduje sie na szałową kreacje lekką zwiewną soczyscie zieloną widziałam taka juz
na weselu to trzeba ładnie elegancko a poprawiny to inna bajka trzeba na luzie i tyle
ps pończochy z gatty wchodza na mnie wiec nie powinnas miec z tym pproblemu rozmiar 4 są ok
Awatar użytkownika
dygotka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Jelenia Góra/Głogów

Re: ....

Postprzez wi. » Śro Sty 30, 2008 8:19 pm

....
Ostatnio edytowany przez wi. Nie Mar 21, 2010 2:16 pm, edytowano w sumie 2 razy

wi.

Postprzez dygotka » Śro Sty 30, 2008 8:40 pm

co do bielizny pod suknie to niestety ale musze miec pod spodem gorset bo moje fałdku tłuszczu wygladałyby nieestetycznie a szukam teraz biustonosza jakiegos push-up co bede miała dzieki niemu biust jak pamela bo niestety tego mi bozia poskapiła z lekka
a co do sukienki to widziałam ostatnio w sklepie w pasazu grunwaldzkim kurde tylko nazwy nie pamietam ech jak przypomne sobie to napisze
Awatar użytkownika
dygotka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Jelenia Góra/Głogów

Postprzez kajas » Śro Sty 30, 2008 9:56 pm

Podobno w Diuku maja rowniez damskie sukienki wieczorowe i wyjsciowe, mowila mi kolezanka, ale w ich reklamie o tym nic nie ma wiec jak chcecie to dziewczyny sprawdzcie, zeby nie bylo ze jakies plotki sieje na forum, chichi:)
Awatar użytkownika
kajas
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: wroc

Postprzez martos82 » Śro Sty 30, 2008 10:35 pm

Na ulicy Łokietka jest fajny sklep Studio mody, gdzie można kupić ciekawe sukienki. Drugi sklep jest w pobliżu, za rogiem, obok salonu z sukniami.
Awatar użytkownika
martos82

....

Postprzez wi. » Śro Sty 30, 2008 10:55 pm

dygotka napisał(a):
co do bielizny pod suknie to niestety ale musze miec pod spodem gorset bo moje fałdku tłuszczu wygladałyby nieestetycznie a szukam teraz biustonosza jakiegos push-up co bede miała dzieki niemu biust jak pamela bo niestety tego mi bozia poskapiła z lekka
a co do sukienki to widziałam ostatnio w sklepie w pasazu grunwaldzkim kurde tylko nazwy nie pamietam ech jak przypomne sobie to napisze

hmm co do gorsetu to ja bardzo chialam taki z paskami do ponczoch bo niestety niezbyt wygodnie czuje sie w samonosnych ale moja suknia i tak juz bedzie bardzo usztywniana wiec gorset bedzie niepotrzebny dlatego szukam jakiegos ladnego kompletu: stanik bardotka bez ramiaczek, figi badz stringi, pas do ponczoch i ponczochy....cholernie ciezko znalesc cos takiego...chociaz na bon prix chyba mi sie udalo cos takiego wypatrzec....co o tym sadzicie...i ponac moj rozmiar sie znajdzie...tyle ze problem bedzie najpierw z przymierzeniem....

a co do tej sukni to JA PRACUJE W PASAZU :-D i nawet nie wiedzilam ze sa tam sklepy z takimi sukniami....bede musiala se jutro na chwile ze swojego sklepu "wyskoczyc" :-D

bosz chialabym taka figure jak ma ta modelka..raz mi sie to prawie udalo osiagnac....ale dopadl mnie koszmarny efekt jo-jo :-(  

Ostatnio edytowany przez wi., Nie Mar 21, 2010 2:16 pm, edytowano w sumie 1 raz

wi.

Postprzez kajas » Śro Sty 30, 2008 11:29 pm

Wikucha, a tutaj sie reklamuje sklep z bielizna w portalu - sklep internetowy ale z Wroclawia moze tam cos znajdziesz?
Awatar użytkownika
kajas
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: wroc

Postprzez Marcyś » Czw Sty 31, 2008 9:08 am

Wikucha - dzięki tobie mam zdjęie fryzury jaką chcę :). Nie moglam nigdzie znaleźć o co mi dokładnie chodzi, a chodzi wląsnie o coś takiego - opaska (diadem w kształcie opaski) i lekko podwiązane, ale naprawdę rozpuszczone włosy. Dzięki, dzięki, dzięki :) :) :)
Marcyś

Postprzez gosia&marcin » Czw Sty 31, 2008 10:41 am

1,
image file name: 2kef69c42104.jpgimage file name: 2kc6f288dd81.jpg
3.image file name: 2k446a66c9af.jpg
To są moje wstepne pomysły na poprawiny będziemy je mieć w restauracji tak jak wesele
Szukam jeszcze czegos dla moich durhenek :)
Awatar użytkownika
gosia&marcin

Miejscowość: okolice Wrocławia

.....

Postprzez wi. » Czw Sty 31, 2008 11:04 am

- alez prosze bardzo Marcyś :-)

- gosiu nad nr 1 sama sie zastanawialam :-) na allegro widzilama. inne kolorki tez....ja obstawiam przy zlotej albo czekoladowej :-)

- kajas zagloądałam juz do tego internetowego sklepu....najwiekszy romiar jaki maja to L

wi.

Postprzez gosia&marcin » Czw Sty 31, 2008 11:09 am

mnie teraz kusi nr 3 ale moze to przez kolor skóry modelki,a ja sie takiego raczej nie dorobie :) ale sama fason tez jest ok
Awatar użytkownika
gosia&marcin

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez wi. » Czw Sty 31, 2008 11:13 am

hmm nr 3 fajny ale trzeba miec dealna figure pod taka kiecke bo jest z lejacego sie blyszczacego materialu i kazda niedoskonalosc bedzie sie starsznie rzucac w oczy.....

wi.

Postprzez thaania » Czw Sty 31, 2008 11:49 am

Mnie podoba się suknia na 1. zdjęciu. Ma to coś w sobie...
A osobiście mam już zamówioną kieckę na poprawiny. Nie mogłam się zdecydować, jaką wybrać na ślub, więc stwierdziłam, że skoro ta też mi się podoba, to dlaczego nie wybrać jej na poprawiny :) Oczywiście będzie bez trenu i welonu. Ale zamówiłam białą z takim właśnie bordowym pasem, bo kto powiedział, że na poprawinach nie można być w bieli :)
image file name: 2k66284bc3d1.jpg

"Człowiek zrobi wiele, aby go kochano... ale zrobi wszystko, aby mu zazdroszczono" (M. Twain)
thaania
często tu wpadam
często tu wpadam

Następna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Przejdź do portalu >>